Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marie3

Ukrainka poderwala mojego kolege

Polecane posty

Ukrainka poderwala mojego kolege. Poznali się na portalu randkowym. Ona pracuje w Polsce w hotelu. I przy zbiorach.  Ona po 30stce. 

Ciekawe czy Ukraincy mogą dostać tu pozwolenie na pobyt stały? Sądząc po jej profilu laska uporczywie szuka faceta, męża, chce tu założyć rodzinę. Codziennie dodaje teksty o facetach, szczęśliwej rodzince itp. Pewnie próbuje go usidlic, czy myślicie ze może jej zależeć tylko na jego sporej chacie w Polsce, konkretnej wypłacie, i na obywatelstwie? Jej rodzina jest bardzo biedna. 

Uprzedajac pytanie - nie, nie jestem nim zainteresowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mądra dziewczyna, bierze sprawy w swoje ręce zamiast czekać bezczynnie jak wiele polskich księżniczek, ma dużego plusa za inicjatywe

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, marie3 napisał:

może jej zależeć tylko na jego sporej chacie w Polsce, konkretnej wypłacie

Polka może lecieć na ten sam zestaw. Nie możesz przekreślać dziewczyny i podejrzewać ją o najgorsze tylko dlatego, że pochodzi z biednej rodziny, a do tego z Ukrainy. Jesteś uprzedzona. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, marie3 napisał:

Ciekawe czy Ukraincy mogą dostać tu pozwolenie na pobyt stały?

Oczywiście, przyjechało ich ponad milion!

Pozwolenia na pobyt daje rząd, ten sam rząd który napuszcza Polaków na "uchodźców".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Electra napisał:

Polka może lecieć na ten sam zestaw. Nie możesz przekreślać dziewczyny i podejrzewać ją o najgorsze tylko dlatego, że pochodzi z biednej rodziny, a do tego z Ukrainy. Jesteś uprzedzona. 

Mam jeszcze inne powody o których nie będę tutaj pisać. W końcu ich znam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marie3 napisał:

Mam jeszcze inne powody o których nie będę tutaj pisać. W końcu ich znam. 

Uogólniasz. Poza tym myślę, że Twój kolega to duży chłopczyk, jak źle wybierze to sam poniesie konsekwencje, nie potrzebuje doradców sercowych. 

Edytowano przez Electra
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co cię to obchodzi autorko z kim twój znajomy chce być i z kim sypia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem jak to wygląda trochę od strony nie tylko Ukrainek a i też Ukraińców.  I nie powiem 😆

Jednak powiem. Ukraina jest meeeega zacofanym krajem. Ubogim,Prostym.  Jak i zacofanym. Tam ludzie rzeczywiście - mężczyźni są bardzo przyjaźni jak i kobiety.  Są mega rodzinni.  Nawet programy są stworzone że gdy taki biedny Ukrainiec przyjedzie do Polski to łzy w oczach gdy zobaczy gładzie a nie dywany na ścianach ,szklanki a nie filiżanki słowiańskie.  Jest to piękne ! Z tego powodu że Ci ludzie mimo że dla Nas wydają się tępi , to mają pewne wartości . Chcą normalnego prostego życia bo taka już mają mentalność.  Są wdzięczni - cokolwiek dostaną.  I tylko człowiek bogaty tego nie zrozumie.  A Oni może dla Nas są biedni materialnie ale bogaci we wnętrz. Pewnych spraw , rozwodów ,sprzeczek - nie rozumia. Co u Nas jest jak chleb powszedni. Tak samo jak Ukrainka by skakała ze szczęścia i cały tydzień dziękowała za śliczna ...enke kupiona za np 250 zł.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I szczerze powiedziawszy - sceptycznie do Nich podchodziłam. Ale jak sobie poobserwowalam , zauważyłam pewne sprawy.  Podglądałam.  Tych ludzi szanuje.  Zdecydowanie bardziej stabilni życiowo niż nie jeden ze świata co Wszystko uderza w czajnik. Żyją sobie spokojnie a się nie dadzą zmanierowac.  I to nawet widać w Pl jak ich cieszy jak gdziekolwiek wyjdą ,coś zobaczą a co dopiero w świecie by skakali ze szczęścia ale ten stoicki spokój w sobie mają.  Nikt mi nie powie.  Nie jak Polak / Półka wyjedzie za granicę i się pośczy bo zobaczyła coś znacznie więcej.  Szacun.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wtrącam się, ale ona weszła w nasza paczkę to będzie też częścią mojego życia. Po prostu jest w tej osobie coś co budzi moja nieufność. Też tak chyba czasem macie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz bol doopy, zluzuj majty dziewko,

twoj znajomy to duzy chlopiec I jest w stanie podjac swoje wlasne dorosle decyzje

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Leżaczek napisał:

Ukrainki są fajne, fajny też mają język i urodę. Czemu tak szybko potrafią usidlic, są bardzo bezpośrednie nie ksiezniczkuja. Ale potrafię powiedzieć nu także szczęściarz.

