Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
heynevermind

Ukraińcy i prymitywne zachowanie

Polecane posty

Hej, od razu chcę zaznaczyć, że nie jestem rasistką - nie przeszkadzają mi osoby o odmiennej orientacji ani kolorze skóry. To co obserwuje po prostu mnie dziwi. Moja mama kilka miesięcy temu wynajęła mieszkanie w kamienicy, która jest głównie zamieszkana przez Ukraińców. Jest jeden facet na kilkanaście (!) osób, którego nie dotyczą opisane poniżej kwiatki. 

Ich ulubione zajęcia i dalej reszta zachowań to:

- picie piwska i wódki dosłownie litrami, butelki nie zawsze trafiają szczęśliwie do kosza

- rozrzucanie petów wokoło

- brak odpowiedzi na zwykłe dzień dobry, ewentualnie wybiórczo. Ja już przestałam się z nimi witać

- brak umiejętności zachowania kolejności wchodzenia/wychodzenia do klatki. Tzn. jest ogólnoprzyjęta zasada, że najpierw się wychodzi, a później wchodzi... widać do ich kraju nie dotarła lub nie do wszystkich zakątków, bo oni uparcie pchają się do przodu. 

- krzyki i pijaństwo do późnych godzin nocnych codziennie

- sprowadzanie dziwnych ludzi np. z pomalowaną markerem twarzą (?)

- chodzenie w samych majtkach po podwórku i najbliższej okolicy

- dzieci, które mieszkają w jednym z mieszkań są wiecznie znudzone i wałęsające się. Jeden dzieciak ma ulubioną rozrywkę - trzaskanie furtką. Jakieś niedomyte. 

Odnoszę wrażenie, że to dziki kraj i dzicy ludzie i boimy się zwrócić im uwagę ze względu na naszego psa i kota, że będą się mścić na zwierzętach. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opisałaś Ukraińców?

A ja bym sobie głowę dała uciąć ze to opis typowych wyborców partii bezzębnego gnoma!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, heynevermind napisał:

Odnoszę wrażenie, że to dziki kraj i dzicy ludzie i boimy się zwrócić im uwagę ze względu na naszego psa i kota, że będą się mścić na zwierzętach. 

Łatwo Ci przychodzi ocena innych po garstce przypadkowych osób. Gdybym miał oceniać w ten sposób po swoich klientach to musiałbym napisać, że Polacy to złodzieje i brudasy a najwspanialsi ludzie to Niemcy i Rosjanie. Tylko, że to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Tak jak to, że na podstawie sąsiedztwa z ukraińskimi patolami oceniasz cały naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa

Ukraińcy i Ukrainki są bardzo w porządku. Zdarzają się czarne, patologiczne owce, ale to raczej mniejszość. 

Przypomnijcie sobie kogo my z Polski do UK wypuściliśmy, gdy granice się otworzyły, no i przeproście się z tymi Ukraińcami. 

Odessa jest piękna i romantyczna. 😎 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale to zachowania które ogólnie moim zdaniem mogą przejawiać obywatele każdej narodowości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, diada Stiopa napisał:

Ukraińcy i Ukrainki są bardzo w porządku. Zdarzają się czarne, patologiczne owce, ale to raczej mniejszość. 

Przypomnijcie sobie kogo my z Polski do UK wypuściliśmy, gdy granice się otworzyły, no i przeproście się z tymi Ukraińcami. 

Odessa jest piękna i romantyczna. 😎 

Ty się lepiej nie odzywaj, a jak ci tak ukry pachną to won do nich na ukraine !! 

Płakać za tobą nie będziemy 🙋🏻‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
2 godziny temu, Kato napisał:

Ty się lepiej nie odzywaj, a jak ci tak ukry pachną to won do nich na ukraine !! 

Płakać za tobą nie będziemy 🙋🏻‍♂️

Mocne słowa jak na cygana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.08.2020 o 06:35, pravik@tuta.io napisał:

nie rozumiem tego o co w tym chodzi, 

a wiesz o tym że ludzie z krajów zachodniej europy mają takie samo zdanie o nas polakach jak ty o ukraińcach?

Jak wsiadasz do autobusu to czekasz aż najpierw ludzie wysiądą, czy pchasz się prosto na nich żeby być pierwszym? Jeśli dalej nie rozumiesz, to współczuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Kato napisał:

Ty się lepiej nie odzywaj, a jak ci tak ukry pachną to won do nich na ukraine !! 

Płakać za tobą nie będziemy

Roumiem ze jak Anglik powie o Polakach  ze są w  porządku  to też ma opuścić  Anglię  i wypieprzać do Polski???

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, diada Stiopa napisał:

Mocne słowa jak na cygana. 

Za mocne na ciebie dzieciaku 🙋🏻‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×