Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Smutna554

Wykorzystanie, ja nadal coś do niego czuję

Polecane posty

Wiem że teraz pewnie nie wiem co sobie o mnie pomyślisz ale wysyłaliśmy sobie nagie zdjęcia bo on teraz ogólnie wyjechał za granicę w czerwcu i wraca we wrześniu. I pisaliśmy i ogólnie prawie cały czas ale ostatnio przez jakies3 tyg prawie wgl nie pisaliśmy, bardzo mało pisaliśmy . I on tłumaczył się brakiem czasu ale ja wiedziałam że coś jest nie tak. I wczoraj we wtorek też pisaliśmy na te tematy i pisał że jak wróci to musimy się spoykac itd. to pewnie liczył na seks. A na drugi dzień, wczoraj napisał czułam że znowu coś jest nie tak i zapytałam czy pisze jeszcze z kimś a on że tak z paroma dziewczynami których nie zna ale one są tak jakby inne a nie takie jak ja i z nimi na te tematy nie pisze, że pisał tylko ze mną itd. i napisał że musimy to zakończyć i mnie zablokował. I ja tak jak pisałam założyłam nowe konto i napisałam mu parę wiadomości i on odczytał i napisał że ma wyrzuty sumienia że wysyłał mi takie zdj i że ogólnie pisaliśmy o takim czymś a wtedy sam ten temat zaczął o seksie. I napisał że ja to mogłam spławić na początku itd. i pisał że prze zten zdj które sobie wysyłaliśmy już się mu tak nie podobam itd. I później napisał że jego kolega zostawił dziewczynę i ona mu sie mega podoba a on się o tym rano dowiedział że wczoraj. I że jak wróci do Polski to się będzie o nią starał. Ale mi się to jakieś dziwne wydaje bo na początku pisał że pisze z paroma innymi dziewczynami a później z tamtą kolegi była dziewczyną wyskoczył. Nie wiem ale mi się wydaje że on coś tu ściemnia. Ja wiem że ja się nieodpowiedzialnie zachowałam ale on mi się mega podobał i nadal podoba. Jeszcze we wtorek pisał że jak wróci to się spotkamy itd. a w środę takie coś . I wgl to ja to gdzieś było na początku lipca jego kolega zaczęła do mnie pisać i ja mu to napisałam i on mi kazał go spławić i wydawał się taki roztrzęsiony jakby był o mnie zazdrosny i jeszcze pisał że ten jego kolega mówił żebym ją do niego nie pisała w sensie dla niego i on mówi pewnie pisał dlatego że sam chce do ciebie. Ale ja jego Kielce zablokowalam i później wszystko było ok a teraz takie coś. Więc on był nawet o mnie zazdrosny itd. to czyżby przez wysyłanir takich zdj przestało mu na mnie zależeć? Ja mu wczoraj napisałam że ty nawet nie wiesz jak ja się teraz czuję itd. a on że ja ci niczego nie obiecywałem itd. no ale jednak pisał że mu zależy, że mu się podobam itd. To wszystko jest dla mnie dziwne ja naprawdę nie rozumiem tej całej sytuacji , wstyd mi jest mówić o tym rodzicom no bo by była wanatura że takie coś zrobiłam itd. ale nadal on mi się podoba. Czuję jakby coś we mnie pękło. Chciałabym mu coś takiego ostrego napisać żeby mu się przykro zorbili. Ale słów mi brakuje. Co ja mam zrobić? Ja chcę o niego walczyc ale jak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co walczyć o kogoś, kto ma Cię gdzieś. Trochę szacunku do samej siebie. 

Edytowano przez agama1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agama1990 napisał:

Po co walczyć o kogoś, kto ma Cię gdzieś. Trochę szacunku do samej siebie. 

Ale ja nie umiem zapomnieć, zależy mi na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Bimba napisał:

No to poniżaj  się dalej, powodzenia. 

Ale nie wydaje Ci się to wszystko jakieś dziwne? Serio przez takie zdjęcia mogło mu to wszystko przejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce Ci się rozkminiać  te bzdury?

Facet wyraźnie  pokazał  gdzie Cię ma i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bimba napisał:

Chce Ci się rozkminiać  te bzdury?

Facet wyraźnie  pokazał  gdzie Cię ma i tyle 

Ale ja nie umiem zapomnieć, to jest najgorsze i łatwo jest powiedzieć zapomnij ale nie da się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Smutna554 napisał:

Łatwo powiedzieć...

Ciekawe co Ty byś zrobiła zrobił jakby to się Ci przytrafiło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacisnelam zęby  i zaczęłam nowe  życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyślij więcej nagich zdjęć, to na pewno wzbudzi w nim szacunek i żal 😂 Dostałaś nauczkę i wyciągnij wnioski, a nie uganiasz się za facetem, który ma Cię w d... i traktował jako rozrywkę na nudne dni 🙂 I na przyszłość staraj się lepiej dobierać komu takie fotki wysyłasz, bo ja osobiście bałabym się, że ktoś je gdzieś zobaczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Bimba napisał:

Podejdź do tego tak, ze czasu nie cofniesz i tyle. A zresztą dzisiaj fotki to kazdy może wykraść z twojego telefonu więc poeiedz mu ze same sie przesylsly jakby co albo ze ktos wykradl je i przesłał elasnie jrmu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, heynevermind napisał:

Wyślij więcej nagich zdjęć, to na pewno wzbudzi w nim szacunek i żal 😂 Dostałaś nauczkę i wyciągnij wnioski, a nie uganiasz się za facetem, który ma Cię w d... i traktował jako rozrywkę na nudne dni 🙂 I na przyszłość staraj się lepiej dobierać komu takie fotki wysyłasz, bo ja osobiście bałabym się, że ktoś je gdzieś zobaczy. 

Zabić to mało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Ale ja cały czas o tym myślę i jak sobie pomyślę to odrazu ryczę, to jest najgorsze. A po drugie pisaliśmy prawie 4 msc, więc długo a teraz piszę że nie jestem w jego typie. To po co przez tyle czasu ze mną pisał 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Zabić to mało!!

Ale ja cały czas o tym myślę i jak sobie pomyślę to odrazu ryczę, to jest najgorsze. A po drugie pisaliśmy prawie 4 msc, więc długo a teraz piszę że nie jestem w jego typie. To po co przez tyle czasu ze mną pisał 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Smutna554 napisał:

Ale ja cały czas o tym myślę i jak sobie pomyślę to odrazu ryczę, to jest najgorsze. A po drugie pisaliśmy prawie 4 msc, więc długo a teraz piszę że nie jestem w jego typie. To po co przez tyle czasu ze mną pisał 

 

Skad moge wiedzieć?  Moze znacie się na tyle długo, ze takie fotki w waszym wykonaniu to żaden wyczyn,  haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Skad moge wiedzieć?  Moze znacie się na tyle długo, ze takie fotki w waszym wykonaniu to żaden wyczyn,  haha

Łatwo powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×