Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kulfon

Ale wstyd.

Polecane posty

2 minuty temu, BoniBluBejbi napisał:

Każdy kto się wyróżnia czymkolwiek ma przeyebane i tyle. Trzeba się z tym pogodzić i mieć pokorę zamiast oczekiwać ze świat się dostosuje. 

Racja Boni. Ale slowo pokora wykreslilam ze swojego slownika terminow uzywanych. Jest dobre dla teologow. Tak mysle. Poniewaz dopoki mowie o niej (pokorze) nic o niej nie wiem. Ta prawdziwa prowadzi do milczenia.

1 minutę temu, BoniBluBejbi napisał:

To twoja definicja. Ja mam własna. Zawsze lepiej ssać dwa cyce niż jeden. 

Czy pokora ( ta rzeczywista) idzie w parze z zachytrzeniem????

2 godziny temu, Kulfon napisał:

A takie strefy są, więc po co mam kłamać, że nie ma? I może jeszcze, że u nas nie ma nagonki na LGBTQ? Jest i mogę tylko świecić uszami niestety.

Zawsze należy mówić prawde, a zachowywać się jak człowiek. To są ludzie o zupełnie innej mentalności niż Pl. I nie masz gwarancji, że nawet jej wyluszczysz temat, to on zostanie poprawnie zrozumiany, nie dlatego, że dziadek jest niepojętny, ale dlatego, że takie rzeczy niektórym ludziom nie mieszczą się w głowach, że mogą istnieć strefy wolne od lgbt i ogólna dyskryminacja ludzi, bo coś tam... 

skoro lgbt jest mniejszością to chyba powinny być strefy dla lgbt a nie strefy wolne od lgbt!!!!!! tak jak  sa strefy dla palaczy a nie dla niepalacych i jakoś sie palacze nie bulwersują!!! to chyba k.... logiczne. Zresztą w każdym duzym mieście są kluby gey/les i kluby dla transwestytów, wiec takie strefy są. Moje znajome lesbijki żyja sobie razem spokojnie i wszyscy sasiedzi je lubią bo są ok i niekoniecznie maja potrzebę obmacywana się publicznie. Wiec da się

16 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Skończy się kasa z UE dla stref wolnych od LGBT to skończą się strefy wolne od LGBT. 

Co do kościoła w naszym pięknym kraju, to polecam lekturę Boya-Żeleńskiego, bardzo pouczająca. Pokazuje, że pomimo upływu 90 lat niemal, sposób działania, retoryka i moralność Kościoła Katolickiego w Polsce niewiele się zmieniła. Tylko tematy walki trochę inne, z powodu postępu cywilizacyjnego. 

Inna sprawa, że nawet gdyby zapanowała tu w Polsce katodyktatura, to jadąc za granicę, nie tłumaczyłbym się, ani nie wstydził. Trudno, żeby człowiek odpowiadał za rzeczy na które nie ma wpływu, tj. miejsce urodzenia lub decyzje, jakie podejmuje x milionów jego rodaków... 

prawdopodobnie nie musialbys sie tlumaczyc,bo nikt by tego nie oczekiwal. Jestem prowincjuszka,za granica jedynie bywalam ale nie mieszkalam. Nie mniej zwrocilam uwage na prawdziwosc porzekadla Co kraj to obyczaj" 7W Danii uderzyla mnie calkowita hermetycznosc tych ludzi,we Francji przesadna ( jak dla mnie) otwartosc. Pytalam znajomych,ktorzy mieszkaja na stale w Niemczech. Wszyscy sa zgodni,co do tego ze sasiadow nie obchodzi to np.Czy przyjmujesz kolede i dlaczego nie. Nie robia z tego sensacji i z wielu innych rzeczy,do ktorych u nas wciaz podchodzi sie zasciankowo. Nie jestem odkrywcza wiem. Ale na mentalnosc pracowalismy o wiele dluzej niz przez ostatnie 90 lat...Polska wiecznie na kolanach i trwala rozmowa miedzy Panem a Plebanem. Co wiecej trwa do dzis.

1 godzinę temu, Anastazja 88 napisał:

Czemu ? Ja tutaj na Kafe od czasu do czasu jestem.  Ciebie akurat nie znam.  Pewnie z 2 MSC tutaj góra jesteś. 

okej...

