Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kato

Pan Kato w Warszawie FOTO

Polecane posty

18 minut temu, Kato napisał:

A propos poznaje ktoś tego gościa w środku? 😁

Cos nie dziala link

Przed chwilą, LittleAlien napisał:

Cos nie dziala link

Działa 

Napisano (edytowany)

Siedzę teraz na skrzyżowaniu alej  Jerozolimskich z nowym światem, ja pierdziele jednak Warszawa tętni życiem👍

Edytowano przez Kato

4 minuty temu, Kato napisał:

Siedzę teraz na skrzyżowaniu alej  Jerozolimskich z nowym światem, ja pierdziele jednak Warszawa tętni życiem👍

Byłeś może w muzeum Powstania  Warszawskiego, ja byłam.

16 minut temu, Kato napisał:

a panna vikernes jest z tobą??

18 minut temu, LittleAlien napisał:

a panna vikernes jest z tobą??

Nie, ale jestem już na rondzie Dmowskiego, byś widział co tu się zaczyna dziać setki motocykli tłumy ludzi z flagami, o 17 będzie tu niezły ogień 🔥 🤯

Przed chwilą, Kato napisał:

Nie, ale jestem już na rondzie Dmowskiego, byś widział co tu się zaczyna dziać setki motocykli tłumy ludzi z flagami, o 17 będzie tu niezły ogień 🔥🤯

No niezle. Dawno nie bylem w duzym miescie, chyba ostatni raz to bylo w Londynie, fajnie było...

Pamiętam jak ledwo wysiadłem ze stacji kolejowej w London Marylebone, a potem jechalem drogą w centrum i goscie jacys wracali z pracy na niezłych kolarkach, a czułem się tak jak wieśniak z polski który właśnie znalazł się w jakimś nowym jorku, tam się działo

Napisano (edytowany)
43 minuty temu, Różniczka napisał:

Byłeś może w muzeum Powstania  Warszawskiego, ja byłam.

Tak, byłem na Pawiaku też. 

Edytowano przez Kato

7 minut temu, LittleAlien napisał:

No niezle. Dawno nie bylem w duzym miescie, chyba ostatni raz to bylo w Londynie, fajnie było...

Pamiętam jak ledwo wysiadłem ze stacji kolejowej w London Marylebone, a potem jechalem drogą w centrum i goscie jacys wracali z pracy na niezłych kolarkach, a czułem się tak jak wieśniak z polski który właśnie znalazł się w jakimś nowym jorku, tam się działo

Jednak Warszawa to potęga dziś tak od rana śmigam na rowerze miejskim żeby zwiedzić jak najwięcej i stwierdzam że w tym roku w końcu doceniłem to miasto. Wgle jakie tu jeżdżą fury, nawet w Poznaniu takich nie widziałem. 

2 minuty temu, Kato napisał:

Jednak Warszawa to potęga dziś tak od rana śmigam na rowerze miejskim żeby zwiedzić jak najwięcej i stwierdzam że w tym roku w końcu doceniłem to miasto. Wgle jakie tu jeżdżą fury, nawet w Poznaniu takich nie widziałem. 

To prawda Warszawa to najbogatsze miasto w Polsce, i pomimo że nie jest to najładniejszym miastem w Polsce to i tak jest ładniejsze np od Berlina

2 minuty temu, Różniczka napisał:

To prawda Warszawa to najbogatsze miasto w Polsce, i pomimo że nie jest to najładniejszym miastem w Polsce to i tak jest ładniejsze np od Berlina

Dziś byłem na nowym świecie i powaga jest tam wypas widać tam kasę i przepych. Same budynki to dosłownie pałace i gmachy warte miliony jeden, pełno hoteli restauracji itd itp 

Napisano (edytowany)

Bulwary wislane to samo, wypas. 

Pokazują może w TVP info rondo Dmowskiego?? 

Edytowano przez Kato

1 minutę temu, Kato napisał:

Dziś byłem na nowym świecie i powaga jest tam wypas widać tam kasę i przepych. Same budynki to dosłownie pałace i gmachy warte miliony jeden, pełno hoteli restauracji itd itp 

Byłam w Warszawie dwa lata temu i również bardzo podobała mi się Warszawa, wieczorem fajnie oświetlony jest stadion Narodowy i widać że w Warszawie jest najwiecej w Polsce bogatych i zamożnych ludzi

3 minuty temu, Różniczka napisał:

Byłam w Warszawie dwa lata temu i również bardzo podobała mi się Warszawa, wieczorem fajnie oświetlony jest stadion Narodowy i widać że w Warszawie jest najwiecej w Polsce bogatych i zamożnych ludzi

Zgadza się 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować