Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nowiniarka

mój mąż sie uzależnił od naturyzmu

Polecane posty

Mam problem nie często spotyakny,otóż mąż od kilku lat sie uzależnił od naturyzmu,gdy jest lato chodzi bardzo często na plaże naturystów/Mówi że uwielbia sie opalac i kąpać w odzie nago.Ponadto lubi oglądać zwłaszcza nagie kobiety.Ja nie chodze z nim bo nie chce,kiedyś chodziłam.Teraz w ogóle nie lubie sie opalac.Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, nowiniarka napisał:

Mam problem nie często spotyakny,otóż mąż od kilku lat sie uzależnił od naturyzmu,gdy jest lato chodzi bardzo często na plaże naturystów/Mówi że uwielbia sie opalac i kąpać w odzie nago.Ponadto lubi oglądać zwłaszcza nagie kobiety.Ja nie chodze z nim bo nie chce,kiedyś chodziłam.Teraz w ogóle nie lubie sie opalac.Co wy na to?

jeśli chodzi sam to chyba słabo. Czyżby to były jakieś ukryte potrzeby ekshibicjonistyczno/wojerystyczne? Czyżby podniecał się podglądając kobiety. Może porozmawiaj z nim na ten temat?

https://thumb-p5.xhcdn.com/a/k6_UKMaYAJEFeshZ4VS-5w/000/014/826/345_1000.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Jak chcesz kogoś nabierać na swoje saunowe i naturystyczne bajdurzenia, to musisz mieć więcej nicków albo rzadziej pisać 

Zastanawiam się, czy ten zbok ogarnia w ogóle takie podstawowe rzeczy do strzelania prowokacji, czy ma zamulony umysł pokroju Tomka od moszny i sądzi po sobie, że nikt się nie pokapuje. Obstawiam to drugie, bo przez lata klepania podobnych bzdur przeciętny prowokator ogarniałby takie podstawy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×