Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
DzielnaCelina

Skintherapy22

Polecane posty

Nie znalazłam o niej tematu. Oglądam ją od jakiegoś czasu. Fajna, normalna dziewczyna ale kurcze straszny słup reklamowy. Ilości kosmetyków jakie „poleca” jest zatrważająca. 
 

a co wy o niej sądzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, słup reklamowy. Kiedyś bardzo lubiłam ją oglądać, ale od urodzenia dziecka wszystko się zmieniło. Ilości kosmetyków, biżuterii, ubrań, torebek, jakie pokazuje przerażają mnie. Na ig już odsubskrybowalam, bo tylko ,, dziewczyny, słuchajcie i dziewczyny słuchajcie,, i nowe zakupy, i za dużo dziecka, mnie to już nie interesuje. Na yt też przestałam oglądać, gdy zorientowałam się, że łapie coraz więcej współprac i reklamy. Szkoda, bo kiedyś bardzo ją lubiłam. I przesadza z bronzerem ostatnio. Straszna skwarka się z niej zrobiła.

Edytowano przez Koka11
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zawsze zastanawiało to, że jej się chce nagrywać mając tak mało subskrypcji, bo z tego co ja kojarzę na YouTubie to ona nagrywa już chyba z 7- 8 lat. Jak na taki staż,  to  ma bardzo mało widzów.  Nie wiem jak ze współpracami, bo bardzo dawno jej nie oglądałam. Zatrzymałam się na etapie jak miała chyba współprace z drogeria ekobieca I co jakiś czas polecała od nich zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę dziwi że przez tyle lat ma ciągle tak mało subskrybcji. Fajna dziewczyna. Lubię od czasu do czasu do niej wracać bo umie polecić naprawdę fajne rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ona jest już długo na yt! Szok! Ale przeszła zmianę wizerunkowa na duży plus. A do tego porównując ją do innych youtuberek to ma dość bogaty zasób słów, ładnie się wysławia i czasem, gdy nie prowadzi akurat akcji reklamowej mówi z sensem i ciekawie. 
Ale tak jak piszecie - ilość reklam jakie ona serwuje jest okropna. 
 

myślałam, że tylko mnie to razi😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, DzielnaCelina napisał:

Faktycznie ona jest już długo na yt! Szok! Ale przeszła zmianę wizerunkowa na duży plus. A do tego porównując ją do innych youtuberek to ma dość bogaty zasób słów, ładnie się wysławia i czasem, gdy nie prowadzi akurat akcji reklamowej mówi z sensem i ciekawie. 
Ale tak jak piszecie - ilość reklam jakie ona serwuje jest okropna. 
 

myślałam, że tylko mnie to razi😂

Ma duży zasób słów, bo skończyła studia na kierunku polonistka 🙂

kiedyś ją lubiłam, ale mnie również razu ilość reklam.

razi mnie też jej nadmierne jaranie się tym jaka jest szczupła po ciąży. To czasem brzmi tak jakby dokonała niemożliwego. Dodatkowo jak dla mnie przesadza z samoopalaczem i bardzo rozświetlonym makijażem.

więc przestałam ją oglądać na yt. Czasem podglądam ją na ig, ale jej dzialalnosc w Internecie idzie w stronę, której ja nie lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, xmandarynka napisał:

Ma duży zasób słów, bo skończyła studia na kierunku polonistka 🙂

kiedyś ją lubiłam, ale mnie również razu ilość reklam.

razi mnie też jej nadmierne jaranie się tym jaka jest szczupła po ciąży. To czasem brzmi tak jakby dokonała niemożliwego. Dodatkowo jak dla mnie przesadza z samoopalaczem i bardzo rozświetlonym makijażem.

więc przestałam ją oglądać na yt. Czasem podglądam ją na ig, ale jej dzialalnosc w Internecie idzie w stronę, której ja nie lubię...

O studiach to nie wiedziałam. A co do makijażu to mnie trochę bawi miejsce, w którym nakłada bronzer na policzki. Jak róż. 
 

