Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Cztery odsłony ironii

Poniedziałek

Polecane posty

Przed chwilą, Cztery odsłony ironii napisał:

A o swoich negatywnych, to nawet nie będę wspominać 😂

Zdajesz sobie sprawę, że przebywam tu nielegalnie? 😛 

Nieeeeee

Zabrzmiało tajemniczo 

Widełki 😄 A raczej dolna granica 😉 

Przed chwilą, ToBezZnaczenia napisał:

Widełki 😄 A raczej dolna granica 😉 

Aaahhhhh oczywistość, której nie wzięłam pod uwagę. A jeśli o to chodzi, to akurat zdaje sobie sprawę 😉 

Też tu kiedyś byłam "nielegalnie 😉

2 minuty temu, Cztery odsłony ironii napisał:

Aaahhhhh oczywistość, której nie wzięłam pod uwagę. A jeśli o to chodzi, to akurat zdaje sobie sprawę 😉 

Też tu kiedyś byłam "nielegalnie 😉

Jak tu trafiłaś? 🙂 

Przed chwilą, ToBezZnaczenia napisał:

Jak tu trafiłaś? 🙂 

Przywędrowałam z ero 😁 kiedyś bywałam głównie tam, miałam tam  swoje "stereotypy". A później część osób przeniosła się tutaj, a ja wraz z nimi. A jeśli chodzi Ci ogólnie o kafeterię, to zupełnym przypadkiem. Szukałam informacji odnoście pewnego zagadnienia, po wpisaniu w Google wyskoczył mi temat na dziale ze zdrowiem. Później zaciekawił mnie temat z listy 'ostatnio dodanych'. Zaczęłam czytać, później pisać i tak już zostałam 😉

3 minuty temu, Cztery odsłony ironii napisał:

Przywędrowałam z ero 😁 kiedyś bywałam głównie tam, miałam tam  swoje "stereotypy". A później część osób przeniosła się tutaj, a ja wraz z nimi. A jeśli chodzi Ci ogólnie o kafeterię, to zupełnym przypadkiem. Szukałam informacji odnoście pewnego zagadnienia, po wpisaniu w Google wyskoczył mi temat na dziale ze zdrowiem. Później zaciekawił mnie temat z listy 'ostatnio dodanych'. Zaczęłam czytać, później pisać i tak już zostałam 😉

Dosyć standardowa historia w sumie 😛 Niewielu  was tu chyba zostało 😉 

1 minutę temu, ToBezZnaczenia napisał:

Dosyć standardowa historia w sumie 😛 Niewielu  was tu chyba zostało 😉 

Dokladnie. Gdyby nie owy przypadek, to większość nie miałaby pojęcia o istnieniu kafeterii. 

Owszem, to już nawet nie garstka 😉

A Ty skąd się tu wziąłeś? 

Dokladnie. Gdyby nie owy przypadek, to większość nie miałaby pojęcia o istnieniu kafeterii. 

Owszem, to już nawet nie garstka 😉

A Ty skąd się tu wziąłeś? 

Z innych for, martwych obecnie.

1 minutę temu, Cztery odsłony ironii napisał:

I jakie masz odczucia co do tego miejsca, porównując je do innych for? 

Przyzwyczajam się. Trochę tu mało ludzi w moim przedziale wiekowym, tak sądzę. Ze względu na typ osobowości, mam długi okres aklimatyzowania się. Jest inaczej. Najbardziej brakuję mi chyba gości po ostatnich zmianach. Chyba uczuciowy najbardziej przypomina poprzednie fora, na których się udzielałem, ale ostatnio tam monotonia okropna. Dobrze, że chociaż są wojenki na ero, choć i te mogłyby być bardziej różnorodne. Chyba trochę tu za mało stałych userów.

2 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Przyzwyczajam się. Trochę tu mało ludzi w moim przedziale wiekowym, tak sądzę. Ze względu na typ osobowości, mam długi okres aklimatyzowania się. Jest inaczej. Najbardziej brakuję mi chyba gości po ostatnich zmianach. Chyba uczuciowy najbardziej przypomina poprzednie fora, na których się udzielałem, ale ostatnio tam monotonia okropna. Dobrze, że chociaż są wojenki na ero, choć i te mogłyby być bardziej różnorodne. Chyba trochę tu za mało stałych userów.

