Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
taki obraz wasz

Polecam ten wpis o incelach

Polecane posty

Gość AntyBazyl

Ojeju jej bardzo samotny. Nawet bardziej niż porzucona kobieta z chorym dzieckiem? 

Żałosne. 

Startujcie do kobiet na swoim poziomie urody to nie będzie problemu. I nie pisz bzdur, że brzydkie cie nie chca. Za stara jestem i zbyt dobrze znam życie, żeby łykać takie bajki. Nie widziałam tłumu adoratorów wokol brzydkiej czy grubej. Natomiast widziałam tłumy brzydkich, niskich i niemęskich wokół pięknych, zgrabnych kobiet. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
5 minut temu, *кєяi* napisał:

U taki obraz wasz jest troche beznadziejny przypadek, troche się nie kleja niektóre kwestie u niego, ale ok.

Są faceci, których żadna nie chce jak i kobiety, których żaden nie chce (chyba ze na noc, dwie). Życie jest brutalne, jakoś nikt się nie lituje nad otylymi kobietami, która tez nie ma super kontaktów z ludźmi, ani związków ani nad szarymi myszkami, ktorymi inni gardzą. A kobiety muszą? Nie. Nie muszą jeśli nie chcą. To wszystko się odwróciło. No i ŻYCIE. Nigdy nie było ono sprawiedliwe, to równa ciagla walka i wygraja nieliczni. 

No dokładnie. Nad brzydka, stara samotna kobieta nikt się nie lituje a te ciiipy tutaj płaczą jak dzieci, ze sa najbardziej samotni. No koń by się uśmiał 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam znajoma ktora (niestety) jest brzydka I bardzo otyla. Jest zabawna, oczytana , Ma dobra prace I wlasne mieszkanie. Ma 35 lat I jest dziewica.nigdy nawet sie nie calowala. Probowala poznac mezczyzn na rozne sposoby ale jest dla nich niewidzialna. 
 

czy jest tu jakis biedny, odrzucony incel ktory chcialby poznac dobra kobiete, ktora zrozumialaby go I kochala nad zycie?

moge was spiknac ze soba. 
 

Ja jestem wlasnie z tych wredot opisanych w poscie powyzej. Cale zycie bylam atrakcyjna kobieta I osmielilam sie odrzucac tych ktorzy mi sie nie podobali.

Do tego bylam taka paskudna, ze zbywalam ich sorry , nie jestes w moim typie, zamiast dawac im szczegolowe wyjasnienie dla czego sa beznadziejni.

tak , jestem straszna. Idac do lozka z facetem kierowalam sie wylacznie swoimi updodobaniami- nie pytalam ludzi do okola czy koles jest We nich glupi albo cham czy cos w tym stylu.

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, AntyBazyl napisał:

Ojeju jej bardzo samotny. Nawet bardziej niż porzucona kobieta z chorym dzieckiem? 

Żałosne. 

Startujcie do kobiet na swoim poziomie urody to nie będzie problemu. I nie pisz bzdur, że brzydkie cie nie chca. Za stara jestem i zbyt dobrze znam życie, żeby łykać takie bajki. Nie widziałam tłumu adoratorów wokol brzydkiej czy grubej. Natomiast widziałam tłumy brzydkich, niskich i niemęskich wokół pięknych, zgrabnych kobiet. 

 

No właśnie startujemy do kobiet na swoim poziomie. To wy chcecie tych wyżej, bo uważacie się za najpiękniejsze i najcudowniejsze.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, *кєяi* napisał:

Są faceci, których żadna nie chce jak i kobiety, których żaden nie chce (chyba ze na noc, dwie). Życie jest brutalne, jakoś nikt się nie lituje nad otylymi kobietami, która tez nie ma super kontaktów z ludźmi, ani związków ani nad szarymi myszkami, ktorymi inni gardzą. A kobiety muszą? Nie. Nie muszą jeśli nie chcą. To wszystko się odwróciło. No i ŻYCIE. Nigdy nie było ono sprawiedliwe, to równa ciagla walka i wygraja nieliczni. 

Otyłe kobiety mają dużo łatwiej niż nieatrakcyjni mężczyźni. A z szarymi myszkami totalnie popłynęłaś, bo jest mnóstwo facetów, którzy właśnie takich szukają. Nie widziałem, by ktoś takimi gardził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce ale jedzenie to jej jedyny przyjaciel. Kiedy przestaje jesc jest calkiem sama , wiec zawsze do tego wraca. 
raz schudla calkiem sporo ale nic to nie dalo wiec wrocila do jedzenia - znieczulenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, uzyszkodnik napisał:

polecam ten film o trenerach podrywania

Obejrzałam go i naszła mnie taka refleksja... Nie mam insta, fejs jest do picu mało aktywny, nie trzepie youtuba poza muzyką, kafe to pierwsze i ostatnie forum na którym jestem i wiesz co? Lubię tą swoją nie wirtualną jaskinię. W moim małym świecie nie ma wojny damsko-męskiej, inceli, mizoginów, trenerów uwodzenia, insta gwiazdeczek, youtuberów zdobywajascych popularość i całego panującego  spie.rd0lenia. Cieszę się, że nigdy nie przesiąkłam tym. 

