Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
blada doopa

Prostytutki robią normalnym kobietom ogromną konkurencje, nie wiem jak normalne kobiety dają rade

Polecane posty

2 minuty temu, Malutka92 napisał:

To nie kwestia ,,celowania w takich" bo takich Roo.cha.czy to jest teraz chyba z 90% facetów, wszędzie takich pełno a tych porzadniejszych, fajnych facetów o wieeeele mniej. Wiec ze tak powiem, statystyka robi swoje.

A skad wyciagnelas taka statystyke?

Przed chwilą, Kulfon napisał:

A skad wyciagnelas taka statystyke?

Z obserwacji. To takie moje szacunki

Moze po prostu nikt nie chce byc z Wami w zwiazku, bo jestescie niesympatyczne i za wszystkie swoje porazki wolicie obwiniac innych przy okazji obrazajac ich?

Też to zauważyłam że dużo teraz facetów roochaczy bo faceci zrobili sie wygodni, najlepiej dla nich poroochać bez żadnych zobowiązań.

1 godzinę temu, Takajedna napisał:

Też to zauważyłam że dużo teraz facetów roochaczy bo faceci zrobili sie wygodni, najlepiej dla nich poroochać bez żadnych zobowiązań.

Jesteś pewna tego co mówisz. Spróbuj mnie zainteresować swoją osobą, swoim życiem i pasją... Czymś konstruktywnym a nie wylewaniem pustych żali... 

1 godzinę temu, Malutka92 napisał:

To nie kwestia ,,celowania w takich" bo takich Roo.cha.czy to jest teraz chyba z 90% facetów, wszędzie takich pełno a tych porzadniejszych, fajnych facetów o wieeeele mniej. Wiec ze tak powiem, statystyka robi swoje.

Mój sąsiad sypia z żoną codziennie, ja nie sypiam z żoną wcale... Statystycznie jestem w łóżku z żoną co drugi dzień mimo iż od lat nie mieszkamy razem.

Mało tego masz takie spojrzenie na facetów jak moja koleżanka, która jest w Twoim wieku.... Wybiera facetów po przejściach, nieżonatych za to z dziećmi i narzeka, że tylko potrzebują jej do  łóżka. Może chwila refleksji?

7 minut temu, Skb napisał:

Jesteś pewna tego co mówisz. Spróbuj mnie zainteresować swoją osobą, swoim życiem i pasją... Czymś konstruktywnym a nie wylewaniem pustych żali... 

Jeszcze ta roszczeniowa postawa facetów, że kobieta musi im sie przypodobać, zainteresować ich żeby łaskawie im sie spodobała.

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Skb napisał:

Mój sąsiad sypia z żoną codziennie, ja nie sypiam z żoną wcale... Statystycznie jestem w łóżku z żoną co drugi dzień mimo iż od lat nie mieszkamy razem.

Mało tego masz takie spojrzenie na facetów jak moja koleżanka, która jest w Twoim wieku.... Wybiera facetów po przejściach, nieżonatych za to z dziećmi i narzeka, że tylko potrzebują jej do  łóżka. Może chwila refleksji?

Hmm ok niech będzie ze 70% facetów 🤔😄 no co najmniej polowa...mnóstwo doopkow jest wokoło i to nie tylko tych przystojnych, to nie zależy tylko od wyglądu. 

Edytowano przez Malutka92

1 minutę temu, Malutka92 napisał:

Hmm ok niech będzie ze 70% facetów 🤔😄 no co najmniej polowa...mnóstwo doopkow jest wokoło i to nie tylko tych przystojnych, to nie zależy tylko od wyglądu. 

I dlatego trzeba oddzielić ziarno od plew... Tłumaczę koleżance aby unikała facetów z przeszłością bo jest panną bez żadnych zobowiązań... Ale ona boi się zostać sama i bierze to co się nawinie...

4 minuty temu, Takajedna napisał:

Jeszcze ta roszczeniowa postawa facetów, że kobieta musi im sie przypodobać, zainteresować ich żeby łaskawie im sie spodobała.

