Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
blada doopa

W jakim wieku kobiety zaczynają rozumieć że są w czarnej doopie przez chore wymagania? koło 40stki?

Polecane posty

Życie uczy pokory. Czym człowiek starszy tym bardziej pokorny wobec życia, bez względu na płeć.

• Like 1

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, DavidoffZino napisał:

Lepiej wydać się głupim i nic nie napisać niż coś napisać i rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Kobieto o ciemnym umyśle, nie jesteś w stanie pojąć, że zachowujesz się dokładnie tak samo jak ja. 

Obrażacie mężczyzn równo, ale wam wolno. W społeczeństwie wolno więcej kobietom, co nie? 

Nie odpisuje już bo niestety nie umiesz się nawet odnieść do tego co napisałaś i mieć trochę krytyki 🙂

Tak, jesteś śmierdząca ryba 😮

Nie potrafię odnieść się do tego co napisałam, czy NIE NAPISAŁAM wkońcu, wyjaśnisz po ludzku, bo kręcisz chyba juz po to by jakoś wyjść z dyskusji i nie wydać się jeszcze większym dzbanem? Może zacznij czytać co się pisze a nie "swoje ja". Manipulujesz już. Nigdzie nie napisałam że kobietom wolno więcej, nie kreuj siebie na mnie. Nie piszesz z koleżanką z własnego otoczenia patologii. Rozejrzyj się po forum i sprawdź o ile więcej krzywdzących tematów jest od mężczyzn, a ile od kobiet. Nie wspomnę o komentarzach, tylko nieliczni mężczyźni potrafią tu być bezstronni i sprawiedliwi. Rzucałeś się w innym temacie jak ryba w sieci, aż jeden ziomek cię wyjaśnił porządnie i dopiero potem schowałeś klawiaturę i ani słowa. Taki z ciebie wojownik, jak ze mnie cesarzowa. Weź wyjdź i nie wracaj, i leć tam do tej laleczki bo za niedługo się zestarzeje i będziesz miał problem. 

Edytowano przez *кєяi*

Napisano (edytowany)
20 minut temu, DavidoffZino napisał:

Następnie jeśli ktos atakuje mężczyzn to nie masz z tym problemu i jest okej. 

jeśli ktoś atakuje autora tego tematu, to zasłużył. Jesteś typie od niedawna więc mało wiesz, nie, ty nic nie wiesz o użytkownikach tego forum. O mnie też. I się mylisz w swoich wy.srywach. A czemu? Już wyjaśniam.

Po pierwsze, jeśli jakas kobieta z dvpy rzuca się do faceta, leci od najgorszych,potrafię zwrócić uwagę. Możesz przejrzeć mój profil, kliknąć w gazetę i to znaleźć o ile tematy nie zostały usunięte, ale wydaje mi się że nie, a jak już, to nie wszystkie. I jeśli ktoś nie zasłużył faktycznie, a zauważę że przegięłam, to i przeproszę. Nie jestem z reguły cha.mska do osób, które starają się być wporządku i jeśli inni szanuja moje zdanie i ogólnie moją osobę, to ja będę robić tak samo.

Poza tym, wbrew pozorom szanuję mężczyzn, staram się n nie wrzucać wszystkich do jednego worka i uogólniać,chociaż przez takich jak autor czy takich jak ty, jest bardzo ciężko. Zakrzywiacie obraz mężczyzn.

Po drugie,

20 minut temu, DavidoffZino napisał:

Tak stara krowo mi napisałaś na:

Musialo nieźle Cię dotknąć moja wypowiedź że tak to przeżywasz do dziś o smierdzacych rybach. No ale musisz się pogodzić że jesteś stara, agresywna, spasla krowa... 

