Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, mam pytanie. Staramy się z mężem o drugie dziecko. Ostatni stosunek był w środę w zeszłym tygodniu. Test ciążowy robiłam dziś, ale wyszła jedna kreska czyli negatywnie. W poprzedniej ciąży test zrobiłam za wcześnie i również wyszedł wynik negatywny, a w rzeczywistości byłam w ciąży. Czy po 6 dniach test może się mylić i mogę być w ciąży? Nie pamiętam jak było ostatnim razem tzn po jakim czasie od stosunku robiłam test. I drugie pytanie brzmi po jakim czasie z krwi wyjdzie czy mogę być w ciąży. Poproszę bez kpin i żartów. Z góry dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, pannajulianna napisał:

Witam, mam pytanie. Staramy się z mężem o drugie dziecko. Ostatni stosunek był w środę w zeszłym tygodniu. Test ciążowy robiłam dziś, ale wyszła jedna kreska czyli negatywnie. W poprzedniej ciąży test zrobiłam za wcześnie i również wyszedł wynik negatywny, a w rzeczywistości byłam w ciąży. Czy po 6 dniach test może się mylić i mogę być w ciąży? Nie pamiętam jak było ostatnim razem tzn po jakim czasie od stosunku robiłam test. I drugie pytanie brzmi po jakim czasie z krwi wyjdzie czy mogę być w ciąży. Poproszę bez kpin i żartów. Z góry dziękuję 

Skoro w pierwszej ciąży wynik był negatywny a byłaś w ciąży, a teraz jest podobnie może wybierz się do ginekologa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko chodzi o to, że nie chce robić z sobie wariatki a wiadomo że od razu w ciążę zajść nie muszę. Z drugiej strony może za wcześniej był robiony test. A z krwi kiedy wiadomo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, pannajulianna napisał:

Tak tylko chodzi o to, że nie chce robić z sobie wariatki a wiadomo że od razu w ciążę zajść nie muszę. Z drugiej strony może za wcześniej był robiony test. A z krwi kiedy wiadomo? 

a ile zrobiłaś testów, 2 czy jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro kupię test spróbuję i może pojadę na badanie krwi. Dodatkowo bolą mnie piersi mocno ale na takie objawy chyba za wcześniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 dni po stosunku to chyba żaden test nie wykarze ciąży. Nawet na betę jest za wcześnie. Wiesz kiedy miałaś owulacje? Najlepiej i najpewniej będzie jak poczekasz jeszcze chociaż tydzień. Mi pozytywny test wyszedł 2 dni przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lili91 napisał:

6 dni po stosunku to chyba żaden test nie wykarze ciąży. Nawet na betę jest za wcześnie. Wiesz kiedy miałaś owulacje? Najlepiej i najpewniej będzie jak poczekasz jeszcze chociaż tydzień. Mi pozytywny test wyszedł 2 dni przed okresem

Owulacje miałam w piątek prawdopodobnie. A robiłaś wcześniej i wyszedł negatywnie a potem dwa dni przed okresem wyszło pozytywnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w identycznej sytuacji. Też w środę zaczęliśmy się starać o drugie dziecko, ale test zrobię dopiero w niedzielę, a najlepiej w poniedziałek. Dziś nie ma opcji, żeby wyszedł pozytywny, jutro też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lili91 napisał:

6 dni po stosunku to chyba żaden test nie wykarze ciąży. Nawet na betę jest za wcześnie. Wiesz kiedy miałaś owulacje? Najlepiej i najpewniej będzie jak poczekasz jeszcze chociaż tydzień. Mi pozytywny test wyszedł 2 dni przed okresem

Owulacje miałam w piątek prawdopodobnie. A robiłaś wcześniej i wyszedł negatywnie a potem dwa dni przed okresem wyszło pozytywnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytalas ulotke czy naszczalas intuicyjnie?  Test robi się w okolicach spodziewanego okresu, (ale mi wyszedł pozytywnie dopiero po 6 dniach od spodziewanego). Beta z krwi by była wiarygodna po 10 dniach od zapłodnienia.

Seks nie częściej niż  raz w tyg ( bo dziś już sroda) i staranie o dziecko...,w sumie może to zająć wam trochę czasu nim się uda.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, .Gość napisał:

Seks nie częściej niż  raz w tyg ( bo dziś już sroda) i staranie o dziecko...,w sumie może to zająć wam trochę czasu nim się uda.

Bo w ciążę pewnie zachodzi się od pozytywnego testu, który jest wykonywany w losowym dniu cyklu, a nie od stosunków płciowych 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w pierwszej ciąży pozytywny test wyszedl 2 dni przed okresem (zrobiłam go tylko dlatego że wiedziałam że coś tam się kroi bo ten cykl miałam całkiem inny niż zwykle) o pierwsza ciążę staraliśmy się z mężem pół roku. A w drugiej ciąży po pierwszym cyklu starań nawet do głowy by mi nie przyszło że zajde w ciążę tak szybko 🙂 okres spoznial mi się 2dni i wtedy zrobiłam test który wyszedl negatywnie. 2 dni później czyli w 4 dniu spóźnienia zrobiłam drugi test który pokazał tak bladą kreskę że byłam pewna że mam tylko zwizy.  Ale nie dawało mi spokoju to spóźnienie i na 5 dzień po spodziewanym okresie zrobiłam test o czułości 10mlu i wyszły już ładne dwie kreseczki🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od owulacji gdzieś ok 12 dni dopiero powinien wyjść np. blado test, jeśli doszło do zapłodnienia. Po paru dniach wiadomo, że nic nie wskaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test sie robi w dniu spodziwanej miesiaczki. Wczesniej, dzien, dwa moze cos pokazac ale nie musi. Niektorym kobietom pokazuje dopiero po tygodniu od daty kiedy powinny dostac okres. Czy to tak ciezko przeczytac ulotke? 6 dni po stosunku to zdecydowanie za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×