Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kulfon

Ale wstyd.

Polecane posty

Dziś przyjechali do nas dziadkowie chłopaka, Anglicy. 90-letni dziadek zapytał się mnie czy to prawda, że w Polsce są strefy wolne od LGBT i dlaczego ludzie się na to godzą? I co ja miałam powiedzieć?

• Haha 2

1 minutę temu, BoniBluBejbi napisał:

Prawdę ze nie ma takich stref. A dziadek co taki hipis. 

Dziadek nie jest hipisem i głosuje na partię konserwatywną. Ale nawet dla niego to jest niezrozumiała dyskryminacja.

A takie strefy są, więc po co mam kłamać, że nie ma? I może jeszcze, że u nas nie ma nagonki na LGBTQ? Jest i mogę tylko świecić uszami niestety.

• Like 1
  • Haha 1

Do 30 września 2019 roku różnego rodzaju uchwały, deklaracje i stanowiska dotyczące „ideologii LGBT” przyjęły: 24 gminy, 18 powiatów oraz 4 województwa[80]. Większość z nich znajduje się w historycznie konserwatywnej południowo-wschodniej części kraju[81].

4 minuty temu, BoniBluBejbi napisał:

a gdzie są takie strefy? I jak sprawdzają w nich czyjaś seksualność? Normalny człowiek się nie obnosi z uczuciami czy jest homo czy hetero wiec kto i jak sprawdzi czy kocham kobiety? Prdolenie o Szopenie.  

Smutne jest to, że Polacy nie widzą w tym problemu.

3 minuty temu, BoniBluBejbi napisał:

W tym wieku to niech dziadek papucie założy i siedzi 🤣

Otóż to ! To że w Anglii mają inne zasady - my nie jesteśmy USA ,Anglia i inne.  My Być Polska ,W Polska się urodzić i dostosować do Polska tradycji ,obowiązków i Praw.  Dziadkowi powiedz - to jest Polska moja i mojego chłopaka.  Nasza Ojczyzna w której żyjemy i ja kochamy z całego serca . Tutaj nie ma tęczy.  

• Like 1

Teraz sie o tym mowi,ale tego nie ma. Za PRL sie nie mowilo,a bylo taka roznica. Jak ktos byl homo niewiadomo o czym doniesli zyczliwi w  anonimie ,tracil robote i interesowalo sie nim MO.

1 minutę temu, Anastazja 88 napisał:

Otóż to ! To że w Anglii mają inne zasady - my nie jesteśmy USA ,Anglia i inne.  My Być Polska ,W Polska się urodzić i dostosować do Polska tradycji ,obowiązków i Praw.  Dziadkowi powiedz - to jest Polska moja i mojego chłopaka.  Nasza Ojczyzna w której żyjemy i ja kochamy z całego serca . Tutaj nie ma tęczy.  

W Polsce oburza tęcza ale dla kościelnyc pe/do/fi/słów jest dużo miejsca, dodam że homoseksualistą był również Christian Andersen 

4 minuty temu, Różniczka napisał:

W Polsce oburza tęcza ale dla kościelnyc pe/do/fi/słów jest dużo miejsca, dodam że homoseksualistą był również Christian Andersen 

Dla mnie to zmyślenie społeczeństwa , w dupach się poprzewracało.  Ze 3 letnie dziecko już jako osobę płciową do tego stopnia uważają że się nazwie ' Marcin ' i rodzice ' Boże święty !' kiedyś były zabawy ,człowiek z tego wyrósł.  A jak nie wyrósł to ,to było TYLKO W RODZINIE A NIE NA CALA PL SIĘ MIZIAC.  I piep/ Szyc innym w głowach.  Społeczeństwu.  I uważać to za normalne. Owszem. I u kozy się znajdzie przypadek homo.  Ale ! To nie jest naturalne.  Natura stworzyła - suczkę i pieska.  Lwice i Lwa , samca i samiczkę.   

Najpierw należy się zastanowić, dlaczego jest taka rzekoma nagonka, ale rozumiem, że dla niektórych to za dużo.

Po za tym tyłek ma swe zastosowanie biologiczne a nie żeby facet faceta r/ żną.  Czego szuka ? Dziurki by spełnić fantazje i tyłka ? Czyż kobieta nie ma tyłka jędrnego i ci/ pki czyli dziurki ? Chore zboczenia.  