Edytowano przez Electra
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Otyłe kobiety mają dużo łatwiej niż nieatrakcyjni mężczyźni. A z szarymi myszkami totalnie popłynęłaś, bo jest mnóstwo facetów, którzy właśnie takich szukają. Nie widziałem, by ktoś takimi gardził.

W jakim sensie maja duzo latwiej. Znam kilka otylych I wszystkie sa samotne, odrzucone I niewidzialne dla facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie ze zrozumieniem. Nikt nie mówi, że macie się wiązać z nieatrakcyjnymi mężczyznami. Chodzi tylko o to, byście ich nie wyśmiewały ani nimi nie gardziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, uzyszkodnik napisał:

Skad taki pomysl? Kobieta, ktora nigdy nie podobala sie nikomu z powodu otylosci i dotrwala do 40 w dziewictwie, ma latwiej? Zwlaszcza w tym wieku? 

Są mężczyźni, którzy lubią otyłe. No ale pewnie żaden z nich jej nie odpowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby to bylo niesprawiedliwe to sama zarzadzam moja pisssda. 
mnie mam zwyczaju sypiac z facetami tylko dlatego ze oni uwazaja ze powinnam. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Czytajcie ze zrozumieniem. Nikt nie mówi, że macie się wiązać z nieatrakcyjnymi mężczyznami. Chodzi tylko o to, byście ich nie wyśmiewały ani nimi nie gardziły.

Nigdy nie wysmiewam sie z ludzi I nikim nie gardze. Duzo mozna by o mnie powiedziec ale akurat nie to . 
Gdyby w realu jakis incel poprosil mnie o pomoc zrobilabym wszystko by zmienic jego zycie - ulozyla diete , plan treningowy, wspierala mentalnie I zawlokla na zajecia jogi pelne lasek.

poprostu nie lubie uwag jakie to kobiety so Puste kooorvy bo osmielaja sie miec wymagania i sypiaja z tymi z ktorymi IM jest po drodze.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, uzyszkodnik napisał:

Nie rozumiem takich ludzi. To znaczy jak najbardziej rozumiem mechanizmy zastepowania sobie braku uczucia jedzeniem, ale to jest bledne kolo. Wiadomo, zw otyle kobiety nie podobaja sie mezczyznom, wiec poki nie schudnie, powodzenia miec nie bedzie. Zreszta otylosc to ryzyko wczesnego wystapienia wielu chorob.

Ciekawa jestem, czy bardzo jest gruba. Ta moja znajoma co najmniej polowe powinna schudnac.

To jest zaburzenie odzywiania. Znieczula sie tym jak alkoholik wodka. 
ona doskonale wie ze jej otylosc jest przyczyna jej samotnosci ale to jest bledne kolo

im starsza tym grubsza...teraz to prawie 140kg przy 160cm wzrostu.

wydaje mi sie ze poprostu polozyla na swoim zyciu krzyzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, uzyszkodnik napisał:

Na szczescie w realu jest wielu fajnych facetow, na kafe mamy zlot inceli 🙂

Gardzę tylko głupotą, qrestwem i sqrwysynstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl

Zaraz się dowiemy tutaj, ze faceci lubią stare, otyle i zaniedbane 😂 😂 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja poleca Sołżenicyna. Poczytajcie sobie o zdrowych, normalnych, silnych mężczyznach, zamykanych na dziesiątki lat w stalinowskich Łagrach. Pozbawiono ich godności, dobrego imienia, nawet kontaktu listownego z bliskimi. Głodni, zmarznięci, wykorzystywani do katorżniczej pracy, bytowali tak przez lata. Wiecie, o czym rozmawiali i o czym marzyli przez te wszystkie lata? O kobietach, żonach, narzeczonych, kochankach. Marzyli o bliskości, seksie, założeniu rodziny lub powrocie do niej. Mieli różne poglądy na życie, ale wszyscy zgadzali się co do jednego: największą krzywdą, jaką im wyrządzono, było pozbawienie ich prawa do bycia z kobietami. I jak tu nie zgodzić się z tezą, że byt określa świadomość? ;- )

