Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
taki obraz wasz

Polecam ten wpis o incelach

Polecane posty

10 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Nie. Do tej pierwszej randki nigdy nie dochodzi, bo kobiety nawet rozmawiać ze mną nie chcą. Nawet przyjacielska relacja nie wchodzi w grę, mimo że w realu nie poruszam takich tematów.

Niby nie rozmawiałeś z nimi, a kilka postów wcześniej piszesz: 

"Chodzi tylko o to, byście ich nie wyśmiewały ani nimi nie gardziły."

Czy to aby nie siedzi wyłącznie w twojej głowie? Skoro nie rozmawiasz, to skąd wiesz, że kpią i gardzą? 🙂

 

Edytowano przez bacillus von glick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KKeira napisał:

Pierdzielisz jak zwykle, masz naprawdę aż taki problem by rozejrzrc się wokół? Posłuchać czegoś więcej niż swojego zgorzknienia? To że jakaś nie jest Tobą zainteresowana to nie znaczy że gardzi. Człowieku pojmij w końcu że nie każdej się spodobasz, nie każda do której podejdziesz czy się uśmiechniesz rzuci się tobie w ramiona. I pojmij w końcu bo naprawdę zostaniesz i ncelem KOBIETA MA PRAWO CI ODMÓWIĆ, MA PRAWO WYBORU. jak mi się ktoś nie podoba to NIE, I nie ze mam się litować bo on zagadał i w ogóle taki biedny. 

Oczywiście, że macie prawo odmówić, czy gdziekolwiek napisałem inaczej?

1 godzinę temu, KKeira napisał:

I co z tego że te mniej atrakcyjne, na twoim poziomie chcą ladniejszego i dają Ci kosza.

To, że piszecie, że mamy szukać kobiety na swoim poziomie, podczas gdy takie nas nie chcą, bo one szukają wyżej.

1 godzinę temu, KKeira napisał:

One mają do tego prawo. Czemu nie, ty też chciałbyś ładna i nie pierdziel że nie. Przełknij gorycz porażki i próbuj dalej, szukaj innej a nie tu jojczysz na kobiety.

Szukam innej, ale żadna nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro dopiero studiujesz, to testosteronu starczy Ci jeszcze na długie lata. Nie szukaj winy w kobietach, bo ich w ten sposób nie ukarzesz za brak zainteresowania twoją osobą, tylko sam sobie wyrządzisz krzywdę, wpędzając się w coraz głębszą frustrację. I wierz mi, łatwiej wejść w relację z kobietą, niż potem tę relację utrzymać w harmonii. To dopiero wymaga wysiłku. Nie przejmuj się porażkami. Nie warto i szkoda na to czasu. I tak całe nasze życie jest nimi usiane. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, *кєяi* napisał:

Więc widzisz, że kobiety pod tym względem maja bardziej przerypane.

No właśnie nie.

28 minut temu, *кєяi* napisał:

Kobieta albo rodzi się ładna albo nie. Od was do związku się wymaga nie przystojnej buźki, tylko zadbania. A to różnica.

To tak jak facet. Tylko wy możecie zrobić makijaż i już macie parę punktów na plus. Od was też wymaga się zadbania, czyli po prostu braku otyłości (pomijam wyjątki typu choroba), u nas zadbanie nie wystarczy.

30 minut temu, *кєяi* napisał:

Ale oprócz tego facet nie może lamentować że nie ma szans, bo życie go zgniecie.

W realu nie lamentuję, bo mam ciekawsze rzeczy do roboty.

30 minut temu, *кєяi* napisał:

Tak jak te kobiety które płaczą że wyśmiewane zostały przez mały biust czy nadwagę. Tylko że tu nikt się nie lituje nad takimi kobietami, faceci maja je gdzieś. Sprawiedliwe to jest? Nie lubię jak ludziom dzieje się krzywda, ale niektórzy sami siebie krzwdzą, idź do psychologa. Dobrego psychologa. 

