Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rysiek

Niemcy zniszczyli Warszawę. Wymordowali setki tysięcy jej mieszkańców. Do dziś nie zapłacili reparacji. Zamiarem Niemców było wymordowanie wszystkich Polaków.

Polecane posty

3 minuty temu, Różniczka napisał:

Pisałaś niedawno że Szcz5 był założony 3 tyś lat temu, Polska jeszcze nie istniała.

Wiesz, nie znam dokladnej daty zalozenia Szczecina czyli pierwszej osady slowianskiej, ktora z czasem wyrosla na wielkie miasto Szczecin, ktore zostalo pozniej podbite przez Niemcow.  

1 minutę temu, Różniczka napisał:

To może przeczytaj to co napisałaś.

"A ci jak gdzieś czytałem mówią że wtedy rządził Stalin a on nie był nawet Rosjaninem."

Moja odpowiedz

"Nie tylko Stalin (nie byl Rosjaninem)   Przed komunizmem carowie i caryce byli pochodzenia niemieckiego.

Zaczynam myslec, ze ty specjalnie udajesz, ze nie rozumiesz co ja pisze.

Troche znudzilo mi sie powtarzanie tego samego w kolko i na okraglo, ale przynajmniej przyjelas do wiadomosci, ze miasta niemieckie maja nazwy pochodzenia slowianskiego.

Milego dnia.

28 minut temu, Dobrosułka napisał:

Nie tylko Stalin.  Przed komunizmem carowie i caryce byli pochodzenia niemieckiego.

Ale napisałaś jak napisałaś.

Rewolucja... wątpię... co najwyżej może jakimś niezrozumiałym historycznym decyzjom zostaną doklejone nowe hipotezy.

2 godziny temu, Dobrosułka napisał:

Wiesz, nie znam dokladnej daty zalozenia Szczecina czyli pierwszej osady slowianskiej, ktora z czasem wyrosla na wielkie miasto Szczecin, ktore zostalo pozniej podbite przez Niemcow.  

Szczecin budowali właśnie Niemcy, tak jak Lwów budowali Polacy, w Szczecinie na starych budynkach są wieżyczki na wzór tzw żelaznych chłmów w wojsku pruskim, natomiast we Lwowie kościoły katolickie poprzerabianie są na cerkwie.

Napisano (edytowany)

Dobrosułka, dam Ci radę: Dyskusja z lewakiem to jak gra w szachy z gołębiem,powywraca pionki,na/sra na szachownicę,a na końcu powie że wygrał.

Ta Różniczka,vel Śliwka, to typowy, wręcz książkowy przedstawiciel tego gatunku.Nawet jej mentor,niejaki Shatyn onegdaj napisał tu, że: "ona nawet mózgu nie ma".

Edytowano przez facio

7 godzin temu, Myrevin napisał:

Rewolucja... wątpię... co najwyżej może jakimś niezrozumiałym historycznym decyzjom zostaną doklejone nowe hipotezy.

Pewnie masz racje.  Niemcy dalej beda uwazac sie za jakas "czysta rase", a Polacy bede turbo-europejczykami calujac dupska zachodowi i odbijajc to pogarda do wschodu.  

Dla mnie bedzie to roznica poniewaz cytowanie kronik i kilku prac o historycznej prawdzie nie rowna sie propagandzie komunistycznej.  Ni

• Like 1

10 godzin temu, facio napisał:

Dobrosułka, dam Ci radę: Dyskusja z lewakiem to jak gra w szachy z gołębiem,powywraca pionki,na/sra na szachownicę,a na końcu powie że wygrał.

Ta Różniczka,vel Śliwka, to typowy, wręcz książkowy przedstawiciel tego gatunku.Nawet jej mentor,niejaki Shatyn onegdaj napisał tu, że: "ona nawet mózgu nie ma".

To nie prawda Shatyn nigdy mnie nie obraził, facio to zaklamana gnida, ale to prawda Dobrosułka wcale nie musi mi odpisywać.

• Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować