Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
blada doopa

Prostytutki robią normalnym kobietom ogromną konkurencje, nie wiem jak normalne kobiety dają rade

Polecane posty

gdy wokoło tyle burdeli i prostytutek że faceci mają seks na wyciągnięcie ręki.... jak wy normalne kobiety z tym konkurujecie? to musi być makabra

• Haha 1

Nie korzystałem nigdy z usług profesjonalistek. Nie dlatego, że moralność, że się brzydzę, tylko po prostu co to za zabawa. Jak podrywasz kobietę, to masz satysfakcję z tego, że lądujesz z nią w łóżku. Że musiałeś włożyć w to jakiś wysiłek, pokombinować, pobajerować, że ona uważa Cię za na tyle atrakcyjnego, że daje Ci wszystkie swoje wdzięki. Samo gonienie króliczka jest już emocjonujące, zaostrza apetyt, jest to jakieś wyzwanie. A tak płacisz, mówisz co ma być, prysznic, posuwasz, wychodzisz. Gdzie tu zabawa? 

• Thanks 2
  • Haha 1

Napisano (edytowany)
12 godzin temu, blada doopa napisał:

gdy wokoło tyle burdeli i prostytutek że faceci mają seks na wyciągnięcie ręki.... jak wy normalne kobiety z tym konkurujecie? to musi być makabra

Konkurujemy niby w czym i o co? Nie bardzo rozumiem.

Edytowano przez Kulfon

12 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

Gdzie tu zabawa? 

Chyba w "posuwasz".

Napisano (edytowany)

Jeszcze większą konkurencja są po prostu łatwe kobiety które dają na pierwszej randce a nawet nie randce tylko poznając faceta w klubie tego samego wieczoru, ledwo on trochę potanczy z taką i pobajeruje a ta jest mu w stanie zaraz loda zrobić w kiblu czy w parku wychodząc z klubu. One psują facetów, pokazują ze moga mieć seks na pstrykniecie palcem i po co taki ma sie starać i zabiegać o ta fajniejsza, mądra kobietę która nie daje od razu? Jak taka ma konkurować z tą łatwa? No chyba ze facet szuka głównie związku (wraz z seksem oczywiście, bo to tylko facet) a nie głównie seksu ale ilu takich jest? Rzygac mi sie chce na to wszystko, nie widze już szans dla siebie na faceta, bo sie szanuje i nie mam przygód seksualnych. 

Edytowano przez Malutka92
  • Like 5

12 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

pobajerować

Wierz mi, że większe obrzydzenie wzbudza Twoja postawa niż jasny układ z prostytutką. 

2 minuty temu, Malutka92 napisał:

Jeszcze większą konkurencja są po prostu łatwe kobiety które dają na pierwszej randce a nawet nie randce tylko poznając faceta w klubie tego samego wieczoru, ledwo on trochę potanczy z taką i pobajeruje a ta jest mu w stanie zaraz loda zrobić w kiblu czy w parku wychodząc z klubu. One psują facetów, pokazują ze moga mieć seks na pstrykniecie palcem i po co taki ma sie starać i zabiegać o ta fajniejsza, mądra kobietę która nie daje od razu? Jak taka ma konkurować z tą łatwa? No chyba ze facet szuka głównie związku (wraz z seksem oczywiście, bo to tylko facet) a nie głównie seksu ale ilu takich jest? Rzygac mi sie chce na to wszystko, nie widze już szans dla siebie na faceta, bo sie szanuje i nie mam przygód seksualnych. 

A co w tym zlego, ze mozna latwo miec seks?

2 minuty temu, Malutka92 napisał:

mądra kobietę która nie daje od razu? Jak taka ma konkurować z tą łatwa

Mądra kobieta nie ma konkurencji w dupodajkach, bo faceci, którzy takie wywłoki posuwają nie są obiektem zainteresowania takiej kobiety. 

• Like 4
  • Thanks 2

2 minuty temu, Kulfon napisał:

A co w tym zlego, ze mozna latwo miec seks?

Jeśli dwóch ludzi chce się pieprzyć też nic mi do tego. Tylko niech potem takie nie robią z siebie porządnych i nie oburzają się, gdy ktoś nazwie je puszczalskimi. 

