Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
feliks1984

Najgorsze w modzie na silne ambitne niezależne kobiety jest to że nie mogę takiej znaleźć

Polecane posty

A jakie kobiety znajdujesz? 
 

lub tez inaczej: jaka jest twoja definicja silnej I ambitnej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może one po prostu nie są Tobą zainteresowane? Przeszło Ci to przez myśl? Niee, oczywiście, ego na to nie pozwoli... Najlepiej się tłumaczyć tym, że takich wkoło nie ma 🙂 No i zapewne takie chcą faceta na swoim poziomie a byle wypierdek to może sobie jedynie "chcieć". Z nieba takie kobiety nie spadają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Einefremde napisał:

A jakie kobiety znajdujesz? 
 

lub tez inaczej: jaka jest twoja definicja silnej I ambitnej 

Ostatnio zazwyczaj zajęte 🙂   Chodzi mi o kobietę która realizuje się z sukcesem w jakimś ambitnym zawodzie, mówi to co myśli, nie daje sobą manipulować, umie rozgrywać ludzi ale czyni to tylko słusznej sprawie, nie pyszniłaby się władzą którą by posiadała, interesowałaby się polityką i sprawami społecznymi do tego fajnie jakby była ateistką , miała poglądy liberalno-lewicowe i wielką wrażliwość na problemy środowiska, ochrony zwierząt, prawa mniejszości seksualnych i realną równość kobiet, a w związku wyznawała partnerstwo.

19 minut temu, Mizo napisał:

A może one po prostu nie są Tobą zainteresowane? Przeszło Ci to przez myśl? Niee, oczywiście, ego na to nie pozwoli... Najlepiej się tłumaczyć tym, że takich wkoło nie ma 🙂 No i zapewne takie chcą faceta na swoim poziomie a byle wypierdek to może sobie jedynie "chcieć". Z nieba takie kobiety nie spadają 🙂

Dla mnie związek ma sens jeśli druga osoba mnie kocha jeśli nie to wole być sam, podchodzę do siebie z pokorą i nie oczekuje od każdej napotkanej kobiety ze będzie do mnie wzdychała. Jeśli chodzi o facetów na ich poziomie, to mam swoje poczucie wartości jestem przystojny i wykonuje zawód który cieszy olbrzymi szacunkiem w społeczeństwie choć zarobki są na poziomie średniej krajowe. Jeśli dla niej zarobki partnera stanową przeszkodę to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie nadawala alem zajeta :)

masz jakies zainteresowania, pasje, jak spedzasz wolny czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, feliks1984 napisał:

 Chodzi mi o kobietę która realizuje się z sukcesem w jakimś ambitnym zawodzie, mówi to co myśli, nie daje sobą manipulować, umie rozgrywać ludzi ale czyni to tylko słusznej sprawie, nie pyszniłaby się władzą którą by posiadała, interesowałaby się polityką i sprawami społecznymi do tego fajnie jakby była ateistką , miała poglądy liberalno-lewicowe i wielką wrażliwość na problemy środowiska, ochrony zwierząt, prawa mniejszości seksualnych i realną równość kobiet, a w związku wyznawała partnerstwo.

Trochę przydługa ta lista 😉 

Jeśli by ją trochę wytrzepać z tych wszystkich światopoglądowych tematów i zostawić samorealizację, karierę, sukces to w sumie sporo jest zawodów i branż gdzie dużo więcej jest kobiet managerów niż facetów więc kariery robią i pewnie się realizują. Ale gdzie ich szukać i jeszcze żeby były wolne w wieku w którym już coś osiągnęły to nie wiem. A jak już z tymi sukcesami i wiekiem są wolne to też zwykle znaczy, że tak im dobrze i nie potrzebują faceta na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbujmy pomóc koledze.

Gdzie taka samodzielna, spełniona i wolna kobieta bywa? Trudność polega na tym, że musi to być miejsce, w którym jednocześnie nie bywa kobieta niespełniona i zajęta... hm... takich miejsc to chyba nie ma ale jakby przeboleć te zajęte to może coś wymagającego pieniędzy? jakieś kosztowne hobby?

Wiem! może weź na tapetę dalekie podróże? W sumie łatwo nawiązać znajomości na forach, czatach, grupach fb i hobby fajne też to podróżowanie. Do tego masa kobiet jeździ samotnie albo z przyjaciółką. Odcedzisz tylko backpackerki omijając fetyszyzowany temat "jak tanio podróżować" i to co zostanie to wolne, silne, niezależne kobiety z apetytem na świat, umiejące zorganizować sobie wyjazdy, nie bojące się przygód! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie kobiety siedzą do 20 w biurze, później szybko jakieś dodatkowe zajęcia, później spanie ....i tak w kółko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×