Jaka roszczeniowa? Proszę Cię abyś tylko pokazała mi siebie, bo na razie idziesz stereotypowo i twierdzisz, że nikt się Tobą nie interesuje bo masz biust B, bo masz 28 lat, bo nie idziesz zbyt szybko do łóżka... Próba rozmowy i Twojej strony ściana.

3 minuty temu, Skb napisał:

Jaka roszczeniowa? Proszę Cię abyś tylko pokazała mi siebie, bo na razie idziesz stereotypowo i twierdzisz, że nikt się Tobą nie interesuje bo masz biust B, bo masz 28 lat, bo nie idziesz zbyt szybko do łóżka... Próba rozmowy i Twojej strony ściana.

To nie ja jestem autorka tego komentarza, ktoś iny to napisał. No może ,,ide stereotypowo", moze są inne powody ale to pierwsze co przychodzi mi na myśl jako przyczyna braku powodzenia. Po prostu przegrywam z tymi łatwymi kobietami których teraz coraz wiecej.

Dnia 3.08.2020 o 10:34, Malutka92 napisał:

Jeszcze większą konkurencja są po prostu łatwe kobiety które dają na pierwszej randce a nawet nie randce tylko poznając faceta w klubie tego samego wieczoru, ledwo on trochę potanczy z taką i pobajeruje a ta jest mu w stanie zaraz loda zrobić w kiblu czy w parku wychodząc z klubu. One psują facetów, pokazują ze moga mieć seks na pstrykniecie palcem i po co taki ma sie starać i zabiegać o ta fajniejsza, mądra kobietę która nie daje od razu? Jak taka ma konkurować z tą łatwa? No chyba ze facet szuka głównie związku (wraz z seksem oczywiście, bo to tylko facet) a nie głównie seksu ale ilu takich jest? Rzygac mi sie chce na to wszystko, nie widze już szans dla siebie na faceta, bo sie szanuje i nie mam przygód seksualnych. 

Tak trzymaj. Bardzo dobrze, że się szanujesz.

• Like 1

24 minuty temu, Malutka92 napisał:

To nie ja jestem autorka tego komentarza, ktoś iny to napisał. No może ,,ide stereotypowo", moze są inne powody ale to pierwsze co przychodzi mi na myśl jako przyczyna braku powodzenia. Po prostu przegrywam z tymi łatwymi kobietami których teraz coraz wiecej.

Jak mam Ci cokolwiek powiedzieć... Faceci (powiem to bardzo nieładnie) dzielą kobiety na takie, z którymi spędzą noc, na takie z którymi będą mieli romans i na takie z którymi zdecydują się założyć rodzinę i urodzić dzieci... Do której z tych kategorii chcesz należeć? Kobieta z którą chce się spędzić życie to zupełnie inna bajka, z całą pewnością nie musi być bardzo ładna i być wulkanem sexu... Ma mieć cechy, które pozwolą żyć z nią, budować "dom", wychowywać dzieci... 

Brak powodzenia to bardzo szeroki temat - w jaki sposób "reklamujesz" się na rynku matrymonialnym. Masz schemat praca - dom - praca - dom? Jaka jesteś na co dzień, jak działasz na ludzi - nie tylko na potencjalnych kandydatów do ślubu...

11 godzin temu, Moko123 napisał:

Różnica jest w tym, że w krajach Europy Wschodniej dominuje właśnie taki  model pary.. Oczywiście rodzi to wieczne kłótnie i niezadowolenie bo oboje prości do bólu. Naprawdę trzeba się mocno rozglądać aby nawet w dużym mieście zobaczyć świetnie ubranego mężczyznę z klasą, który coś sobą reprezentuje. A przecież to takie minimum, gdzie cała reszta jak właśnie cechy fizyczne, wykształcenie, praca, charakter, dom itp.. Rozglądasz się i widzisz Sebixow w tych przysłowiowych dreso-tshirtach bez włosów na głowie i już wiesz, że tej całej reszty nie ma i nie będzie. Smutne. 

Nie ubiór świadczy o człowieku. Sebixów jest mało, większość mężczyzn chodzi ubrana zwyczajnie. I wielu z nich coś sobą reprezentuje.

