Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AutorTematu30

Mam pytanie do wszystkich autentycznie nieatrakcyjnych osób jak ja..

Polecane posty

I serio dziwisz się ,że jakaś panna kiedyś cie olala?Przecież z samej pisowni bije od Ciebie tyle nienawiści i pogardy że szok..odpuść sobie,nie chce już widzieć twoich chorych odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

posluchaj kolezanki ktora z brzyduli stala sie pieknoscia bo tak o sobie myslala i caly swiat stanal na jej widok. na twoj tez moga sie pos/rac. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, BoniBluBubble napisał:

W twojej wyobraźni. 

Nie prawda. Fajny awatar 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wsparcie,choć naprawdę liczyłem na merytoryczne wypowiedzi,które wiele by mi pomogły,osób,czujących podobnie do mnie ..a nie odpisywanie choremu z nienawiści cebulakowi..ale miło,że są osoby rozumiejące to,o czym chciałem porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

argumenty dzieci z liceum 😄 to jaki kiedys bylem, a tym bardziej dla niej, nie ma nic wspolnego z tym co tu pisze. trudne do zrozumienia chyba ze podobna sytuacja mogla wiele zmienic. syndrom biedaczka z liceum trzeba jak najszybciej zwalczyc, zeby normalnie zyc. moze kiedys to chlopcze zrozumiesz, czyli zalosne zachowanie, wlasnie jak sam prezentujesz czyli wszyscy na niego sr/aja a ten marzy o tym zeby go lubili i zapraszali na imprezki i razem obrabiali dupy kazdemu kogo akurat tam nie ma 😄 no i uchlewali ryje, no bo nic innego na imprezkach sie przeciez nie robi. aaa przepraszam, tez ruucha sie uchlane kolezanki po kiblach. no faktycznie - sens zycia 😄 z tamtymi smieciami to ja zakonczylem wszystkie znajomosci, co bylo czyms pieknym i jednym z moich wielkich zwyciestw nad smieciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, AutorTematu30 napisał:

Dziękuję za wsparcie,choć naprawdę liczyłem na merytoryczne wypowiedzi,które wiele by mi pomogły,osób,czujących podobnie do mnie ..a nie odpisywanie choremu z nienawiści cebulakowi..ale miło,że są osoby rozumiejące to,o czym chciałem porozmawiać 

ty juz lepiej do tej anglii nie lataj pajacu... cebulak hehehe dokladnie to pasuje do ciebie lamusie. idz poplacz do mamusi ze ci ktos kilka slow prawdy powiedzial w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, *кєяi* napisał:

Dobra wprdj już typie.

a ty sama wypier/dalaj. twoje forum? bede sobie pisal co chce, gdzie chce i kiedy chce.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *кєяi* napisał:

zenujące.

lepiej ci? świetnie musiałeś się na początku ukrywać, a potem już się dowiedziała z kim ma do czynienia, plus dla niej.  

gowno wiesz o calej sytuacji i sie ciesze ze tylko ogolnikowo pisalem. i myslalem ze dla dobra kobiet buhahaahha nie zaslugujecie zeby nas/rac na was.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nagle takie cudowne 😄😄😄 nie patrza na wyglad lololol to wy tego slabego psychicznie typa wpedzilyscie w depresje czy inne nerwice. a w ogole czekam na posty ANTYbazyla z umalowanym ryjem w tym temacie. pewnie taka sama pieknosc jak ta ktorej sie tak wszystko odmienilo 😄

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trudno nie miec 😄 umalowala ryja i nagle bramy niebios jej sie otworzyly. no bo wiekszosc pustakow podnieca sie sztucznymi ryjami, co mozna zaobserwowac np tutaj na tym forum 😄 ale spoko, bez przykladow. argument o kupieniu podkladu stary i niejary...

Edytowano przez ZZZqqq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, ZZZqqq napisał:

kolejne mentalne liceum 😄 ze tez takie gowna maja wielki wplyw na naprawde wartosciowe osoby...

