Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Livka

Tak zupelnie szczerze, czy wkurzają was młode dziewczyny, które sa piekne i seksowne?

Polecane posty

25 minut temu, Takajedna napisał:

Ciekawe czym te dziady chcą roochać taką młodą, chyba palcem albo laską z drewna.

Mi tam sprzęt świetnie codziennie działa.

26 minut temu, oinqx napisał:

Ja bym chciala starszego podrywacza co wie jak traktowac kobitki he he fantazje. Jest troche par gdzie kobiety sa starsze..moja siostra starsza od meza o 5lat i maja dwojke dzieci no ok nie az tak wiele xd 

No czyli 5 lat starszy jest okej. Też by mi pasowała pół dekady młodsza.

36 minut temu, Leżaczek napisał:

Pytanie facet w waszym wieku waga wyjściowa 80 ani kaloryfer ani nadwaga. Golodupiec bez nieruchomości samochodu 185 nie wiadomo o której godzinie zmierzony. Każdy kg więcej dodaje mu 10tys oszczędności. Każdy rok starszy 20tys majatku oprócz oszczędności. Każdy kg i rok mniej dodaje mu tyle samo długu.

Ile by ważył i miał lat wasz idealny facet?

Tak by było dobra zabawa.

8 minut temu, Leżaczek napisał:

Tak by było dobra zabawa.

a starszą od siebie byś gardził?

4 minuty temu, Takajedna napisał:

a starszą od siebie byś gardził?

Nie

11 godzin temu, *кєяi* napisał:

Co? Jak to napisał ksiegowy tutaj? Milosc opiekunczosc, troske..

kuzwa chlop 41 lat,marzy o seksownych studentkach, zeby to ogarniety i zdrowy facet, a tu nic, chce jak najlepsze, najladniejsze a one maja wybrac nieatrakcyjnego (bo zaniedbany) i schorowanego i dla niego to jest milosc? Naprawde? To ja takiej milosci bym nie chciala, wole rozstac sie kiedys z rowiesnikiem, bo wiem ze oboje mielismy czysta kartkę i oboje na czyms tam skorzystalismy, niz takie cos. Sorry. 

Poza tym, takie cechy jak milosc,opieke i troske moze dac takiej 22 latce 30 latek, nie musi by to 40. A zwlaszcza,kiedy facet sie sypie i nie chce się leczyć by zadbac o swoje zdrowie, ale dzieci to by chcial.

A mi jest go troche zal...wydaje mi sie ze on ma jakiegos aspergera albo cos...

no I nic oczywiscie w jego zyciu sie nie zmieni.kiedys wspomnial ze zakladal takie tematy jak mial 37 lat... bedzie je zakladal i w 2024 

ciekawi mnie czy on kiedykolwiek mial jakos relacje z kobieta czy on zawsze tak zyl w swiatach rownoleglych 

Napisano (edytowany)

Przeciez dobrze wiesz ze on ani nic sie nie zmieni ani nie zaroocha - ani mlodej ani starszej... 
zastanawia mnie tylko jak mozna byc tak calkowicie wystrzelonym z rzeczywistosci . To musi byc jakis Syndrom

Edytowano przez Einefremde

31 minut temu, Einefremde napisał:

Przeciez dobrze wiesz ze on ani nic sie nie zmieni ani nie zaroocha - ani mlodej ani starszej... 
zastanawia mnie tylko jak mozna byc tak calkowicie wystrzelonym z rzeczywistosci . To musi byc jakis Syndrom

dokładnie. jak się facet do 40 nie ożenił to już się nie ożeni. Stara prawda znana naszym babkom. 

On zapewne ma borderline, ewentualnie autyzm. 

16 godzin temu, Livka napisał:

nie oszukujmy się, wiek kobietom nie słuzy i piekna 20 latka przebije zadbana 40 latkę powodzeniem.

