Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
taki obraz wasz

Polecam ten wpis o incelach

Polecane posty

1 minutę temu, Leżaczek napisał:

No bardzo nie tak ale w kroku była fajna 👍😅 Ty wiesz, że chciała mnie wygonić do pracy w dyskoncie. Skandal. Miałem inne plany.

Książę się rozmyślił... cóż a była szansa na własną księżniczkę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, oinqx napisał:

pyza i za gru ba byla. ja nie wiem jak to sie dzieje ale takie maja konkretnych facetow co sie ich nie brzydza a faktycznie dla lezaczkow zostana super laski. mhm.

A jak przychodzi co do czego to strasznie wybrzydzają : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, oinqx napisał:

tak, wyrywaja ponad 10 lat mlodsze laski a potem narzekaja jak taka nie chce

I pluja na wszystkie tak dla zasady : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami ale ciągle narzekanie nie jest atrakcyjne... tego możecie być pewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Mi się prawie każda podobała co dawały zdjęcia zielona, a tamta była z sieci stsrsza.

Więc sam widzisz, że litość jednak nie działa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, oinqx napisał:

znam to, koles kolezanke ze tak powiem "pouzywal" nie kryl sie z tym i mnie tez chcial pouzywac ja tam ignor. to gadal na mnie ze jestem dzi vką i ze jestem brzydka.

Od takich to lepiej jak najdalej nawet nie ma sensu głowę nim sobie zajmowac... a że koleżanka dała się nabrać to nic na to nie poradzisz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Umiem ocenić czy dla mnie 11/10 czy 5/10 co nie znaczy że 5/10 czy 7/10 mnie nie interesuje. A skoro mają wymagania.

Dokładnie tak, każdy ma taką swoją skalę odniesienia : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, marawstala napisał:

Kobiety które ciągle gadają że muszą schudnąć lub coś tam innego też pewnie mają całą masę różnych zainteresowań ale co z tego... męczą wszystkich dookoła jednym tematem bardzo 'przyjemnym' dla ucha aż masz ochotę dać dyla...

Tylko wiesz, ja w realu o tym nie gadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, *кєяi* napisał:

A ty ciagle o tym wygladzie, ty w ogóle, dociera coś do ciebie co się pisze, czy jsk grochem o ścianę i tak sobie po prostu tracimy czas?

Rozumiem, co piszesz, no ale co poradzę, że jestem odrzucany od razu, na etapie, gdzie nikt nie wie, jaki mam charakter ani czym się interesuję? Nie wiem, może faceci też wstydziliby się ze mną pokazać...

Tylko dziwne, bo ostatnio kilka kobiet napisało mi na fb na podstawie zdjęcia, że nie jestem brzydki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Rozumiem, co piszesz, no ale co poradzę, że jestem odrzucany od razu, na etapie, gdzie nikt nie wie, jaki mam charakter ani czym się interesuję? Nie wiem, może faceci też wstydziliby się ze mną pokazać...

Tylko dziwne, bo ostatnio kilka kobiet napisało mi na fb na podstawie zdjęcia, że nie jestem brzydki...

Dawaj zdjęcie to ocenimy. Bo tu nikt na Ciebie rady nie ma. Ja tam obstawiam twoja osobowość bo wydajesz się ciężki typ. Tu jesteś meczybula i nieustannie piszesz to samo. I możliwe że jak zagadujesz to też to wychodzi choc Ty twierdzisz inaczej. Może to twój styl bycia. Wrzucaj foto to Ci powiemy czy dzis zaśniemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jesteście beznadziejni jak tak was słucham. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, taki obraz wasz napisał:

Krytykujecie nas, że patrzymy tylko na wygląd (choć dla mnie nie jest on najważniejszy), podczas gdy same to robicie, ale w tym już nie widzicie problemu.

Nie mam problemu, że szukacie atrakcyjniejszych, ale nie piszcie, że my mamy szukać mniej atrakcyjnych i nie narzekajcie, że nie możecie nikogo znaleźć...

Co mogę robić źle, skoro jestem odrzucany zanim cokolwiek powiem?

Nie wiem gdzieś Ty przeczytał o tym że facet ma szukać mniej atrakcyjnych? Może ktoś Tobie tak odpisał jak przeczytał twój wpis o tym że nikogo nie masz a twój wygląd nie ten tego. 

A narzekanie że nie można znaleźć?? Ty właśnie cały czas to robisz. 

Co robisz źle? Tu trzeba by było zobaczyć Cię w akcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, marawstala napisał:

Też, ale już nawet nie o to chodzi...

Chcą przyciągać do siebie kobiety ale jak? chodzi o litość? : ) Z litości mamy na nich patrzeć łaskawszym okiem bo nie rozumiem... Niech próbują ale użalanie się przynosi odwrotny skutek... poza tym podświadomie utwierdzają się w tym że następnym razem też im nie wyjdzie i tak za każdym następnym razem... 