Ja nie mam ich gdzieś, współczuję im. Choć jestem niemal pewny, że mnie by z góry odrzuciły, by potem znowu marudzić, że nikt ich nie chce.

37 minut temu, bacillus von glick napisał:

I w ogóle ciekaw jestem, ile Ty masz lat? 

22.

40 minut temu, bacillus von glick napisał:

Niby nie rozmawiałeś z nimi, a kilka postów wcześniej piszesz: 

"Chodzi tylko o to, byście ich nie wyśmiewały ani nimi nie gardziły."

Czy to aby nie siedzi wyłącznie w twojej głowie? Skoro nie rozmawiasz, to skąd wiesz, że kpią i gardzą? 🙂

 

Z relacji różnych ludzi i obserwacji.

45 minut temu, EwaWa napisał:

Tak wogole to ciekawa jestem jak wygląda Twoje zycie.

Poza brakiem partnerki, całkiem normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, *кєяi* napisał:

To tez sobie pomaluj twarz tapeta. Fluid kupisz od kilkunastu zlotych po kilkadziesiąt - do wyboru do koloru.

Makijaż męski jest postrzegany jako niemęski.

6 minut temu, *кєяi* napisał:

Nie. Jeszcze musi mieć ładną buźkę, jakieś tam kształty..a weź traf na kogoś kto poczuje się rozczarowany bo ma mały biust albo pupę płaską..jak lalke w sklepie niektorzy wybierają. Poza tym, myślisz że po co ten makijaż? Bo faceci nie chcą lecieć na kobiety bez makijazu, w sensie mało jest naturalnych pięknotek..gdyby bylo naprawdę tak że faceci doceniaja naturalne piękno kobiety, odrzuciłyby codzienny makijaż.

Dla mnie nie musiałaby się malować. Nie interesuje mnie rozmiar piersi itd. Naprawdę wystarczy zwyczajna dziewczyna. Po co się starać dla tych, którzy tego nie doceniają? Po co się starać dla tych, którzy tylko wymagają, nie dając nic w zamian?

4 minuty temu, *кєяi* napisał:

To proszę bardzo, wystarczy wyjść z domu i się rozejrzeć, kursy, szkolenia, praca i znajdzie się taka. Powodzonka.

No właśnie nie znajdzie. A nawet jak się znajdzie, to nie będzie zainteresowana.

8 minut temu, *кєяi* napisał:

Muszą poświęcić się na dbanie o siebie, najlepiej już zacząć za młodu, kiedy wkracza na rynek matrymonialny (od powiedzmy 18 l) bo niestety sam widzisz na forum co wypisują. 30 lat i kreska, nie ważne że zadbana, lepsza dla facetów jest 20stka,co z tego że nie każda jest dojrzała. Pożądanie jest! A potem co, rozczarowanie bo sarenka jednak dojrzała i chce jednak coś dla siebie w życiu zrobić.

Co wypisują, to mnie nie interesuje, bo w praktyce wychodzi inaczej.

9 minut temu, *кєяi* napisał:

Ale tak jak pisałam, nie masz problemu TYLKO Z KOBIETAMI i związkami, ty ogólnie masz problem by się utrzymać w kontaktach z ludźmi. Z przyjaźniami. Jesteś z boku,u kobiet i u facetów, więc z łaski swojej, dostrzeż to w końcu że coś z tobą jest nie tak. A nie z resztą ludzi, cały świat winny tylko nie ty.

Ale CO konkretnie jest ze mną nie tak, skoro nie mam nawet szans się wypowiedzieć, bo jestem z góry odrzucany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Oczywiście, że macie prawo odmówić, czy gdziekolwiek napisałem inaczej?

To, że piszecie, że mamy szukać kobiety na swoim poziomie, podczas gdy takie nas nie chcą, bo one szukają wyżej.

Szukam innej, ale żadna nie chce.