Widzę że to samo napisaliśmy jesli chodzi o księżniczkę.  To samo słowo uwzględniłam. Tak jest ! Ci ludzie są po prostu dobrzy , kieruja się serduchem a nie ' widzimisię ' ponad to są ladni.  I jedna płeć i druga. Po za tym dbają o święta ,o tradycje.  O pieśni ludowe.  O siebie . Mają zasady.  A co drugi człowiek goni ,żeby czasem się na swym jeziorze nie poślizgnął.  Bo wiecznie mu mało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, marie3 napisał:

Nie wtrącam się, ale ona weszła w nasza paczkę to będzie też częścią mojego życia. Po prostu jest w tej osobie coś co budzi moja nieufność. Też tak chyba czasem macie. 

To ja poznaj jako osobę . Nie każdy człowiek jest w porządku ale najpierw ja poznaj 🙂🙂

Edytowano przez Anastazja 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Anastazja 88 napisał:

I szczerze powiedziawszy - sceptycznie do Nich podchodziłam. Ale jak sobie poobserwowalam , zauważyłam pewne sprawy.  Podglądałam.  Tych ludzi szanuje.  Zdecydowanie bardziej stabilni życiowo niż nie jeden ze świata co Wszystko uderza w czajnik. Żyją sobie spokojnie a się nie dadzą zmanierowac.  I to nawet widać w Pl jak ich cieszy jak gdziekolwiek wyjdą ,coś zobaczą a co dopiero w świecie by skakali ze szczęścia ale ten stoicki spokój w sobie mają.  Nikt mi nie powie.  Nie jak Polak / Półka wyjedzie za granicę i się pośczy bo zobaczyła coś znacznie więcej.  Szacun.  

Ja nie popieram. Widzę co się dzieje u mnie w mieście. Jak się zachowuja. Cięgle w gazetach tylko o nich. A w przeliczeniu nie jest ich tak dużo. W tamtym roku dwóch ukraincow zostało skazanych za morderstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marie3 napisał:

Ja nie popieram. Widzę co się dzieje u mnie w mieście. Jak się zachowuja. Cięgle w gazetach tylko o nich. A w przeliczeniu nie jest ich tak dużo. W tamtym roku dwóch ukraincow zostało skazanych za morderstwo. 

A ile Polaków ? 2 CH w skali ilus tam ? Są dobrzy ludzie i źli.  Był okres że się bałam że ciabachow masowo wpuszcza do Pl 😟 rany Boskie Ty się ciesz że wyszło tak że Ukraina u Nas jest.  Bóg nad Nami czuwa. Urodz się w Francji minimum bądź w Niemczech.  Jełopy.  Co tam się dzieje. Ty tych Ukraińców to powinieneś wielbić.  I Polski Naród.  Ze nie są do końca idio / tami.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ta Panna tak samo się zachowuje, ma masę fotek bo jeździ na weekendzie do Łodzi i innych miejsc na fb ma wszystkie zameldowania gdzie była, każda knajpa jaka tam jest odwiedzona, a chyba ja na te wycieczki nie stać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marie3 napisał:

A ta Panna tak samo się zachowuje, ma masę fotek bo jeździ na weekendzie do Łodzi i innych miejsc na fb ma wszystkie zameldowania gdzie była, każda knajpa jaka tam jest odwiedzona, a chyba ja na te wycieczki nie stać. 

Nawet gdy ? To nie zazdrość.  Są ludzie co byle gdzie za parę groszy wezma bo lubią dana osobę.   Wiem bo kiedyś kasy nie miałam a z kim kolwiek się nie spotkałam to zaprosili mnie ludzie na wycieczkę.  Głupio mi było ale tak ! Są ludzie co chcą byś po prostu był.  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Electra napisał:

Uogólniasz. Poza tym myślę, że Twój kolega to duży chłopczyk, jak źle wybierze to sam poniesie konsekwencje, nie potrzebuje doradców sercowych. 

A nie no skąd? Facet doradców? Wrrr, w żadnym wypadku. Niech idzie na żywioł. Doradców na każdym kroku to kobietki potrzebują. O tak, mnóstwo rad co do każdego przemyślonego kroku. A facet? Łeee, niech robi co mu uczucie przyniesie, najwyzej zostanie wydymany.

:D :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anastazja 88 napisał:

Nawet gdy ? To nie zazdrość.  Są ludzie co byle gdzie za parę groszy wezma bo lubią dana osobę.   Wiem bo kiedyś kasy nie miałam a z kim kolwiek się nie spotkałam to zaprosili mnie ludzie na wycieczkę.  Głupio mi było ale tak ! Są ludzie co chcą byś po prostu był.  🙂

Oj tak, kolejny przypadek jak kobiety mają przewalone. Każdy na wycieczkę zapraszał ? Uuuu, to jest właśnie to piekło kobiet :d przesrane macie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Einefremde napisał:

Masz bol doopy, zluzuj majty dziewko,

twoj znajomy to duzy chlopiec I jest w stanie podjac swoje wlasne dorosle decyzje

kobiecie to samo bys doradzil/doradzila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wojt4567 napisał:

kobietki potrzebują

Nigdy nikogo nie radzę się, naprawdę. Chyba była tylko jedna sytuacja w życiu, której nie ogarniałam i potrzebowałam faktycznie pogadać z kimś z boku (przyjaciel).