W punkt. To jest takie błędne koło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Leżaczek napisał:

Kobiety takie są że się nie trzymają, kierują się emocjami i opinią w grupie.

Z zasadami to jest tak, że inteligentni ludzie się nimi kierują (czasem), a głupcy ich przestrzegają 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, *кєяi* napisał:

Praktykuję to od czasu do czasu. Moim zdaniem z tym brakiem możliwości powrotu do ciała to straszenie, by jak najmniej ludzi się do tego brało, może to i lepiej, nie dla kazdego takie emocje i przeżycia. A swiadome sny zdarzają mi się często, to tak wyszło samo z siebie, kiedy zaczęłam zauwazać szczegóły które się powtarzały w snach. 

Pewnie, że straszenie. Nie praktykowałem, ale to wszystko dzieje się w mózgu, nie ma żadnego opuszczania ciała, istot z innego wymiaru - to ezoteryczne bzdety 😄

Jak macie wątpliwości, czy mózg jest w stanie wygenerować takie przeżycia, to spójrzcie na schizofreników... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, *кєяi* napisał:

Praktykuję to od czasu do czasu. Moim zdaniem z tym brakiem możliwości powrotu do ciała to straszenie, by jak najmniej ludzi się do tego brało, może to i lepiej, nie dla kazdego takie emocje i przeżycia. A swiadome sny zdarzają mi się często, to tak wyszło samo z siebie, kiedy zaczęłam zauwazać szczegóły które się powtarzały w snach. 

Tak z ciekawości.. Jak ty się wprowadzasz w ten stan? Te całe oobe jest jakies dziwne. Czemu to tak naprawdę służy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, *кєяi* napisał:

A jednak wejdzie jeszcze offtop. Wyobrażem sobie podczas transu ze  bujam się na huśtawce albo huśtam na lodzi i po jakimś czasie jest uczucie jakby coś cię puszczało, ciężko wytlumaczyć bo wszystko co sie napisze bedzie brzmieć wariacko, ale po prostu czujesz fale i się podnoszą. To po prostu jest jak zwykły sen, choć ja uważam to za po prostu sen, z tym, że jest pakiet atrakcyjnych rzeczy i doznań, samemu jest się sterem w nim i czujesz jakby wszystko co wokół Ciebie jest było realistyczne. Różnie też z tym bywa, niektóre osoby nieumiejętnie to robią i mózg sie blokuje, a to może dać nieprzyjemne obrazy jak jakies straszne postacie, poczucie ze nie można się ruszyć itd. Trzeba tylko wiedzieć, że to tylko sen i wytwór, a nie rzeczywistość. Jak ktoś  kiedyś mial zwykły paraliż senny, to bedzie wiedział jak ta blokada wyglada. 

To brzmi dziwnie i wyglada na dziwne, ale to nie jest jakies nie wiadomo jakie cudo. 

Ach sorka ze tak zakłócam ten temat swoimi wtrąceniami pytaniami🤭😏 ciekawe to co piszesz.czyli musiałabym wyobrażać coś sobie zasypiając. Mocno się na tym skupić. Hmmm.. Brzmi ciekawie ale.. W sumie miałam paraliż ale jak zwykle to było coś ala koszmar. I tego się obawiam że ja z zamiast miłych przeżyć zafunduje sobie coś w stylu Koszmaru z ulicy Wiązów. Ale dzięki za odp.😉🙂

Edytowano przez KKeira
Lubię czytać o różnych dziwactwach🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, *кєяi* napisał:

Dlaczego co chwilę dodajesz jakies nowe historyjki? Tu jedne cię zagadują tu drugie...calkiem przypadkiem..

Teraz nagle jeszcze na fb napisały żeś nie brzydki..pewnie też tam przypadkiem..jakie jeszcze przypadki ci się zdarzyły?

Gdzie napisałem, że zagadują?

Po prostu była dyskusja w jakiejś grupce i tyle.

Nic z tego dalej nie wynikło.

1 godzinę temu, *кєяi* napisał:

Czyli jednak gadaja z tobą, pisza tylko nie ma tego flow w rozmowie, nie klei się to. Są chlopy, które nawet tego co Ty nie przeżyły.

No właśnie nie gadają. Próbowałem nawet jakichś wymian językowych, to też zawsze ja musiałem ciągnąć rozmowę... nawet z facetami, o ile ci w ogóle odpisywali.

1 godzinę temu, Argen napisał:

taki obraz wasz w jakim wieku preferujesz dziewczyny?

Jako że sam mam 22 lata, to myślę, że tak 19-24.

1 godzinę temu, Argen napisał:

bo ostatnio fajny sen miałem z taką młodą, ciemnowłosą. pisaliśmy na czacie i się spotkaliśmy. super sen, tylko się mi urwał na zdejmowaniu z niej bielizny 😄

Koniec w najciekawszym momencie, najgorzej 😄

1 godzinę temu, Argen napisał:

ale i tak nie żałuję. może to jest jakaś alternatywa dla odrzuconych wyobrażać sobie co noc panienkę. lucid dreaming, to jest możliwe do nauczenia. aż dziwne że incele na to nie wpadły.