7 godzin temu, uzyszkodnik napisał:

W Polsce wyzsze wyksztalcenie ma wiecej kobiet, niz mezczyzn

Ale gender studies i inne socjologie się nie liczą.

Prostytutki to robią nam, normalnym kobietom przysługę! Spełniają chore fantazje samców (scat itp.), zaspokajaja seksualnie nieudaczników i Bazyli, których zadna kijem by nie tknela. Gdyby nie prostytutki to by było kilkukrotnie więcej gwałtów i zabójstw. 

• Like 1
  • Haha 1

17 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Tak trzymaj. Bardzo dobrze, że się szanujesz.

Taa jest tak bardzo dobrze ze aż stalam sie niemalże niewidzialna dla facetów, brakuje mi czułości ale wiem ze tej czułości nie dostane za wiele bo faceci nie umieją na tym poprzestać, uszanować ze nie chce od razu seksu i ,,wyrzucaja mnie do kosza", urywają kontakt. A przeciez mogliby byc milo, jakieś przytualnie, całowanie tak aby tylko zaspokoić ta potrzebę )faceci nie.maja tej potrzeby?.tylko potrzebę seksu??), ale nie- jak nie ma przy tym seksu to wielka obraza i koniec kontaktu. 

Taa jest tak bardzo dobrze ze aż stalam sie niemalże niewidzialna dla facetów, brakuje mi czułości ale wiem ze tej czułości nie dostane za wiele bo faceci nie umieją na tym poprzestać, uszanować ze nie chce od razu seksu i ,,wyrzucaja mnie do kosza", urywają kontakt. A przeciez mogliby byc milo, jakieś przytualnie, całowanie tak aby tylko zaspokoić ta potrzebę )faceci nie.maja tej potrzeby?.tylko potrzebę seksu??), ale nie- jak nie ma przy tym seksu to wielka obraza i koniec kontaktu. 

Przykro mi z tego powodu... Może po prostu źle szukasz? Ja też nie chciałbym seksu od razu, a wiem, że wiele kobiet by mnie za to wyśmiało... Przytulanie i całowanie jest ok, naprawdę nie trzeba od razu iść do łóżka.

26 minut temu, Malutka92 napisał:

Nie wiem gdzie Ty szukasz... nie wiem jak inni ... ja potrzebuję obecności innej osoby, rozmowy czułości itd... Niestety z kobietami jest różnie... Są takie które nie potrzebują niczego innego tylko zapłodnienia... To zdanie pół żartem ale i półserio. 

• Like 1

41 minut temu, AntyBazyl napisał:

Prostytutki to robią nam, normalnym kobietom przysługę! Spełniają chore fantazje samców (scat itp.), zaspokajaja seksualnie nieudaczników i Bazyli, których zadna kijem by nie tknela. Gdyby nie prostytutki to by było kilkukrotnie więcej gwałtów i zabójstw. 

Dokładnie, to samo chciałam napisać. Dzięki Bogu, że są kobiety, które mają na tyle silną psychikę, że są w stanie znosić takie rzeczy. Myślę, że dla nich to już taka rutyna, że traktują to zwyczajnie jako transakcję - odwalą robotę i biorą hajs. Ale najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że taki nieudacznik, który przyjdzie do prostytutki autentycznie myśli, że pani, która go "obsługuje" autentycznie go pożąda. Ręce opadają... Wiadomo, że najwięcej tam takich, którzy nigdy nie zaznają seksu za darmo (tzw. incele), ale podejrzewam, że wpada tam również wielu znudzonych mężów. Faceci idą na łatwiznę i nie każdy lubi podpompowywać swoje ego nowymi podbojami, których finał niekoniecznie musi skończyć się w łóżku - niektórzy chcą po prostu zapłacić i dostać to, czego oczekują. I bardzo dobrze. Lepiej, żeby taki ru....chacz faktycznie poszedł do prostytutki niż żeby zawracał głowę normalnym kobietom 🙂 A gwałty tak czy siak będą, niezależnie od tego czy ten proceder będzie prosperował gdyż  po pierwsze: nie każdego faceta stać na takie atrakcje, a po drugie: męska psychika bywa wypaczona, więc zawsze znajdzie się element, dla którego poczucie władzy nad kobietą i jej opór będzie bodźcem bardziej podniecającym niż wizyta w burdelu 😕 Ale ogólnie zgadzam się ze stwierdzeniem, że prostytucja zminimalizowała w znacznym stopniu przestępstwa na tle seksualnym. Chwała paniom do towarzystwa za to, że istnieją aczkolwiek mega je podziwiam, że są w stanie to wszystko wytrzymać... ja bym pękła 🙂