Zle ujęłam - przebieranie w chłopakach miało znaczyć że wybieram fajne wartościowe, uczuciowe osoby które mnie pociągają i pasują mi pod wieloma względami. Mam tak duże poczucie własnej wartości, że nie biorę co popada. Rozstaje się jeśli mi osoba nie odpowiada, nie żyje w toksycznych związkach. Obecnie jestem w stałym związku, który mi odpowiada. Radzę kazdemu być wybrednym i "przebierac" bo patrząc na ludzi to mało jest szczęśliwych par, które są ze sobą bo bardzo chcą. Większość dom, dzieci itd. Ja taka nie będę. 

A powodzenie mi do głowy nie uderzyło bo nikim się nie bawię. Także ten.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, uzyszkodnik napisał:

Wiesz, chcialabym Ci zwrocic uwage na to, ze zdrowe zwiazki nie wygladaja jak rollercoaster. Tylko toksyczne. 

ciekawe jak maly procent jest tych zdrowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czas na ASOTa i relaks, jeb/ac te wasze bzdury... po co znowu sie wdalem w te bezsensowne dyskusje. Jableczna zglos mnie (umieram ze strachu 😄 taka grozna zawsze jestes pod tym wzgledem :D) i mam nadzieje ze skasuja moje konto i wszystkie moje posty. ale tak naprawde jestem taki jakiego kiedys mnie wychwalalas. ale niewazne, zglos mnie i juz mnie nie cytuj. nara.

Edytowano przez ZZZqqq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, uzyszkodnik napisał:

Rozmawialam kiedys na ten temat z psychologiem i podobno niestety takich naprawde zdrowych i udanych jest mniejszosc, ale ja bede do takiego dazyc.

Forum nie znajdziesz który zdrowy myślący facet wolny szukał to na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, uzyszkodnik napisał:

A skad pomysl, ze szukam faceta na forum i w ogole ze szukam?

Coś napisać było faktem daj luzu, napisałem retorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi że mój wątek zamiast nieść merytoryczne przemyślenia osób podobnych mi,skończył się na jazgocie jednego ...y obrażającego wszystkich ..Nie rozumiem dlaczego administracja nie reaguje skoro zglaszalem to 2 razy..Koleś pisze że jego kumple to smieci..skoro się z nimi zadawał to sam jest.. kim?No właśnie .Ps Zapewne nawet na mapie nie wiesz gdzie ta Anglia leży więc lepiej się nie wypowiadaj..Co do osób,które zajrzą na ten temat i mimo wszystko nie zniechęca się tym ...a..Zapraszam do rozmowy prywatnie,wiadomosci mozna wysłać na moim profilu..Pozdrawiam nieliczne osoby,które poważnie potraktowały mój temat..I nie wdawajcie się z interakcję z tym żałosnym prostakiem..Pozdrawiam i spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AutorTematu30 napisał:

Przykro mi że mój wątek zamiast nieść merytoryczne przemyślenia osób podobnych mi,skończył się na jazgocie jednego ...y obrażającego wszystkich ..Nie rozumiem dlaczego administracja nie reaguje skoro zglaszalem to 2 razy..Koleś pisze że jego kumple to smieci..skoro się z nimi zadawał to sam jest.. kim?No właśnie .Ps Zapewne nawet na mapie nie wiesz gdzie ta Anglia leży więc lepiej się nie wypowiadaj..Co do osób,które zajrzą na ten temat i mimo wszystko nie zniechęca się tym ...a..Zapraszam do rozmowy prywatnie,wiadomosci mozna wysłać na moim profilu..Pozdrawiam nieliczne osoby,które poważnie potraktowały mój temat..I nie wdawajcie się z interakcję z tym żałosnym prostakiem..Pozdrawiam i spokojnej nocy

Nakręcasz.

Szukasz też atrakcyjnej?  rozejrzyj się, nie wszystkie są piękne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, AutorTematu30 napisał:

Przykro mi że mój wątek zamiast nieść merytoryczne przemyślenia osób podobnych mi,skończył się na jazgocie jednego ...y obrażającego wszystkich ..Nie rozumiem dlaczego administracja nie reaguje skoro zglaszalem to 2 razy..Koleś pisze że jego kumple to smieci..skoro się z nimi zadawał to sam jest.. kim?No właśnie .Ps Zapewne nawet na mapie nie wiesz gdzie ta Anglia leży więc lepiej się nie wypowiadaj..Co do osób,które zajrzą na ten temat i mimo wszystko nie zniechęca się tym ...a..Zapraszam do rozmowy prywatnie,wiadomosci mozna wysłać na moim profilu..Pozdrawiam nieliczne osoby,które poważnie potraktowały mój temat..I nie wdawajcie się z interakcję z tym żałosnym prostakiem..Pozdrawiam i spokojnej nocy

tepak znowu musial pokazac swoja prawdziwa twarz. gowno o mnie wie ale mysli ze wie wszystko. jak jableczna. i wykorzystuje jakies szczegoliki zeby dopier/dolic. ale nie wyjdzie nigdy. po tym latwo poznac jaki ktos jest "dobry". w Anglii chlopcze bylem 2 razy. i duzo mnie nauczyla. a ciebie jak widac gowno nauczyla ale zgrywasz wielkiego podroznika i znawce 😄 nie bales sie tam z pokoiku wychodzic? tam ludzie sa przyzwyczajeni do roznego brzydactwa z calego swiata wiec nie robiles na nich wielkiego wrazenia. chociaz dziwne ze robisz na polaczkach, przeciez ku/rwa wiekszosc to takie paskudne ryje ze rzygac sie chce 😄 szczegolnie od 40 w gore 😄 ale maja czelnosc pier/dolic ciagle o wygladzie. ehhhh co za narod 😄 czekam na bana i skasowanie moich wszystkich postow smieciu modzie czy tam adminie tego smietnika 😄 nikt do ciebie nie napisze bo tak naprawde maja cie w dupie a tylko musza sie wybielic publicznie. no moze dla pozorow po tym cos napisza ale szybko zapomna o tobie. nie moja wina, tylko taka prawda wiec z pretensjami nie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, uzyszkodnik napisał:

Obawiam sie, ze Ty w ogole nie wiesz, co piszesz. Samo slowo „retorycznie” jest synonimem „wymownie, elokwentnie, krasomowczo”.

No nie za bardzo.

Obawiasz twoja sprawa co mi do tego?

Retorycznie oznacza dyskusja na temat.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, uzyszkodnik napisał:

Opanuj sie. Znowu piles? Wiem, ze mozesz rozmawiac bardziej kulturalnie.

akcja - reakcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, *кєяi* napisał:

ZZZqqq kocham, kiedy chcesz kończyć, ale jednak mnie wciskasz w swój monolog. Ja cię nie muszę nawet zgłaszać, a nawet gdybym nawet, szkoda mi by mi było pośwęconego czasu. 

Jego kontrataki na twoje ataki wobec niego nazywasz prawdziwą(gorszą) twarzą? Dla ciebie każdy kto się z tobą nie zgadza, albo nawet  nie zrozumie co piszesz to śm.ieć i tę.pak, nieu.dacznik i mentalne dziecko z liceum. Pytanie, kim TY jesteś? Bo na pewno nie wartościowym facetem.

I tak, kiedyś cie wychwalałam, pamiętam. Myślałam, że masz w sobie jakieś wartości, ale szybko mnie twój prawdziwy charakter sprowadził na miejsce i pokazał kim naprawdę jesteś. Wystarczyły 5 min bez mojej odpowiedzi i już ci piana poleciała i zacząłeś jazdy na mnie, tylko dlatego że nie odpisałam od razu. Jesteś naprawdę mściwym, gl.upim gnojem i chyba tak jak ta twoja była, przejechałam się na twojej kreacji siebie i więce tego błędu nie popełnię. 

skoncz pier/dolic. moj prawdziwy charakter byl wychwalany przez ciebie i nie tylko przez ciebie 🙂 ty tylko potwierdzilas wszystko. ale pewne sytuacje potrafia zrobic z "dobrego czlowieka" najgorszego skur/wiela, i to sie stalo ze mna. i ciesze sie z tego w ch/uj. koniec z naiwnoscia i pier/dolonymi sciemami. i im szybciej ten placzacy mieczak zrozumie pewne sprawy tym lepiej dla niego. kiedys mi jeszcze obesraniec podziekuje. 😄

 

taka mloda ale z pamiecia tez cos masz. ja tylko zartobliwie pisalem cos tam ze sie nie odezwalas po przeczytaniu jakiejs mojej wiadomosci. ale fakt, ze mialas w dupie typa 2x starszego to fakt 😄 juz nie zaprzeczaj bo to zrozumiale jest i nie mam pretensji o jakies glupoty.

Edytowano przez ZZZqqq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, *кєяi* napisał:

autorze wybacz za ten offtop, podbijam cenną odpowiedź Rosie. Pewność siebie to dość wielka moc, wiadomo, że od razu takim się nie staniesz, ale praca nad sobą i cierpliwość zazwyczaj dają rezultaty i wynagradzają. Tu użytkowniczka podała swój przykład, podała jeszcze inny, tu nie chodzi o to że nagle staniesz się dla wszystkich bossem i nie wiadomo jak nieziemsko przystojny, ale jeśli będziesz się sam cenił, sam siebie szanował i miał wywalone w opinie innych i nie myślał tak o swoich wadach, to ludzie tego nie zauważą. Coś w tym jest, że ludzie się dopasowywują do myśli. Jak ktoś jest fajny i widać że lubi siebie, dobrze się czuje sam ze sobą i czuć od takiej osoby pozytywną energię, to tak nie zwraca się uwagi na wygląd, a nawet może się wydać bardziej atrakcyjniejszy mimo mankamentów twarzy. Także jak to Rosie napisala, bez wymówek. Zmieniaj nastawienie, przestań myśleć co zrobią i pomyślą inni. Ty jesteś sobą, jesteś jedyny w swoim rodzaju i nie pozwól ludziom zniszczyć siebie, dbaj o samorozwój i to chyba tyle ode mnie. Powodzonka 😉

za pewnosc siebie wielu tepakow cie znienawidzi. oczywiscie w moim przypadku to juz niewazne bo nie mam zamiaru sie z nikim nigdy wiecej zadawac i nie zrobic ponownie tego bledu wiec moja wielka pewnosc siebie to wielki plus no ale nie wiesz tego? jak bedziesz od kogos fajniejsza to z zazdrosci taki smiec nie bedzie mogl wytrzymac i sprobuje cie zniszczyc czyli pewnie nastawic reszte towarzystwa przeciwko tobie. tacy sa ludzkiescierwa... a jak tego nie wiesz to pewnie gdzies w piwnicy albo garazu siedzisz jak te lezaczki czy inne pra/w/iki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i juz skonczcie z tymi wybaczeniami i przeprosinami. kur/wa jak w sadzie sie czuje 😄 moze jeszcze na pan/pani przejdzcie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, *кєяi* napisał:

autorze wybacz za ten offtop, podbijam cenną odpowiedź Rosie. Pewność siebie to dość wielka moc, wiadomo, że od razu takim się nie staniesz, ale praca nad sobą i cierpliwość zazwyczaj dają rezultaty i wynagradzają. Tu użytkowniczka podała swój przykład, podała jeszcze inny, tu nie chodzi o to że nagle staniesz się dla wszystkich bossem i nie wiadomo jak nieziemsko przystojny, ale jeśli będziesz się sam cenił, sam siebie szanował i miał wywalone w opinie innych i nie myślał tak o swoich wadach, to ludzie tego nie zauważą. Coś w tym jest, że ludzie się dopasowywują do myśli. Jak ktoś jest fajny i widać że lubi siebie, dobrze się czuje sam ze sobą i czuć od takiej osoby pozytywną energię, to tak nie zwraca się uwagi na wygląd, a nawet może się wydać bardziej atrakcyjniejszy mimo mankamentów twarzy. Także jak to Rosie napisala, bez wymówek. Zmieniaj nastawienie, przestań myśleć co zrobią i pomyślą inni. Ty jesteś sobą, jesteś jedyny w swoim rodzaju i nie pozwól ludziom zniszczyć siebie, dbaj o samorozwój i to chyba tyle ode mnie. Powodzonka 😉

mw to samo pisalem od poczatku, z ta roznica zeby niczego nie uzalezniac od ludzi. trudno zeby cos takiego spodobalo sie komus kto uzaleznia wszystko od nich. stad ta agresja u niego i nie tylko i jakies wyzwiska. szkoda ze antybazyl sie nie wypowiedziala 😄 tak czy inaczej udanego dalszego uzaleznia wszystkiego i plakania. nawet jak w koncu ktos cie polubi to i tak czekaja cie wielkie rozczarowania. moze wtedy cos zrozumiesz. ze w zyciu tylko pieniadze nigdy nie rozczaruja i nie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, AutorTematu30 napisał:

Koleś pisze że jego kumple to smieci..skoro się z nimi zadawał to sam jest.. kim?

fakt. kiedys bylem podobnym do nich smieciem, znajomi byli najwazniejsi czyli mw chlanie i inne gowna. na szczescie zmadrzalem, rzucilem nalogi w ktore mnie wciagneli i zakonczylem z nimi znajomosci. no ale mozesz tam sobie myslec co chcesz i ze nadal jestem takim smieciem, obchodzi mnie to 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, *кєяi* napisał:

No tak, bo ty masz źle to on też musi mieć śmietnik. Weź się.

siedzisz na tym forum od kilku miesiecy i twierdzisz ze tylko ja mam "zle"? 😄 moze tez poogladaj wiadomosci... od wiekszosci ludzi to trzeba trzymac sie jak najdalej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, *кєяi* napisał:

Uogólniasz. Nie wszyscy ludzie to mor.dercy, nie wszyscy ludzie to gwał.ciciele. Są też dobrzy ludzie,którzy zrobią dla kogoś wiele. Ty się nigdy o tym nie przekonasz bo wpadleś w złe towarzystwo..nie wiem gdzie trzeba mieć mózg żeby uważać że nadmiar alkoholu to jedyny warunek przyjaźni. Może nie tylko ty masz źle, ale najwięcej to ty się tu użalasz w ten sposób. Nie wiem, może pójdź do psychologa, tylko bez wyzwisk tam, może ci ulży, bo widzę że ciebie dawne sytuacje nadal bolą, chociaż tak bardzo chcesz to ukryć, ale ci się to nie udaje. Tak btw masz ch.ore serce, to po co się tak denerwujesz? Ty nie wychodzisz na kogoś kto radzi, tylko kto przyszedł z wyzwiskami i agresją.

nie przekonam sie? wyobraz sobie ze przekonalem sie nie raz. i niestety przez to pewne sprawy jeszcze bardziej bola... o wiele bardziej niz jakas choroba, na ktora mam wyje/bane, wlasnie przez pewne sytuacje. w sumie przezylem juz wszystko co chcialem, wiec moge zdychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, *кєяi* napisał:

Uogólniasz. Nie wszyscy ludzie to mor.dercy, nie wszyscy ludzie to gwał.ciciele. Są też dobrzy ludzie,którzy zrobią dla kogoś wiele. Ty się nigdy o tym nie przekonasz bo wpadleś w złe towarzystwo..nie wiem gdzie trzeba mieć mózg żeby uważać że nadmiar alkoholu to jedyny warunek przyjaźni. Może nie tylko ty masz źle, ale najwięcej to ty się tu użalasz w ten sposób. Nie wiem, może pójdź do psychologa, tylko bez wyzwisk tam, może ci ulży, bo widzę że ciebie dawne sytuacje nadal bolą, chociaż tak bardzo chcesz to ukryć, ale ci się to nie udaje. Tak btw masz ch.ore serce, to po co się tak denerwujesz? Ty nie wychodzisz na kogoś kto radzi, tylko kto przyszedł z wyzwiskami i agresją.

mozna ta chorobe wyleczyc w 100%, jest duza na to szansa i male ryzyko na jakies powiklania wiec moze sie na to zdecyduje, tylko nie wiem po co w sumie... ;/ zle napisalem, przezylem wszystko ale nie z ta osoba z ktora nabardziej chcialem no ale niewazne... mam tylko nadzieje ze nie zaluje ona swoich decyzji i ze bedzie szczesliwa bo zasluguje na to jak nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...,czy ten ...any pajac wyżej może w końcu ...ić?jaką trzeba być ... bez honoru,by każdy na niego pluł,by się od...il a ten dalej swoje .Sorry za wulgaryzmy ale jesteś tak żałosny..Masz wiele do powiedzenia?Taki jesteś kozak w necie?to dawaj face to face wyjaśnimy sobie parę rzeczy,napisz wiadomość prywatną gdzie i kiedy .O ile nie schykasz cebulaku..masz jaja,taki kozak jesteś?czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×