Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Robert...

Czy można wprowadzać psy na plażę ?

Polecane posty

Zwykle chyba taka informacja jest podana w regulaminie, który powinien wisieć gdzieś przy wejściu. Czasami są też te znaki zakazu w widocznych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byłam w Świnoujściu to przez głośniki  było mówione, żeby nie chodzić z psami na plażę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie. Ja jak gdzieś jadę sprawdzam w urzędzie danego miasta na którą plaże mogę iść z psem. Niektóre nadmorskie miejscowości mają plaże takie i takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozna ale tylko w specjalnie wyznacoznych miejscach, z reguły gdzie na uboczu, ja rok temu tez byłam w swinoujsciu,i tam jest plaza dla psów, akurat przypadkiem tam chodziłam, bo miałam najblizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są plaże dla psów. Specjalnie oznaczone. To, że nie ma zakazu nie znaczy, że można iść z psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, gość_gość napisał:

a wypier/dalajcie z tymi futrzakami! plaża jest dla ludzi, nie dla waszych śmierdzieli

Zabroń mi przychodzić 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AGNlESZKA napisał:

Zabroń mi przychodzić 😂

złamanie zakazu wprowadzania psów na plażę, który obowiązuje w wielu nadmorskich miejscowościach, oraz zakazu wstępu na wydmy, może sporo kosztować , coś około 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Alutek napisał:

złamanie zakazu wprowadzania psów na plażę, który obowiązuje w wielu nadmorskich miejscowościach, oraz zakazu wstępu na wydmy, może sporo kosztować , coś około 500 zł.

i co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Helu, w Jastarnii i Chalupach są specjalne wejscia na plaze dla pieskow, zawsze tam jest wtedy duzo wlascicieli wiec mozna pogadac, a pieski sie integruja 😉 ale ogolnie o ile nie ma wyraznego zakazu to psy moga byc wprowadzane na plaze 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×