Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kinga78

Jaka jest szansa ciąży?

Polecane posty

Witam,

Odbywałam stosunek z chłopakiem tydzień przed okresem bez zabezpieczenia. Skończył poza mną, poszedł się umyć i po paru minutach dalej odbyliśmy stosunek, czy jest szansa że mogę być w ciąży? Okres spóźnia mi się czwarty dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że możesz być ciąży... Sex do niej prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś prawdopodobieństwo tam jest ale małe. Chociaż jeśli okres spóźnia ci się miesiąc no to może najwyższy czas zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kinga78 napisał:

Witam,

Odbywałam stosunek z chłopakiem tydzień przed okresem bez zabezpieczenia. Skończył poza mną, poszedł się umyć i po paru minutach dalej odbyliśmy stosunek, czy jest szansa że mogę być w ciąży? Okres spóźnia mi się czwarty dzień.

Tak, zawsze jest "szansa", tym bardziej bez prezerwatywy. Teoretycznie Twoja komórka jajowa już nie powinna być zdolna do zapłodnienia, ale wiadomo, że w praktyce to tak nie wygląda, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Niebieska_Panda napisał:

Jakieś prawdopodobieństwo tam jest ale małe. Chociaż jeśli okres spóźnia ci się miesiąc no to może najwyższy czas zrobić test?

Okres powinnam dostać w piątek a do dzisiaj jeszcze nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, kinga78 napisał:

Okres powinnam dostać w piątek a do dzisiaj jeszcze nie dostałam

A testu nie zrobisz, bo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Iwna napisał:

A testu nie zrobisz, bo? 

Moim zdaniem za wczesnie na test, wynik chyba nie bedzie wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie nie powinnaś zajść zaś w praktyce wychodzi różnie 

Jak najbardziej jest szansa. wszystko zależy ile trwają u Ciebie cykle a nawet czasem i z tego ciężko określić dzień owulacji. Jeśli wypadła Ci akurat mniej więcej na tydzień przed planowaną miesiączką dodatkowo kochaliście się bez zabezpieczenia prawdopodobieństwo ciąży jest wysokie. 

Spozniajacy się okres może również być wynikiem stresu. Mimo wszystko odczekaj parę dni i wykonaj test, bądź badanie beta HCG 🙂 powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Z mężem staramy się o dziecko. Po ovu bolał mnie prawy jajnik i podbrzusze. Tydzień po stosunki mialam plamienie, brunatne z dużą ilością śluzu. Po 2 dniach zrobiłam hcg winik <2. Brzuch nadal boli nie tak jak na okres. Do @jeszcze 3 dni, dzis wynik testu jedna kreska. Czy któraś miała podobne objawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×