Aż sprawdziłam datę założenia twojego konta. Typie, piszesz o mnie coś i nawet nie wiesz czy prawdziwie. Nie jestem ani stara ani spasłą krową, jesteś tu od dość niedawna, od lipca i to nawet nie początku, a wyjeżdzasz mi z ocenami mojej osoby. Mam 21 z haczykiem, a poza tym nie rozumiem skąd twoje zdziwienie, że wobec ciebie jestem negatywnie nastawiona, co odbierasz jako "agresję". No, dobrze to ty się nie zareklamowałeś już od początku. Mnie osobiście nie zraniłeś z tymi rybami, bardziej mnie zwaliło to, ze nazywasz się mężczyzną, niektórzy dzielnie walczą i bronią tego tytułu. A przychodzi blada doopa, który promuje brak rozwiązłości u kobiet, bycia skromną i nie świecącą ty.łkiem,a sam wstawia jakieś g.ówno w avatarze. Albo przychodzi DavifoffZino i zaczyna jazdę od początku swojwgo konta. No nie wiem, jak moge mieć do ciebie jakikolwiek szacunek,jak ty od początku go nie pokazujesz, nie tylko do mnie, ale i do innych. 

Edytowano przez *кєяi*

1 godzinę temu, *кєяi* napisał:

A przychodzi blada doopa, który promuje brak rozwiązłości u kobiet, bycia skromną i nie świecącą ty.łkiem

I dobrze robi. A jego avatar po prostu ilustruje nick.

19 godzin temu, AntyBazyl napisał:

No jak to co? Żeby byl normalny, miał poczucie humoru i ambicje, dbal o kobietę no i z wyglądu w miarę się podobał. Generalnie wg auto za dużym wymaganiem jest zapewne nawet to, żeby się regularnie myl 😂 

powaliło was chyba, szczególnie z tym ciągłym myciem, haha

18 godzin temu, AntyBazyl napisał:

Ale oczywiście. Co nie zmienia faktu, ze roszczeniowe miminsynki marzące o modelkach a nierobiący nic by zdobyć kobiete marzeń (choć doskonale wiedzą co trzeba robić by się z modelką umówić) są nieudacznikami. Jedyne co potrafią to wypominać kobietom wiek i jakieś mankamenty. 

po co komu modelka? trzeba być tępakiem

16 godzin temu, Kulfon napisał:

A dlaczego w czarnej doopie? Co przez to rozumiesz?

chyba to znaczy że są spalone, pociąg odjechał, bociany odleciały, adios amigos

16 godzin temu, AntyBazyl napisał:

Autorowie zapewne chodziło o to, ze nikt już nas nie zechce i nie będziemy miały okazji wylizywać sera spod napleta jakiegoś starego, popuszczajacego mocz golodupca 😢 

40+ nadają się tylko na trening dla napalonego małolata, nic więcej, rówieśnik tego nie ruszy

15 godzin temu, bella napisał:

A jeszcze z doświadczenia powiem, że jak miałam troszkę ponad 20 l. i interesowałam się panami ok 30, bo rówiesnicy wydawali mi się niedojrzali, to tacy 30+ też potrafili mieć wymagania z kosmosu wobec 20-latki.

pewnie że mają, bo nie tylko kobiety mają wymagania

14 godzin temu, Zpaznokcilakier napisał:

I żeby miał wszystkie zęby! 😬 o takie o! 

wymagań to wy macie, nic dziwnego że tyle samotnych księżniczek

12 godzin temu, PrawiczekPzn napisał:

Dosłowna odpowiedź na twoje pytanie w artykule pod tytułem:

Ona ma 103 lata, on 100. Właśnie wzięli ślub

No, moim zdaniem, to raz ba zawsze i ostatecznie dowodzi, że po 40stce, kobieta nie może wziąć ślubu

no to będzie noc poślubna i będą grać w karty

1 godzinę temu, kaspej napisał:

40+ nadają się tylko na trening dla napalonego małolata, nic więcej, rówieśnik tego nie ruszy

90% facetów po 40 to schorowane próchna. Normalna kobieta tego nie ruszy. Mogą mieć 'miłość' tylko za pieniądze. Jak sie całować ze starym oblesnym dziadem? 

• Haha 1

jak chlają i kopcą to zdychają, kobiety niestety lecą na takich, a dawać doopy za kase takiemu to też syf

Napisano (edytowany)
7 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

I dobrze robi. A jego avatar po prostu ilustruje nick.