Dla mnie to zmyślenie społeczeństwa , w dupach się poprzewracało.  Ze 3 letnie dziecko już jako osobę płciową do tego stopnia uważają że się nazwie ' Marcin ' i rodzice ' Boże święty !' kiedyś były zabawy ,człowiek z tego wyrósł.  A jak nie wyrósł to ,to było TYLKO W RODZINIE A NIE NA CALA PL SIĘ MIZIAC.  I piep/ Szyc innym w głowach.  Społeczeństwu.  I uważać to za normalne. Owszem. I u kozy się znajdzie przypadek homo.  Ale ! To nie jest naturalne.  Natura stworzyła - suczkę i pieska.  Lwice i Lwa , samca i samiczkę.   

Ale jakoś pe/do/fi/lia w kościele ciebie nie oburza.

Po za tym zawsze uważałam TĘCZE NA NIEBIE ZA COS PIEKNEGO.  Od kad jest tęcza LGBT takie gnoje zbezcześcili takie zjawisko piękne na niebie.  Wstyd.  I przykro.  

• Like 1
  • Confused 1

Sami kręcą na siebie bata tymi rąbniętymi paradami, Matkami Boskimi z tęczową aureolą i wieloma innymi żałosnymi zachowaniami. Zachowują się żenująco i skandalicznie, więc mają jak mają. W krajach tolerancyjnych jest poziom z dwóch stron. 

• Like 2

1 minutę temu, Różniczka napisał:

Ale jakoś pe/do/fi/lia w kościele ciebie nie oburza.

Oczywiście że oburza.  Wszystkim odbiło.  Na prawdę pod względem seksualności brak hamulców i człowieczeństwa.  I nawet księża na ten beret odwaliło.  Szatan nic więcej.  Nie idzie tego jakoś inaczej wyjaśnić.  Tak zmanipulować ludźmi różnymi.  Tyle pokus świńskich. Mega dużo złośliwości ,zazdrości.  Zawiści.  🙂 Coś strasznego.  Jeden ,drugiemu by z gęby wyjął.  

16 minut temu, Anastazja 88 napisał:

Otóż to ! To że w Anglii mają inne zasady - my nie jesteśmy USA ,Anglia i inne.  My Być Polska ,W Polska się urodzić i dostosować do Polska tradycji ,obowiązków i Praw.  Dziadkowi powiedz - to jest Polska moja i mojego chłopaka.  Nasza Ojczyzna w której żyjemy i ja kochamy z całego serca . Tutaj nie ma 

Mogłabyś pisać trochę bardziej zrozumiale, bo nie rozumiem połowy Twoich wypowiedzi.

Kiedyś byłam dumna z tego, że jestem Polką i zawsze opowiadałam dobre rzeczy o naszym kraju. O naszej gościnności, historii, zwyczajach. Teraz nic już nie mówię, bo jest mi wstyd i smutno.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Przed chwilą, Kulfon napisał:

Mogłabyś pisać trochę bardziej zrozumiale, bo nie rozumiem połowy Twoich wypowiedzi.

Kiedyś byłam dumna z tego, że jestem Polką i zawsze opowiadałam dobre rzeczy o naszym kraju. O naszej gościnności, historii, zwyczajach. Teraz nic już nie mówię, bo jest mi wstyd i smutno.

Mamy swoje za uszami.  Pewna teraz aktualnie historia mnie poruszyła.  Ale potrafimy się wspierać w trudnych czasach i nie mówię tu animowo - jak ludzie się gnoja np przez neta.  O nie ! Na żywo potrafimy komuś pomóc.  Ruszy Nam serce.  W neta nie należy tyle patrzeć a przynajmniej wrogie teksty czasem kogoś zakompleksionego co z złości napiszę - brać do siebie.  Bo w rzeczywistości jest inaczej.  Nie wbijesz noża ,nie obrazisz a pomożesz.  Normalne. ... 

Przed chwilą, Anastazja 88 napisał:

Oczywiście że oburza.  Wszystkim odbiło.  Na prawdę pod względem seksualności brak hamulców i człowieczeństwa.  I nawet księża na ten beret odwaliło.  Szatan nic więcej.  Nie idzie tego jakoś inaczej wyjaśnić.  Tak zmanipulować ludźmi różnymi.  Tyle pokus świńskich. Mega dużo złośliwości ,zazdrości.  Zawiści.  🙂 Coś strasznego.  Jeden ,drugiemu by z gęby wyjął.  

Ale PiS kryje księży pe/do/fi/lów, dlaczego w rejestrze pe/do/fi/-lów nie ma żadnego księdza. 

7 minut temu, Electra napisał:

Sami kręcą na siebie bata tymi rąbniętymi paradami, Matkami Boskimi z tęczową aureolą i wieloma innymi żałosnymi zachowaniami. Zachowują się żenująco i skandalicznie, więc mają jak mają. W krajach tolerancyjnych jest poziom z dwóch stron. 