Istnieją jakieś fajne, warte oglądania kanały kosmetyczne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nakładaniem bronzera to ona zawsze miała problem. Jak sobie machnęła plamę to od ucha do ust. I to taką mega intensywną. Oglądałam ją jakiś czas i faktycznie dziewczyna na poziomie. Ale jakoś nie specjalnie mnie zainteresowała i faktycznie już wtedy przesadzała z reklamami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę jak kosmetyczne telezakupy mango już nie oglądam bo moim zdaniem poleca w ciemno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię, przestałam obserwować w momencie kiedy oburzyła się na komentarz by oznaczała w filmach współprace. Bo ona jest szczera (jasssne) i nie widzi potrzeby informowania widzów, co jest sponsorowane a co nie. Typowy słup reklamowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, słup reklamowy. Każdy vlog to zachwyt nad kolejna partia kosmetykow.... Na stories to samo. Kto normalny co kilka dni kupuje komplet innych kosmetykow i zawsze są the best. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko, co filmik to te kosmetyki i kosmetyki, promocja tu promocja tam, wszystko super świetne 😄 kiedy ona to zuzywa 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu promocja, tu rabacik, kupujcie dziewczyny, kupujcie, wszystko świetne, ja mam za darmo, ale załatwiłam wam rabacik, więc tak. Widzę, że nie tylko mnie zaczęło to razić. Nie oglądam już, nie da się.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie to ta dziewczyna co schudła coś koło 30 kg po ciąży? Tylko wyszło z tego, że ona to liczyła od momentu 9 miesiaca z dzieckiem w brzuchu 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Słuchajcie to ta dziewczyna co schudła coś koło 30 kg po ciąży? Tylko wyszło z tego, że ona to liczyła od momentu 9 miesiaca z dzieckiem w brzuchu 😂 

Ona rzeczywiście jest szczuplejsza teraz niż przed ciążą, ale 30 kg to chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Koka11 napisał:

Ona rzeczywiście jest szczuplejsza teraz niż przed ciążą, ale 30 kg to chyba nie.

No jak nie?! 2 mc temu dodała vlog o takim tytule (jej pierwszy jaki kiedykolwiek obejrzałam). Tylko właśnie ona liczyła to chyba z dzieckiem raczej 😂 W komentarzach się gotowało. Także taki to właśnie poziom, dziewczyny i wy się dziwicie, że słup reklamowy. 🤦

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może, nie oglądałam wszystkich jej filmów.

Edytowano przez Koka11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.08.2020 o 21:13, xmandarynka napisał:

Ma duży zasób słów, bo skończyła studia na kierunku polonistka 🙂

kiedyś ją lubiłam, ale mnie również razu ilość reklam.

razi mnie też jej nadmierne jaranie się tym jaka jest szczupła po ciąży. To czasem brzmi tak jakby dokonała niemożliwego. Dodatkowo jak dla mnie przesadza z samoopalaczem i bardzo rozświetlonym makijażem.

więc przestałam ją oglądać na yt. Czasem podglądam ją na ig, ale jej dzialalnosc w Internecie idzie w stronę, której ja nie lubię...

No to jestem w szoku, że to polonistka! Wczoraj zwróciłam jej uwagę bo już nie mogłam jak cały czas źle wymawia i piszę część ciała jaką jest dekolt. Zwykle nie poprawiam ludzi ale jeśli ktoś źle wymawia tę część ciała o której mówi codziennie to stwierdziłam że napiszę jej o tym, że nie jest poprawnie "dekold" lecz "dekolt" . I co zrobiła? Wyśmiała mnie i zablokowała! Osobę która od kilku lat ją obserwuje i nie raz pisałam z nią i nigdy nie było żadnego kwasu między nami. Smutne jest bardzo że takie osoby nie chcą poprawiać swoich błędów i jeśli nie akceptujesz ich niepoprawnej polszczyzny to dostaniesz bana za próbę uświadomienia ich. Przecież to wielki obciach źle wymawiać tę część ciała no i co najsmutniejsze- młode widzki, które nie do końca znają się na poprawnej polszczyźnie będą myślały że słowo "dekold" jest jak najbardziej poprawne, bo przecież tak je używa znana youtuberka beauty. Bardzo, bardzo smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tu cicho? 😊Co skomentuje negatywnie filmik naszego słupa reklamowego to usuwa komentarze 😅

Edytowano przez galganek_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strasznie nieszczera trochę oglądałam i przestałam, wszystko wciska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądalam ja chętnie ale po ciąży co to nie ona ile to schudła jaka ma super cerę a to a tamto, brzydka była i będzie jedynie trochę się wyrobiła ale jej długiego nosa żadne kosmetyki nie ukryją 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.01.2021 o 10:31, majeranki123 napisał:

No to jestem w szoku, że to polonistka! Wczoraj zwróciłam jej uwagę bo już nie mogłam jak cały czas źle wymawia i piszę część ciała jaką jest dekolt. Zwykle nie poprawiam ludzi ale jeśli ktoś źle wymawia tę część ciała o której mówi codziennie to stwierdziłam że napiszę jej o tym, że nie jest poprawnie "dekold" lecz "dekolt" . I co zrobiła? Wyśmiała mnie i zablokowała! Osobę która od kilku lat ją obserwuje i nie raz pisałam z nią i nigdy nie było żadnego kwasu między nami. Smutne jest bardzo że takie osoby nie chcą poprawiać swoich błędów i jeśli nie akceptujesz ich niepoprawnej polszczyzny to dostaniesz bana za próbę uświadomienia ich. Przecież to wielki obciach źle wymawiać tę część ciała no i co najsmutniejsze- młode widzki, które nie do końca znają się na poprawnej polszczyźnie będą myślały że słowo "dekold" jest jak najbardziej poprawne, bo przecież tak je używa znana youtuberka beauty. Bardzo, bardzo smutne.

Ciebie zablokowała, mnie jeszcze nie ale kasuje wsyzyskie moje komentarze 🤭ja rozumiem żebym była niemiła obrażała ją albo jej dziecko ale komentuje ze jest słupem reklamowym, kiedyś zwróciłam jej uwagę wraz z innymi żeby kupiła stanik porządny (nagrywała mierzymy) a nie paradowała w tym do karmienia- oczywiście usunięte, jak się nagrywa na YT trzeba przyjąć konstruktywna krytykę ona tego nie umie, pozatym jara się że ma 2tys. subow co to jest haha😅 po takim czasie jakim jest na YT powinna się wstydzić a nie podniecać i robić z tego powodu rozdanie już grubella ma duuuzo więcej subów a jest nudna bardziej niż rozświetlona buzia 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałam od niej bana jie można nic pannie powiedzieć nawet konstruktywnej krytyki xd od razu atak i ba ja wiem lepiej xd dawno ja przestałam oglądać same reklamy 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oto nasz słup reklamowy zatrudnił do reklamy dziecko.... Ta kobieta nie ma Umiaru i nie zna granic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2021 o 23:08, galganek_ napisał:

Kiedyś oglądalam ja chętnie ale po ciąży co to nie ona ile to schudła jaka ma super cerę a to a tamto, brzydka była i będzie jedynie trochę się wyrobiła ale jej długiego nosa żadne kosmetyki nie ukryją 🤣

nos, brwi ma okropne nie wiem jak może tak je malować szpetnie, przydałby jej się permanentny makijaż aby poprawić im kształty. A od tych ćwiczeń które robi niepoprawnie jej krzywe kolana jeszcze bardziej będą się robić w "X" bo nie pilnuje ich podczas pajaców. O dziwo o tej uwadze mnie nie zbanowała ale już wiem że ten słup reklamowy nic w sobie nie zmieni bo przecież to pani wszystko robiąca idealnie buhaha

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, galganek_ napisał:

I oto nasz słup reklamowy zatrudnił do reklamy dziecko.... Ta kobieta nie ma Umiaru i nie zna granic 

i męża do promowania nakładek wybielających zęby. Jak mój partner widzi takich mężów to łapie się za głowę co z tymi mężczyznami dzieje się na świecie. Jestem pewne że to ten typ męża który w ogóle nie wchodzi w dyskusje ze swoją kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2021 o 23:29, Brunettesdiary napisał:

Też miałam od niej bana jie można nic pannie powiedzieć nawet konstruktywnej krytyki xd od razu atak i ba ja wiem lepiej xd dawno ja przestałam oglądać same reklamy 

 

za co dostałaś bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to że jej napisałam że wiecznie tylko coś reklamuje ze kieedys to były fajne luźne pogadanki a teraz wiecznie kod na to kod na to odczytane i blok no cóż 💁‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie te dziewczyny komentujące jej filmy są głupie i naiwne Madziu ślicznie, Madziu pięknie, ksawcio śliczny, natan fajny, kosmetyki super, figura super, mało komu tak słodzą na YT a jej mało w tyłek nie wejdą a ona spija z dziubkow, a jak jest negatyw to od razu kasuje albo blokuje, kiedyś napisałam że ma bałagan w domu to jej obrończynie się odezwały, że jak się ma dziecko się ma bałagan, ok zgoda bo też mam dziecko ale zamiast nakładać tyle badziewia na twarz to mogłaby 30 min poświęcić na zajęcie się domem. Kiedyś lubiłam ją oglądać była normalna teraz tylko pielęgnacją ksawcio pielagnacja ksawcio i czasem ślimakowaty mąż, i chwalenie się ile schudła jakby ktoś był ślepy i nie widział, ile można..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×