Nie rozumiesz, a ja nie mam zamiaru setny raz powtarzać..może z łaski swojej przejrzyj jego profil zanim napiszesz "dobrze robi". Bo, zdrowo umysłowo człowiek nie pisze komuś że takie to sprzedaje się do Turcji za 4 pln żeby prze...z 20 razy. I te podobne. To taki przykład, a pisał gorsze, oc.hydni.ejsze rzeczy. No ale no tak, na pierwszy rzut oka to dla ciebie taki gościu to diament. Większość tutaj co tak krzyczy jest ch.ora um.ysłowo, to nie są jacyś porządni. A jego avatar..bez komentarza.

Edytowano przez *кєяi*

Napisano (edytowany)
6 godzin temu, kaspej napisał:

powaliło was chyba, szczególnie z tym ciągłym myciem, haha

Co, najlepiej myć się raz w tygodniu nie? Co w tym takiego trudnego/ciężkiego?

Edytowano przez *кєяi*

Napisano (edytowany)
5 godzin temu, *кєяi* napisał:

Bo, zdrowo umysłowo człowiek nie pisze komuś że takie to sprzedaje się do Turcji za 4 pln żeby prze...z 20 razy. I te podobne. To taki przykład, a pisał gorsze, oc.hydni.ejsze rzeczy.

Tego nie widziałem, ale jeśli faktycznie tak pisał, to już przesada.

5 godzin temu, *кєяi* napisał:

A jego avatar..bez komentarza.

No skoro nazywa się blada doopa, to w avatarze ma bladą doopę, nie widzę tu nic złego.

Edytowano przez taki obraz wasz

Kobietom ciężko zrozumieć to, że z wiekiem ich powodzenie maleje. To jest niesamowite. 

Jak mają naście, dwadziescia pare wybrzydzacie, szukacie księcia z bajki, a potem żale, ataki na facetów koło 30dziestki że są źli, niezadbani, dzieciaci 😁 no żaden szanujący siebie mężczyzna, zadbany, nie weźmie zuzy.tej, zruc.hanej 30dziestki rówieśniczki. Szuka młodziej. 

No ale zaraz będą gryzly i atakowały... 😯

Napisano (edytowany)

Z czym mi sie kojarzy bycie w czarnej d...

Hmm.. np pobytem w wiezieniu. Ogromnymi dlugami (choc tu mozna sobie powoli poradzic). Toksyczny zwiazek, z ktorego trudno sie wydostac. Bycie sprzadana jako prostytutka. Jakies takie scenariusze.

To, ze kobieta nie ma faceta nie jest byciem w czarnej d... a wrecz przeciwnie, moze to byc calkiem przyjemna i komfortowa sytuacja.

Edytowano przez Kulfon
  • Like 1

21 minut temu, Kulfon napisał:

Hmm.. np pobytem w wiezieniu. Ogromnymi dlugami (choc tu mozna sobie powoli poradzic). Toksyczny zwiazek, z ktorego trudno sie wydostac. Bycie sprzadana jako prostytutka. Jakies takie scenariusze.

Jak najbardziej się zgadzam.

21 minut temu, Kulfon napisał:

To, ze kobieta nie ma faceta nie jest byciem w czarnej d... a wrecz przeciwnie, moze to byc calkiem przyjemna i komfortowa sytuacja.

Przyjemna i komfortowa pewnie tak ale do czasu. Założę się że nikt nie chce być sam całe życie.

53 minuty temu, Kulfon napisał:

Taaa, może wtedy mieć coś w dup.ie

NIGDY - i tu możesz sobie tupać i pluć, infantylny autorze, ale tego nie zmienisz. Kobiety w dzisiejszych czasach wolą być same do końca życia, niż z kimś kto im nie odpowiada - i taka jest miedzy nami różnica. Wy bierzecie wszystko co się nawinie, my wolimy już być same niż z byle kim. Kiedyś kobiety musiały się wiązać, bo by zginęły bez męskich porów w chacie, ale dziś już jest inaczej, na całe szczęście. 

Dziś nawet dziecko możemy mieć bez związku. Nie mówiąc o tym, że wielu kobietom odpier'dala na punkcie dzieci lub wnuków - i takie to już w ogóle mają gdzieś szukanie facetów. Sama znam przypadek pewnej takiej młodej, atrakcyjnej "babci" (została nią, mając coś ok. 42 lat) - kobiecie, tak od.waliło gdy narodziła się jej wnuczka, że do dziś (a wnuczka ma już 7 lat) żyje tylko "wnusią". Dodam, ze przed narodzinami wnuczki ciągle była z jakimiś facetami, raz dłużej, raz krócej, jeden nawet jej się oświadczył - w każdym razie ciągle żyła "miłościami". Odkąd ma wnuczkę kompletnie nie interesuje jej związkowa sfera życia. 

19 godzin temu, *кєяi* napisał:

Co, najlepiej myć się raz w tygodniu nie? Co w tym takiego trudnego/ciężkiego?

jak ktos doły kopie albo pracuje z gòwnem to musi się myć codziennie, normalny człowiek nie potrzebuje co chwile się szorować jak jakaś damulka z dworu, bez jaj..... codzienne mycie nie tylko nie jest zdrowe ale i złe środowiskowo,..... co 3 dni można się spokojnie myć, może nawet raz na tydzień, zależnie od pogody i czy trzeba ruszać z domu w teren

Napisano (edytowany)
5 godzin temu, kaspej napisał:

jak ktos doły kopie albo pracuje z gòwnem to musi się myć codziennie, normalny człowiek nie potrzebuje co chwile się szorować jak jakaś damulka z dworu, bez jaj..... codzienne mycie nie tylko nie jest zdrowe ale i złe środowiskowo,..... co 3 dni można się spokojnie myć, może nawet raz na tydzień, zależnie od pogody i czy trzeba ruszać z domu w teren

I mój bosze cooo 🤣.. o nie..jeśli ty tak robisz to współczuję osobom, które z tobą przebywają w jednym pomieszczeniu. I wez tu z takim sie kochaj lub tylko przebywaj w jednym miejscu z kimś takim..nie, dobra. Cześć 😂

Edytowano przez *кєяi*

5 godzin temu, kaspej napisał:

Współczuję osobom które muszą przebywać z Tobą w jednym pomieszczeniu. Szczególnie teraz kiedy jest tak gorąco.

5 minut temu, *кєяi* napisał:

I mój bosze cooo 🤣.. o nie..jeśli ty tak robisz to współczuję osobom, które z tobą przebywają w jednym pomieszczeniu. I wez tu z takim sie kochaj lub tylko przebywaj w jednym miejscu z kimś takim..nie, dobra. Cześć 😂

On pewnie jeszcze loda by chciał 😂 😂 😂 😂 

Przed chwilą, AntyBazyl napisał:

On pewnie jeszcze loda by chciał 😂😂😂😂 

Nie, ja nawet sobie tego nie wyobrażam 🙈 Ja mam tylko szczerą nadzieję, że tak sb nieumiejętnie zażartował,bo jeśli to prawda to..yy..xD

Ps. co tak kusisz tym przystojniakiem? 😏

1 minutę temu, *кєяi* napisał:

Nie, ja nawet sobie tego nie wyobrażam 🙈 Ja mam tylko szczerą nadzieję, że tak sb nieumiejętnie zażartował,bo jeśli to prawda to..yy..xD

Ps. co tak kusisz tym przystojniakiem? 😏

Żeby tutejszym meskim megalomanom z wyglądem zapyziałego capa przypomnieć jak wygląd prawdziwy mężczyzna 😎 

43 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Żeby tutejszym meskim megalomanom z wyglądem zapyziałego capa przypomnieć jak wygląd prawdziwy mężczyzna 😎 

lepiej uwazaj bo brzydal autortematu30 znowu targnie sie przez to na swoje zycie :D

i wklej lepiej swoja focie bez makijazu, chcemy zobaczyc jak wyglada prawdziwa i naturalna kobieta :D hehe

swoja droga ten typ z awatara pewnie ma takie same pustki pod kopula jak i ty, ciekawe co z niego zostanie jak kolo 40 snieznobiale zabki i idealnie ulozone wloski powypadaja, morda sie pomarszczy a kaloryfer zmieni sie w piwny brzuchol :D no bo wiadomo ze predzej czy pozniej silownia sie znudzi i nic innego nie bedzie robil tylko gnil na kanapie przed tv z piwskiem w lapie :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się