Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Lider 29

Zazdrość

Polecane posty

Hej. Mam taki problem. Rozstałam się z facetem, ale oboje po przemyśleniach chcemy to jakos ratować. Problem w tym, że jego podrywała odrazu dziewczyna z którą ma kontakt w pracy. Jak pozniej budować związek i nie być zazdrosna? Jemu ufam bo wiem jak kocha, ale ta zazdrosc wszystko psuje,przez to są kłótnie tym bardziej że ze sobą piszą i mają dobry kontakt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Lider 29 napisał:

Problem w tym, że jego podrywała odrazu dziewczyna z którą ma kontakt w pracy

Gdybyś napisała, że on podrywał, ale że ona jego? Fajnie, niech ma chłopak powodzenie, nie żałuj mu. Najważniejsze jak on reaguje na podryw, reszta nieistotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie podrywano w każdej pracy, że nieskromnie to stwierdzę i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak walczyć ze sobą żeby nie być złym na niego że np jej odpisuje itp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Lider 29 napisał:

Hej. Mam taki problem. Rozstałam się z facetem, ale oboje po przemyśleniach chcemy to jakos ratować. Problem w tym, że jego podrywała odrazu dziewczyna z którą ma kontakt w pracy. Jak pozniej budować związek i nie być zazdrosna? Jemu ufam bo wiem jak kocha, ale ta zazdrosc wszystko psuje,przez to są kłótnie tym bardziej że ze sobą piszą i mają dobry kontakt 

Jeżeli mu ufasz to o co masz do niego pretensje, że się kłócicie 🤔. Normalna zazdrość taka bez przesady nie jest chyba niczym złym, ale jeżeli jest to zazdrość bez powodu to już masz chyba problem ze sobą i nad tym musisz popracować. Powinnaś być dumna że ciebie kocha i nie daje powodów do zazdrości i na tym się skup a nie na jakichś marzeniach koleżanki z pracy. Popracuj nad sobą bo koleżanka nie jest problemem tylko ty. Jeżeli sama nie dasz rady to idź do psychologa może trafisz na dobrego który Ci pomoże. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wolałabyś gościa, na którego pies z kulawą nogą nie poleci oprócz Ciebie. Poszukaj, wielu się błąka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Lider 29 napisał:

Tylko jak walczyć ze sobą żeby nie być złym na niego że np jej odpisuje itp 

Porozmawiaj z nim. Ustalcie jakieś granice np. kiedy jest razem z tobą wolałabyś żeby koleżanki z pracy nie było z wami, bo potrzebujecie spokoju na budowanie tego co jakoś tam się rozlatuje skoro rozeszliście się. Powiedz, że teraz jest to dla ciebie problem z którym nie potrafisz sobie poradzić. Może wspólnie znajdziecie jakieś rozwiązanie. To twój chłopak i on ci powinien pomóc w pierwszej kolejności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×