Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Xardas2309

Test weryfikujacy niezdecydowana kobietę

Polecane posty

Tak jak w tytule. 

Poznałem kobietę lat 35 na czacie. Jest pociąg fizyczny spodobalisny się sobie itp. Miała tak jakieś swoje problemy. 

Ogół ie zauważyłem że co ja chce zerwać. Kontakt co jejwypominam kłamstwa lub olewanie ona nagle się boi że mnie straci. Dość nerwowo na to reaguje. Kiedy ja się staram żartuję ona się tymchyba bawi a niekiedy olewa. Nie napisała że nie chce się spotkać a calyczas to przekłada twierdząc że jeszcze nie teraz. Natomiast na czacie siedzi isie świetnie bawi. 

 

Jak ja zweryfikować co do niej napisać czy jak się zachować abyja w jakiś sposób zweryfikować przycisnac lub cokolwiek tak aby zrozumieć na czym się stoi. Bo narazie wogole nie wiem na czym stoję. Ona gra dwulicowo. Może się też boi bo wspominała że ciężko jej z nawiązywanie kontaktów. No na internecie tego jakoś nie widzę ale może faktycznie tak jest. 

Jak ja zweryfikować. Kiedyś mi pisała że nie teraz że narazie możemy być znajomymi że ma stresy na głowie. Ani razu się nie spotkaliśmy. Więc boję się cokolwiek działać. Teraz znowu mi całuski wysyła drocxy się. Widać że czegoś chce. Co zrobić. Jak ja zweryfikować jak ja wybadac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam podobnie. Olej temat i szukaj kogoś wartościowego. Jest wiele osób które szukają poważnie. Mi to wygląda na to że boi się zaangażować. Zresztą, skoro nie chce przenieść znajomości do realu to zdecydowanie bez dwóch zdań zostaw ją. Nie trać czasu i energii na to 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo ma cie w d.. albo się boi że to spotkanie z jakichś powodów będzie ostatnim. Spotkanie na żywo wszystko weryfikuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olej. Ona też oleje, albo zrozumie, że bardzo chce kontynuować znajomość. Gdyby tak właśnie stało się, nie daj się złamać, niech trochę poskamle, nie reaguj, utrzyj nosa. W ostateczności zlej, bo jak Ty chciałeś to ona miała fochy, więc odwet wskazany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ona pisała mi tak. Bo niestety źle znioslem trzymanie uczuć w sobie i trochę jej wypaplalem że jest fajna podoba misie trochę ja czarowalem. Trafiłem na okres kiedy ona się z kimś rozstała a z innymi była sklocona. Po prostu stopniowo przestała na mnie reagować do momentu aż stałem się złem tego świata. Ona chyba to uznała jako randkę i dążenie do związku. O mi pisała że na tą chwilę możemy być jedynie znajomymi i musi sobie wszystko przemyśleć. 

Wygarnialem jej parę razy i miała do mnie pretensje że przecież nie napisała mi że nie chce ale nie napisała mi że chce.  Podkresle że parę razy próbowałem kończyć z nią. Wtedy jak się zaczęła angażować to aż miło nawet pierwsza napisała. 

I teraz znowu się drocxy śmieje się wysyła całuski. I nie wiem jak to odebrać. Ona ma 35 lat myślę ę nie ma jej co traktować jak 20 łatkę. Boję się obecnie cokolwiek zrobić bo już tak było. Pisałem olewajaco ona była na mnie zła za to że jestem na nią zły. Angazowalem się też wyszedłem na złego. Ja nie wiem co robić już. Właśnie też mi się wydaje że ona się czegoś boi. Dlatego jak ja najlepiej zweryfikować. Nie chciałbym ją olewac ale wiedzieć na czym stoję. Bo gdyby nic nie było to by mi pozwoliła odejść. A tak to boję się zaproponować i angażować w nią. I boję się jednocześnie ja olać bo i tak i tak może być źle. Wydaje misie że ona po przejściach jest. Jak to rozwiązać najlepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdobycie się na realną rozmowę przez taki czas to totalne olewanie kogoś. Tym bardziej jak widać jak ktoś się świetnie przy tym bawi, a tynie. Nikt tak nie robi jak mu zależy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to próbuje sobie ustalić. Gubię się z tym i dlatego postanowiłem zapytać. 

Czyli wymówka typu że mam dużo nerwów dużo stresu jestem po rozstaniu muszę to przemyśleć jestem mało otwarta i odważna na ludzi to tylko wymówka? 

Wydaje misie że faktycznie dam sobie spokój. Masakra z tymi babami. Ale najpierw to ja się zabawie. Odwdzięczę się. I dziękuję za uświadomienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Xardas2309 napisał:

Właśnie to próbuje sobie ustalić. Gubię się z tym i dlatego postanowiłem zapytać. 

Czyli wymówka typu że mam dużo nerwów dużo stresu jestem po rozstaniu muszę to przemyśleć jestem mało otwarta i odważna na ludzi to tylko wymówka? 

Wydaje misie że faktycznie dam sobie spokój. Masakra z tymi babami. Ale najpierw to ja się zabawie. Odwdzięczę się. I dziękuję za uświadomienie 

Bawisz się i to cały czas. Szkoda..., że nic nie łapiesz.. Spłycasz coś całkowicie do fejsów itp... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponowałem że 20 razy spotkanie. Wychodziłem z inicjatywą. Raz byłem tym Lym a teraz. Się że mną droczy. Nie rozumiem. Dlatego zapytałem czy jej się nagle coś zmieniło czy co. Rzuciłem hasłem pod pretekstem że będę w jej mieście niezareagowala. A w życi to mam. Pora się wyluzowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Xardas2309 napisał:

Proponowałem że 20 razy spotkanie. Wychodziłem z inicjatywą. Raz byłem tym Lym a teraz. Się że mną droczy. Nie rozumiem. Dlatego zapytałem czy jej się nagle coś zmieniło czy co. Rzuciłem hasłem pod pretekstem że będę w jej mieście niezareagowala. A w życi to mam. Pora się wyluzowac. 

Nie wiem komu. Przyprowadzisz narzeczoną i synka? 

Spfepszaj w podskokach!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×