Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Krzy

Czy to stulejka

Polecane posty

Witam, mam następujący problem. Otóż dokładnie miesiąc temu udałem się do urologa, z pytaniem czy posiadam stulejkę. Urolog po oględzinach powiedział, że być może nie posiadam stulejki lecz zbyt krótkie wędzidełko, więc zdecydowałem się na zabieg usunięcia go. I teraz przychodzi moje pytanie, czy jeśli po zabiegu mogę ściągnąć napletek tylko do rowka zażołędnego i nie mogę go dalej odciągnąć to czy to jest stulejka czy też problem zażegnany. Dodam, że przed zabiegiem nie udawało mi się nigdy ściągnąć napletka z żołędzia, a teraz mi się to udaje bez większych problemów. Nie schodzi on co prawda tak łatwo jak na filmach (czyli prosty ruch ręki i już jest na dole), które zdarzyło mi się oglądać, natomiast jestem w stanie zsunąć go z żołędzia. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

zapytaj urologa - niech ci to powie

Napisano (edytowany)
47 minut temu, MAX napisał:

Był u urologa, a pytania zadaje tutaj. Coraz bardziej popier.dolone ludzie tu witają w te skromne progi kafeterii. 

Czemu tak z rana i tak ostro? 🙄

Edytowano przez Magda bez loginu

3 minuty temu, Magda bez loginu napisał:

Czemu tak z rana i tak ostro? 🙄

nie rozstrzygniemy tutaj raczej problemów medycznych. Chyba specjalista powinien wszystko raczej mu wyjaśnić bo skąd my mamy mieć wiedzę?

2 minuty temu, ddt60 napisał:

nie rozstrzygniemy tutaj raczej problemów medycznych. Chyba specjalista powinien wszystko raczej mu wyjaśnić bo skąd my mamy mieć wiedzę?

Raczej fizycznie możliwe to nie jest. Wszelkie oceny organoleptyczne i zalecenia  musi postawić tylko i wyłącznie lekarz 😉

Dziękuję tym, co próbowali pomóc. Maxowi mogę tylko powiedzieć, że chyba powinien zmienić pracę, bo ta do której teraz chodzi ewidentnie psychicznie go dobija. 

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam!

5 minut temu, Krzy napisał:

Dziękuję tym, co próbowali pomóc. Maxowi mogę tylko powiedzieć, że chyba powinien zmienić pracę, bo ta do której teraz chodzi ewidentnie psychicznie go dobija. 

jeśli efekt tego zabiegu, który przeszedłeś , nie załatwia sprawy. zawsze pozostaje możliwość całkowitego usunięcia napletka czyli obrzezania. W naszej kulturze to zabieg drastyczny ale nie odbiera on możliwości satysfakcjonującego życia seksualnego a w przypadku niektórych partnerek gdy napletek całkowicie nie odchodzi jest to być może z racji higienicznych lepiej akceptowane. U mnie napletek jest bardzo długi przez to mogę go odciągnąć bardzo daleko - na tyle, że gdy skórkę przesunę do końca penis wygląda praktycznie tak , jakby był obrzezany. Ale pewnie są różnice indywidualne. Od jakiegoś czasu mam też tak, że staram się aby napletek był zawsze odciągnięty a główka obnażona (także w bieliźnie) - czyli staram się nosić penisa tak jakby był obrzezany i nie przeszkadza mi to. Ale mogę go też nasunąć i zasłonić główkę całkowicie ale wolę odsłoniętą.

5 minut temu, Krzy napisał:

jeśli efekt tego zabiegu, który przeszedłeś , nie załatwia sprawy. zawsze pozostaje możliwość całkowitego usunięcia napletka czyli obrzezania. W naszej kulturze to zabieg drastyczny ale nie odbiera on możliwości satysfakcjonującego życia seksualnego a w przypadku niektórych partnerek gdy napletek całkowicie nie odchodzi jest to być może z racji higienicznych lepiej akceptowane. U mnie napletek jest bardzo długi przez to mogę go odciągnąć bardzo daleko - na tyle, że gdy skórkę przesunę do końca penis wygląda praktycznie tak , jakby był obrzezany. Ale pewnie są różnice indywidualne. Od jakiegoś czasu mam też tak, że staram się aby napletek był zawsze odciągnięty a główka obnażona (także w bieliźnie) - czyli staram się nosić penisa tak jakby był obrzezany i nie przeszkadza mi to. Ale mogę go też nasunąć i zasłonić główkę całkowicie ale wolę odsłoniętą.

