Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Magdalena74

Jestem po 30-stce i nadal nie mam męża

Polecane posty

Jestem po 30-stce i nadal nie znalazłam męża. Jestem atrakcyjna ale faceci jakoś omijają mnie. Spotykam w sklepach mężczyzn którzy idą ze swoimi mniej atrakcyjnymi paniami a oni nawet na mnie nie zwracają uwagi tak jakbym była brzydsza od ich żon. Co o tym myślicie?

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Magdalena74 napisał:

Co o tym myślicie?

Musimy powróżyć. 😉

Może masz zbyt duże oczekiwania? Może Twoja atrakcyjność jest ciekawa tylko dla Ciebie a dla facetów nie? Może masz po prostu pecha albo jesteś wartościową i niezależną kobietą, której faceci się zwykle boją? Jest milion możliwych powodów.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Magdalena74 napisał:

Jestem po 30-stce i nadal nie znalazłam męża. Jestem atrakcyjna ale faceci jakoś omijają mnie. Spotykam w sklepach mężczyzn którzy idą ze swoimi mniej atrakcyjnymi paniami a oni nawet na mnie nie zwracają uwagi tak jakbym była brzydsza od ich żon. Co o tym myślicie?

nic wspólnego z wyglądem, tylko trzeba mieć dobre podejście i nie być wybrzydzającą księżniczką..... zmień podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faceci rzadko zaczepiają na ulicy czy w sklepach. A ja widzę dużo facetów z kobietami,którzy się gapią,a jestem przy kości wcale żadna laska😂. Zapisz się na jakieś grupy na facebook np. Hest taja Warszawa poznajmy się,Single itp. i w innych miastach też pewnie,tam do mnie paru facetów pisało. Na portalach randkowych też można kogoś poznać.  Sam Ci z sufitu nie spadnie w tym wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kardulaki napisał:

Faceci rzadko zaczepiają na ulicy czy w sklepach. A ja widzę dużo facetów z kobietami,którzy się gapią,a jestem przy kości wcale żadna laska😂. Zapisz się na jakieś grupy na facebook np. Hest taja Warszawa poznajmy się,Single itp. i w innych miastach też pewnie,tam do mnie paru facetów pisało. Na portalach randkowych też można kogoś poznać.  Sam Ci z sufitu nie spadnie w tym wieku. 

jak ona szuka bogatego, przystojnego księcia to musi ustawić się w kolejce za innymi, a jak chce normalnego faceta to nie jest to trudne zadanie

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, kardulaki napisał:

Faceci rzadko zaczepiają na ulicy czy w sklepach. A ja widzę dużo facetów z kobietami,którzy się gapią,a jestem przy kości wcale żadna laska😂. Zapisz się na jakieś grupy na facebook np. Hest taja Warszawa poznajmy się,Single itp. i w innych miastach też pewnie,tam do mnie paru facetów pisało. Na portalach randkowych też można kogoś poznać.  Sam Ci z sufitu nie spadnie w tym wieku. 

co do zaczepiana, faceci przestali zaczepiać gdy zostawali olewani, każdy ma swój kres 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Magdalena74 napisał:

Co o tym myślicie?

Myślę, ze możesz napisać skąd jesteś 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.08.2020 o 11:19, Magdalena74 napisał:

Jestem po 30-stce i nadal nie znalazłam męża. Jestem atrakcyjna ale faceci jakoś omijają mnie. Spotykam w sklepach mężczyzn którzy idą ze swoimi mniej atrakcyjnymi paniami a oni nawet na mnie nie zwracają uwagi tak jakbym była brzydsza od ich żon. Co o tym myślicie?

ogólnie to jesteś połowe drogi w czarnej doopie, jesteś już 3cia kategoria jako 30stka, zaraz 40stka i 4ta kategoria, ewentualnie jakiś młody poćwiczy na MILFie i na tyle możesz liczyć, niestety czas nie jest dla was kobiet łaskawy

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będzie ci bardzo trudno znaleźć męża w tym wieku, My faceci nie wiele zyskujemy kiedy wiążemy się ze starszą kobietą, aby gra była warta świeczki musisz być naprawdę piękna i nie zachowywać się jak małolata.

Oczywiście to nie jest jakaś reguła i wszystko zależy od człowieka, na pewno są też i tacy którzy chętnie by się z tobą ożenili, ale pytanie czy oni ci odpowiadają.

