Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sseba111

Szukam dziewczyny

Polecane posty

Hej, to mój pierwszy wpis na tym forum a więc nie wiem nawet czy trafił on do odpowiedniej kategorii, ale do rzeczy... otóż szukam dziewczyny z Warszawy lub ewentualnie bliskich okolic, ponieważ nie jestem najlepszy w tych tematach. Ja mam 17 lat także może być młodsza ode mnie o max 2 lata, charakter powinien być znośny a najważniejsze aby była ona bardzo ładna, czyli aby miała super figurę i akceptowała mnie i moje zachianki. Co mogę dać od siebie? Wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyco to możecie tutaj pisać która zainteresowana, może być minimalnie starsza. Nie zawiedziecie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sseba111 napisał:

była bardzo ładna (...) moje zachianki

Księciuniu, nie ta bajka. Tu nie ma księżniczek, są tylko same smoczyce. Wsiadaj na rumaka, uderzaj na zamek. 

Edytowano przez Electra
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Electra napisał:

Księciuniu, nie ta bajka. Tu nie ma księżniczek, są tylko same smoczyce. Wsiadaj na rumaka, uderzaj na zamek. 

I tak skonała kolejna iluzja. Z powodu braku konia. ; -( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, uzyszkodnik napisał:

To nie jest portal randkowy, wiec caly wpis jest nieodpowiedni, to raz. A dwa. Piszesz jak wspolczesni pracodawcy - cale litanie w rubryce „oczekujemy”, a jakies niesprecyzowane obietnice w rubryce „oferujemy”. Kiepski deal.

Sory ale nie jestem dobry w pisaniu postów na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Electra napisał:

Księciuniu, nie ta bajka. Tu nie ma księżniczek, są tylko same smoczyce. Wsiadaj na rumaka, uderzaj na zamek. 

Dzięki za radę ale myślałem że ktoś się znajdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sseba111 napisał:

Hej

Dobra, rzeczowo. 

2 godziny temu, Sseba111 napisał:

może być młodsza ode mnie o max 2

Nie możesz mieć takich oczekiwań. Wiek nie ma znaczenia. 

2 godziny temu, Sseba111 napisał:

charakter powinien być znośny a najważniejsze aby była ona bardzo ładna, czyli aby miała super figurę

Charakter jest najważniejszy. Jeśli zwiążesz się z odpowiednią dziewczyną, która będzie Cię fascynować, z którą będziesz lubił spędzać czas, która będzie miała podobne spojrzenie na życie i która będzie wyznawać podobne wartości to wtedy masz szansę na udany, długi związek. Uroda mija. 

2 godziny temu, Sseba111 napisał:

zachianki

Ciężko będzie Ci w dzisiejszych czasach o służącą. 

2 godziny temu, Sseba111 napisał:

Wszystko

Trochę skromności i pokory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardziej intryguje ten zagadkowy fragment:

 

2 godziny temu, Sseba111 napisał:

... otóż szukam dziewczyny z Warszawy lub ewentualnie bliskich okolic, ponieważ nie jestem najlepszy w tych tematach. 

I czym stołeczne dziewczyny zasłużyły sobie na takie wyróżnienie? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, uzyszkodnik napisał:

Widac.

Sory, ale ten wpis wrzucony gdziekolwiek poza kafeteria bylby rownie kiepski i zniechecajacy: oto burak, nie potrafiacy sie nawet przedstawic, przedstawia swoje wymagania. Leccie i lamcie nogi.

Ja tam się nie gniewam bo wiem że mi tylko zaczepki robić, a wystarczy mnie poznać i zdanie na mój temat się zmieni

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, uzyszkodnik napisał:

Widac.

Sory, ale ten wpis wrzucony gdziekolwiek poza kafeteria bylby rownie kiepski i zniechecajacy: oto burak, nie potrafiacy sie nawet przedstawic, przedstawia swoje wymagania. Leccie i lamcie nogi.

 

1 godzinę temu, Electra napisał:

Dobra, rzeczowo. 

Nie możesz mieć takich oczekiwań. Wiek nie ma znaczenia. 

Charakter jest najważniejszy. Jeśli zwiążesz się z odpowiednią dziewczyną, która będzie Cię fascynować, z którą będziesz lubił spędzać czas, która będzie miała podobne spojrzenie na życie i która będzie wyznawać podobne wartości to wtedy masz szansę na udany, długi związek. Uroda mija. 

Ciężko będzie Ci w dzisiejszych czasach o służącą. 

Trochę skromności i pokory. 

Dzięki za radę 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bacillus von glick napisał:

A mnie bardziej intryguje ten zagadkowy fragment:

 

I czym stołeczne dziewczyny zasłużyły sobie na takie wyróżnienie? 😎

Tym że chce mieć taką co blisko mnie mieszka, co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sseba111 napisał:

Tym że chce mieć taką co blisko mnie mieszka, co w tym złego?

Nic. 17 lat to piękny wiek. Wiek niewinności nieobarczonej potrzebą refleksji. Nie ma w tym nic złego. Późno już. Wyśnij sobie księżniczkę, spełniającą wszystkie twoje zachcianki. Dobranoc. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, *кєяi* napisał:

Nic, po prostu iks de. Czemu tu, a nie w realu? Aż tak źle z powodzeniem, a raczej jego brakiem?