No nie wiem, jakbym sobie tak wyobrażał, to jeszcze bardziej bym chciał w realu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, *кєяi* napisał:

Tez lubie czytac o różnych dziwactwach, a że dodatkowo jestem dość ciekawska osobą, to cóż 🤷‍♀️ 

...

Jeśli wątpisz i gdzieś tam się boisz, to może lepiej nie próbuj, dla wlasnego dobra. 

Z jednej strony wywołałaś zaciekawienie a z drugiej obawę ze moja głowa wytworzy dziwne projekcje. A jak znam siebie to na 100%. Czyli muszę do tego dojrzec😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KKeira napisał:

A narzekanie że nie można znaleźć?? Ty właśnie cały czas to robisz. 

Tak, tylko że mnie nie chce żadna, a te narzekające kobiety jakby obniżyły wymagania, to by znalazły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, *кєяi* napisał:

Opowiedz dokładnie, no robicie na uczelni pracę w grupie i co? Nie rozmawiasz w grupie? Nie żartujecie sobie, nie rozmawiacie o różnych rzeczach?

No rozmawiamy głównie o zadaniu... czasem jak się jakiś temat pojawi, to o nim. Ale to też zależy od grupy, bo na niektórych zajęciach nie jesteśmy stale przydzieleni (zwłaszcza tych, na których jest kilka kierunków/specjalności wymieszanych).

1 godzinę temu, *кєяi* napisał:

Miałeś kiedykolwiek dobrego znajomego? Kogoś kto mieszka blisko i robiliście wypady?

Miałem dwóch. Jeden wyjechał za granicę, a z drugim kontakt się urwał z innego powodu.

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KKeira napisał:

Dawaj zdjęcie to ocenimy.

Nie ma mowy.

2 godziny temu, KKeira napisał:

Ja tam obstawiam twoja osobowość bo wydajesz się ciężki typ.

Nawet jeśli, to nikt tej osobowości nie zna, więc nie ma to znaczenia.

2 godziny temu, KKeira napisał:

Tu jesteś meczybula i nieustannie piszesz to samo.

No właśnie, tu. Tylko tu, w realu nie.

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, *кєяi* napisał:

Ta, taki księgowy tez jakby obniżył wymagania, to by znalazł. Tymczazem narzeka na te lata, narzeka że sie nim nie interesują jak sam szuka mlodej modelki, studentki ktora bedzie na wysokim stołku ale i urodzi 3 dzieci..kupy sie to nie trzyma ale nie on jeden tak ma. 

No nie wiem. Ja obniżyłem i nie znalazłem.

Oczywiście, nie powinien mieć takich wymagań, no ale to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, *кєяi* napisał:

Ty nadal planujesz wyjechać za granicę?

Tak. Ale nie wykluczam pozostania w kraju, gdybym znalazł tu jakąś fajną pracę.

1 minutę temu, *кєяi* napisał:

A sam próbowałeś wyjść z inicjatywą spotkań po szkole? Nie wiem, ognisko, cokolwiek?

Jakbym się z nimi dobrze dogadywał, to bym wyszedł z inicjatywą. Ale skoro mnie tylko tolerują, a nie lubią, to jaki to ma sens? Przecież sama byś pewnie nie zgodziła się na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, *кєяi* napisał:

A facet który nie ma wygladu, wystarczy ze sie ogarnie i może zdobyć fajna kobietę.

I właśnie stąd się biorą incele. Naczytają się takich tekstów "ogarnij się, to znajdziesz", no to ogarniają się i nie znajdują. Nic dziwnego, że potem mają żal do kobiet, że ich oszukały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Tak, tylko że mnie nie chce żadna, a te narzekające kobiety jakby obniżyły wymagania, to by znalazły.

Może sam tak zrób. I po pierwsze przestań narzekać, marudzić itd. Przyjmij porażkę na klatę i próbuj dalej pisze to po raz kolejny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KKeira napisał:

Może sam tak zrób. I po pierwsze przestań narzekać, marudzić itd. Przyjmij porażkę na klatę i próbuj dalej pisze to po raz kolejny. 

Już dawno to zrobiłem. Szukam poniżej swojego poziomu, a i tak żadna nie jest zainteresowana.

W realu nie narzekam, więc to nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *кєяi* napisał:

Jeżeli Ty nie czujesz się dobrze w samotności to nie wróżę Ci najlepiej, bo jeśli pojawi sie kobieta, a ona pewnego dnia odejdzie, to Ci się świat zawali. Najpierw zrób tak, byś się świetnie czuł sam ze sobą.

Nic się nie zawali.

Dobrze się czuję sam ze sobą, ale ileż można być samotnym? Czasem trzeba się z kimś spotkać i pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, *кєяi* napisał:

Znowu ban? Bosze, sie uczepili 😂

W sumie ciekawe za co? Przecież nic takiego złego nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×