9 godzin temu, blada doopa napisał:

ogólnie to jesteś połowe drogi w czarnej doopie, jesteś już 3cia kategoria jako 30stka, zaraz 40stka i 4ta kategoria, ewentualnie jakiś młody poćwiczy na MILFie i na tyle możesz liczyć, niestety czas nie jest dla was kobiet łaskawy

No ja też jestem tego zdania, jestem młody i co najwyżej interesowałby mnie jakiś romans z taką kobietą, jeśli już miałbym się żenić to zrobiłbym to z młodszą.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

starsza ma swoje atuty ale nie jest tym ani uroda ani seks, może jak ma fajny charakter, świetnie gotuje i piecze ciasta, potrafi zająć się domem, ogrodem, oraz można z nią na poziomie dyskutować to może da się brać, ale leworęczną tępą księżniczke której ryj już zbrzydł i ciało podupadło, taka nie ma NIC, powtarzam NIC do zaoferowania, bo nikt nie chce jej starej du'py ruhać, chyba że młody desperat poćwiczyć i olać dla młodszej za chwile

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej a może właśnie chodzi o Twoje wymagania czy nierelane wyobrazenia faceta? Na pewno jest wielu "przecietnych" mężczyzn, którzy na ciebie spoglądają a może nawet nieśmiało podrywają ale ty ich nie chcesz nawet zauwazyć . Z jakimi facetami się umawiałaś do tej pory? 😳

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież, to jest jakaś prowokacja. Kobieta po 30 martwi się, że żonaci faceci nie zwracają na nią uwagi podczas zakupów. Żonaci nie zwracają i inni też nie zwracają, bo są na zakupach, a facet na zakupach wchodzi w konkretnym celu i wychodzi czym prędzej (większość). Jeszcze ostatnie miesiące, w maseczkach ... no aż się ruchać chce na samą myśl, takie to romantyczne.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest więcej fajnych kobiet zadbanych niż facetów w tym wieku ale faceci uważają się za ósmy cud świata to niech dalej szukają księżniczek. Ja pisałam z kimś kilka dni umówiliśmy się na kawę i się nie odzywa nawet nie ma jaj napisać,że nie jest zainteresowany. Multum ma brzuchy wielkie braki w uzębieniu a szukają modelek śmiech na sali. Faceci w tych czasach to porażka miejmy  nadzieję,że teraz matki wychowają lepiej synów..

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.08.2020 o 05:33, kardulaki napisał:

Jest więcej fajnych kobiet zadbanych niż facetów w tym wieku ale faceci uważają się za ósmy cud świata to niech dalej szukają księżniczek. Ja pisałam z kimś kilka dni umówiliśmy się na kawę i się nie odzywa nawet nie ma jaj napisać,że nie jest zainteresowany. Multum ma brzuchy wielkie braki w uzębieniu a szukają modelek śmiech na sali. Faceci w tych czasach to porażka miejmy  nadzieję,że teraz matki wychowają lepiej synów..

Teraz rodzice wcale dzieci nie wychowują bo orają oboje na kredyty od świtu do nocy, często za granicą, a brajankowi czy dżesice przyślą troche bubu, więc młodzi się lansują, wpadają w towarzycho, chlanie, prochy itp ćpanie. Psychika zniszczona, zero więzi, brak nadzoru, często dwie lewe ręce do pracy jakiejkolwiek oprócz klikanie w srajfona. To pokolenie dopiero ma zrytą psychike i wyobrażenia z seriali. Ty narzekasz na facetów w swoim wieku to z młodszymi dopiero będzie tragedia. 90% w wieku 30 lat będzie mieszkało u starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.08.2020 o 05:33, kardulaki napisał:

Jest więcej fajnych kobiet zadbanych niż facetów w tym wieku ale faceci uważają się za ósmy cud świata to niech dalej szukają księżniczek. Ja pisałam z kimś kilka dni umówiliśmy się na kawę i się nie odzywa nawet nie ma jaj napisać,że nie jest zainteresowany. Multum ma brzuchy wielkie braki w uzębieniu a szukają modelek śmiech na sali. Faceci w tych czasach to porażka miejmy  nadzieję,że teraz matki wychowają lepiej synów..

co ma wielki brzuch czy braki w uzębieniu do rzeczy? A kobiety lubią grać modelki więc wszystko gra. Ten szczerbaty z brzuchem może być świetnym facetem, no ale oceniasz po wyglądzie to niestety....nikt nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kaspej napisał:

co ma wielki brzuch czy braki w uzębieniu do rzeczy? A kobiety lubią grać modelki więc wszystko gra. Ten szczerbaty z brzuchem może być świetnym facetem, no ale oceniasz po wyglądzie to niestety....nikt nie pasuje

Nie zrozumiałeś to oni mają wymagania z kosmosu a sami mało do zaoferowania..

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kardulaki napisał:

Nie zrozumiałeś to oni mają wymagania z kosmosu a sami mało do zaoferowania..

dlaczego podchodzisz do związku i uczuć jak do tranzakcji handlowej? Nie wszystko się przelicza na zasadzie zysków i strat. Przestań patrzeć na kogoś pod pryzmatem co ma do zaoferowania i co ty masz w "zamian", bo to chore podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kaspej napisał:

dlaczego podchodzisz do związku i uczuć jak do tranzakcji handlowej? Nie wszystko się przelicza na zasadzie zysków i strat. Przestań patrzeć na kogoś pod pryzmatem co ma do zaoferowania i co ty masz w "zamian", bo to chore podejście.

