Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AutorTematu30

Mam pytanie do wszystkich autentycznie nieatrakcyjnych osób jak ja..

Polecane posty

Koleżance,która tak dzielnie walczyła z tym przyglupem,dziękuję za wiadomości..Liczyłem na konstruktywna rozmowę,ale przez jednego pajaca niedobrze mi się robi widząc jego wpisy..Nienawidzę alkoholików..Jeśli kogoś można nazwać smiecmi,to właśnie alkusa..I jeszcze koledzy go wciągnęli do picia..A ty kur_wa gdzie byłeś?na siłę do mordy ci lali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reasumując..To budujące że są osoby,które mimo defektu urody poradziły sobie.. zawalczyly o siebie..ale zapewne miały choć jedną bliską osobę,która je wspierala..Ja mam z tym problem..nawet nie,że nie mam takiej osoby. Ale ze nie potrafiłbym się na tyle otworzyć ..Kiedyś bardzo potrzebowałem wsparcia..Bycia zauważonym,że jest mi źle..Zostałem sam z poduszką, jedyną powierniczką..A dzis..nawet nie umialbym zwierzyc się komuś..Jeśli ktoś chciałby porozmawiać..Zapraszam ..ale niekoniecznie tu bo ten pisowski po.jeb zaraz pewnie wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieraz brzydkie osoby są pełne charyzmy i potrafią przyciągać do siebie innych ludzi, w tym odmiennej plci. Najgorsza porażka jest właśnie nie wypracowany charakter, tkwienie we własnych kompleksach, to nas zamyka przed swiatem. Pracuj nad tym, pracuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, AutorTematu30 napisał:

...,czy ten ...any pajac wyżej może w końcu ...ić?jaką trzeba być ... bez honoru,by każdy na niego pluł,

ten tekst tez jest dobry 😄 z twoich opowiesci wynika ze to na ciebie pluja zalosny pajacu, nawet obcy na ulicy i juz wiadomo dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, *кєяi* napisał:

Pewnie ta, związali go i siłą lali. Pewnie chciał kozakowac i pokazac jaki on fajny i wyluzowany, a zeby "koledzy" nie odeszli to chlał. Miał swój rozum, a może go nie miał wcale. Co to byli za koledzy, że odeszli jak chlanie się skonczyło? Najwyrazniej tylko z takimi mogl sie zadawac bo nikt inny z jego charakterem by nie wytrwal, nawet laska odeszła. 

Tutaj już raczej wiecej cennych porad nie będzie, skorzystaj z tego co napisała m.in Rosie albo załóż nastepny wątek, bo tu ten ZZZqqq nie odpuści bo on czuje wielką satysfakcję kiedy np. po tobie czy innym pociśnie. Wiesz, ma przegrane życie i uwielbia kiedy myśli ze jest ktoś kto ma gorzej. On to jak ten księgowy co tu był, miał odchodzić i coś nie może hehe :v W każdym bądź razie, jakąś cenną radę masz, Rosie się ładnie rozpisała i w sumie co tam mogłam to dodałam, ale ZZZqqq kocha ciągnąć za rękaw i łasić o uwagę, więc na tym się chyba skończy, bo tamten nie odpuści i cokolwiek kto napisze, będzie negowane przez niego i pokazywal jak on to dużo wie z życie. Heh.

heheh znowu argumenty z du/py wyjete. wszystko wiesz lepiej jak widac 😄 to ja skonczylem z nimi a nie oni ze mna, trudno jak widac zrozumiec 😄 poznalas moj prawdziwy charakter na poczatku i tez ci sie spodobal, jak wielu innym osobom a ta dziewczyna to myslala ze nasze spotkanie to najlepsze co ja w zyciu spotkalo (nie mowiac o innych wnioskach), niestety ktos jej namieszal w glowce i zrobila najwiekszy blad swojego zycia... zycie, a wlasciwie ludzie, to juz niczego mnie nie naucza bo juz nigdy nie beda mieli do tego okazji. wiecej nie popelnie pewnych bledow. chyba cie bardzo boli ze nie placze tu z samotnosci, tylko wrecz przeciwnie. i znowu tekst o "przegranym" zyciu. mam inne zdanie. osiagnalem wiele rzeczy ktore dla wiekszosci sa wrecz niemozliwe, ty wiesz tylko o rzuceniu nalogow bez pomocy ale jest to tylko wierzcholek gory lodowej. zycie to predzej ciebie upier/doli kiedys ciezko w ta twoja pewna wszystkiego (z zerowa wiedza o pewnych kwestiach) dupke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... koleś jesteś takim po.jebem że to się w głowie nie mieści .idź się napij albo powieś,cokolwiek..bo widzę że pisanie tu to twój sens życia i pewnie kilka orgazmów dostałeś..i pamiętaj że w necie nikt nie jest anonimowy ..więc albo skończ albo znajdę cię i zobaczymy,czy w 4 oczy powiesz to samo..choć zapewne narobilbys w majtki.masz jaja?pokaż je i pogadajmy w 4 oczy smialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do koleżanki wyżej..przykro mi,że wkurzały Cię moje wpisy ,nakręcanie się..wcale tego nie robiłem,raczej pisałem co czuje,bez make up-u,typowy krzyk duszy..Ale dzięki za wpis..I proszę nie reaguj na tego cio.te bo zaśmieca mój temat a chciałbym znaleźć jeszcze czyjś merytoryczny wpis..Ps dlaczego jakąkolwiek administracja tego portalu nie reaguje na zgłoszenia ws prostaka mansturbanta?zapewne bezrobotny grubas podniecający się tym że ktoś się w...i.a jego żałosna retoryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam..polamiesz mnie plus dla ciebie.,jesteś żałosny..zwykła piz.da wiedziałem że nie masz jaj..trzeba cię po prostu ignorować ,pluj ile chcesz..A co do śmieci..w twoim przypadku widać że aborcja powinna być legalna..szkoda że twoja matka nie pomyślała o niej ..i nie mansturbuj się tak często ,jako alkoholik może ci żyłka w mózgu strzelić..Głupszy co prawda nie będziesz,ale jako podatnik nie uśmiecha mi się płacić składek na leczenie kogoś takiego jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AutorTematu30 napisał:

