Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przed chwilą, Iwna napisał:

Wow jeszcze w ogóle ktoś dyskutuje z tą wariatką-analfabetką? Bezrobotny pasożyt mieszkający z mamusią, wylewający swoje frustracje na forum dla matek. Nie wspominając o jej wielkiej o psychopatycznej miłości do gościa, który nie ma pojęcia, że istnieje i go stalkuje. Najpierw się wypłakiwałaęm jaka jest biedna i skrzywdzona, bo matka każe jej się wyprowadzić, bo ma dosyć utrzymywania nieroba. 

Oczywiscie teraz zaprzeczy, wyzwie mnie od kuuurw, szmaaat, dziweeek itd. (w sumie jej posty można robić kopiuj/wklej, jest tak nudna i przewidywalna jak głupiutka). Ostatnio była spokojna, pewnie brała leki przepisane przez psychiatrę, teraz widać, że chyba jej się skończyły. 

ja nie ale ona chyba chce bo cały czas na siłę kogoś obraża :classic_laugh:

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Karolajna91 napisał:

ja nie ale ona chyba chce bo cały czas na siłę kogoś obraża :classic_laugh:

To taka karynka siedzącą cały dzień przed kompem i zamiast pluć, przeklinać i chlać piwsko pod sklepem na swojej wsi to pije pluje i przeklina w sieci. Bezpieczniej, bo mniejsza szansa, że dostanie po swoim głupiutkim pyszczku od innej karynki. Jedyny sposób to ignorować. 

Edytowano przez Iwna
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ivy🍰 napisał:

Tak dobrze to znasz bo sama jestes ...ym wiejskim smieciem. Twoj bachor kiedys za to odpowie ze ma taka mamusie kuurwista psycholke . Dawaj dalej mam z ciebie kuurwo i z twojego bachora dzis niezly ubaw. Poskacz sobie bo potem musisz dac staremu duupy bo inaczej zgwalci mala kuurwe 😊

nikogo nie obchodzisz ty wiejska małolato

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×