Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ToiTobeznazwy

Rozwod. Co o tym sądzę.

Polecane posty

Rozwód? Porażka, ale bywa. Jeśli to najlepsze rozwiązanie to co zrobisz jak  nic nie zrobisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak już bym miała ślub wziąć to rozdzielność majątkowa i przy rozwodzie normalnie przyjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, uzyszkodnik napisał:

Fajna masz peruke. Jak dlugo robisz film?

Trochę mi to zajmuje. Zależy. Jak się tak cały czas odsłu...e i skleja to wszystko i poprawia(przerwy na oddech) jakieś powiększanie itd. Zaczęłam jak miało niecałe 16 lat. Trochę. I przestało całkowicie, bo zajęło się nauka- szkoła. Tamte filmy zostały skasowane przez ta na niby ,,rodzine’’...i później znowu i znowu przerwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, takjasne napisał:

jak już bym miała ślub wziąć to rozdzielność majątkowa i przy rozwodzie normalnie przyjęcie

Znakomicie. Takie najlepsze rozwiązanie. Ale moja biologiczna matka NIE pomyślała, nie wiedziała, taka nieświadomość, a później kłótnie, ze no, poprostu... i to przy mnie, małym dziecku. I handel w sądzie, gdzie trafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy ślubu osobiście samo nie weźmie. Jestem zachwycone, ze nie mam takiej bzdury - dla mnie osobiście to bzdura- jak bierzmowanie. Jeszcze czego, ale babka chciała JESZCZE mnie zmuszać! Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBubble napisał:

I tak się kończą rozwody dwóch zyebow którym się zachciało zabawy w dom. 

Nie nazywajmy również ludźmi tak jak Ty. Nazywając tak kogos jesteś niemądra  oraz nieświadoma. Dlatego pisząc to Ciebie uświadamiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, uzyszkodnik napisał:

Ja pare obejrzalam, bo ma talent kabaretowy, ale strasznie mnie mecza tak w ogole.

Tak, ja tez zdaje sobie sprawę, ze jak ktoś tak siedzi i rozmawia  to może być dla odbiorcy męczące;) ale coś tam zawsze przekaże. Jak ktoś chce to zawsze coś tam obejrzy. Tak wiec nio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBubble napisał:

Naprawdę sądzisz ze jako prostytutka chora na schizofrenie możesz kogoś uświadamiać? Chyba w robieniu gały. Zakończ sprzedawanie ciała bo całkiem zfiksujesz. 

Nieświadoma jak tak piszesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pravik@tuta.io napisał:

Ilona a po co robisz te filmy jak i tak nikt ich nie ogląda??

Tak myśle, ze lepiej mieć mniejsza publikę, aniżeli mnóstwo ludzi i jeszcze jak ktoś wejdzie przypadkowo i da taki komentarz, ze się załamie. Co to oznacza. Obejrzy z 2/3 minuty tylko jeden film i napisze takie zdanie jak BoniBlu...

Z drugiej strony fajnie ( dla mnie) jak są jakieś NAPRAWDĘ ważne rzeczy( zależy tez dla kogo) no ale... poprostu zostanie uświadomiony i nie popełni jakiegoś błędu w swoim życiu. O to mi chodzi. Aby unikać tez jakiś wypadków itd. Kto tam chce to wysłucha.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBubble napisał:

Zreszta co mnie to obchodzi. 

Pisząc to zaprzeczasz sama sobie. Wcześniejsze komentarze. Niby co Ciebie to obchodzi, ale komentarze były i Twoje zdanie;) tak zwracam uwagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBubble napisał:

Problem jest taki ze Ilona nie gra w kabarecie a jest całkiem poważna i wierzy w te bzdury które głosi. 

Dla jednych to bzdury dla drugich no... coś istotnego...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żabciu, po co się wypowiadasz w temacie o którym nie masz żadnego pojęcia? Czy ty w ogóle miałaś jakiegoś partnera, poza twoim drugim ty? 

6 minut temu, BoniBluBubble napisał:

Z pewnoscio. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma drugiego ja, choć byłoby łatwiej pewnie 😔. Ale dzięki za buziola, zresztą whatewa 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BoniBluBubble napisał:

Poszukaj sobie zabciu psiapsi do nocnych pogaduszek wśród rozwiedzionych bombelkowych bo ja jestem bezdzietna stara lambadziara przeciwniczka małżeństwa. Sam widzisz ze nie nadajemy na tych samych falach. Udanego rozwodu. A buzi było w eter. Zreszta whateva. 

Po pierwsze, ....sz bzdury, po drugie kłamiesz, po trzecie kłamiesz, po czwarte ....sz bzdury. Sama wiesz najlepiej jak to podzielić ✌️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, BoniBluBubble napisał:

Nie jestem twoim dzieckiem żebyś mnie pouczał. I sam kłamiesz a za kłamstwo odpowiesz 🤥 

Ja kłamię? Łosz ty ku. wa. Podaj przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty, co nawet nie wiesz sama kim albo czym jesteś, a Twój poziom samozadowolenia zależy od tego jak bardzo poniżysz kogoś innego, śmiesz twierdzić że ja kłamię? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BoniBluBubble napisał:

Sam jesteś koorwa chamie. Już teraz wiesz gdzie kłamiesz? 

Naucz się interpunkcji, po to są kropki i przecinki, żeby rozumieć co się czyta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, BoniBluBubble napisał:

Wiem. Nikim. A teraz z wiedza która posiadłeś udaj się na spoczynek. I więcej mnie nie cytuj ani do mnie nie pisz skoro tak cię boli moje jestestwo na kafeterii. Ewentualnie polecam opcje pt. ignoruj. Więcej nie mam nic do dodania jeśli o ciebie chodzi. Dobranoc. 

To nie było pytanie. Czekam na przykład kiedy tu skłamałem! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBubble napisał:

Ja tez wielu rzeczy nie lubię soł 

Miałem celujący z anglika na koniec podstawówki, więc twoje "soł" i whatewa doprowadza mnie do szału. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wracając do tematu lubienia, 

8 minut temu, BoniBluBubble napisał:

Ja tez wielu rzeczy nie lubię soł 

Więcej mi nie pi

 

Przed chwilą, BoniBluBubble napisał:

Szkoda ze twoj polski tak cię nie boli. Znam magiczny sposób na twój szał. Nie czytaj tego co pisze to coś BBB. 

Mmm, Bardzo Beznadziejna Baba? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBubble napisał:

Baba bez bolca. Tak mi napisałeś kiedyś. Won stad dziecinny the billu

Znowu kłamiesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBubble napisał:

Mój gar i ja w nim mieszam wiec nie ker. Zajmij się czymś pożytecznym. 

Tak robię właśnie! Pomagam niepełnosprawnym psychicznie od prawie dwóch godzin 😘 ooo nie zauważyłaś 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×