• Like 1

Przed chwilą, Electra napisał:

Jeśli dwóch ludzi chce się pieprzyć też nic mi do tego. Tylko niech potem takie nie robią z siebie porządnych i nie oburzają się, gdy ktoś nazwie je puszczalskimi. 

Wow, ale mentalnosc 😄

• Like 1
  • Haha 1

2 minuty temu, Kulfon napisał:

Wow, ale mentalnosc 😄

No widzisz, a ja mówię "ja prdle, ale qrestwo" 🤷‍♀️

• Like 1
  • Haha 1

Nie wiem jak wy, inne normalne kobiety, ale mi tam wbrew pozorom fajnie się żyje gdy nie muszę robić co 3 miesiące testów na hiv i wenery. 

Napisano (edytowany)

Ludzie mysla, ze sa porzadni, bo nie uprawiaja seksu i ze dostana za to jakas nagrode. Zupelnie im nie przeszkadza bycie Dulska i ocenianie innych. I nawet nie widza w tym zadnej hipokryzji. 

Edytowano przez Kulfon
  • Like 2
  • Thanks 1

Facetów którzy tam chadzają nie jest żal... w sensie straty : )

1 godzinę temu, Kulfon napisał:

Ludzie mysla, ze sa porzadni, bo nie uprawiaja seksu i ze dostana za to jakas nagrode. Zupelnie im nie przeszkadza bycie Dulska i ocenianie innych. I nawet nie widza w tym zadnej hipokryzji. 

Dokładnie tak, jakby za abstynencję seksualną była jakaś nagroda, albo automatyczna beatyfikacja po śmierci 😄

To tak jak z tym kultem dziewictwa, że niby kawałek błony przy wejściu do pochwy nagle decyduje, że dziewczyna jest naprawdę super. Nieważne jakie są jej możliwości intelektualne, jaka jest w łóżku, ma błonę, więc jest LEPSZA. 

PS: kocham tzw. "puszczalskie" - uważam, że są szczęściem tego świata 😛

9 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Dokładnie tak, jakby za abstynencję seksualną była jakaś nagroda, albo automatyczna beatyfikacja po śmierci 😄

To tak jak z tym kultem dziewictwa, że niby kawałek błony przy wejściu do pochwy nagle decyduje, że dziewczyna jest naprawdę super. Nieważne jakie są jej możliwości intelektualne, jaka jest w łóżku, ma błonę, więc jest LEPSZA. 

PS: kocham tzw. "puszczalskie" - uważam, że są szczęściem tego świata 😛

Najzabawniejsze jest to, że błonę dziewiczą można przerwać już w dzieciństwie np. podczas uprawiania sportu, wypadku, choroby, badań lekarskich itd. Dla niektórych ułomków błona jednoznacznie ma związek z seksem 😉

4 minuty temu, Despetka napisał:

Najzabawniejsze jest to, że błonę dziewiczą można przerwać już w dzieciństwie np. podczas uprawiania sportu, wypadku, choroby, badań lekarskich itd. Dla niektórych ułomków błona jednoznacznie ma związek z seksem 😉

Można przerwać, może być też w drugą stronę. Spotykałem się z dziewczyną, która na początku znajomości powiedziała mi, że jest "wieczną dziewicą". Zapytałem, jak to możliwe, a ona na to, że od momentu, jak zaczęła się interesować seksem, to bardzo ją kręciło wkładanie sobie różnych rzeczy do cipki. Najpierw palce, kredki i flamastry, ale wraz z wiekiem rosła ciekawość i gabaryty 😛 Potem doszło dojrzewanie i stosowanie tamponów. Jak miała swój pierwszy raz, to facet jej lekko naderwał błonę, ale nie przerwał. Dopiero później ginekolog jej wyjaśnił, że w wyniku nastoletnich aktywności, jej błona zrobiła się na tyle elastyczna, że trzeba by się bardzo postarać, żeby ją przerwać i zapewne dopiero urodzenie dziecka do końca zrujnuje jej "cnotę" 🙂

Myślę powinien być osobny dział dla takich ladacznic, znakować  prostytutką doradzała  opisywała uwłacza godności porządnej kobiecie.