• Thanks 1

54 minuty temu, Mizo napisał:

Dokładnie, to samo chciałam napisać. Dzięki Bogu, że są kobiety, które mają na tyle silną psychikę, że są w stanie znosić takie rzeczy. Myślę, że dla nich to już taka rutyna, że traktują to zwyczajnie jako transakcję - odwalą robotę i biorą hajs. Ale najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że taki nieudacznik, który przyjdzie do prostytutki autentycznie myśli, że pani, która go "obsługuje" autentycznie go pożąda. Ręce opadają... Wiadomo, że najwięcej tam takich, którzy nigdy nie zaznają seksu za darmo (tzw. incele), ale podejrzewam, że wpada tam również wielu znudzonych mężów. Faceci idą na łatwiznę i nie każdy lubi podpompowywać swoje ego nowymi podbojami, których finał niekoniecznie musi skończyć się w łóżku - niektórzy chcą po prostu zapłacić i dostać to, czego oczekują. I bardzo dobrze. Lepiej, żeby taki ru....chacz faktycznie poszedł do prostytutki niż żeby zawracał głowę normalnym kobietom 🙂 A gwałty tak czy siak będą, niezależnie od tego czy ten proceder będzie prosperował gdyż  po pierwsze: nie każdego faceta stać na takie atrakcje, a po drugie: męska psychika bywa wypaczona, więc zawsze znajdzie się element, dla którego poczucie władzy nad kobietą i jej opór będzie bodźcem bardziej podniecającym niż wizyta w burdelu 😕 Ale ogólnie zgadzam się ze stwierdzeniem, że prostytucja zminimalizowała w znacznym stopniu przestępstwa na tle seksualnym. Chwała paniom do towarzystwa za to, że istnieją aczkolwiek mega je podziwiam, że są w stanie to wszystko wytrzymać... ja bym pękła 🙂

Sex za darmo... bardzo wysoko cenisz się jako kobieta... Rozumiem, że sex to towar.

17 minut temu, Skb napisał:

Sex za darmo... bardzo wysoko cenisz się jako kobieta... Rozumiem, że sex to towar.

Dla mężczyzn jest to często jedyny aspekt, dla którego wchodzą w relacje z kobietami, więc dlaczego kobiety miałyby traktować seks mniej przedmiotowo? Na bezinteresowne uczucie i zaangażowanie to trzeba sobie zasłużyć 🙂

Dnia 3.08.2020 o 10:52, Kulfon napisał:

Ludzie mysla, ze sa porzadni, bo nie uprawiaja seksu i ze dostana za to jakas nagrode. Zupelnie im nie przeszkadza bycie Dulska i ocenianie innych. I nawet nie widza w tym zadnej hipokryzji. 

Ci naprawdę porządni mają głęboko gdzieś kto z kim i ile razy. Ale za to największa krytyka jest dziełem tych którzy mają najwięcej na sumieniu. W myśl zasady że lepiej jak mówią o tobie niż o mnie. 

1 minutę temu, Mizo napisał:

Dla mężczyzn jest to często jedyny aspekt, dla którego wchodzą w relacje z kobietami, więc dlaczego kobiety miałyby traktować seks mniej przedmiotowo? Na bezinteresowne uczucie i zaangażowanie to trzeba sobie zasłużyć 🙂

Nie sądzisz, że dużo zależy od kobiety? Jeżeli dla niej to też jedyna podstawa do zawarcia znajomości to  mamy to co mamy. Zwierzęta biją nas swoim zachowaniem.

7 minut temu, Skb napisał:

Nie sądzisz, że dużo zależy od kobiety? Jeżeli dla niej to też jedyna podstawa do zawarcia znajomości to  mamy to co mamy. Zwierzęta biją nas swoim zachowaniem. 

