Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
HaHaHania

Picie gotowych soków z warzyw i owoców

Polecane posty

Hejo 👋 stosujecie w diecie soki i koktajle? W ramach 5 porcji warzyw i owoców? Gdzie kupujecie? A może sami robicie? 😛

• Like 1

Ja własnie zamówiłam sobie blender kielichowy, bo się łapię, że w ostatnim czasie mało jem owoców i warzyw. Także będe sama robić. 😉

ja pije soki owocowe, truskawkowe, bananowe, jagodowe super polecam 🙂 PYCHA 

• Like 2

a zimą używacie mrożonek czy korzystacie z  tego co w sklepach? 

Ja to nawet ostatnio zaszalałam i zrobiłam sobie detoks sokowy to dopiero super sprawa. 3 dni tylko gęste soki piłam, ale teraz czuję się mega świetnie i zamierzam to powtarzać co jakiś czas. Witaminy dają kopa i przywracają chęć do aktywnego życia a nie przed netflixem

Kiedyś robiłam sama takie detoxy z owoców i warzyw w sokowirówce, ale szczerze to mycie wszystkich części 3x dziennie mnie męczyło, więc zamówiłam gotowe 6 soków na dzień nuja, nie jest to żadna reklama, takich firm jest wiele, te były smaczne, nie byłam głodna, dla mnie wygoda kosztem dołożonej stówki była tego warta 😋

Ania ja tak samo byłam na detoksie sokami Nuja i to też nie reklama. Najtaniej mieli 3 dniowy detoks. Soki o wiele lepsze niż z sokowirówki, w sokowirówce bym takich dobrych nie zrobiła

Dnia 7.08.2020 o 09:18, Sandi napisał:

a zimą używacie mrożonek czy korzystacie z  tego co w sklepach? 

Kupuje swieze, mrozonki sie nie nadaja.

kupuję gotowe, jak mnie chęć nachodzi to zawyczaj kupuję pomidorowego tymbarka, robienie samemu takiego soku to masakra, a dobre pomidory to są może z miesiąc, dwa w sprzedaży potem to już kiepsko z tymi warzywami, a sok lubię pić o każdej porze roku

Piłabym takie smaczne i zdrowe soki, ale nie mam porządnej sokowirówki. Mam taką starą, beznadziejną, której już nie używam, bo mnie do szał doprowadza. 😞 Muszę sobie kupić nową, tylko nie wiem którą. Jest spory wybór. Może mi którąś polecicie? 🙂

Sokowirówki podobno tracą sporo witamin i lepsze są wyciskarki. Ale ja tak jak dziewczyny nie wyobrażam sobie żeby tyle godzin robić soki i tyle myć wyciskarkę. o detoksie sokowym trzydniowym nie myślałam w ogóle. Nie wiedzialam że ktoś robi takie gotowe rzeczy i można to kupić. I w ogóle czy to dojedzie świeże? W jakich miastach Polski można to kupić?

Jest kilka firm ale nie wszystkie robią te soki świeżo wyciskane i niepasteryzowane. nuja do mnie dojechała świeża. trzymałam w lodówce więc wytrwała 3 dni. a kupić możesz je wszędzie w PL, bo to kurier przywozi

oczywiście najle[piej samemu ale czasem mi się zdarzy coś kupić na szybko tylko te z dobrym składem są z reguły drogie więc i tak najlepiej wychodzi i najbardziej ekonomicznie jak człowiek sam w domu sobie przyrządzi

Jadwina masz rację i nie masz racji. Zobacz ile to czasu żeby przynieść te siatki warzyw i owoców do domu, obrać wszystko, pokroić, wycisnąć. potem pozmywać... Woda, prąd, zakupy. A ile brudzenia i sprzatania w kuchni. Nie wiem czy to tak wiele lepiej robić samemu 

Byłam kiedyś na diecie Ewy Dąbrowskiej 14 dni i rzeczywiście - roboty z tym całe mnóstwo... Ile trzeba się nanosić do domu warzyw i owoców, ile naobierać nakroić itp. bardzo męczące to było. Także jakby była taka gotowa dieta do wykupienia to jest to bardzo wygodna opcja :0

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się