I tu problem bo Ty nie mozesz tego pojąć ze nie każdy się każdemu podoba.kobieta ma prawo odmowy ale takich jak Ty to uwiera. I irytujesz się że kobiety przeciętne czy na Twoim poziomie mogą mierzyć wyżej!! No jak no gdzie?! Twoim zdaniem powinna szukać brzydszego niż Ty albo na swoim poziomie. A dlaczego Twoim zdaniem taka kobieta nie może mieć wymagań? Nie może być z przystojnym? Wyglada na to że powinna zamknąć się i brać kogokolwiek kto się jej nawinie, bo przecież co ta brzydula wybrzydza?! Nie tak to nie działa. Ty też masz swoje wymagania jakby tak nie było to byś pierwsza lepsza z ulicy wziął,albo jakaś grubaske(nie obrażając nikogo). 

Szukasz i się zniechęcasz jakbyś miał z 50lat.choc i w tym wieku bym znalazła ludzi co by Cię swoim optymizmem do zwiazkow rozwalili. Ty masz dopiero 22lata dzizas a wieje od Ciebie mega zgorzknieniem. 

Edytowano przez KKeira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, *кєяi* napisał:

 

Ale tak jak pisałam, nie masz problemu TYLKO Z KOBIETAMI i związkami, ty ogólnie masz problem by się utrzymać w kontaktach z ludźmi. Z przyjaźniami. Jesteś z boku,u kobiet i u facetów, więc z łaski swojej, dostrzeż to w końcu że coś z tobą jest nie tak. A nie z resztą ludzi, cały świat winny tylko nie ty.

To już dawno mu to pisane było. Ale on dalej w zaparte że to tyczy się wyglądu. No do wyzygu będzie się upierał za każdym razemze jest zajebisty i to ta jego twarz to problem. Po wpisach widać że coś jest na rzeczy choć żeśmy go na oczy nie widzieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Doktor Siurek napisał:

Matko, jakie pierrrdolenie

1. Życie nie jest sprawiedliwe

2. Albo człowieka ktoś kręci albo nie. Jak penis nie staje/wagina nie robi się mokra, to z czego ma być ten seks. 

3. Nie da się przekonać do kogoś. Panna może was szanować, ale jak nie jesteście dla niej atrakcyjni fizycznie, to na was nie poleci. Tak jak wy nie lecicie na te które was fizycznie nie interesują. 

4. Uprawiałem seks z dziewczynami które statystyczny ludź uznawał za ładne i z takimi których by za takie nie uznał. Powiem jedno, temperament, figlarność i wyobraźnia w seksie nie są w żadnym razie skorelowane z urodą dziewczyny 

Krotko zwiezle I na temat 🙏🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Leżaczek napisał:

Ja mam jak ten Japończyk

Tylko partnerki może żony szukam.

Ale dlaczego...... marnujesz sobie zycie jak moja kumpela ktora cale zycie poswiecila jedzeniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, KKeira napisał:

I tu problem bo Ty nie mozesz tego pojąć ze nie każdy się każdemu podoba.kobieta ma prawo odmowy ale takich jak Ty to uwiera. I irytujesz się że kobiety przeciętne czy na Twoim poziomie mogą mierzyć wyżej!! No jak no gdzie?! Twoim zdaniem powinna szukać brzydszego niż Ty albo na swoim poziomie. A dlaczego Twoim zdaniem taka kobieta nie może mieć wymagań? Nie może być z przystojnym? Wyglada na to że powinna zamknąć się i brać kogokolwiek kto się jej nawinie, bo przecież co ta brzydula wybrzydza?! Nie tak to nie działa. Ty też masz swoje wymagania jakby tak nie było to byś pierwsza lepsza z ulicy wziął,albo jakaś grubaske(nie obrażając nikogo). 

Hipokryzją jest wymaganie od facetów, by brali pierwszą lepszą i narzekanie, że patrzą na wygląd, a jednocześnie niezauważanie problemu w tym, że nieatrakcyjne kobiety szukają przystojnych.