Pewnie, że tak. Są zwolennicy luźnych relacji u obu płci i ja nie mam osobiście z tym problemu. Jeśli wszystko odbywa się za obopólnym przyzwoleniem i obie strony wiedzą na jakich zasadach to funkcjonuje to w porządku. Ale jeśli facet traktuje kobietę niepoważnie i chce się z nią tylko zabawić albo jest z nią z braku laku podczas gdy ona żyje w błogiej nieświadomości i jest mamiona słowami o wielkiej miłości to coś tu jest nie tak, nie sądzisz? A jestem święcie przekonana, że wiele kobiet tego doświadcza tylko tak naprawdę nie wiedzą jakimi motywami kierują się ich partnerzy. Przykre, ale prawdziwe. Już wolałabym spotykać się z facetem jedynie na seks ale będąc całkowicie świadoma, że na nic więcej nie mogę liczyć niż być w ten sposób oszukiwana 🙂

• Like 2

Przed chwilą, Mizo napisał:

Pewnie, że tak. Są zwolennicy luźnych relacji u obu płci i ja nie mam osobiście z tym problemu. Jeśli wszystko odbywa się za obopólnym przyzwoleniem i obie strony wiedzą na jakich zasadach to funkcjonuje to w porządku. Ale jeśli facet traktuje kobietę niepoważnie i chce się z nią tylko zabawić albo jest z nią z braku laku podczas gdy ona żyje w błogiej nieświadomości i jest mamiona słowami o wielkiej miłości to coś tu jest nie tak, nie sądzisz? A jestem święcie przekonana, że wiele kobiet tego doświadcza tylko tak naprawdę nie wiedzą jakimi motywami kierują się ich partnerzy. Przykre, ale prawdziwe. Już wolałabym spotykać się z facetem jedynie na seks ale będąc całkowicie świadoma, że na nic więcej nie mogę liczyć niż być w ten sposób oszukiwana 🙂

Ja mogę odbić piłeczkę, zostałem wciągnięty w małżeństwo tylko po to  by kobieta nie miała statusu starej panny i aby mogła urodzić dziecko i z tego tytułu mieć korzyści... Przez długi czas żyłem w błogiej nieświadomości. Licytujemy się dalej?

• Sad 1

20 minut temu, Mizo napisał:

No ciekaaawe ze faceci to nie maja innych potrzeb np. czulosci, bycia akceptowanym, podziwianym i kochanym? Owszem, dla nich seks jest bardzo ważny ale czy tylko taka maja potrzebę względem kobiet? K...wa jeśli tak to są to zwierzęta niezdolne do uczuć i ja nie chce mieć z nimi nic wspólnego.Tfu! 

8 minut temu, Malutka92 napisał:

No ciekaaawe ze faceci to nie maja innych potrzeb np. czulosci, bycia akceptowanym, podziwianym i kochanym? Owszem, dla nich seks jest bardzo ważny ale czy tylko taka maja potrzebę względem kobiet? K...wa jeśli tak to są to zwierzęta niezdolne do uczuć i ja nie chce mieć z nimi nic wspólnego.Tfu!  

Moim zdaniem nie mają uczuć wyższych ale to tylko moje zdanie i nie musisz się nim sugerować. Ja w to nie wierzę 🙂

Mam wielką prośbę, nie obrażaj zwierząt bo one są zdolne do czułości. Wymieniłaś wszystkie ludzkie potrzeby, a potem zrobiłaś podział na płeć. Zaczynasz wszystko i wszystkich wrzucać do jednego worka. Miałaś przykre doświadczenia życiowe, nie przeżyłaś traumy/żałoby a zaczynasz się strasznie nakręcać. Z mojego  doświadczenia mógłbym to samo co Ty powiedzieć o kobietach...  

1 minutę temu, Mizo napisał:

Moim zdaniem nie mają uczuć wyższych ale to tylko moje zdanie i nie musisz się nim sugerować. Ja w to nie wierzę 🙂

Nie chcę zniżać poziomu dyskusji i wypominać kobietom ich zbrodnie... Mając dobry przykład do stworzenia jakiejś tezy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się