Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Nie komplikuj sobie życia sobie innym szukaj, kto szuka ten znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, *Piotr* napisał:

Nie komplikuj sobie życia sobie innym szukaj, kto szuka ten znajdzie.

Nie mów mi co mam robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Electra napisał:

Nikt nie zasługuje by być drugim, by być porównywanym, by być rydzem, albo nie najlepszą opcją. Nie wiem jak ułożyć sobie życie z facetem ze świadomością, że ktoś w Tobie był, jest i będzie. Jeszcze łudzę się, że czas wszystko odmieni, bo jeśli nie to za wiele na froncie towarzyskim nie podziałam. Nie zwiąże się z nikim dopóki  ktoś inny za wiele dla mnie znaczy. Nie mam na to serca, sumienia? 

No ale widzisz, jakąś nadzieję trzeba mieć i wierzyć że coś się jeszcze odmieni. To może potrwać długo ale może z czasem...  Założenie że można kochać tylko raz to tak jakby samemu sobie strzelić w stopę gdy wiesz że musisz jeszcze iść z 10km albo i więcej. 😉 

 

1 godzinę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Nie pociesze Cie. Nic nie działa. Może jedynie czas zatrze wspomnienia i będzie lżej. Ale to bez gwarancji, niektóry nie mija. Nigdy. 

Prawda, może nigdy nie minąć jeżeli było bardzo silne. Nie ma cudownej pigułki na zapomnienie uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Hellies napisał:

Założenie że można kochać tylko raz

Nie rozmyślam, filozoficzne rozterki nie służą mi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy się wypowiedzieli OGROMNE DZIĘKUJĘ!

A chcę z tymi uczuciami walczyć dlatego że są nie odwzajemnione. Walczyłem właśnie od 3 tyg o spotkanie i ostatnie wyznanie va bank. Niestety jest coraz gorzej. Jestem traktowany jak coraz większe ... pomimo tego że tak naprawdę od zawsze starałem się bardziej nawet niż jej rodzina. Ciągle mnie wystawia, nie chce porozmawiać itp. Jest mi już tak przykro z powodu tego wszystkiego iż myślę ze najlepiej będzie z tym jakoś walczyć. Kocham tę kobietę nad życie ale ona nawet nie traktuje mnie od dłuższego czasu normalnie oraz wgl nie szanuje. Dlaczego to wszystko musi być takie trudne? I dlaczego wiele kobiet ma tak że gdy ktoś naprawdę z całego serca o nie zabiega i się stara to jest dla nich coraz większą kupą 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Krystian23 napisał:

dlaczego wiele kobiet ma tak że gdy ktoś naprawdę z całego serca o nie zabiega i się stara to jest dla nich coraz większą kupą 

Jeśli ktoś nie docenia Cię to nie jest wart miejsca w Twoim sercu. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla31
Dnia 2.08.2020 o 10:40, *Piotr* napisał:

Cala sztuka znaleźć odpowiedniego bolca ot co.

Jest coś w tym, niektóre z nas bardzo filozofują a tak naprawdę bolec by je uleczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maryla31 napisał:

Jest coś w tym, niektóre z nas bardzo filozofują a tak naprawdę bolec by je uleczył

Suplementy przyjmuję drogą doustną, nie tak jak Ty z dupy strony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla31
5 minut temu, Electra napisał:

Suplementy przyjmuję drogą doustną, nie tak jak Ty z dupy strony. 

Jeśli nie umiesz przyznać że w Twoim przypadku mój wpis jest trafny to przynajmniej nie przykrywaj tego wulgarnością w moją stronę, to niepotrzebne.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Maryla31 napisał:

Jeśli nie umiesz przyznać że w Twoim przypadku mój wpis jest trafny to przynajmniej nie przykrywaj tego wulgarnością w moją stronę, to niepotrzebne.  

Wieczorem mam zamiar nadziać się to powiem Ci czy mnie popuściło. Może wtedy znajdziemy wspólny język. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla31
1 minutę temu, Electra napisał:

Wieczorem mam zamiar nadziać się to powiem Ci czy mnie popuściło. Może wtedy znajdziemy wspólny język. 

A Ty dalej swoje, nie odpuszczasz. Czy seks dla Ciebie to problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Maryla31 napisał:

A Ty dalej swoje, nie odpuszczasz. Czy seks dla Ciebie to problem?

To zdecyduj się, moim problemem jest seks czy qźwa jego brak? Trzymaj się jednej opcji, bo mój blond umysł nie ogarnia Twojej zmieniającej się koncepcji. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamknąłem ten rozdział. Przykro mi tylko że nie była w stanie nawet zachować się na tyle z klasą aby pozwolić mi to powiedzieć. Tak to tylko jak ostatni frajer zakończyłem wiadomością. Gdzieś jeszcze żyje we mnie nadzieja że zobaczy iż pali jej się grunt pod nogami i że stabilny frajer od kasy znika to może coś się w niej obudzi i chociaż okaże skruchę na rozmowę. Dzięki wszystkim za cenne rady, słowa i ciekawy dodatkowy wątek w poście 😅. Teraz już jakoś muszę sobie poradzić raczej sam z moją głową :classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Krystian23 napisał:

zobaczy iż pali jej się grunt pod nogami i że stabilny frajer od kasy znika to może coś się w niej obudzi

Miej godność... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Krystian23 napisał:

Gdzieś jeszcze żyje we mnie nadzieja że zobaczy iż pali jej się grunt pod nogami i że stabilny frajer od kasy znika to może coś się w niej obudzi i chociaż okaże skruchę na rozmowę.

Kochać za dwoje się nie da. Masz o tyle dobrą sytuację że nie ma niedomówień. Sytuacja jest jasna, ona nie chce.

Edytowano przez Hellies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×