Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Karolajna91

W Tatry z 2-latkiem

Polecane posty

Osobiscie mam watpliwosci co do brania dwulatka w gory. Nawet jezeli biega po domu jak tajfun to w gorach nie da rady. Do tego dochodzi podroz, jezeli w te gory jest blisko to pol biedy, ale jezeli trzeba ciagnac dziecko przez wiekszosc kraju to maluch w samochodzie dostanie szalu. Po gorach z takim maluchem nie pochodzicie chociaz widoki da sie poogladac. Niebezpiecznie jest tez pchac sie w tlumy w dobie koronawirusa. Z tego co mozna zobaczyc w tv to zarowno nad morzem jak i na wyzynach czlowiek na czlowieku, na dobra sprawe nie ma juz tam czym oddychac. Kiepskie warunki do wypoczynku, takze dla dziecka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Jaśmin 81 napisał:

Tak to jest dokladnie jak malolaty wpadkę zalicza 

mam 27 lat kobieto odczep sie

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ivy💐 napisał:

To zdechnie. Pani prawniczka  stara krowa bajkopisarka 😂

mam 27 lat? dziwie się, że uważasz , że jestem stara, a ty ile masz lat? 10? tak się zachowujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 13trzynascie napisał:

Z tym ze dziecko 1-2 lata nic nie pamięta z wyjazdów to oczywiste, ale sądzę, że emocje jakie mu towarzyszą w danej chwili też są ważne dla jego rozwoju więc warto wyjeżdżać z dzieckiem.

NUSZKI mnie osobiście trochę rozyebały. Nikt nie musi być polonistą na tym forum ale zrobić dwa ogromne błędy w jednym wyrazie... No ale bywa.

Co do głównego wątku. Jeżeli maluch nie jest jeżdżący w wózku albo nie lubi przebywać w nosidle to może byc lipa. Na nóżkach nie da rady, a biorąc malca co chwilę na ręce też się umęczycie. To że dziecko już chodzi na nóżkach i wg Ciebie się nie męczy to mało miarodajne. Chodzenie po domu to co innego niż po górskim szlaku czy w drodze np nad Morskie Oko.

sorry pisałam na szybko 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Jaśmin 81 napisał:

Nuszkami😂😂😂😂 o ja pie...le co mamusie

wiesz co pisałam to na szybko

Edytowano przez Karolajna91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ivy💐 napisał:

Ty stara brudna kuuurwo

musiałaś mieć przykre życie, że tak wyzywasz ludzi wykształconych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam w górach z 3 Latkiem A jedyne co zobaczył to Dolina chochołowska i Kościeliska myślę że takie tereny mógłby zwiedzić ale nad morskie oko będzie ciężko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, KateZRzeszowa napisał:

Z małymi dziećmi jeździmy wszedzie i o ile z niemowlakiem jest lajt, to z większym dzieckuem nie poskaczesz po górach i od jakiegoś czasu nasze wypady ograniczają się do wynajęcia domku i patrzenia na szczyty z daleka 😄 a gór mi mao! 

udało się 🙂 mamy już zarezerwowany hotel i jedziemy do Zakopanego na 5 dni 🙂  wózek na wszelki wypadek ze sobą bierzemy , maseczki i rękawiczki oraz płyn dezynfekujący, na pewno z małym pójdziemy do Papugarni 🙂 pójdziemy też na dol. chochołowską i kościeliską, a dalej zobaczymy, może masz jeszcze jakieś atrakcje dla najmłodszych 🙂 ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Karolajna91 napisał:

udało się 🙂 mamy już zarezerwowany hotel i jedziemy do Zakopanego na 5 dni 🙂  wózek na wszelki wypadek ze sobą bierzemy , maseczki i rękawiczki oraz płyn dezynfekujący, na pewno z małym pójdziemy do Papugarni 🙂 pójdziemy też na dol. chochołowską i kościeliską, a dalej zobaczymy, może masz jeszcze jakieś atrakcje dla najmłodszych 🙂 ? 

Niestety nie podpowiem, bo już wieki w tamtych stronach nie byłam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KateZRzeszowa napisał:

Niestety nie podpowiem, bo już wieki w tamtych stronach nie byłam 🙂

okej znajdę coś w internecie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, KateZRzeszowa napisał:

Niestety nie podpowiem, bo już wieki w tamtych stronach nie byłam 🙂

Hej 🙂

W internecie znalazłam jeszcze fajny AquaPark może się tam udamy 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×