Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć dziewczyny co uważacie na temat że chłopak lubi dostawać klapsy od dziewczyn. 

Czy któraś z was odważyła by się zbić tylek 19 letniego chłopaka, jestem z Jeleniej Góry, szukam dziewczyny tak max 200 km od jeleniej 

Jak byście mi dały, pozycja, czym, na gołą, majtki czy spodnie 

z inspiracji Greya zbawialiśmy się w klapsy, choć raczej nie ręką ale skórzana packą, wbrew pozorom lepiej można kontrolować siłę niż ręką. Bo jak już się tak bawić to ma zaboleć ale z umiarem. No i moja pani zarządziła, że musi być pełna wzajemność, tzn. sesja kiedy ona wypina pupę, ale następny weekend ja. Tylko jak ja to nie ograniczała się zbytnio - tak jak jej delikatna rączka potrafiła tak te 5 - 15 razów. Pierwsze wrażenie zdecydowanie negatywne, ale szybko pojawił się smaczek i jest niezwykle interesujące doświadczenie. A jak smakuje wzajemność - sama zachęca żeby lanie było prawdziwe, nie hardkorowo na maksa, ale tak jak ona sama to określa - ma być tak żeby nie dało się wytrzymać bez krzyków i żeby jeszcze z kwadrans pupa piekła.

No i bezwględna zasada - do lania delikwent musi być zupełnie nago, żadne tam majtki czy spodnie opuszczone na kolana. Nago i już. Za to osoba dająca lanie ubrana. Myślimy o tym że kiedyś zrobimy taką sesję w obecności kogoś, np. na domówce. Bo lanie to nie tylko ból, ale w równym stopniu dominacja i upokorzenie. Moja nawet by się już zgodziła, ale nie pasuje mi zasada wzajemności, no może jeszcze przy jej koleżankach bym się zgodził, ale mieszane towarzystwo to nie.

1 godzinę temu, trick napisał:

Bo lanie to nie tylko ból, ale w równym stopniu dominacja i upokorzenie. Moja nawet by się już zgodziła, ale nie pasuje mi zasada wzajemności, no może jeszcze przy jej koleżankach bym się zgodził, ale mieszane towarzystwo to nie.

tylko jajka trzeba włożyć między nogi od przodu razem z członkiem aby dziewczyna przez przypadek nie uderzyła w woreczek

1 godzinę temu, Cyganeriao napisał:

A od chłopców nie lubisz autorze?,

Nie tylko dziewczyny / kobiety 

no bez hardkorów jw. fotka, zapewne jest dziełem fotoszopa a nie prawdziwa.

Rozmawialiśmy o takim scenariuszu - spotyka się tylko ze swoimi przyjaciółkami (3-5) tak jak czasem to robią. No i nagle - bez zapowiedzi ja się zjawiam i w dodatku nakrywam je na zbawie jakimiś frywolnymi gadżetami. Nie żadna seks akcja ale przeglądają np jakieś nasze nowe nabytki do zabaw łóżkowych (wiem że czasem to robią - dzielą się doświadczeniami i pomysłami co nam na dobre wychodzi). Moje pojawienie wprawia je w zakłopotanie, chcą jakoś odreagować i zastanawiją się jak mnie ukarać za nagłe i niezapowiedziane pojawienie się. Wtedy moja pani przynosi kilka rekwizytów tak żeby każda mogła wybrać. Ja mam być posłuszny, w końcu uznałem swoją winę, więc wiązanie jest niepotrzebne. Pierwsza runda grzeczna - packi i pejczyki przez spodnie. Ale okaże się że albo jestem zbyt dzielny, albo przez spodnie nic nie czuć. Więc dostaję polecenie zdęcia spodni i od razu koszuli. Druga runda (one specjalnie niezbyt mocno) i znowu niepewność - dzielny czy nie dość mocno. Wtedy moja daje mi zdecydowane polecenie wystwienia gołej pupy na dorosłe prawdziwe lanie. Ja jeszcze warunek że dobrze ale one - wszystkie - mają odsłonić piersi. To je tak nakręca, że nie żałują sobie i każda daje mi po trzy mocne pacnięcia. Ale to czysta przyjemność - niby znane mi porządne kobiety a tu nagle z błskiem w oczach, ze sterczącymi sutkami szalone kobiety.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się