W sensie łatwiej mi ogłosić na stronie że kogos szukam a nie na ulicy xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, bacillus von glick napisał:

Nic. 17 lat to piękny wiek. Wiek niewinności nieobarczonej potrzebą refleksji. Nie ma w tym nic złego. Późno już. Wyśnij sobie księżniczkę, spełniającą wszystkie twoje zachcianki. Dobranoc. 🙂

Ah ten sarkazm xd  nie no sorki, źle to sprecyzowałem.  Z tymi zachciankami to też o to chodzi że np jakby ona chciała coś ode mnie to ja też bym mógł to zrobić A nie tylko w jedną stronę. Mówiłem że od siebie mogę dać wszystko. Jestem miłym człowiekiem, wiem że post dziwny napisałem ale no... Nie ma opcji edycji xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
58 minut temu, Sseba111 napisał:

W sensie łatwiej mi ogłosić na stronie że kogos szukam a nie na ulicy xd 

Aniołku😄 A co ty sobą reprezentujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sseba111 napisał:

W sensie łatwiej mi ogłosić na stronie że kogos szukam a nie na ulicy xd 

Może lepiej napisz na Spotted, żeby ta śliczna blondynka, którą widziałeś w autobusie się do Ciebie odezwała bo nie miałeś jaj, żeby do niej zagadać?

😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Sseba111 napisał:

Ah ten sarkazm xd  nie no sorki, źle to sprecyzowałem.  Z tymi zachciankami to też o to chodzi że np jakby ona chciała coś ode mnie to ja też bym mógł to zrobić A nie tylko w jedną stronę. Mówiłem że od siebie mogę dać wszystko. Jestem miłym człowiekiem, wiem że post dziwny napisałem ale no... Nie ma opcji edycji xd

To akurat nie był sarkazm. Raczej nuta tęsknoty za moim własnym złudzeniem, które dawno temu pierzchło gdzieś w las i tyle je widziałem. ;- ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, *кєяi* napisał:

A wolnej fajnej kolezanki ze szkoły czy gdzies z paczki znajomych nie ma?

Uwierz, że nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bacillus von glick napisał:

To akurat nie był sarkazm. Raczej nuta tęsknoty za moim własnym złudzeniem, które dawno temu pierzchło gdzieś w las i tyle je widziałem. ;- ) 

A okej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze że ja tu szukam dziewczyny a pisze z paroma typami którzy krytykują mi posta xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
3 minuty temu, Sseba111 napisał:

Najlepsze że ja tu szukam dziewczyny a pisze z paroma typami którzy krytykują mi posta xd

Hej!?! Jestem kobietą😄 I nie krytykuję a pytam. Już ci mówię jak znaleźć i się nie zawieść. Najlepiej po zainteresowaniach.Wygląd zewnętrzny to nie wszystko, osobowość jest ważna🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pari napisał:

Hej!?! Jestem kobietą😄 I nie krytykuję a pytam. Już ci mówię jak znaleźć i się nie zawieść. Najlepiej po zainteresowaniach.Wygląd zewnętrzny to nie wszystko, osobowość jest ważna🙂

Dzięki, tylko jestem ciekawy czy tu da się kogoś znaleźć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra przepiszę treść posta jeszcze raz bo wczoraj byłem zaspany i mi źle wyszło, wiem.  Otóż od długiego czasu szukam dziewczyny i nie mogę znaleźć bo nie jestem w tym najlepszy. Ważne aby była ona z Warszawy bo sam tam mieszkam, lub z bliskich okolic. Jej wiek powinien wynosić  15-17 lat, ewentualnie 18, nie więcej. Powinna mieć dość normalny charakter ( wady jestem w stanie zaakceptować i się dostosować ale ważne żeby nie była to patologia ). Powinna być bardzo ładna bo w sumie takie mam wymaganie, powinna mnie akceptować, nie być nudna a z zachciankami chodzi o sprawy takie erotyczne i ja tez mogę jej spełniać.  A info o mnie... 17 lat, wysoki, podobno przystojny, dość miły (ale potrafi się wkurzyć), mądry (Serio xd), mogę dać dużo od siebie, lubię grać w piłkę, gry, oglądać seriale, poznawać nowe osoby i w sumie tyle. Jestem ciekaw czy kogoś takiego tu znajdę, jeśli tak to proszę pisać. Interesują mnie poważne i długotrwałe relacje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *кєяi* napisał:

Halo, dziewczynki nastoletnie, jesteście tu? Jest tu może jakaś ze znośnym charakterem, a najważniejsze, bardzo ładna, czyli z super figurą  i która akceptowałaby go i jego zachianki, taka max 2 lata młodsza od niego? Nie? No trudno, nie ma, pewnie już chodzą na zakupy przyborów i zeszytów przed szkołą, szukaj po sklepach 🙂

 

A tak poważnie, tutaj dla siebie żadnej nie znajdziesz.

Jakby nie dało się odpisać normalnie bez takiej szopki. Mógłbyś zostawić tylko ostatnie zdanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DavidoffZino napisał:

Stare kobiety są zgorzchniale 🙃😛

Noo ale zawsze jakis przystojny macho moze sprawć ze przestaną byc zgorzkniale na chwilę zanim znów zaczną...:)

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za dyskusja xd  jest tu jakaś nastolatka czy nie, sami ludzie który siedzą na forach zamiast wyjść na dwór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sseba111 napisał:

Co to za dyskusja xd  jest tu jakaś nastolatka czy nie, sami ludzie który siedzą na forach zamiast wyjść na dwór 

Zapracowani,  haha

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×