Może zamiast tworzyć coraz to nowe subkultury i łączyć się w stada wzajemnej adoracji, usiądźmy i zastanówmy się, co jest z nami nie tak?  😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to wy piszecie im, żeby coś ze sobą zrobili, to na pewno kogoś znajdą, podczas gdy oni cały czas starają się zwiększyć swoją atrakcyjność, ale to nic nie daje, bo jednak wygląd ponad wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Einefremde napisał:

Nigdy nie wysmiewam sie z ludzi I nikim nie gardze. Duzo mozna by o mnie powiedziec ale akurat nie to . 
Gdyby w realu jakis incel poprosil mnie o pomoc zrobilabym wszystko by zmienic jego zycie - ulozyla diete , plan treningowy, wspierala mentalnie I zawlokla na zajecia jogi pelne lasek.

Ty może tak. Ale większość tylko ich wyśmiewa, że są przegrywami i mówi, by zrobili coś z sobą, podczas gdy oni bardzo często już dbająo siebie, mają zainteresowania itd. itp., ale nic to nie daje, bo nie wyglądają jak aktor z plakatu czy model z okładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Czytajcie ze zrozumieniem. Nikt nie mówi, że macie się wiązać z nieatrakcyjnymi mężczyznami. Chodzi tylko o to, byście ich nie wyśmiewały ani nimi nie gardziły.

Pierdzielisz jak zwykle, masz naprawdę aż taki problem by rozejrzrc się wokół? Posłuchać czegoś więcej niż swojego zgorzknienia? To że jakaś nie jest Tobą zainteresowana to nie znaczy że gardzi. Człowieku pojmij w końcu że nie każdej się spodobasz, nie każda do której podejdziesz czy się uśmiechniesz rzuci się tobie w ramiona. I pojmij w końcu bo naprawdę zostaniesz i ncelem KOBIETA MA PRAWO CI ODMÓWIĆ, MA PRAWO WYBORU. jak mi się ktoś nie podoba to NIE, I nie ze mam się litować bo on zagadał i w ogóle taki biedny. 

I co z tego że te mniej atrakcyjne, na twoim poziomie chcą ladniejszego i dają Ci kosza. Żal ci dupe ściska. One mają do tego prawo. Czemu nie, ty też chciałbyś ładna i nie pierdziel że nie. Przełknij gorycz porażki i próbuj dalej, szukaj innej a nie tu jojczysz na kobiety. 

I nie nikogo nie wysmiewam i nikim nie gardzę, nawet Tobą bo wierz mi irytujący i męczący jesteś. 

 

Edytowano przez KKeira
Pourywało mi zdania. Te telefony
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko, jakie pierrrdolenie

1. Życie nie jest sprawiedliwe

2. Albo człowieka ktoś kręci albo nie. Jak penis nie staje/wagina nie robi się mokra, to z czego ma być ten seks. 

3. Nie da się przekonać do kogoś. Panna może was szanować, ale jak nie jesteście dla niej atrakcyjni fizycznie, to na was nie poleci. Tak jak wy nie lecicie na te które was fizycznie nie interesują. 

4. Uprawiałem seks z dziewczynami które statystyczny ludź uznawał za ładne i z takimi których by za takie nie uznał. Powiem jedno, temperament, figlarność i wyobraźnia w seksie nie są w żadnym razie skorelowane z urodą dziewczyny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Ty może tak. Ale większość tylko ich wyśmiewa, że są przegrywami i mówi, by zrobili coś z sobą, podczas gdy oni bardzo często już dbająo siebie, mają zainteresowania itd. itp., ale nic to nie daje, bo nie wyglądają jak aktor z plakatu czy model z okładki.

Rozumiem, że to jest ten tekst, który zawsze rzucasz na pierwszej randce? 

Edytowano przez bacillus von glick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... Gdybym spotkał kobietę, która oświadczyłaby mi że: 

a większość facetów się z niej wyśmiewa. 

b wszyscy jej mówią, żeby zrobiła coś ze sobą

c ale przecież ona o siebie dba

d ale to nic nie daje, bo nie wygląda jak (tu się chwilę zastanowię... Kim Basinger? ;- ) ) 

e i nic ponadto

To pewnie zrobiłoby mi się jej żal. Ale żal to nie jest wystarczający powód, żeby iść na kolejną randkę. 

Edytowano przez bacillus von glick
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie wiem, co powiedziałby na kolejnej randce. Może coś, co sprawiłoby, że miałbym ochotę na trzecią. Po prostu nie smęć. Wydaje mi się, że  to generuje wokół Ciebie aurę toksyczności w oczach kobiet.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z autora niezbyt mądry człowiek. Przytoczony przez niego opis można streścić następująco. 