2 godziny temu, Różniczka napisał:

Nie chciałabym burzyć świata Anastazji ale Jan Paweł 2  pe/do/filię "zamiatal pod dywan"

Nie pieprz bzdur jak nie masz na ten temat wiedzy. Był temu bardzo przeciwny ale tam też są układziki i to oni nie dopuszczali  do niego wiadomości o tym. Nawet tzw. przyjaciele ostatno jeden z księży wydał na ten temat książkę. Nie będę podawać nazwisk ani tytulu tu niewim czy mogę. Poszukaj. Widzę że nie masz wiedzy żadnej na ten temat. To lepiej się nie wypowiadaj. Poczytaj , wtedy napisz

• Like 1

8 godzin temu, Jaśmin 81 napisał:

Nie pieprz bzdur jak nie masz na ten temat wiedzy. Był temu bardzo przeciwny ale tam też są układziki i to oni nie dopuszczali  do niego wiadomości o tym. Nawet tzw. przyjaciele ostatno jeden z księży wydał na ten temat książkę. Nie będę podawać nazwisk ani tytulu tu niewim czy mogę. Poszukaj. Widzę że nie masz wiedzy żadnej na ten temat. To lepiej się nie wypowiadaj. Poczytaj , wtedy napisz

Właśnie czytałam i z wielu żródeł wiem że jp2 ukrywał wiedzę o pe/do/fi/li, i to ty nie masz żadnej wiedzy na ten temat.

prawda zawsze ma dwa oblicza, tą gorszą twarz ukrywa się by nie mieć rozterek moralnych. Tworzenie zasad kiedyś miało na celu ujarzmić pospólstwo, dziś to jarzmo nakłada się na wszystkich. Wielcy tego świata niewiele płacą za możność posiadania władzy.

Dziś nie kraty, są subtelniejsze sposoby na zniewolenie.

Miłego dnia  Wam życzę:)

• Like 1

14 godzin temu, BoniBluBejbi napisał:

W tym wieku to niech dziadek papucie założy i siedzi 🤣

ok, boomer. Zapewne mentalnie masz bardziej sparciały mózg niż rzeczony 90-latek.

Dziwne, ze ci nie jest wstyd, ze dajesz doopy przed sluubem ty polska szmato!!!!

A temu dziadkowi pewnie jest wstyd najbardziej dlatego, ze jego wnuk zadowala się jakąś rosjanką z bloku wschodniego i nie stać go na nic więcej, haha!!!

Gość diada Stiopa
18 godzin temu, Kulfon napisał:

Dziś przyjechali do nas dziadkowie chłopaka, Anglicy. 90-letni dziadek zapytał się mnie czy to prawda, że w Polsce są strefy wolne od LGBT i dlaczego ludzie się na to godzą? I co ja miałam powiedzieć?

Może prawdę, że takich stref nie ma? Może należało również dodać swojemu urojonemu teściowi, że w Polsce za kutanie się w du/py nigdy kara śmierci nie groziła i nie będzie grozić, podczas gdy było to normą w UK jeszcze latach 60? 😄

19 godzin temu, pani_ładna napisał:

Mialam na mysli problem pedofilii i zarzuty przeciwko Papiezowi,ze nic z tym nie zrobil.....moze nie mogl.

Myślę, że bardzo dużo nie wiemy. Mam na myśli nie tylko kościół czy politykę , ale ogólnie panujące układy, wpływy i zależności w każdej dziedzinie. 

5 godzin temu, Electra napisał:

Myślę, że bardzo dużo nie wiemy. Mam na myśli nie tylko kościół czy politykę , ale ogólnie panujące układy, wpływy i zależności w każdej dziedzinie. 

Swiete slowa. Nikt by tego lepiej nie ujal. A my....no coz . Mozemy sobie tutaj pisac. I to chyba wszystko,co jeszcze mozemy. A czego nam narazie nie odebrano.

zreszta Papiez juz odszedl,,nie wiem po co to roztrzasac i czemu moze sluzyc osadzanie go. Historia juz zna takie przypadki,ta biedna Joanna D' arc najpierw sie posluzyli,potem oskarzyli w koncu spalili i uczynili swieta. Ich logika dla mnie zawsze byla pokretna. Natomiast jak tak dalej beda podzegac przeciwko tym LGTB czy jak im tam,to w koncu ciemny gmin wsadzi ich wszystkich na woz i odwiezie na szafot. Niepokojace to jest w istocie,a niewinnie sie zaczyna jak wszelkie zlo. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować