Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Facet Was oczarowuje, jest przemily

Polecane posty

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Ja go nie dotykam, On mnie tez nie. Co najwyzej stanelismy blisko siebie, a On sie nie odsuwal. Oczywiscie flirt to tylko flirt ale On reaguje rowniez na mezczyzn ktorzy ze mna rozmawiaja lub usiluja a takze takiego ktory bezczelnie usilowal mnie przytulic i dotknac. To go wyprowadzilo z rownowagi i to juz nie wyglada mi na flirt a Tobie? 

To mi wygląda na syndrom psa ogrodnika. Bo Ty MASZ tylko jego uwielbiac i na nim skupiac uwagę 😉😏. Jeszcze niejednego takiego psa ogrodnika możesz spotkać i to niekoniecznie będzie znaczyło ze facetowi zależy na Tobie i chce zwiazku- może to znaczyć ale nie musi. Patrz na czyny a nie na slowa, a fakty są takie ze znacie sie juz jakiś czas a on nie zaproponował spotkania. Gdyby mu zależało to wymyslilby choćby ,,spotkanie dla ludzi z roboty" na piwo, takie dla kilku osób i liczyły ze przyjdziesz i porozmawiacie na innym gruncie, blizycie sie siebie. Jakaś tego typu inicjatywa była z jego strony? Nie sadze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Malutka92 napisał:

To mi wygląda na syndrom psa ogrodnika. Bo Ty MASZ tylko jego uwielbiac i na nim skupiac uwagę 😉😏. Jeszcze niejednego takiego psa ogrodnika możesz spotkać i to niekoniecznie będzie znaczyło ze facetowi zależy na Tobie i chce zwiazku- może to znaczyć ale nie musi. Patrz na czyny a nie na slowa, a fakty są takie ze znacie sie juz jakiś czas a on nie zaproponował spotkania. Gdyby mu zależało to wymyslilby choćby ,,spotkanie dla ludzi z roboty" na piwo, takie dla kilku osób i liczyły ze przyjdziesz i porozmawiacie na innym gruncie, blizycie sie siebie. Jakaś tego typu inicjatywa była z jego strony? Nie sadze. 

To sasiad. Mamy spotkania w gronie i nie tylko ale nie zaprosil mnie na randke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak tak mysle to zamiast lampy moze lepiej kurs rysowania portretowego albo malowania i wreczyc obraz z Jego pieknie namalowana twarza? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Niburdiama napisał:

Ale to Ty ja wybierasz na randke zgodnie ze swoim gustem. 

każda będzie chciała aby na nią wydawać, robić aluzje, podchody, piórka stroszyć, i ją "zdobywać" przez pokazy możliwości i ściemniania aby się na haczyk załapała, a potem przychodzi codzienność i realia, bajka się kończy i rozczarowanie że nie ma co weekend restauracji, kawiarni, wypadów pod palmy i trwonienia kasy na pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, kaspej napisał:

każda będzie chciała aby na nią wydawać, robić aluzje, podchody, piórka stroszyć, i ją "zdobywać" przez pokazy możliwości i ściemniania aby się na haczyk załapała, a potem przychodzi codzienność i realia, bajka się kończy i rozczarowanie że nie ma co weekend restauracji, kawiarni, wypadów pod palmy i trwonienia kasy na pierdoły

Mi to wszystko niepotrzebne co wymieniles, wartosci materialne interesuja mnie tylko w takim zakresie, zeby dobrze sie czuc. I powiedzmy mozliwe ze spotkalam pokrewna dusze, lecz mimo to i tak jest problem niematerialny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest naturalne ze ktos komu zalezy chce to jakos okazac poprzez pieniadze, podarunki, zaproszenia. To juz jest zwyczaj ktory ma korzenie siegajace dawnych czasow, gdzie Jegomosc staral sie o wzgledy i skladal podarunki. Ale nie ultimate luxury. To jest zbedne

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej by mnie ucieszyl wykwintny obiad przygotowany i podany wlasnorecznie przez kogos, kto mi chce zaimponowac niz zaproszenie do restauracji, bo to moze zaproponowac kazdy i nie ma w tym zadnego wysilku, kteatywnosci i duszy. Bardziej by mi odpowiadal seans w wygodnym fotelu w kameralnej atmosferze i swietle niz wojaze, bo podroze mnie mecza. I w ogole stawiam na self-made niz latwizne, na przyklad gdyby mi zaprezentowal wlasnorecznie zmontowany film i grafike niz zaproponowal wyjazd do Honolulu. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Niburdiama napisał:

Mi to wszystko niepotrzebne co wymieniles, wartosci materialne interesuja mnie tylko w takim zakresie, zeby dobrze sie czuc. I powiedzmy mozliwe ze spotkalam pokrewna dusze, lecz mimo to i tak jest problem niematerialny. 

to czego oczekujesz w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kaspej napisał:

to czego oczekujesz w takim razie?

Chcialabym po prostu, żebysmy mogli codziennie po poludniu widywać sie w domu i jesc razem kolacje, a to jest niemożliwe. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBubble napisał:

To przełóż na nogę i skończ prdolic kocopoly. 

Zaparz sobie melisy bo frustra mi nie na noge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Niburdiama napisał:

Chcialabym po prostu, żebysmy mogli codziennie po poludniu widywać sie w domu i jesc razem kolacje, a to jest niemożliwe. 

czemu nie? to prosta czynność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBubble napisał:

Idę jeść frytki. Żegnam. 

Smacznego. Potyrani sa tu niemile widziani ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kaspej napisał:

czemu nie? to prosta czynność

Dokladnie, lecz nie w naszym przypadku. I tu wlasnie brakuje tej prostej czynnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metaforycznie rzecz ujmujac zyjemy jak marynarze. A chcialabym moc jak Blue Ponny siedziec od rana do wieczora ukladajac rymy i delektowac sie prostymi czynnosciami jak np wspolne zjedzenie posilku wieczornego wyobraz to sobie oczywiscie w Jego towarzystwie. Tylko i az tyle

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Dokladnie, lecz nie w naszym przypadku. I tu wlasnie brakuje tej prostej czynnosci

wymienić na takiego dla którego ta czynność jest możliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kaspej napisał:

wymienić na takiego dla którego ta czynność jest możliwa

Nie ma takiej opcji. Pozostaje wiec kompromis, ktory uwiera mnie jak krawat pod szyja w upale i spotkanie sie w polowie drogi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Nie ma takiej opcji. Pozostaje wiec kompromis, ktory uwiera mnie jak krawat pod szyja w upale i spotkanie sie w polowie drogi. 

sadomasochism cie kręci widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kaspej napisał:

sadomasochism cie kręci widze

Nie. Po prostu nie mozna miec wszystkiego. I w milosci nigdy nie jest jak trzeba. Zgadza sie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBubble napisał:

Ale nie możesz wiec pozostaje ci ból dupy na kafe. Mniam mniam 🍟

O widze ze nawet jemy to samo. Prawie jak wspolna kolacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest ból? Raczej nie, poniewaz to konsekwencja naszych wyborów, sami to wykreowalismy na wlasne zyczenie, a teraz pozostaje kwestia akomodacji do nowej rzeczywistosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBubble napisał:

Wole jeść w samotności. 

Izolacja przyczynia sie do schorzen ukladu nerwowego, poza tym nikt nie poda Ci herbatki z meliski. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×