I tu się nie zgadzamy. 
moja żona zawsze była piękna! Zupełnie inna niż wszystkie. W szkole podobała się większości chłopaków, starszym mężczyzna tez... ale to po prostu wyglada- mężczyźni lubili popatrzeć coś tam powiedziec...

teraz żonka jest trzydziestka +- i dopiero się zaczęło! Potrafi samym wzrokiem rozwalić faceta na łopatki i wcale mie musi się na nirgo gapić! Krótkie spojrzenie, odpowiedni wyraz twarzy a facet zapomniał gdzie jest... 

teraz ma kobiece kształty, jest świadoma swojego ciała i kobiecości. Mężczyźni zaczepiają ja wzrokiem nawet gdy jest ze mną. Piszą do niej, obserwują (sąsiedzi) doszło nawet do tego, ze kilku a nawet większość moich kolegów czy współpracowników otwarcie mówi mi ze M jest gorąca i zadko kiedy można taka kobietę spotkać...

na początku byłem zazdrosny, tzn nadal jestem ale wiem ze mogę być jej na 100 pr pewien. Czasem sam proszę ja by sprowokowała jakiegoś faceta... a najlepsze są prowokacje facetów którzy są np na zakupach z żona... on się gapi żona go szarpie a on nic😂 

i uwaga! 
moja żona nie ma figury modelki, ma kilka kg za dużo nawet, ale wie jak to wykorzystać, a największy sexspil kobiety to wyuzdanie ze smakiem i świadomość swojego ciała... 

tak ze drogie panie nie musicie mieć ciał jak z tych durnych gazet, faceci nie chcą obrazków a prawdziwej kobiety 

25 minut temu, zonarogacza92 napisał:

I tu się nie zgadzamy. 
moja żona zawsze była piękna! Zupełnie inna niż wszystkie. W szkole podobała się większości chłopaków, starszym mężczyzna tez... ale to po prostu wyglada- mężczyźni lubili popatrzeć coś tam powiedziec...

teraz żonka jest trzydziestka +- i dopiero się zaczęło! Potrafi samym wzrokiem rozwalić faceta na łopatki i wcale mie musi się na nirgo gapić! Krótkie spojrzenie, odpowiedni wyraz twarzy a facet zapomniał gdzie jest... 

teraz ma kobiece kształty, jest świadoma swojego ciała i kobiecości. Mężczyźni zaczepiają ja wzrokiem nawet gdy jest ze mną. Piszą do niej, obserwują (sąsiedzi) doszło nawet do tego, ze kilku a nawet większość moich kolegów czy współpracowników otwarcie mówi mi ze M jest gorąca i zadko kiedy można taka kobietę spotkać...

na początku byłem zazdrosny, tzn nadal jestem ale wiem ze mogę być jej na 100 pr pewien. Czasem sam proszę ja by sprowokowała jakiegoś faceta... a najlepsze są prowokacje facetów którzy są np na zakupach z żona... on się gapi żona go szarpie a on nic😂 

i uwaga! 
moja żona nie ma figury modelki, ma kilka kg za dużo nawet, ale wie jak to wykorzystać, a największy sexspil kobiety to wyuzdanie ze smakiem i świadomość swojego ciała... 

tak ze drogie panie nie musicie mieć ciał jak z tych durnych gazet, faceci nie chcą obrazków a prawdziwej kobiety 

zamieniłbys ja na 20-latke?

Przed chwilą, Takajedna napisał:

zamieniłbys ja na 20-latke?

Nigdy w życiu!!! Miałem już ja jako 20latke i o wiele bardziej kręci mnie teraz. Z reszta nie tylko mnie co pisałem wcześniej 

Dnia 3.08.2020 o 18:55, Livka napisał:

ok, nie wszystkie młode dziewczyny są piękne, jednak nie oszukujmy się, wiek kobietom nie słuzy i piekna 20 latka przebije zadbana 40 latkę powodzeniem.