Oj nie czepiaj się słówek ogólnie pisze nie chodzi o wygląd czy pieniądze. Zazwyczaj na początku tak jest pytania o to co mam prawko ,samochód, mieszkanie dlatego pisze,że mają wymagania,a sami mieszkają z rodzicami często nie mają samochodu itp. Ja nie patrzę ja się zako...e szybko i nie patrzę na portfel no ale co z tego jak oni we mnie nie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kardulaki napisał:

Oj nie czepiaj się słówek ogólnie pisze nie chodzi o wygląd czy pieniądze. Zazwyczaj na początku tak jest pytania o to co mam prawko ,samochód, mieszkanie dlatego pisze,że mają wymagania,a sami mieszkają z rodzicami często nie mają samochodu itp. Ja nie patrzę ja się zako...e szybko i nie patrzę na portfel no ale co z tego jak oni we mnie nie 😂

Gdzie ty poznajesz tych pustaków? Jakby mnie laska pytała o prawko, samochód, mieszkanie to bym ją od ręki olał bo to pustak. Pewnie nawet by do spotkania nie doszło bo bym ją wcześniej wywęszył że to tępota bezmózgowa i strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kaspej napisał:

Gdzie ty poznajesz tych pustaków? Jakby mnie laska pytała o prawko, samochód, mieszkanie to bym ją od ręki olał bo to pustak. Pewnie nawet by do spotkania nie doszło bo bym ją wcześniej wywęszył że to tępota bezmózgowa i strata czasu.

Też uważam,że to jest co najmniej nietaktowne  ale mnie każdy pyta czy mam prawko więc wiadomo o co im chodzi,a ja czuje się fatalnie odpowiadając tak mam ale samochodu nie mam hahahaha żałosne to jest. Nie zapyta jakie kwiaty  lubię tylko czy mam prawko. 😂. W Internecie poznaje bo nie mam gdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kardulaki napisał:

Też uważam,że to jest co najmniej nietaktowne  ale mnie każdy pyta czy mam prawko więc wiadomo o co im chodzi,a ja czuje się fatalnie odpowiadając tak mam ale samochodu nie mam hahahaha żałosne to jest. Nie zapyta jakie kwiaty  lubię tylko czy mam prawko. 😂. W Internecie poznaje bo nie mam gdzie..

masakra co za interesowną patologie trafiasz, ale tak to jest jak każdemu dali dostęp do netu, dużo dłużej zajmuje trafienie kogoś przystępnego bo jest znaczna ilość prostoty. Jak w necie tych ziomków poznajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kulfon napisał:

Tak naprawde wyglad wcale nie jest wazny, aby zbudowac szczesliwy zwiazek.

Tak może  masz rację bo widzę niektóre kobiety mówiąc obiektywnie  żadne z nich laski, a mają fajnych facetów.Jednak ja nie jestem jedną z tych szczęściar 😂 bo skoro fajnie sie pisze, rowmawia,a później jednak okazuje się ,że nie są zainteresowani to  jak inaczej wytłumaczyć, napewno chodzi o mój wygląd ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kulfon napisał:

Mysle, ze po prostu nie trafilas jeszcze na wlasciwego, przez interenet trudno kogos spotkac tak od razu.

Ludzie ogólnie są teraz jacyś pieerdolnięci. 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.08.2020 o 18:19, Magdalena74 napisał:

Jestem po 30-stce i nadal nie znalazłam męża. Jestem atrakcyjna ale faceci jakoś omijają mnie. Spotykam w sklepach mężczyzn którzy idą ze swoimi mniej atrakcyjnymi paniami a oni nawet na mnie nie zwracają uwagi tak jakbym była brzydsza od ich żon. Co o tym myślicie?

Skąd jesteś? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2020 o 21:47, lonelyman napisał:

Ludzie ogólnie są teraz jacyś pieerdolnięci. 

Zdrowo pieeerdolnięci buahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2020 o 21:47, lonelyman napisał:

Ludzie ogólnie są teraz jacyś pieerdolnięci. 

Tak, szczególnie koło 40-tki ciężko znaleźć kogoś normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się poznać tylko to orka na ugorze. Ja mam koleżankę 35 lat, w tamtym roku poznała faceta na sympatii, w tym roku ślub wiadomo lata naglą a drugi może się już nie trafić. Znalazła ale spotykała się z facetami z Sympatii na kawki od 2016 roku, książkę mogłaby napisać. W końcu trafiła na faceta, który chce założyć rodzinę, mieć dzieci a nie latać w nieskończoność po klubach. Kobieto facet w sklepie to nie myśli o podrywaniu a już tymbardziej żonaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy się "podrywacie na tej Szympansji. Raz byłem w 2015 na kilka dni i w 2020 - 1 dzień dałem radę. Na żywo jest spojrzenie i praktycznie wiesz, że coś jest na rzeczy, po 20 minutach wiesz, ze na pewno, że coś jest na rzeczy.

Na Sympatii : Piszesz ... nie wiadomo czy ona żyje ... czy to konto jest prawdziwe ... czy to konto jest już porzucone ...

"Cześć jestem Wiesiek, jestem kierownikiem Mleczarni, mój ulubiony kolor to zielony, bardzo lubię jeździć na rowerze a Ty ?"

.... Przecież to jest P.O.J.E.B.A.N.E

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×