Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AsAnanas

Prostytutka a kompleksy v2

Polecane posty

Witam reaktywuje temat nie wiem czemu usunieto tamten temat choc tam straszny spam niezwiaany z tematem byl 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AsAnanas napisał:

Witam reaktywuje temat nie wiem czemu usunieto tamten temat choc tam straszny spam niezwiaany z tematem byl 🙄

Nie czytałem, więc nie wiem o co kaman. Skoro liczysz na reaktywację to licz na powrót spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo o to co sadza forumowicze na temat leczenia kompleksu u prostytutki (nie nie chodzi o pindola bo jest z nim ok ani o to ze jestem prawikiem) tylko mam pewna czesc ciala ktora dla kobiet,dziewczyn jest atrakcyjna ale ona jest u mnie tragiczna ze wstyd nawet sie rozebrac no i tak sie zastanawiam czy nie pojsc i zeby ona tego nie ocenila w sensie tak szczerze nawet gdyby mialo byc to brutalne :classic_wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, AsAnanas napisał:

Witam reaktywuje temat nie wiem czemu usunieto tamten temat choc tam straszny spam niezwiaany z tematem byl 🙄

stanęło na tym, ze miałeś wysłać nudeska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to ten Marcin40 mial wyslac a nie ja to on byl obiektem westchnien kobitek w tamtym temacie 🙄 (nie wiem o co chodzi ale ktos mnie namierza bo mam co chwile ukryte posty i nie wiem co sie dzieje :classic_ninja:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AsAnanas napisał:

Przeciez to ten Marcin40 mial wyslac a nie ja to on byl obiektem westchnien kobitek w tamtym temacie 🙄 (nie wiem o co chodzi ale ktos mnie namierza bo mam co chwile ukryte posty i nie wiem co sie dzieje :classic_ninja:

Jak to Cię ktoś namierza? 

Chyba nie jesteś Widmo? 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisalem posta i zrobil sie ukryty a tam byla odpowiedz dla uzytkownika MaestroSyntetyczny ale zrobila sie ukryta a z kolei druga juz normalnie wiec troche niewytlumaczalne zjawisko :classic_unsure: no w sumie chcialbym byc widmo :classic_tongue:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, AsAnanas napisał:

Przeciez to ten Marcin40 mial wyslac a nie ja to on byl obiektem westchnien kobitek w tamtym temacie 🙄 (nie wiem o co chodzi ale ktos mnie namierza bo mam co chwile ukryte posty i nie wiem co sie dzieje :classic_ninja:

Nikt Cię nie namierza 😴💤 

Jak masz posty ukryte, to znaczy, że mogą zawierać potencjalny spam, dlatego silnik forum Ci blokuje i przekazuje modkom do zatwierdzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×