Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
VooDooMax

Nakładka na pena

Polecane posty

Cześć co myślicie o nakładce marc dorcel xtend boy enlarger? Szczególnie jeżeli chodzi o odczucia kobiet? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest tych nakladek. Ja myslalem o którejś z serii Fantasy Extensions, bo tak realistycznie wyglądają i wydają się solidne i dobre jakościowo.

Ciekaw jestem czy jest tu ktoś, kto używał tego i jakie ma doświadczenie.

Mnie zastanawia też jak można utrzymac przez dluższy czas erekcję w takiej zabawce, jesli doznania z pochwy są bardzo stłumione.

W dorcelu są jakies wypustki, które stymulują czlonka, ale w innych tego chyba nie ma. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego podoba mi się dorcel, 

oglądałem dużo tych nakładek i ta wydaje mi się najbardziej sensowna, pytanie co na to dziewczyny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, VooDooMax napisał:

Dlatego podoba mi się dorcel, 

oglądałem dużo tych nakładek i ta wydaje mi się najbardziej sensowna, pytanie co na to dziewczyny? 

Obstawiam, że mogą nie byc zachwycone, bo to jednak jakies tworzywo sztuczne...a przecież większosc nawet nie lubi jak facet zaklada prezerwartywe. Z drugiej strony to jednak powiększenie....

No to czekamy na odpowiedź pań...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marcin40 napisał:

Dużo jest tych nakladek. Ja myslalem o którejś z serii Fantasy Extensions, bo tak realistycznie wyglądają i wydają się solidne i dobre jakościowo.

Ciekaw jestem czy jest tu ktoś, kto używał tego i jakie ma doświadczenie.

Mnie zastanawia też jak można utrzymac przez dluższy czas erekcję w takiej zabawce, jesli doznania z pochwy są bardzo stłumione.

W dorcelu są jakies wypustki, które stymulują czlonka, ale w innych tego chyba nie ma. 

 

Marcin, czy tobie na konto włamał się jakiś direct marketer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, witek napisał:

Marcin, czy tobie na konto włamał się jakiś direct marketer?

Nie witku. Serio myślałem o czyms takim. Jesteś tu od niedawna. Wszyscy wiedzą jaki mam problem 😆😆Ale rozumiem do czego pijesz....Podalem nazwe produktu. Tak. Zrobiłem to. Biore za to odpowiedzialność. Ale czy to jakis problem? No czasem chce byc konkretny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Puchacz Rolny napisał:

A skąd masz taką informację? 🤔

Z doświadczenia....

Zapytaj nawet kobiety tutaj na forum. Pisaly o tym jakis czas temu.

Zresztą faceci też nie lubią gumek. Zaprzeczysz? Ja nie mam z nimi problemów, ale rzeczywiscie wolę bez. To naturalne. Po co nam jakies ciala obce w seksie? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Marcin40 napisał:

Z doświadczenia....

Zapytaj nawet kobiety tutaj na forum. Pisaly o tym jakis czas temu.

Zresztą faceci też nie lubią gumek. Zaprzeczysz? Ja nie mam z nimi problemów, ale rzeczywiscie wolę bez. To naturalne. Po co nam jakies ciala obce w seksie? 😉

Potwierdzam. 

Zdecydowanie wolę bez prezerwatywy 😊Całkiem inne doznania. Nie ma co porównywać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Potwierdzam. 

Zdecydowanie wolę bez prezerwatywy 😊Całkiem inne doznania. Nie ma co porównywać 😴

Jako doświadczony wolę bez gumy. Tylko goła główka członka i cudowne ścianki pochwy ...I pompowanie spermy w jej ukochaną kobiecość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×