Mnie nic nie uwiera. Rozumiem, że mogę się komuś nie podobać, ale odrzucać nawet możliwość przyjaźni zanim cokolwiek powiem?

33 minuty temu, *кєяi* napisał:

Analiza od dzieciństwa. To nie pisales kiedyś że byłeś kiedyś tam wyśmiewany?? Czemu? Co ci zarzucali wtedy? Biedę, wygląd? Bycie ekhem, pewnie się domyślasz? Co? 

W podstawówce było w miarę ok. Wyśmiewany byłem później, bo akurat do mojej klasy przydzielono chłopaka, który był ze mną w jednej klasie w podstawówce i za mną, delikatnie mówiąc, nie przepadał i nastawił wszystkich przeciwko mnie, wymyślając jakieś głupoty na mój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Hipokryzją jest wymaganie od facetów, by brali pierwszą lepszą i narzekanie, że patrzą na wygląd, a jednocześnie niezauważanie problemu w tym, że nieatrakcyjne kobiety szukają przystojnych.

Mnie nic nie uwiera. Rozumiem, że mogę się komuś nie podobać, ale odrzucać nawet możliwość przyjaźni zanim cokolwiek powiem?

A kto facetom karze brać pierwszą lepsza? Nie żartuj. To że patrzą na wygląd żadne odkrycie. 

Dla Ciebie to problem ze nieatrakcyjna szuka ładniejszego od siebie? 

Ty coś musisz robić nie tak że Cie odrzucają. Nie wiem styl bycia, aura która wokół roztaczasz. Do przyjaźni wygląd nie ma znaczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, KKeira napisał:

To już dawno mu to pisane było. Ale on dalej w zaparte że to tyczy się wyglądu. No do wyzygu będzie się upierał za każdym razemze jest zajebisty i to ta jego twarz to problem. Po wpisach widać że coś jest na rzeczy choć żeśmy go na oczy nie widzieli. 

Ja nie twierdzę, że jestem zayebisty. Twierdzę jedynie, że charakter nie jest powodem moich niepowodzeń, bo nikt go nie zna i nie chce poznać. A fakt, że ludzie, którzy poznali mnie bliżej, normalnie ze mną rozmawiają, przeczy twojej tezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, KKeira napisał:

A kto facetom karze brać pierwszą lepsza? Nie żartuj. To że patrzą na wygląd żadne odkrycie. 

Dla Ciebie to problem ze nieatrakcyjna szuka ładniejszego od siebie? 

Ty coś musisz robić nie tak że Cie odrzucają. Nie wiem styl bycia, aura która wokół roztaczasz. Do przyjaźni wygląd nie ma znaczenia 

Krytykujecie nas, że patrzymy tylko na wygląd (choć dla mnie nie jest on najważniejszy), podczas gdy same to robicie, ale w tym już nie widzicie problemu.

Nie mam problemu, że szukacie atrakcyjniejszych, ale nie piszcie, że my mamy szukać mniej atrakcyjnych i nie narzekajcie, że nie możecie nikogo znaleźć...

Co mogę robić źle, skoro jestem odrzucany zanim cokolwiek powiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Hiacynt🌺 napisał:

Zadbajcie o swój rozwój bo czytając wpisy mam wrażenie że większość to osoby o IQ ameby bez żadnych zainteresowan, pasji, bez nauki i grama inteligencji.

Cały czas dbam. Mam wiele zainteresowań i pasji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Hiacynt🌺 napisał:

Ty jesteś taka ciipa, przynosisz wstyd wszystkim facetom, powinieneś szukać wśród biseksualistek bo u normalnej kobiety nie masz szans najskromniejszych sieroto. Jaja ci odpadły chyba. 