Nie jeżdżę na babskie zakupy, żeby kumpela doradzała mi co kupić i w czym lepiej wygladam, nigdy w życiu nie uderzyłam do żadnej po "co robić?". A nawet jeśli wysłu...e czyjejś opinii to kieruję się swoim rozumem, swoimi wartościami, swoimi racjami, swoimi przekonaniami. Zawsze. Mało tego, stawiam granice bardzo jasno do tego stopnia, że odstrzeliłam każdego kto próbował mówić mi jak mam żyć.

5 minut temu, wojt4567 napisał:

kobiecie to samo bys doradzil/doradzila ?

Każdemu powiem by żył po swojemu (dopóki nie krzywdzi innych ludzi). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Electra napisał:

Nigdy nikogo nie radzę się, naprawdę. Chyba była tylko jedna sytuacja w życiu, której nie ogarniałam i potrzebowałam faktycznie pogadać z kimś z boku (przyjaciel).

Nie jeżdżę na babskie zakupy, żeby kumpela doradzała mi co kupić i w czym lepiej wygladam, nigdy w życiu nie uderzyłam do żadnej po "co robić?". A nawet jeśli wysłu...e czyjejś opinii to kieruję się swoim rozumem, swoimi wartościami, swoimi racjami, swoimi przekonaniami. Zawsze. Mało tego, stawiam granice bardzo jasno do tego stopnia, że odstrzeliłam każdego kto próbował mówić mi jak mam żyć.

Każdemu powiem by żył po swojemu (dopóki nie krzywdzi innych ludzi). 

Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, wojt4567 napisał:

Ok.

Ostatnio za dużo razy użyłam "chooj Ci do tego" i jestem gdzie jestem (czytaj kafe) 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Ostatnio za dużo razy użyłam "chooj Ci do tego" i jestem gdzie jestem (czytaj kafe) 😂

Ja tez wyselekcjonowałem ostro ludzi w zyciu. Zostali ci najlepsi.

Uffffffffff, co za ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, wojt4567 napisał:

Oj tak, kolejny przypadek jak kobiety mają przewalone. Każdy na wycieczkę zapraszał ? Uuuu, to jest właśnie to piekło kobiet :d przesrane macie....

Czemu ? Ja korzystam z wycieczek aczkolwiek pieniądze mam. Lubię ludzi.  Porozmawiać na różne tematy , człowiek coś zobaczy. Odchami się.  Każdy do domu . Miło wspomina.  Jak ktoś ,coś zaproponuje.  Jest mi miło.  O nie jestem dzikus.  By robić jakieś głupie podchody.  Spodoba mi się - jedne ,dzięki za zaproszenie na pewno będę '.  🙂 Proste.  Ludzie komplikuja życie - myśleniem.  Myśleć trzeba w ważnych sprawach i tym co się mówi i robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anastazja 88 napisał:

Czemu ? Ja korzystam z wycieczek aczkolwiek pieniądze mam. Lubię ludzi.  Porozmawiać na różne tematy , człowiek coś zobaczy. Odchami się.  Każdy do domu . Miło wspomina.  Jak ktoś ,coś zaproponuje.  Jest mi miło.  O nie jestem dzikus.  By robić jakieś głupie podchody.  Spodoba mi się - jedne ,dzięki za zaproszenie na pewno będę '.  🙂 Proste.  Ludzie komplikuja życie - myśleniem.  Myśleć trzeba w ważnych sprawach i tym co się mówi i robi. 

Być może masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wojt4567 napisał:

Ja tez wyselekcjonowałem ostro ludzi w zyciu. Zostali ci najlepsi.

Uffffffffff, co za ulga.

Życie przesiewa, nie widzimisię.

Nie potrzebuję tych, którzy leją benzynę, gdy pod dupą pali się.Nie potrzebuję tych, którzy mówią mi jak mam żyć. Nie potrzebuję tych, którzy wiedzą lepiej ode mnie co jest dla mnie dobre. Sapiesz, nie akceptujesz? Won. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Electra napisał:

Życie przesiewa, nie widzimisię.

Nie potrzebuję tych, którzy leją benzynę, gdy pod dupą pali się.Nie potrzebuję tych, którzy mówią mi jak mam żyć. Nie potrzebuję tych, którzy wiedzą lepiej ode mnie co jest dla mnie dobre. Sapiesz, nie akceptujesz? Won. 

Mam podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×