1 godzinę temu, oinqx napisał:

Haha dokladnie. Tu chodzi o to, ze kobieta ma byc grzeczna i sie nie wychylac bo ja zrownaja z ziemia gdzie niby jej miejsce. Ma robic to co pan kaze a i tak bedzie zla, cokolwiek uczyni to beda mieli bol tylka, albo dziva albo cnotka nic pomiedzy nie ma, radykalna ocena proba kontroli zachowania. Ja to mysle ze najlepiej byc soba, w zgodzie ze swoimi pragnieniami i marzeniami i tylko tyle. Mezczyxni maja taka wolnosc. Autentyczna kobieta to na glowe wchodza i ma znac swoje miejsce w szeregu jak wystajesz to cie przytniemy zgasimy haha

1 godzinę temu, oinqx napisał:

Haha dokladnie. Tu chodzi o to, ze kobieta ma byc grzeczna i sie nie wychylac bo ja zrownaja z ziemia gdzie niby jej miejsce. Ma robic to co pan kaze a i tak bedzie zla, cokolwiek uczyni to beda mieli bol tylka, albo dziva albo cnotka nic pomiedzy nie ma, radykalna ocena proba kontroli zachowania. Ja to mysle ze najlepiej byc soba, w zgodzie ze swoimi pragnieniami i marzeniami i tylko tyle. Mezczyxni maja taka wolnosc. Autentyczna kobieta to na glowe wchodza i ma znac swoje miejsce w szeregu jak wystajesz to cie przytniemy zgasimy haha

Wcale nie, sama pisałaś masz mamę taką jak w temacie.

4 godziny temu, Kulfon napisał:

Mylisz pojęcia i posługujesz się skrajnościami. Tu nie chodzi o nieuprawianie seksu, a podejście do niego. A w zasadzie do samej siebie. Są osoby, którym smakuje seks na poziomie partnerstwa i takie, które robią dobrze komukolwiek, gdziekolwiek i to taśmowo, w zamian za drinka, albo chwilę złudnego zainteresowania. Tylko mi nie pisz, że masz szacunek do takich lasek. Możesz mieć sentyment, szczególnie jak worek pełny, ale szacunek raczej nie...To się nazywa bylejakość i coś co dostępne bez większego zaangażowania i traktowane użytkowo zawsze będzie nisko oceniane. Bo wysoka ocena zaczyna się od szanowania własnej osoby. 

1 minutę temu, Anitella napisał:

Mylisz pojęcia i posługujesz się skrajnościami. Tu nie chodzi o nieuprawianie seksu, a podejście do niego. A w zasadzie do samej siebie. Są osoby, którym smakuje seks na poziomie partnerstwa i takie, które robią dobrze komukolwiek, gdziekolwiek i to taśmowo, w zamian za drinka, albo chwilę złudnego zainteresowania. Tylko mi nie pisz, że masz szacunek do takich lasek. Możesz mieć sentyment, szczególnie jak worek pełny, ale szacunek raczej nie...To się nazywa bylejakość i coś co dostępne bez większego zaangażowania i traktowane użytkowo zawsze będzie nisko oceniane. Bo wysoka ocena zaczyna się od szanowania własnej osoby. 

Jesli chodzi o szacunek do ludzi, to raczej posluguje sie innymi kryteriami niz tym, jak zarzadzaja swoja wagina. Dla mnie osoba porzadna to taka, ktora nie jest swinia dla innych. Kazda osoba sama powinna decydowac o tym, jak zarzadzac swoim cialem i robic to w zgodzie ze soba, a nie oczekiwaniami innych. Nie oceniam nikogo w zaleznosci od tego, czy chca pozostac dziewica do konca zycia czy brac udzial w orgiach. To jest ich wybor i ich sprawa, maja do tego prawo. Nikogo nie krzywdza swoimi wyborami.

jestem osobą aseksualną i ten temat mnie odczłowiecza. gdzie mogę to zgłosić? omzrik?

"Bo wysoka ocena zaczyna sie od szanowania wlasnej osoby."

Szanujace sie osoby maja seks wtedy, kiedy maja na to ochote i z kim maja ochote. Nie szanujace sie osoby maja seks tylko w zwiazku  (wedlug spolecznych albo koscielnych oczekiwan) i rowniez wtedy, kiedy nie maja na to ochoty.

Straszne pomieszanie tu zapanowało.

Przecież kobiety nie konkurują z prostytutkami tylko naganiają im klientów (swoich mężów czy stałych partnerów). Czynią to swoim brakiem ochoty na seks i swoją oziębłością.