Sporo osób przestało pisać, albo zaglądają sporadycznie. 

Ja, szczerze mówiąc, nie mam zbytnio porównania do innych for, gdzieś tam zdarzyło mi się zerknąć, ale nigdzie się nie wciągnęłam. A tu teraz jestem i tak głównie z sentymentu. 

Sporo osób przestało pisać, albo zaglądają sporadycznie. 

Ja, szczerze mówiąc, nie mam zbytnio porównania do innych for, gdzieś tam zdarzyło mi się zerknąć, ale nigdzie się nie wciągnęłam. A tu teraz jestem i tak głównie z sentymentu. 

A ja z braku alternatywy i żeby mieć chociaż minimalny kontakt międzyludzki, żeby nie zwariować do końca i jeszcze do tego jest to dla mnie taki Pudelek w mikroskali.

7 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

A ja z braku alternatywy i żeby mieć chociaż minimalny kontakt międzyludzki, żeby nie zwariować do końca i jeszcze do tego jest to dla mnie taki Pudelek w mikroskali.

Dla mnie bardziej owczarek

5 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Pudełek w mikroskali 😂 to jest świetne 😉 

1 minutę temu, blednygosc napisał:

Dla mnie bardziej owczarek

Mniejsza o to. Liczy się, jaką funkcję spełnia. Kim jesteś, że ludzie Cię tu tak entuzjastycznie witają?

Pudełek w mikroskali 😂 to jest świetne 😉 

Dla mnie z grubsza tym jest ero 😛 

5 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Dla mnie z grubsza tym jest ero 😛 

Dla mnie jednak ero jest nieco ciekawsze. Ku zdziwieniu koleżanek, nie przeglądam pudelka 😉

Dla mnie jednak ero jest nieco ciekawsze. Ku zdziwieniu koleżanek, nie przeglądam pudelka 😉

Ja przyglądam się jednak pudełkom. Bo wiesz uszkodzone zwiastować może kłopoty 🤣

Ja też nie. Ciekawsze czy nie jest dla mnie podobnym rodzajem rozrywki po prostu. Tak jak w serialu, czy telenoweli. Czasem pojawiają się interesujące fakty, czy pomówienia. Można sobie spekulować. I to chyba tyle. Czasem nawet wymieni się kilka postów.

Ja Ci dam część. Cała jestem póki co 😛😁

Chodziło mi o to że pewna część mnie wyrywa się by cię przytulić a druga część by jednak skarcić. No wiesz tak dla zabawy 😁

2 minuty temu, blednygosc napisał:

Ja przyglądam się jednak pudełkom. Bo wiesz uszkodzone zwiastować może kłopoty 🤣

To zależy co trzymasz w tych pudełkach 🤔

1 minutę temu, blednygosc napisał:

Chodziło mi o to że pewna część mnie wyrywa się by cię przytulić a druga część by jednak skarcić. No wiesz tak dla zabawy 😁

Która to ta od karcenia? 

To zależy co trzymasz w tych pudełkach 🤔

Coraczki i ktoraczki. A Ty co masz w pudełkach?🤔

7 minut temu, blednygosc napisał:

Część czworeczko 😊

ToBezZnaczenia to bez znaczenia 😁

Wiem tylko tyle, że jesteś tu już długo i znasz zapewne ciekawe wydarzenia z przeszłości tego forum. Nie liczyłem na jakąś konkretną odpowiedź 🙂 

Która to ta od karcenia? 

Ta lepsza 🤣

2 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Ja też nie. Ciekawsze czy nie jest dla mnie podobnym rodzajem rozrywki po prostu. Tak jak w serialu, czy telenoweli. Czasem pojawiają się interesujące fakty, czy pomówienia. Można sobie spekulować. I to chyba tyle. Czasem nawet wymieni się kilka postów.

A najlepsza zabawa jest wtedy, kiedy zna się fakty, a czyta, jak ktoś rzuca wyimaginowanymi historyjkami 😉 co jak co, ale przedstawienia bywają przednie 😁

Ale racja, rozrywka podobna 😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować