Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KrasnalHałaBała

Czy was tez rozwalają ludzie chełpiący się stanowiskiem menadżera a przecież to taki zwykły brygadzista

Polecane posty

Przed chwilą, *Piotr* napisał:

Ważna jest kasa nie umie, zasobami ludzkimi umiećć zarządzać co z tego wyeksplatujesz ludzi jak potrzeba bendzie dętka.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale lepsze rozwiązania są po to, by człowiek nie musiał bezowocnie tyrać, będąc nieproduktywny, psując przy tym wyniki całej grupie, gdzie ktoś musi mu pomagać (nieodpłatnie) w jego obowiązkach. Taki nieefektywny pracownik marnuje zasoby, marnuje czas, swoją energię, pieniądze pracodawcy i psuje proces produkcyjny. Znalazło by się jeszcze kilka minusów, bo to na pewno nie wszystko.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pampasgräs silvervit napisał:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale lepsze rozwiązania są po to, by człowiek nie musiał bezowocnie tyrać, będąc nieproduktywny, psując przy tym wyniki całej grupie, gdzie ktoś musi mu pomagać (nieodpłatnie) w jego obowiązkach. Taki nieefektywny pracownik marnuje zasoby, marnuje czas, swoją energię, pieniądze pracodawcy i psuje proces produkcyjny. Znalazło by się jeszcze kilka minusów, bo to na pewno nie wszystko.😉

nie ma pracowników do wszytkiego się nadają, wykorzystać ich tak byli najbardziej produktywni 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pampasgräs silvervit napisał:

No i co do tytułu to brygadzistą nie jest menedżer, a team lider. Menedżer stoi jednak wyżej na tej nadmuchanej drabinie przecenionych talentów.😁

Menadzer ułatwia zbycie towaru i zamówień nawet reklamą, zadbanie  o dostawy całe spektrum wraz rekrutacją pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *Piotr* napisał:

nie ma pracowników do wszytkiego się nadają, wykorzystać ich tak byli najbardziej produktywni 😉

I tak ich wykorzystują, wykorzystują nas... taki świat, taki kapitalizm... tylko, gdzie te wspaniałe teorie na temat ulepszeń, te wszystkie kursy, wdrażanie rozwiązań technicznych i ułatwiań procesów pracy? Nie ma, bo ci ludzie/brygadziści są jacyś ograniczeni😂. Przecież są specjalistyczne kursy, fakultety, mba... które szumnie o tym traktują. A ja jeszcze nie spotkałam takiej osoby na żywo, która byłaby rzutka, pełna werwy i inteligencji, miała chęci, przenikliwość i zdolności do tego by pomóc firmie ograniczyć straty i pomóc pracownikom, by nie pracowali jak głupcy marnując swoje siły na nic. Przecież pracownicy na logistyce mogliby męczyć się 10 razy mniej, a zrobić 2 razy więcej. Rozumiesz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pampasgräs silvervit napisał:

I tak ich wykorzystują, wykorzystują nas... taki świat, taki kapitalizm... tylko, gdzie te wspaniałe teorie na temat ulepszeń, te wszystkie kursy, wdrażanie rozwiązań technicznych i ułatwiań procesów pracy? Nie ma, bo ci ludzie/brygadziści są jacyś ograniczeni😂. Przecież są specjalistyczne kursy, fakultety, mba... które szumnie o tym traktują. A ja jeszcze nie spotkałam takiej osoby na żywo, która byłaby rzutka, pełna werwy i inteligencji, miała chęci, przenikliwość i zdolności do tego by pomóc firmie ograniczyć straty i pomóc pracownikom, by nie pracowali jak głupcy marnując swoje siły na nic. Przecież pracownicy na logistyce mogliby męczyć się 10 razy mniej, a zrobić 2 razy więcej. Rozumiesz?;)

taka Polska póki Tania Siła Robocza  Ukraina itp jest tańsza od technologi sie nie opłaca.

Pis miał dobry pomysł podnieść pensje pracownikom wtedy pracodawcy byli zmuszeni  wdrażania  technologii, kwestja cudzoziemców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, *Piotr* napisał:

taka Polska póki Tania Siła Robocza  Ukraina itp jest tańsza od technologi sie nie opłaca.

Pis miał dobry pomysł podnieść pensje pracownikom wtedy pracodawcy byli zmuszeni  wdrażania  technologii, kwestja cudzoziemców. 

Aczkolwiek zasadniczo nie chodzi o to. Dam Ci przykład, dosyć śmieszny. W Amazonie premię za wydajność wypracowuje się wspólnie na całym dziale. I teraz tak, na pakowaniu przesyłek pracują pakowacze, a współpracuje "logistyka", która ma w obowiązku uzupełniać wszystkie potrzebne pakowaczom do pracy niezbędne materiały, takie jak kartony, koperty, taśmy, naklejki, wodę do sklejarki i inne. Logistyka natomiast (młodzi chłopcy w wieku poborowym) się nie wyrabia i pakowacze muszą sami uzupełniać sobie towar. To jak mają być wydajni i dlaczego mają wykonywać nieodpłatnie obowiązki pracowników logistyki? I jeszcze team lider tłumaczy tych chłopców: "bo oni muszą robić tyle kilometrów"... -no jasne, jeśli chodzi pięć razy w to samo miejsce na drugi koniec hali, by poprzynoscić kartony na raty - zamiast wziąć wózek pójść tam raz i wyposażyć pakowaczy w niezbędne narzędzia po zęby za jednym razem to łazi jak ten smród po gaciach, pakowacze czekają na materiał albo wykonują oprócz swojej - prace logistyczne, a tamten jeden z drugim jest zmęczony w ogóle nie pomagając, to ja nie mam pytań.😂😂😂 Czaisz?😉

Edytowano przez Pampasgräs silvervit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nie chodzi nawet o technologię, a o pomysłowość. O ułatwianie sobie pracy czyli życia.  Chodzi o bystrość i inteligencję. Stanowczo przeceniłam intelekt Polaków. Przykre to bardzo...😟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Aczkolwiek zasadniczo nie chodzi o to. Dam Ci przykład, dosyć śmieszny. W Amazonie premię za wydajność wypracowuje się wspólnie na całym dziale. I teraz tak, na pakowaniu przesyłek pracują pakowacze, a współpracuje "logistyka", która ma w obowiązku uzupełniać wszystkie potrzebne pakowaczom do pracy niezbędne materiały, takie jak kartony, koperty, taśmy, naklejki, wodę do sklejarki i inne. Logistyka natomiast (młodzi chłopcy w wieku poborowym) się nie wyrabia i pakowacze muszą sami uzupełniać sobie towar. To jak mają być wydajni i dlaczego mają wykonywać nieodpłatnie obowiązki pracowników logistyki? I jeszcze team lider tłumaczy tych chłopców: "bo oni muszą robić tyle kilometrów"... -no jasne, jeśli chodzi pięć razy w to samo miejsce na drugi koniec hali, by poprzynoscić kartony na raty - zamiast wziąć wózek pójść tam raz i wyposażyć pakowaczy w niezbędne narzędzia po zęby za jednym razem to łazi jak ten smród po gaciach, pakowacze czekają na materiał albo wykonują oprócz swojej - prace logistyczne, a tamten jeden z drugim jest zmęczony w ogóle nie pomagając, to ja nie mam pytań.😂😂😂 Czaisz?😉

Nie wiem jak jest w Amazonie wiem jak jest magazynach Rosmana , tam naszą słuchawki  pakują,  mają komputery każda paleta jest przypisana konkretnie do danego składowiska, wózkowy ma komputer wózku listę zamówień ściąga tak dopracowane jak u Niemca, podchodzi do konkretnie nie szuka może tam jest.

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Zasadniczo nie chodzi nawet o technologię, a o pomysłowość. O ułatwianie sobie pracy czyli życia.  Chodzi o bystrość i inteligencję. Stanowczo przeceniłam intelekt Polaków. Przykre to bardzo...😟

Na początku zastanawiałem się czy może trochę się podroczyć ale z tego co później przeczytałem widzę że już jesteś na odpowiednim stanowisku i po odpowiednich studiach. W sumie dobrze że tacy ludzie, pewni siebie istnieją. Niech pomagają ulepszać ten kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierze towar z palety jest opakowanie kartonowe wyrzuca w alejkę, chodzą ciecie i zbierają,  jest dopracowane w każdym szczególe do perfekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Hellies napisał:

Na początku zastanawiałem się czy może trochę się podroczyć ale z tego co później przeczytałem widzę że już jesteś na odpowiednim stanowisku i po odpowiednich studiach. W sumie dobrze że tacy ludzie, pewni siebie istnieją. Niech pomagają ulepszać ten kraj.

Niestety nie, bo zajmują je odpowiednie osoby po odpowiednich studiach.😂😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Hellies napisał:

Na początku zastanawiałem się czy może trochę się podroczyć ale z tego co później przeczytałem widzę że już jesteś na odpowiednim stanowisku i po odpowiednich studiach. W sumie dobrze że tacy ludzie, pewni siebie istnieją. Niech pomagają ulepszać ten kraj.

No, powiem szczerze, że jestem bardzo rozczarowana faktem, że ani stanowisko, ani studia nie świadczą o umiejętnościach. To bardzo żenujące.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, *Piotr* napisał:

Bierze towar z palety jest opakowanie kartonowe wyrzuca w alejkę, chodzą ciecie i zbierają,  jest dopracowane w każdym szczególe do perfekcji.

To są proste prace i powinny być wykonywane bezbłędnie. A nie są. I to właśnie jest dalekie od ideału biznesowego. A to jest z kolei wina brygadzisty, bo przecież zwykły pracownik nie ma praktycznie świadomości, dlatego jest zwykłym pracownikiem. Dlatego ja się pytam co ten brygadzista tam robi? Skoro nie potrafi sobie poradzić i odpowiednio wyszkolić pracowników?;)

Edytowano przez Pampasgräs silvervit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBubble napisał:

W korpo często wymyśla się nazwy które dla laika świadczą o byciu kimś ważnym co oczywiście jest gowno prawda ale menadzer dziki wonsz brzmi dostojniej. 

Podaj przykład stanowiska korporacyjnego oraz przykładowy zakres obowiązków.☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Podaj przykład stanowiska korporacyjnego oraz przykładowy zakres obowiązków.☺

Sprzedawanie ubezpieczeń na życie?

Ksiegowy? -całe korpo nie składa się z księgowości...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Podaj przykład stanowiska korporacyjnego oraz przykładowy zakres obowiązków.☺

Podmywanie się i obsługa klijentów 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, *Piotr* napisał:

Podmywanie się i obsługa klijentów 🤣

Dowcipniś😉

No dawaj, analiza danych? Sprzedaż? Reklama? Cóż za trywialność. Tak samo wątłe jak przynoszenie pustych pudełek.☺ To już piekarz jest więcej wart, a Besos zarobił miliardy na wysyłaniu produktów przez internet.😂😉

Edytowano przez Pampasgräs silvervit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Dowcipniś😉

No dawaj, analiza danych? Sprzedaż? Reklama? Cóż za trywialność. Tak samo wątłe jak przynoszebie pustych pudełek.☺ To już piekarz jest więcej wart, bo Besos zarobił miliardy na wysyłaniu produktów przez internet.

Nie wymagaj niemożliwego 🙂  nie ten poziom społeczny.

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Podaj przykład stanowiska korporacyjnego oraz przykładowy zakres obowiązków.☺

młodszy specjalista d.s. kontaktów z klientami czytaj operator infolinii  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×