Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Odeszlam Od alkoholika z dwójką dzieci.  Sytuacja była masakryczna,  pil,  znecal sie psychicznie.  Narazie poszlam do rodziców.  W między czasie poznałam faceta który był zainteresowany relacja,  codziennie pisaliśmy,  nawet doszło do spotkania.  Pisał, że mu zależy, ze chce być moim facetem itd.. jednak od 2 dni cisza.. mial zly dzien wczoraj i mial sie dziś odezwac jednak cisza.. napisalam do niego,  wiadomość nie odczytana na messengerze A SMS doszedł.  Czuje się beznadziejnie, czy mnie olal? 

17 minut temu, Pink2006 napisał:

czy mnie olal? 

Może jest zajęty. Jak nie odpisze to olał.

2 minuty temu, blada doopa napisał:

nawija makaron na uszy innej samotnej matce, to seryjny gracz

Też mi się tak wydaje. Autorko, jak masz dwójkę dzieci to radzę dobrze i dłużej sprawdzać potencjalnego partnera (celowo nie napisałem faceta)  zanim pozwolisz mu na więcej. W przeciwnym wypadku czeka Cię wiele rozczarowań, szczególnie gdy facet dostanie to co chciał (czytaj seks) bardzo szybko.

• Like 1

Są tacy którzy wykorzystują fakt desperacji samotnych matek aby tylko zaruhać. Zrobią następnego niewinnego dzieciaka tej samotnej matce po czym się zmywają, przykre.... Tylko biedne dzieci na tym cierpią. Wyrastają potem często z problemami psychicznymi i osobowościowymi, to jest chory cykl, za który wini się tą kobiete która do tego dopuściła.

• Like 2

1 minutę temu, Gringo78 napisał:

Tego drugiego poznałaś przed decyzją o ucieczce?

pewnie na portalu ją wyczaił, ziomek wie co robi

10 minut temu, Gringo78 napisał:

Tego drugiego poznałaś przed decyzją o ucieczce?

Tak. Ale to nie miało wpływu na wyprowadzke.

1 godzinę temu, Pink2006 napisał:

Odeszlam Od alkoholika z dwójką dzieci.  Sytuacja była masakryczna,  pil,  znecal sie psychicznie.  Narazie poszlam do rodziców.  W między czasie poznałam faceta który był zainteresowany relacja,  codziennie pisaliśmy,  nawet doszło do spotkania.  Pisał, że mu zależy, ze chce być moim facetem itd.. jednak od 2 dni cisza.. mial zly dzien wczoraj i mial sie dziś odezwac jednak cisza.. napisalam do niego,  wiadomość nie odczytana na messengerze A SMS doszedł.  Czuje się beznadziejnie, czy mnie olal? 

Jeżeli nawet nie olał, to już sobie pogrywa. To źle rokuje na przyszłość.

Nie szukaj przyszłego partnera w internecie! 

W mojej rodzinie jest kobietka, która tak jak Ty, odeszła od alkoholika i zamieszkała z rodzicami. Swojego obecnego faceta, poznała u znajomych na grillu. Chyba sam Pan Bóg, go tam zesłał. Cudowny człowiek. Jej dzieci traktuje jak własne. Tobie też takiego życzę. 

Dnia 2.08.2020 o 22:43, Olimpia napisał:

Jeżeli nawet nie olał, to już sobie pogrywa. To źle rokuje na przyszłość.

Nie szukaj przyszłego partnera w internecie! 

W mojej rodzinie jest kobietka, która tak jak Ty, odeszła od alkoholika i zamieszkała z rodzicami. Swojego obecnego faceta, poznała u znajomych na grillu. Chyba sam Pan Bóg, go tam zesłał. Cudowny człowiek. Jej dzieci traktuje jak własne. Tobie też takiego życzę. 

Również nie polecam w takiej sytuacji szukać faceta w internecie. Najlepiej wyjść do ludzi, twarzą w twarz. Jest dużo anonimowych nieuczciwych podszywających się pod nie wiadomo kogo  ludzi w internecie.

1 godzinę temu, uzyszkodnik napisał:

Juz znalazla nowego i zalozyla o nim kolejny temat na Kafe, bo tez jest „problemowy”. Pani zaczyna miec przebieg jak podloga na lotnisku.

Sądzę raczej, że ona od 19 lipca pisze cały czas o tym samym mężczyźnie, ale ponieważ komentarze pod historyjką jej nie satysfakcjonują, to wkleja ją za każdym razem od nowa. Przy tym nie zwraca uwagi, żeby zmienić jakieś określenia czasowe (zwłaszcza wczoraj-dziś), dlatego mogłoby się wydawać, że seryjnie trafia na mężczyzn, którzy ją wystawiają do wiatru.

Dnia 2.08.2020 o 21:46, blada doopa napisał:

Są tacy którzy wykorzystują fakt desperacji samotnych matek aby tylko zaruhać. Zrobią następnego niewinnego dzieciaka tej samotnej matce po czym się zmywają, przykre.... Tylko biedne dzieci na tym cierpią. Wyrastają potem często z problemami psychicznymi i osobowościowymi, to jest chory cykl, za który wini się tą kobiete która do tego dopuściła.

Nie znam  masz jakieś doświadczenie ?

14 godzin temu, *Piotr* napisał:

Nie znam  masz jakieś doświadczenie ?

popatrz naokoło na plage samotnych matek..... jakieś pytania?

Dnia 2.08.2020 o 21:20, Pink2006 napisał:

A na tym spotkaniu, pierwszy raz Cię widział?

I czy pierwszy raz dowiedział się o dzieciach?

4 godziny temu, Misiek_ napisał:

A na tym spotkaniu, pierwszy raz Cię widział?

I czy pierwszy raz dowiedział się o dzieciach?

Wiedział o dzieciach od początku. Spotkaliśmy się calowalismy.  Pisał że mu zależy I wgl chce być ze mną. A na drugi dzien ze mam nie pisać bo sobie przemyślał i chce być sam i najlepiej będzie jak on usunie mój numer... zabolało..

8 godzin temu, Pink2006 napisał:

Wiedział o dzieciach od początku. Spotkaliśmy się calowalismy.  Pisał że mu zależy I wgl chce być ze mną. A na drugi dzien ze mam nie pisać bo sobie przemyślał i chce być sam i najlepiej będzie jak on usunie mój numer... zabolało..

Piszesz wciaz o tym pierwszym facecie który pojawił sie po rozwodzie ( ktorym wczesniej zakladalas tematy) czy to juz drugi? 

8 godzin temu, Pink2006 napisał:

Sprawa jasna, przemyślał, nie chce. Może radził się i ktoś namącił mu w głowie? Nie jesteś sama, masz dwoje dzieci.

Trudno, musisz to odchorować. Nic na siłę. Tak, jak radziłam wcześniej, nie szukaj w internecie.

18 godzin temu, Malutka92 napisał:

Piszesz wciaz o tym pierwszym facecie który pojawił sie po rozwodzie ( ktorym wczesniej zakladalas tematy) czy to juz drugi? 

Ten sam hehe

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się