11 minut temu, Krzy napisał:

26 minut temu, MAX napisał:

A skąd ty możesz wiedzieć co ja robię? A może tłukę po pyskach takich jak ty?  Zastanów się dwa razy zanim coś powiesz-napiszesz. 

Nie ma za co 😁

Czemu to robisz? 🙄

14 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Czemu to robisz? 🙄

Bo może?

• Like 1

51 minut temu, MAX napisał:

A skąd ty możesz wiedzieć co ja robię? A może tłukę po pyskach takich jak ty?  Zastanów się dwa razy zanim coś powiesz-napiszesz. 

Nie ma za co 😁

🤨

Przed chwilą, ddt60 napisał:

no tematem wiodącym była stulejka ...

A skończyło się na mordobiciu 🙄

15 minut temu, Piotr 12345 napisał:

Bo może?

Proponuję to czego Ty uczysz =Opanowanie. Ewentualne dorzucić mogę jakiś sport, seks lub melisę na uspokojenie 🤐

11 minut temu, Magda bez loginu napisał:

A skończyło się na mordobiciu 🙄

Proponuję to czego Ty uczysz =Opanowanie. Ewentualne dorzucić mogę jakiś sport, seks lub melisę na uspokojenie 🤐

Może po prostu, pisząc  takie posty,  Max czuje się bardziej męsko 😉

23 minuty temu, Piotr 12345 napisał:

Może po prostu, pisząc  takie posty,  Max czuje się bardziej męsko 😉

Jednak stanowczo mówię opanowanie. Cały czas będę się trzymać tego, na co stawiasz Ty i co ma magiczną moc. 

Miłego wieczoru 👋😉

• Thanks 1

2 godziny temu, MAX napisał:

Co ty tam mruczysz? To że tobie matka pierze śmierdzące gacie to nie znaczy że każdemu tak matki robią  buraku. A jeśli chodzi o pranie to z przyjemnością sprawdził bym czy jesteś taki mocny w rękach jak w gębie😁

Ach Miniaczku, te internetowe groźby! Takie niebezpieczne, takie realne, tak efektowne,tak bardzo na wyciągnięcie ręki, tak wielkie poczucie bezkarności.

tchorzostwo i wzdęta, podszyta niepewnością męskość. 

42 minuty temu, MAX napisał:

Oooo jest następny głupek, zaraz wracam 😁

Pali ci się pod pupą mini, hmm jak tak dalej pójdzie, będziesz musiał sobie w spodnie wszyć grube pierza. Zostawię cię redaktorowi i widmo, ewidentnie to dla ciebie kolejny dość ciężki wieczór. 

Życzę słodkich rewizji przegranych i gapienia się w z niemądrą miną w sufit pod czas zasypiania. 😘

2 minuty temu, MAX napisał:

Hahaha co za bełkot 😂

Tak myślałem. Kłócenie się jest sztuką, wymaga wkładu czasu, wysiłku intelektualnego. Następnym razem, gdy będziesz mi odpisywać, postaraj się. Inaczej ja się nudzę, a ty się kompromitujesz. 

Napisano (edytowany)

////

Edytowano przez witek

2 minuty temu, MAX napisał:

Bo na twoje wypociny nie chce mi się odpisywać, ale jednak przyciągam cię, nie możesz żyć bezemnie 😁

Tak myślałem. 

nie wiem, ale ugryzł mnie już drugi kleszcz i zastanawiam się, czy to strupek czy nóżki tego kleszcza. bo to tak z drugiej strony kolana i nie za bardzo mogę zerknąć.

ps. posiadać możesz dom z basenem, nie stulejkę. stulejkę możesz mieć. i zawsze możesz nie mieć domu, ale stulejkę tak. albo nie mieć stulejki. jest sporo możliwości dotyczących stulejki i posiadania. następna strona, mieć czy być. otóż erich fromm nie wiedział, jak żyć, takiego jestem zdania. za to mógłby pomóc ci dowiedzieć się, że dobrze jest być i dobrze jest mieć.

• Haha 1

Obrzezaj się. To nic strasznego. Wręcz przeciwnie. Wiem to z doświadczenia. Tylko polecam styl ciasny i wyskoki.

38 minut temu, obrzezany napisał:

Obrzezaj się. To nic strasznego. Wręcz przeciwnie. Wiem to z doświadczenia. Tylko polecam styl ciasny i wyskoki.

Uważam, że to zupełnie bez sensu.

28 minut temu, acordeon napisał:

Uważam, że to zupełnie bez sensu.

Twoje prawo 😉 Ja tam nie narzekam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się