Otóż nie. Nie mam problemu, by zagadać do dziewczyny, bo robiłem to wielokrotnie. Problem w tym, że nic mi to nie daje, bo nawet rozmawiać nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
7 minut temu, Leżaczek napisał:

Aha ja mam tylko doświadczenie z pisania z desperatka fajna była tylko wyglądu jej brakło.

ty sie martw o swój wygląd i pieniądze - żeby tobie nie brakło. 

btw., jesteś nieudacznikiem. Normalny mężczyzna nie odrzuciłby fajnej kobiety ze względu na wygląd, tylko zasponsorował jej korektę nosa, powiększenie ust czy wypełniacze. i miałby i piękną i fajną. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, AntyBazyl napisał:

Normalny mężczyzna nie odrzuciłby fajnej kobiety ze względu na wygląd, tylko zasponsorował jej korektę nosa, powiększenie ust czy wypełniacze. i miałby i piękną i fajną.

Nie miałby. Wtedy to ona by go rzuciła, bo będąc ładniejsza, znalazłaby bardziej atrakcyjnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, uzyszkodnik napisał:

A to juz nie mozna byc piekna z malymi ustami? Jakies powazne problemy poprawiac rozumiem, ale na pewno nie powiekszanie ust, biustow i posladkow.

Zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Leżaczek napisał:

Możesz to spienieżyć zagadywać w imieniu kolegi.

No nie, bo usłyszę "nie, spadaj" zanim powiem, że w imieniu kolegi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Dobry mężczyzna napisał:

A ja od dzisiaj biorę się za siebie. Za rok będę miał kobietę o figurze jak uzyszkodnik (tudzież dziewczyna z jej avatara).

Yhy, efekt jojo szybciutko cie zdemotywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
18 minut temu, Dobry mężczyzna napisał:

A ja od dzisiaj biorę się za siebie. Za rok będę miał kobietę o figurze jak uzyszkodnik (tudzież dziewczyna z jej avatara).

Trzymamy za słowo. zatem żegnaj i do zobaczenia ze swoją relacją za rok!!! Powodzenia! 🙂

Edytowano przez AntyBazyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale słuchanie i czytanie jak to jakiś gostek chciałby mieć kobietę strasznie męczy... Życie nie jest sprawiedliwe i nie każdy musi mieć to co sobie wymarzy... 

 

Edytowano przez marawstala
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Wszystkie zajęte, tylko my wolni 😌

Czasem trafi się jakaś z odzysku : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, oinqx napisał:

Tak sa ludzie bez nog np. albo samotne matki osoby w psychiatryku schizofrenicy zgwalceni majacy zwidy zebracy cierpiacy ponizani, przezywajacy mobbing itp

Też, ale już nawet nie o to chodzi...

Chcą przyciągać do siebie kobiety ale jak? chodzi o litość? : ) Z litości mamy na nich patrzeć łaskawszym okiem bo nie rozumiem... Niech próbują ale użalanie się przynosi odwrotny skutek... poza tym podświadomie utwierdzają się w tym że następnym razem też im nie wyjdzie i tak za każdym następnym razem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marawstala napisał:

Chcą przyciągać do siebie kobiety ale jak? chodzi o litość? : )

To nie kwestia litości. Mamy zainteresowania, charakter itd., ale i tak nie mamy jak przyciągać kobiet, bo nie wyglądamy jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

To nie kwestia litości. Mamy zainteresowania, charakter itd., ale i tak nie mamy jak przyciągać kobiet, bo nie wyglądamy jak należy.

Kobiety które ciągle gadają że muszą schudnąć lub coś tam innego też pewnie mają całą masę różnych zainteresowań ale co z tego... męczą wszystkich dookoła jednym tematem bardzo 'przyjemnym' dla ucha aż masz ochotę dać dyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Mnie można na litość wyrwać ja jestem taki na białym koniu rycerz chcący uratować ksiezniczke

Chyba coś o jakiejś desperatce w tym lub innym temacie pisałeś... coś poszło nie tak skoro książę pognał w sina dal : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Argen napisał:

Prawda. Mi też czasem się zdarzy męczyć ludzi jednym tematem 😄

 

Pewnie jak każdy, ale też bez przesady nie żeby tak kilka tygodni a nawet miesięcy... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×