O tak.  Spoko są ludzie co nie wierzą. Ja np wierzę jak inni ludzie i okey ! Tęcza mi się zawsze kojarzyła z porankiem po rosie i deszczu. Odrodzenie ,coś pięknego a te gnidy wybrali akurat kolory tęczy i z Panem Bogiem to porównują . Żałosne.  

4 minuty temu, Różniczka napisał:

Ale PiS kryje księży pe/do/fi/lów, dlaczego w rejestrze pe/do/fi/-lów nie ma żadnego księdza. 

poniewaz ksieza maja swoje prawo. I to jest prawo ponad prawem

3 minuty temu, Różniczka napisał:

Powiem Ci tak - nawet pisze jasno że księża i zakonnice dość odpokutuja.  Chyba najbardziej żałośnie jak można bo ślubowali i przykład mieli dać ludzia.  A w zamian tego - bogactwo ,biznes i krzywdzenie dzieci + hipokryzja.  Zostaw ten temat - księży.  Uwierz mi że jak Bóg serio istnieje to bardziej będą płakać niż my.  Patrzmy się ludzi i Nas.  

2 minuty temu, Anastazja 88 napisał:

gnidy

Hamuj się, trochę szacunku. Tacy sami ludzie jak ja i Ty, więc przystopuj z nienawiścią! 

1 minutę temu, pani_ładna napisał:

poniewaz ksieza maja swoje prawo. I to jest prawo ponad prawem

Dokladnie mogą krzywdzić dzieci ile tylko wejdzie.

Powiem Ci tak - nawet pisze jasno że księża i zakonnice dość odpokutuja.  Chyba najbardziej żałośnie jak można bo ślubowali i przykład mieli dać ludzia.  A w zamian tego - bogactwo ,biznes i krzywdzenie dzieci + hipokryzja.  Zostaw ten temat - księży.  Uwierz mi że jak Bóg serio istnieje to bardziej będą płakać niż my.  Patrzmy się ludzi i Nas.  

Podejrzewam a właściwie jestem pewna ze Bóg nie istnieje, i te darmozjady w sułtannach krzywdzące dzieci zostaną bezkarni

2 minuty temu, Różniczka napisał:

Dokladnie mogą krzywdzić dzieci ile tylko wejdzie.

Jankowski ten pralat,pedofil. Wszyscy wiedzieli jak jest. Walesa dzisiaj twierdzi,ze niczego nie podejrzewal. Przykro sluchac tych klamstw.

Mnie nie obchodzi co robią dorośli ludzie w sypialni i z kim do tej sypialni idą to nie moja sprawa, za to bulwersuje mnie bezkarność tych w sułtannach którzy za krzywdzenia dziecka zostają co najwyżej przeniesieni do innej parafii.

Tłok powinien pracować w cylindrze a nie w rurze wydechowej.Skończcie z tymi udziwnieniami ...

3 minuty temu, Różniczka napisał:

bulwersuje mnie bezkarność tych w

Kościołowi już bliżej niż dalej. Samozaoranie trwa.

6 minut temu, Różniczka napisał:

Podejrzewam a właściwie jestem pewna ze Bóg nie istnieje, i te darmozjady w sułtannach krzywdzące dzieci zostaną bezkarni

Mysle,ze do czasu.

Przed chwilą, Różniczka napisał:

Bo ludzie to tworzą taką wizję wszystkiego ,wszystko potrafią zmrawic - naturę , rodzinę ,kłamać ... Totalnie Wszystko zmrawic.   Plus choroby a kto jest winny raka ,i wszystkim epidemia ? Człowiek.  Oczywiście i jak ktokolwiek ma pomyśleć w ramach kryzysu o Bogu ? Gdy czlowiek wymyśla leki co sam namrawil.. przecież Ci ludzie mózgu nie mają.  Kasa nic więcej.  Popyt.  I ludzi robić jak robotów.  Teraz też za tym co się dziś dzieje ,- stoi człowiek.  Bo emeryt nie ma prawa po 30 latach budowania dróg , w kopalniach itp - opalać się na działce.   Wiesz jak się czasem czlowiek przypatrzy i pomyśli to na pewno w tym zabieganiu - nie uwierzy w Boga.  Nie zastanowi się bo Bóg dziś jest kimś - śmiesznym. Jak Jan Paweł II . Którego już nawet kilka lat nie minęło i mieszaja w niesnaski Watykanu.  Mieszkam w górach ,jeżdżę w góry żaden góral nie jest takim popap / rańcem.  Ten człowiek miał powołanie.  To Nasz jedyny Polak Papierz - księża niech robią co chcą to inna bajka.  Ten człowiek był i jest wyjątkowy.  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować