Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
LukaszVX

Obecnie ciężko znaleść dziewczynę

Polecane posty

O kurde tego to nawet nie widzialem no wlasnie w mojej opini gdyby wykazywyaly minimalna inicjatywe byloby git,nie mowie o tym ze ma pasc do nog i pakowac sie od razu do wyra ale pokazywac jej ze zalezy na tej znajomosci :classic_happy:.Tindera mam 3 lata poza 3 ktore wydywaly sie ok nie robily nic poza tym ze tylko odpisywaly ale zeby same napisaly nawet zebym ...alal to nic 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele młodych ludzi nie ma np. mieszkania, pary biorą razem kredyty albo jadą zarobić za granicę na mieszkanie. Ktoś z tymi facetami bez mieszkań się jednak wiąże 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
2 minuty temu, agama1990 napisał:

Wiele młodych ludzi nie ma np. mieszkania, pary biorą razem kredyty albo jadą zarobić za granicę na mieszkanie. Ktoś z tymi facetami bez mieszkań się jednak wiąże 😀

Z mlodziutkimi chłopakami bez mieszkań młodziutkie dziewczyny. 

Natomiast nikt nie chce starego nieudacznika po 30 bez mieszkania. Czego nie rozumiesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, uzyszkodnik napisał:

To akurat prawda, ze ludzie maja tendencje do uwazania sie za bardziej wartosciowych dla otoczenia niz sa w rzeczywistosci. W kwestii wygladu akurat przoduja mezczyzni. W czym przoduja kobiety, nie wiem 😂

Też w kwestii wyglądu. Dodatkowo w kwestii samego "jestestwa", wiele młodych Pań uważa, że należy im się wszystko ot tak, bo "są", "bo są kobietami" ot tak.

Ale to durni faceci tak je spaskudzili niestety tym włażeniem w tyłek. Wstyd mi za tych ...ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, uzyszkodnik napisał:

Byly przeprowadzane badania, ze faceci zniechecaja sie do kobiet, ktore wykazuja inicjatywe - chyba, ze juz sie znaja, kochaja i sa ze soba w zwiazku - wtedy to doceniaja. Ale na poczatku znajomosci jest to bardzo zle odbierane.

Mężczyzna to zazwyczaj łowca coś jak kot. Lubi jak mysz ucieka i lubi ją trochę polizać w międzyczasie, ale nie lubi żeby ta mysz sama mu do pyska łaziła. Ludziom ciężko jest znaleźć złoty środek bo obecne pokolenia to egocentryczni neurotycy, wychowani przez pokolenie straumatyzowanych dzieci PRL przez straumatyzowanych powojennych rodziców. Normalnego że świeczką szukać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam Grindr-a ale to nie jest to co mialbym tam szukac,a to co do tych badaniach to moge smialo to potwierdzic 😊.Z mojego punktu widzenia to masz absolutna racje jak to powinno przebiegac ale co z tego skoro wiekszosc osob to sa atencjuszki ktore szukaja atencjii,sponsoringu,niektore ogolnie same niewiedza po co tam sa,dodam ze straszna role odgrywa tam tez pierwsza wiadomosc nie jestem typem osoby ktora pisze "hej" i to byloby na tyle bo moze faktycznie sie ktos tam znalazl kto by mi odpisal na to ale to bym musial szukac i niewiadomo czy byloby to.Dlatego nie dziwie sie autrowi tematu ze taki temat zalozyl :classic_wink:.Pozdrawiam:classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×