Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mieszkam w Elblągu mój brat w Warszawie. Mimo ze jest miedzy nami 17 lat różnicy jestem do niego bardzo przywiązana. Kiedyś mogłam z nim pogadac o wszystkim.Ale ostatnio zawsze jak dzwonię mówi ze nie ma czasu, i żebym zadzwoniła później. A ja nie chce go zadreczac moimi problemami. Czuje sie jakby juz mu na mnie nie zależało. Strasznie za nim tesknie i płacze każdym telefonie/wiadomości do niego. Na dodatek przyjezdza bardzo rzadko 2-3 razu w roku.Co mam z tym Zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche przykre a jaki macie kontakt ze soba bo z tego widac to slaby moze zapros go na jakiegos grilla lub cos :classic_smile: albo powiedz mu prosto o co chodzi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kiedyś ten kontakt był wspaniały, a teraz no cóż... On jest ciągle zapracowany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to sprobuj z grubej rury powiedziec :classic_smile: chyba troszeczke brakuje mu empatii a w dobie dzisiejszych czasach troska to chyba najlepsze co mozna dostac od drugiej osoby wiec na twoim miejscu bym powiedzial czy mozecie chwilke pogadac i tyle nie musisz przeciez dzwonnic do siebie codziennie ale przynajmniej raz w tygodniu mysle ze bedzie ok.Pozdrawiam :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja uwazam , ze to duza roznica wieku jak na tak bliski kontakt

ok, rodzenstwo rodzenstwem. ale mimo wszystko mam wrazenie, ze chcesz go miec "za blisko". Może go niańczysz i mu się to przestało podobać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Sandi napisał:

a ja uwazam , ze to duza roznica wieku jak na tak bliski kontakt

ok, rodzenstwo rodzenstwem. ale mimo wszystko mam wrazenie, ze chcesz go miec "za blisko". Może go niańczysz i mu się to przestało podobać?

Raczej to on niańczył kiedyś mnie, bo to on jest starszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc mój błąd.

a jakie masz kontakty z Jego partnerką? może tu jest jakiś problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do niego wiadomość, nawet długą jak bardzo ceniłaś jego dobre rady i towarzystwo i że Ci go brakuje i ze czujesz się zagubiona. Ze zdajesz sobie sprawę, ze ma teraz swoje życie i nie chcesz na niego naciskać i opisz wszystko co czujesz. On prawdopodobnie żyje na wysokich obrotach i nie myśli o całej sprawie w ten sposób, może otworzysz mu oczy i zacznie bardziej dbać o waszą relację, lub nie zrobi nic, ale jeśli mu nie powiesz, to się nie dowiesz.

W życiu warto ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×