Gdyby nie to, prostytutki miałyby duży problem z interesem.

1 minutę temu, Kulfon napisał:

Jesli chodzi o szacunek do ludzi, to raczej posluguje sie innymi kryteriami niz tym, jak zarzadzaja swoja wagina. Dla mnie osoba porzadna to taka, ktora nie jest swinia dla innych. Kazda osoba sama powinna decydowac o tym, jak zarzadzac swoim cialem i robic to w zgodzie ze soba, a nie oczekiwaniami innych. Nie oceniam nikogo w zaleznosci od tego, czy chca pozostac dziewica do konca zycia czy brac udzial w orgiach. To jest ich wybor i ich sprawa, maja do tego prawo. Nikogo nie krzywdza swoimi wyborami.

To tylko teoria. Nie ma szans nie oceniać innych, bo już tym wpisem oceniłeś. To takie modne frazesy teraz - nie oceniam, jestem ponad. Zmienię zdanie jak moja dziewczyna, w tajemnicy przede mną, będzie hurtowo obniżała poziom napięcia seksualnego męskiej części lokalnej społeczności pod miejską dyskoteką... Poza tym ocena to rzecz względna. Takie cichodajki na przykład można oceniać dwutorowo.  Z własnego punktu widzenia, i z punktu widzenia ogólnego. Bo w sumie one, jak i prostytutki, robią sporo dobrego...To takie trochę jednoosobowe punkty oczyszczania miasta. 

2 minuty temu, Anitella napisał:

To tylko teoria. Nie ma szans nie oceniać innych, bo już tym wpisem oceniłeś. To takie modne frazesy teraz - nie oceniam, jestem ponad. Zmienię zdanie jak moja dziewczyna, w tajemnicy przede mną, będzie hurtowo obniżała poziom napięcia seksualnego męskiej części lokalnej społeczności pod miejską dyskoteką... Poza tym ocena to rzecz względna. Takie cichodajki na przykład można oceniać dwutorowo.  Z własnego punktu widzenia, i z punktu widzenia ogólnego. Bo w sumie one, jak i prostytutki, robią sporo dobrego...To takie trochę jednoosobowe punkty oczyszczania miasta. 

Wyobraz sobie, ze ja nie oceniam innych na podstawie ich zycia seksualnego. To wcale nie jest takie trudne. Wystarczy sprobowac, polecam.

2 minuty temu, expresis verbis napisał:

"Bo wysoka ocena zaczyna sie od szanowania wlasnej osoby."

Szanujace sie osoby maja seks wtedy, kiedy maja na to ochote i z kim maja ochote. Nie szanujace sie osoby maja seks tylko w zwiazku  (wedlug spolecznych albo koscielnych oczekiwan) i rowniez wtedy, kiedy nie maja na to ochoty.

Tu się w sam raz zgadzam. Sypianie, nawet z mężem, wbrew sobie jest delikatnie ujmując słabe.  A co do ochoty, to nasuwa się pytanie, na co laska obciągająca za drinka ma ochotę, na loda, czy drinka...A może na większą atencję mężczyzn, której inaczej zdobyć nie potrafi...

4 minuty temu, Kulfon napisał:

Wyobraz sobie, ze ja nie oceniam innych na podstawie ich zycia seksualnego. To wcale nie jest takie trudne. Wystarczy sprobowac, polecam.

Uwielbiam takie "dobre rady"  i umożliwiające ucieczkę od tematu i sugerujące rozmówcy wąskość horyzontów myślowych. Nawet mnie bawią.

3 minuty temu, Anitella napisał:

Tu się w sam raz zgadzam. Sypianie, nawet z mężem, wbrew sobie jest delikatnie ujmując słabe.  A co do ochoty, to nasuwa się pytanie, na co laska obciągająca za drinka ma ochotę, na loda, czy drinka...A może na większą atencję mężczyzn, której inaczej zdobyć nie potrafi...

Z powyzszym tez sie akurat zgadzam. Kobieta powinna robic to jesli chce. Uprawianie seksu czy to dla atencji czy nie uprawianie go, zeby ktos to docenil jest bez sensu. Z drugiej strony nie nam oceniac dlaczego ludzie to robia/tego nie robia. Kazdy uczy sie na wlasnych bledach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się