Niekoniecznie.😉

Kiedyś mnie irytowały, ale potem sobie pomyślałam, że nie będzie miała wiecznie 20 lat, bo też zacznie się starzeć. Urodzi dziecko i już nie będzie taka szczupła 😛

Gość Maryla31
55 minut temu, trevor napisał:

kobiety w oczach facetów brzydną po 30, gdyż jakby tak nie było to by się uganiali najbardziej za innymi przedziałami wiekowi, a nie za 20tkami.

To takie prawdy erotomana teoretyka. Większość kobiet 30+ w seksie narobiłaby Ci tylko stresu bo nie dałbyś rady wytrzymać bez łóżkowego nokautu (wytrysk długo wcześniej przed orgazmem kobiety) nawet 10 minut. Kobiety 20+ są seksualnie niesamowicie atrakcyjne ale w łóżku są dopiero doskonałe  jak mają 30+

33 minuty temu, Maryla31 napisał:

To takie prawdy erotomana teoretyka. Większość kobiet 30+ w seksie narobiłaby Ci tylko stresu bo nie dałbyś rady wytrzymać bez łóżkowego nokautu (wytrysk długo wcześniej przed orgazmem kobiety) nawet 10 minut. Kobiety 20+ są seksualnie niesamowicie atrakcyjne ale w łóżku są dopiero doskonałe  jak mają 30+

To co napisałaś to są dopiero prawdy teoretyka. To, że kobiety 30+ są w seksie lepsze to największy mit jaki wciskają kobiety. Rozumiem, że dla kobiet seks jest często mechanismem, aby coś dostać w zamian, ale dla mężczyzn warunkiem koniecznym jest pociągający wygląd u kobiety, a wygląd nagiej kobiety 30+ wywołuje albo bardzo małe albo żadne emocje albo wręcz obrzydzenie, a gdzie to mówić o seksie. I tutaj masz częściową rację o łóżkowym nokaucie, ale nokaut to jest myśli o seksie już przed łóżkiem, gdyż nie ma się ochoty na seks z podstarzałą babą. Ale jak się nie ma wyglądu bo ciało już stare to trzeba wciskać jakiś kit to może się ktoś skusi. Fakt skusi się pierwszym razem, żeby szybko odkryć, że to była ściema z tym lepszym seksem u kobiet po 30 mimo, że zdrowy rozsądek od razu podpowiadał jak może być lepszy seks jak ciało dużo gorsze niż u młodych dziewczyn i po fakcie trzeba przyznać, że trzeba było jednak słuchać zdrowego rozsądku.

1 godzinę temu, trevor napisał:

Ale wy się oszukujecie. Kobiety po 30 wyglądają jak stare baby i dlatego 20 latki zgarniają cała uwagę. Szczególnie teraz w okresie letnim na basenach czy na plaży to widać jaka jest przepaść pomiędzy 20 latką,a 30+. Jak jest zimno i są ubrania to można jeszcze się łudzić, że to tylko twarz wygląda jak u starej baby u kobiet 30+, ale w sezonie letnim jak się popatrzy na ciała 30+ to jest dramat. Pomijając skóre, która ze względu na wiek coraz bardziej przypomina skórę faceta, już nie ma w niej blasku i tej gładkości, ale generalnie tam już gdziekolwiek jest zero jędrności, tyłek bezkształtny z cellulitem, piersi po działaniu grawitacji, ciało ulane jak nie tu to tam. Nic tam seksownego bynajmniej nie ma. Wszyscy wiedzą, że kobiety są z logiką na bakier, ale sam fakt, że dla faceta w każdym wieku 20 latka jest najatrakcyjniejsza, a faceci to wzrokowcy chyba skłania do oczywistej konkluzji, że kobiety w oczach facetów brzydną po 30, gdyż jakby tak nie było to by się uganiali najbardziej za innymi przedziałami wiekowi, a nie za 20tkami.

Hmm nie wiem jak oblesnym nieudacznikiem życiowym i jaką oferma trzeba być, żeby takie cos napisać. Chłopie, każda kobieta miała kiedyś 20 lat i wzbudzała zachwyty na basenie. Tylko nasza rola nie jest powodować wzwód w smieeciach twojego pokroju a zdobyć mezcyzne, który zapewni fajne życie na poziomie, wybuduje dom i zwiedzi z nami świat. Nikogo nie interesuje czy jakiemuś nieudacznikowi staje pała czy nie. Seksowne 20 są po to seksowne, żeby zdobyć zamożnego przystojniaka a nie dawać nieudacznikowi życiowemu. Obudź sie, hello! Jeśli chodzi o seks to nas też kręcą panowie do 35 roku życia. Potem robią sie tatusiowaci. Chodź na siłownię i widzę. Nawet jak facet 40+ ma mięśnie to i tak jest tatodziadkiem a nie samcem rozpłodowym. Ciipka robi sie mokra na widok młodego umiesnionego mezczyzny. Natury nie zmienisz 🙂 zatem wyluzuj psycholu, bo i tak przegrałeś swoje jedyne życie. Ani nikogo nie podniecasz ani cie na kobietę nie stać. Panowie 40+ ze średnimi zarobkami maja powodzenie... U rowiesniczek 80kg i samotnych matek. Nie dla psa kiełbasa. 

2 minuty temu, trevor napisał:

To co napisałaś to są dopiero prawdy teoretyka. To, że kobiety 30+ są w seksie lepsze to największy mit jaki wciskają kobiety. Rozumiem, że dla kobiet seks jest często mechanismem, aby coś dostać w zamian, ale dla mężczyzn warunkiem koniecznym jest pociągający wygląd u kobiety, a wygląd nagiej kobiety 30+ wywołuje albo bardzo małe albo żadne emocje albo wręcz obrzydzenie, a gdzie to mówić o seksie. I tutaj masz częściową rację o łóżkowym nokaucie, ale nokaut to jest myśli o seksie już przed łóżkiem, gdyż nie ma się ochoty na seks z podstarzałą babą. Ale jak się nie ma wyglądu bo ciało już stare to trzeba wciskać jakiś kit to może się ktoś skusi. Fakt skusi się pierwszym razem, żeby szybko odkryć, że to była ściema z tym lepszym seksem u kobiet po 30 mimo, że zdrowy rozsądek od razu podpowiadał jak może być lepszy seks jak ciało dużo gorsze niż u młodych dziewczyn i po fakcie trzeba przyznać, że trzeba było jednak słuchać zdrowego rozsądku.

albo jesteś kobietą z kompleksami albo facetem który nigdy nagiej kobiety nie widział na zywo...10 lat aż tak ciała nie zmienia, a 20 lat to wcale nie jest "najatrakcyjniejszy" wiek dla wielu kobiet - wiele z nas dalej ma w tym wieku trądzik 😉 

• Like 1

Dnia 3.08.2020 o 17:55, Livka napisał:

Ale nie wulgarne i podobają się facetom w różnym wieku? Np. taka sliczna 20 latka, która już dziecka nie przypomina, ale wyglada jak modelka i ma wielu odoratorów, również w wieku waszych facetów i ogólnie bardziej się podoba niż wy? Wkurza was to, że ona sobie zdaje z tego sprawę, że jest od was atrakcyjniejsza?

ok, nie wszystkie młode dziewczyny są piękne, jednak nie oszukujmy się, wiek kobietom nie słuzy i piekna 20 latka przebije zadbana 40 latkę powodzeniem.

Nie wkurzaja mnie ani te wulgarne ani nie wulgarne. Ani piekne ani brzydkie. Jak ktos jest ladny to fajnie jest na niego popatrzec, jesli jest przy tym fajna osoba to az przyjemnosc przebywac z takim kims. Znajomi faceci w moim wieku nie ogladaja sie za 20-latkami. A nawet jakby sie ogladali to ich sprawa.

Ja już sie naczytałam że 30 lat to już starość zaawansowana i że 20-latki najlepiej sie trzymają, ja tego nie zauważyłam. Sama teraz gdy mam 27 lat wyglądam lepiej niż wtedy gdy miałam lat 20. Dziewczyny w wieku 20 lat wyglądają jeszcze troche jak dzieci, pryszczate często, nie potrafią sie ubrać. Może ja sie inaczej starzeje ale ja na babcie nie wyglądam i nie uważam że kobieta 30+ lat to stara baba. Gdyby nie kafe to nie pomyślałabym w ten sposób.

3 minuty temu, Kulfon napisał:

Nie wkurzaja mnie ani te wulgarne ani nie wulgarne. Ani piekne ani brzydkie. Jak ktos jest ladny to fajnie jest na niego popatrzec, jesli jest przy tym fajna osoba to az przyjemnosc przebywac z takim kims. Znajomi faceci w moim wieku nie ogladaja sie za 20-latkami. A nawet jakby sie ogladali to ich sprawa.

Faceci w Twoim wieku czyli 40-lat nie szukaja jak najmłodszych? pytam poważnie bo na kafe można sie dowiedzieć że każdy chce 20-latki nawet dziadkowie.

Przed chwilą, Takajedna napisał:

Faceci w Twoim wieku czyli 40-lat nie szukaja jak najmłodszych? pytam poważnie bo na kafe można sie dowiedzieć że każdy chce 20-latki nawet dziadkowie.

Babo jesteś głupia? Brak ci własnego zdania? Sorry ale tak się zachowujesz. 

Kogo obchodzi czego chcą stare dziady i nieudaczniki? Ty sie interesuj tym co Ty chcesz i dąż do tego. Chlop nawet jak będzie mial 70 lat to będzie mu sie młoda dpa podobać. Tylko ze kogo to obchodzi? Tak samo nie słyszałam nigdy od kobiety po 50 by podobał jej się dziad 50 czy 60 letni. Zawsze podobaja sie 30-35 czyli szczyt u faceta. 

2 minuty temu, Takajedna napisał:

Oczywiscie, ze nie, a po co im takie mlode? Przeciez to jest inna mentalnosc. Facet w wieku 40 lat ma troche inny rozum i inne potrzeby niz ludzie w wieku 20 lat. Mlode musi sie wyszalec, 40-latkowie juz nie zawsze maja na to czas i ochote.

12 minut temu, AntyBazyl napisał:

Hmm nie wiem jak oblesnym nieudacznikiem życiowym i jaką oferma trzeba być, żeby takie cos napisać. Chłopie, każda kobieta miała kiedyś 20 lat i wzbudzała zachwyty na basenie. Tylko nasza rola nie jest powodować wzwód w smieeciach twojego pokroju a zdobyć mezcyzne, który zapewni fajne życie na poziomie, wybuduje dom i zwiedzi z nami świat. Nikogo nie interesuje czy jakiemuś nieudacznikowi staje pała czy nie. Seksowne 20 są po to seksowne, żeby zdobyć zamożnego przystojniaka a nie dawać nieudacznikowi życiowemu. Obudź sie, hello! Jeśli chodzi o seks to nas też kręcą panowie do 35 roku życia. Potem robią sie tatusiowaci. Chodź na siłownię i widzę. Nawet jak facet 40+ ma mięśnie to i tak jest tatodziadkiem a nie samcem rozpłodowym. Ciipka robi sie mokra na widok młodego umiesnionego mezczyzny. Natury nie zmienisz 🙂 zatem wyluzuj psycholu, bo i tak przegrałeś swoje jedyne życie. Ani nikogo nie podniecasz ani cie na kobietę nie stać. Panowie 40+ ze średnimi zarobkami maja powodzenie... U rowiesniczek 80kg i samotnych matek. Nie dla psa kiełbasa. 

Fajnie, że opisałeś siebie albo to kolejna laska pisząca niby jako facet, ale weź leki dzisiaj bo ci się odkleja słonko 🙂. Swoją drogą to masz poważny kompleks co do ludzi 35+, czyżby mieli lepsze osiągi na siłowni niż ty. Nie odpowiadaj bo i tak już tego twojego bełkotu nikt nie będzie czytał i weź te leki, pamiętaj.

• Like 1

9 minut temu, Takajedna napisał:

Ja już sie naczytałam że 30 lat to już starość zaawansowana i że 20-latki najlepiej sie trzymają, ja tego nie zauważyłam. Sama teraz gdy mam 27 lat wyglądam lepiej niż wtedy gdy miałam lat 20. Dziewczyny w wieku 20 lat wyglądają jeszcze troche jak dzieci, pryszczate często, nie potrafią sie ubrać. Może ja sie inaczej starzeje ale ja na babcie nie wyglądam i nie uważam że kobieta 30+ lat to stara baba. Gdyby nie kafe to nie pomyślałabym w ten sposób.

Załóż sobie konto na portalu randkowym jedno z wiekiem 20-23 i swoim zdjęciem z tego okreu, a drugie z wiekiem 29+ i obecnym zdjęciem - 27 to już prawie 30 także może być. I sama sobie rozwiejesz wątpliwości.

6 minut temu, trevor napisał:

Załóż sobie konto na portalu randkowym jedno z wiekiem 20-23 i swoim zdjęciem z tego okreu, a drugie z wiekiem 29+ i obecnym zdjęciem - 27 to już prawie 30 także może być. I sama sobie rozwiejesz wątpliwości.

Przecież tam przegrywy i nieudaczniki szukają na szybki darmowy seks 😂 to żeś wymyślił 🙂 na portalu randkowym nie uświadczysz przystojnego, zaradnego mezcyzny z domem i zdrowa psychika szukającego żony. Same golodupce, pasztety, nieudaczniki, chorzy psychicznie. Nie trać czasu kobieto na eksperymenty na goownie 🙂 mieć takie powodzenie to gorzej niz nie mieć wcale. 

1 godzinę temu, trevor napisał:

mam 27 lat i zdarza się często, że o dowód pytają, a zmiany w ilości "podrywu" nie widzę, więc nie pieprz głupot

Napisano (edytowany)
Dnia 3.08.2020 o 18:55, Livka napisał:

Ale nie wulgarne i podobają się facetom w różnym wieku? Np. taka sliczna 20 latka, która już dziecka nie przypomina, ale wyglada jak modelka i ma wielu odoratorów, również w wieku waszych facetów i ogólnie bardziej się podoba niż wy? Wkurza was to, że ona sobie zdaje z tego sprawę, że jest od was atrakcyjniejsza?

No, moim zdaniem:

6 godzin temu, Takajedna napisał:

30latki są ładniejsze, a nawet 40latki też potrafią być ładniejsze.

Natomiast fizycznie lepiej związać z niedorozwiniętą 20latką która się rozwinie.

Niż z kobietą, co zaraz przekwitnie.

Ale oczywiście, dotyczy to tylko założenia, że człowiek - mężczyzna będzie sam żył jeszcze ze 40lat.

Oczywiście można sobie życzyć być samemu w lepszej możliwości wyboru, ale nie każdy ma praktyczne szanse.

Edytowano przez PrawiczekPzn

Dnia 3.08.2020 o 21:27, Despetka napisał:

ma mały biust

Jesteście przeczulone na ten biust. Ja np. lubię małe biusty, nie przepadam za większymi. I nie jestem jedyny taki.

Dnia 3.08.2020 o 22:42, Takajedna napisał:

Kobiety tez nie chcą 30+ latków po co komu stary dziadyga.

😄 Wyżywasz się tych biednych 30+? Mój kumpel ma 36 lat, mieszka z rodzicami i jest na ich garnuszku, nigdy nie pracował nigdzie dłużej niż 3 miesiące (i to też tylko kilka razy) i obraca 20-stki cały czas.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się