Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Electra

Jakich wad nie bylibyście w stanie zaakceptować u partnera/partnerki?

Polecane posty

7 minut temu, KermitZaba napisał:

Moim zdaniem, nawet gapienie się na kogoś, kiedy nie ma się przy boku kobiety, jest bardzo nieeleganckie. Mówiąc gapienie się, mam na myśli ostentacyjne wpatrywanie, a nie dyskretne zerkanie. Dwa razy niesamowicie gapiły się na mnie kobiety, szczerze to nie wiem, o co im chodziło, bo nie wiem jak to określić, ale miały śmiertelnie poważne miny, bardziej bym powiedział, że patrzyły się na mnie jak by coś do mnie miały, niż jak bym się im podobał. Miałem ochotę do nich podejść, zapytać się, o co im chodzi, ale finalnie zrezygnowałem, by nie straszyć znowu ludzi.

Niestety nawet nie wiesz jakie to nagminne zjawisko. Byłam w zeszłym tygodniu w parku linowym z dzieciakami. One szalały, ja kafe 😄 i gość obok lustrował wszystkie mamuśki, a żonka goniła za dzieciaczkiem. Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, BoniBluBubble napisał:

Kermit nigdy nie przepuści okazji by pochwalić się wielkim powodzeniem swej persony. 

Ja też przyznam, że zdarza się iż wpadnę jakiemuś facetowi w przysłowiowe oko. Każdy tak ma, co w tym złego? Jestem zwykła, przeciętna, nie zadzieram nosa, ale dostrzegam czasem przejaw zainteresowania. 

Edytowano przez Electra
Fajnie wiedzieć, że jeszcze możemy zostać uznani za atrakcyjnych, wielkie mi rzeczy, pffff,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Leżaczek napisał:

1. Odmowy zamoczenia

Gęby w alkoholu?

Edytowano przez Electra
Pij do lustra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Wszyscy jesteśmy Kiełbasą 😎

Można być zwykłą parówką, a można być Berlinką 😉

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, uzyszkodnik napisał:

1. Niedojrzalosc emocjonalna

2. Wada postawy

3. Niedostatek inteligencji.

Lenistwo i brak silnej woli rozumiem, ale zaintrygowalo mnie, co egocentryzm ma wspolnego z otyloscia.

mnie też zaskoczyło jak to zauważyłam (oczywiście to subiektywna obserwacja), ale wszystkie grube osoby jakie znam to skończeni egocentrycy. Wszystko im się należy, roszczeniowi, ustawieni tylko na branie. Pomijam fakt, że jak ktoś rośnie jak chleb w piecu mając męża/żonę to raczej nie bierze pod uwagę tego jak się te osoby czują. 

Może to też ma związek z brakiem silnej woli (ale co było pierwsze to nie wiem)- oni zjedzą to 10 ciastko bo im się należy, bo są smutni, bo mają dobry humor, bo coś tam 🙂 Świat jest po to, żeby napychać im gęby - dosłownie i w przenośni.

 

(Oczywiście nie mówię tu o osobach u których nadwaga podyktowana jest przyczynami zdrowotnymi, ale u większości nie jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, uzyszkodnik napisał:

1. Niedojrzalosc emocjonalna

2. Wada postawy

3. Niedostatek inteligencji.

Lenistwo i brak silnej woli rozumiem, ale zaintrygowalo mnie, co egocentryzm ma wspolnego z otyloscia.

Wada postawy, ludzie czasem już rodzą się z taka wada której nie da się "wyćwiczyć". Tak samo jeśli chodzi o inteligencję też wpływ ma dzieciństwo, później chociaż niektórzy się starają a i tak nie dorównują innym. Masz prawo tego nie akceptować u partnera jak i wszystkiego innego co ci nie odpowiada. Tylko pamiętajmy aby szanować takich ludzi bo bo nie musi być wcale ich wina że tacy są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl

Z wyglądu: nadwaga, niski wzrost, niemeska śmieszna postura, rude włosy, łysienie Norwood A, za mały/ za duży nochal, łydki jak kijki do nordic walking :D, piegi, dziewiczy was. 

 

Charakter: lenistwo, roszczeniowosc, niezroenowazenie emocjonalne, brak ambicji, malostkowosc, pycha, egoizm, infantylność, brak pokory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
1 godzinę temu, uzyszkodnik napisał:

Nie mialy byc trzy?

Odpowiadałam na pytanie postawione w temacie. Nie widziałam tego, że 3 miały być. Jednak ciężko by się było zdecydować na 3 konkretne z tej listy 😕 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety tu wylały swoje kryteria, spoko, ale, ale...............

dużo facetów właśnie o tych cechach jest właśnie obiektem zainteresowań kobiet - ta dam!!!! na dodatek dużo kobiet nie potrafi się uwolnić od takich facetów - drugie ta dammm!!!!!

Teraz panowie wiecie, ile warty jest ten forumowy babski bełkot :D tyle co zwykle - nic. Chrzanią trzy po trzy, a robią co innego.

Masakra jak kobiety się oszukują :D

Edytowano przez wojt4567

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, AntyBazyl napisał:

Z wyglądu: nadwaga, niski wzrost, niemeska śmieszna postura, rude włosy, łysienie Norwood A, za mały/ za duży nochal, łydki jak kijki do nordic walking :D, piegi, dziewiczy was. 

 

Charakter: lenistwo, roszczeniowosc, niezroenowazenie emocjonalne, brak ambicji, malostkowosc, pycha, egoizm, infantylność, brak pokory. 

Ani bym Cię kijem nie tknęła, musisz być zaj...cie brzydki że tak pier..lisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jaśmin 81 napisał:

Tylko jak zobaczą gruby portfel to nagle ślepną i nogi szeroko rozkładają 

Oj tak. Znam sporo przykładow na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×