"Mam w życiu ciężko i oczekuje, że cały świat porzucić swoje życie i skupi się na pomaganiu mi. Bo przecież moje problemy, moje życie jest najważniejsze i wszyscy powinni na mnie dmuchać i chuchac."

Masz problemy to je rozwiąż i bądź facetem.  Po tym poznaje się faceta, jak radzi sobie z przeciwnościami losu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, EwaWa napisał:

Ale z autora niezbyt mądry człowiek. Przytoczony przez niego opis można streścić następująco. 

"Mam w życiu ciężko i oczekuje, że cały świat porzucić swoje życie i skupi się na pomaganiu mi. Bo przecież moje problemy, moje życie jest najważniejsze i wszyscy powinni na mnie dmuchać i chuchac."

Masz problemy to je rozwiąż i bądź facetem.  Po tym poznaje się faceta, jak radzi sobie z przeciwnościami losu. 

Dokładnie. Są dwa typy facetów, którzy nigdy nie przekazują dalej swoich genów.

1. incele, którzy nigdy nie wyrastają z incelizmu. 

2. faceci, którzy próbują zjechać w supermarketowym wózku na kółkach po stromych, ruchomych schodach. 

 

Edytowano przez bacillus von glick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, uzyszkodnik napisał:

Kobiety nie tyle lubia otylych facetow, tylko potrafia w grubym facecie dostrzec cos wiecej: madrosc, wsparcie, cieplo, zaradnosc... i dlatego moga sie z takim zwiazac.

Coś więcej to wy dostrzegacie w przystojniakach, nawet jeśli tam nic nie ma.

1 godzinę temu, *кєяi* napisał:

Tacy są wysmiewani, ale porządna kobieta NIE WYŚMIEJE. 

Tylko ile jest tych porządnych?

1 godzinę temu, *кєяi* napisał:

Ile razy to nieatrakcyjna jest wyśmiewana bo otyła albo jak to mowią z tyłu deska, z przodu deska. Despetka o tym pisala niedawno. I co? Ktoś ją pocieszał? Kobiety, faceci brutalnie ją zmielili w tamtym temacie czepiając się jej, ale to ona została skrzywdzona przez facetów - z powodu małego biustu. Fajnie? Nie sadzę, taka moze być ładna z twarzy i fajna z charakteru a wystarczy ze ma mały biust, a zostaje zdeptana.

Pamiętam temat Despetki i sam jej współczułem, tak jak wszystkim kobietom wyśmiewanym przez bezwartościowych mężczyzn z powodu małego biustu.

1 godzinę temu, *кєяi* napisał:

A facet który nie ma wygladu, wystarczy ze sie ogarnie i może zdobyć fajna kobietę.

Tak, tak, oczywiście.

Życie to nie komedia romantyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, EwaWa napisał:

Ale z autora niezbyt mądry człowiek. Przytoczony przez niego opis można streścić następująco. 

"Mam w życiu ciężko i oczekuje, że cały świat porzucić swoje życie i skupi się na pomaganiu mi. Bo przecież moje problemy, moje życie jest najważniejsze i wszyscy powinni na mnie dmuchać i chuchac."

Masz problemy to je rozwiąż i bądź facetem.  Po tym poznaje się faceta, jak radzi sobie z przeciwnościami losu. 

Haha, no tak, bo facet ma być męski i nie może mieć żadnych problemów ani wyżalić się kobiecie, bo i tak u niej wsparcia nie znajdzie.

Za to kobiety już nie muszą być kobiece i nikomu nie wolno ich za to krytykować.

25 minut temu, bacillus von glick napisał:

Rozumiem, że to jest ten tekst, który zawsze rzucasz na pierwszej randce? 

Nie. Do tej pierwszej randki nigdy nie dochodzi, bo kobiety nawet rozmawiać ze mną nie chcą. Nawet przyjacielska relacja nie wchodzi w grę, mimo że w realu nie poruszam takich tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Haha, no tak, bo facet ma być męski i nie może mieć żadnych problemów ani wyżalić się kobiecie, bo i tak u niej wsparcia nie znajdzie.

Za to kobiety już nie muszą być kobiece i nikomu nie wolno ich za to krytykować.

Nie. Do tej pierwszej randki nigdy nie dochodzi, bo kobiety nawet rozmawiać ze mną nie chcą. Nawet przyjacielska relacja nie wchodzi w grę, mimo że w realu nie poruszam takich tematów.

Jak najbardziej kobiety powinny być kobiece a mężczyźni męscy. Poza tym lepiej zająć się własnym życiem a nie analizować wszystkie kobiety i cały świat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wogole to ciekawa jestem jak wygląda Twoje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×