Zapraszam..polamiesz mnie plus dla ciebie.,jesteś żałosny..zwykła piz.da wiedziałem że nie masz jaj..trzeba cię po prostu ignorować ,pluj ile chcesz..A co do śmieci..w twoim przypadku widać że aborcja powinna być legalna..szkoda że twoja matka nie pomyślała o niej ..i nie mansturbuj się tak często ,jako alkoholik może ci żyłka w mózgu strzelić..Głupszy co prawda nie będziesz,ale jako podatnik nie uśmiecha mi się płacić składek na leczenie kogoś takiego jak ty 

dobra dobra placzku 😄 na pewno bys do mnie przyjechal, juz to widze 😄 idz zakladac swoje placzliwe tematy, moze znajdziesz milosc zycia 😄 i nie zapomnij poplakac dzisiaj w nocy w podusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim,poza jednym ...em,za wypowiedzi..Dalszą konwersacja mija sie z celem przez jednego , przesiąkniętego nienawiścią i narcyzmem zwolennika PiSu.. wszystkich,którzy chcieliby porozmawiać ,podzielić się swoimi doświadczeniami,zapraszam na kontakt przez mój profil..Pozdrawiam i pięknego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ,nie ,jestem tu z jednym profilem,z całą pewnością tym kolesiem nie jestem..Dziękuję za Twoje wpisy, widzę że jesteś wartościową i inteligentna osoba..Miłe zaskoczenie na tym portalu,wręcz marnujesz tu swój czas,😊mam nadzieję że jeszcze kiedyś będę.mial okazję napisać coś do Ciebie 😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, AutorTematu30 napisał:

Chyba trolla zawiesili 😆

milcz prowokatorze. prowokuje a pozniej wielkie pretensje ze ktos po nim jedzie buhahahh beka z id/oty 😄 zreszta nie tylko on, to norma wsrod polaczkow 😄 jak to dobrze ze pozbylem sie ich z mojego zycia. 🙂

 

mieszkam w Łodzi na Retkini, kiedy wpadniesz?

Edytowano przez ZZZqqq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie moglbym podac dowolne miejsce 😄 ciekawe czy bys tam naiwniaku pojechal 🙂🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie udawanie superodwaznego tez jest standardem wsrod piz/deczek internetowych 🙂🙂 "daj adres, zaraz tam bede i pogadamy inaczej" buhahahah 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mieszkam w Łodzi pajacu i boje sie ciebie, dlatego nie podam 😄 boje sie ze bede mial koszmary z twoja przystojna facjata do konca zycia 😄😛 nie ma takich glupich ludzi zeby jechali gdzies bo cos ktos im napisal w necie. skoncz juz to pozorowanie takiego odwazniaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak tam tlumy wielbicielek, pewnie juz zapchaly ci maila co nie? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Później się dziwić że te społeczeństwo jest takie s...iale i nietolerancyjne ..Jak takie pajace istnieją..Przykre,że tacy ludzie w ogóle mają prawo głosu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, AutorTematu30 napisał:

Później się dziwić że te społeczeństwo jest takie s...iale i nietolerancyjne ..Jak takie pajace istnieją..Przykre,że tacy ludzie w ogóle mają prawo głosu..

gdyby wszyscy byli tacy jak ja to tacy jak ty mieliby raj w polsce. ja nigdy tepaku nikogo nie wysmiewalem przez wyglad czy przez to ze ktos jest gruby. cos o jakims grubasie ostatnio gadales wiec w ch/uj sie ciesze ze masz taki los jaki masz i oby nigdy sie nie zmienil 🙂 w sumie to pewne bo przeciez z takim charakterkiem i wygladem nie ma na to szans. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie udało się poznać osoby,która mogłaby swoim doświadczeniem podpowiedzieć ,jak funkcjonować z defektem..Jak mimo reakcji ludzi ,potrafi zachować pewność siebie..Jak zbudować mimo wszystko poczucie własnej wartości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×