Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*Piotr*

Kobiety które miały duzo partnerów

Polecane posty

2 minuty temu, maxx-66 napisał:

przykre tylko że nie ma sie z kim wiązać na stałe wszyscy są cacy ,kłamstwo i wybielanie a przeszłość jest wazna ,swiat jest za mały dziś i nieraz przeszłość nas dopada lub nasze dzieci ,to samo życie nieraz nie da sie uciec przed nim i prawdą nawet jak wyjedziemy daleko .a na koniec powiem coś śmiesznego ale i okrutnego

lubie flirtować (singiel )w towarzystwie i łatwo nawiazuje kontakty coraz cześciej odpowiadam na koniec ani domnie ani do ciebie nie wchodze w to w 1-3 randce .

pozdrawiam

Przesszłość jest ważna w kontekście wieczności, i Pana Boga - a także swojego nominalnego ślubu, małżeństwa - nie tylko w kontekście dobrego samopoczucia w lewackim ujęciu dzisiejszych ludzi - kiedy powiedzą o sobie samym.

Twojego drugiego zdania nie zrozumiałem..  koniec mogę zrozumieć jako członek -penios - czyli nie wchodzisz w dziewczyne na 1-3 randce... ? no trochę śmieszne zdanie, bo kontekstu sięzłapać nie da.:classic_wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.08.2020 o 14:55, DavidoffZino napisał:

Nikt Was przecież nie atakuje. Każdy wypowiada się do tematu. Nikt nie zabroni się pruc, ważne aby potem w związku być szczerym i na pytanie ile, szczerze odpowiedzieć. 

Jestescie słabe, niby Was to nie rusza, a kasację mnie nieźle. Dla Ciebie 50, dla mnie 5. Okej 🙂

 

Wy się tutaj zastanawiacie i sprzeczacie, a powyższy post naszego inteligentnego, tajemniczego mężczyzny z klasą o jakże oryginalnym i niebanalnym nicku wyjaśnia wszystko. 

To po prostu kwestia braku poczucia własnej wartości i kolosalnych kompleksów. To nie chodzi o to, ilu ta kobieta miała partnerów, cała rzecz rozbija się o to, że ich miała i w umyśle naszego intelektualisty cały czas są rozważania, czy ci wcześniejsi nie mieli dłuższych i/lub grubszych penisów niż on, nie rżnęli dłużej niż on, nie wstawał im szybciej niż jemu, nie posuwali w jakichś pozycjach których on nie zna, nie spuszczali się obficiej... Bo jeśli tak, to ta kobieta, nawet jeśli jest z nim to w jego mniemaniu (ze względu na wspomniane problemy z poczuciem własnej wartości) cały czas wspomina poprzednich kochanków, i zastanawia się jak by do nich wrócić 🙂

Dlatego najlepsza jest dziewica, bo nie ma doświadczenia, nie ma porównania, jej ewentualna uwaga nie nadszarpnie tego niesamowicie silnego ale jednak dramatycznie kruchego męskiego ego... Najlepiej taka dziewica, żeby do 20 roku użycia nie wiedziała w ogóle, że mężczyźni mają penisy i nie dotykała swojej myszki, no chyba że do mycia a jeśli to nie za długo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.08.2020 o 14:55, DavidoffZino napisał:

Nikt Was przecież nie atakuje. Każdy wypowiada się do tematu. Nikt nie zabroni się pruc, ważne aby potem w związku być szczerym i na pytanie ile, szczerze odpowiedzieć. 

Jestescie słabe, niby Was to nie rusza, a kasację mnie nieźle. Dla Ciebie 50, dla mnie 5. Okej 🙂

 

Wy się tutaj zastanawiacie i sprzeczacie, a powyższy post naszego inteligentnego, tajemniczego mężczyzny z klasą o jakże oryginalnym i niebanalnym nicku wyjaśnia wszystko. 

To po prostu kwestia braku poczucia własnej wartości i kolosalnych kompleksów. To nie chodzi o to, ilu ta kobieta miała partnerów, cała rzecz rozbija się o to, że ich miała i w umyśle naszego intelektualisty cały czas są rozważania, czy ci wcześniejsi nie mieli dłuższych i/lub grubszych penisów niż on, nie rżnęli dłużej niż on, nie wstawał im szybciej niż jemu, nie posuwali w jakichś pozycjach których on nie zna, nie spuszczali się obficiej... Bo jeśli tak, to ta kobieta, nawet jeśli jest z nim to w jego mniemaniu (ze względu na wspomniane problemy z poczuciem własnej wartości) cały czas wspomina poprzednich kochanków, i zastanawia się jak by do nich wrócić 🙂

Dlatego najlepsza jest dziewica, bo nie ma doświadczenia, nie ma porównania, jej ewentualna uwaga nie nadszarpnie tego niesamowicie silnego ale jednak dramatycznie kruchego męskiego ego... Najlepiej taka dziewica, żeby do 20 roku użycia nie wiedziała w ogóle, że mężczyźni mają penisy i nie dotykała swojej myszki, no chyba że do mycia a jeśli to nie za długo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, maxx-66 napisał:

przykre tylko że nie ma sie z kim wiązać na stałe wszyscy są cacy ,kłamstwo i wybielanie a przeszłość jest wazna ,swiat jest za mały dziś i nieraz przeszłość nas dopada lub nasze dzieci ,to samo życie nieraz nie da sie uciec przed nim i prawdą nawet jak wyjedziemy daleko .a na koniec powiem coś śmiesznego ale i okrutnego

Kłamstwo wynika z braku akceptacji dla prawdy i ze wstydu, jaki się z tym wiąże. Przestańmy wstydzić się prawdy o nas samych, przestańmy piętnować innych, a powód do kłamstwa zniknie. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bacillus von glick napisał:

Kłamstwo wynika z braku akceptacji dla prawdy i ze wstydu, jaki się z tym wiąże. Przestańmy wstydzić się prawdy o nas samych, przestańmy piętnować innych, a powód do kłamstwa zniknie. 

I o to chodzi ,z czasem w kazdym zwiazku padną nie wygodne pytania i nie wolno je zbywać nawet małymi kłamstewkami ,wszystko na początku miłości mozna zaakceptowac z czasem nawet małe półprawdy nie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, maxx-66 napisał:

I o to chodzi ,z czasem w kazdym zwiazku padną nie wygodne pytania i nie wolno je zbywać nawet małymi kłamstewkami ,wszystko na początku miłości mozna zaakceptowac z czasem nawet małe półprawdy nie

Niestety, związek to nie autostrada do nieba, tylko labirynt mrocznych korytarzy naszej ludzkiej natury. Pojawi się jeszcze wiele pokus, a wraz z nimi sekretów, które będziemy chcieli zachować wyłącznie dla siebie.  Bez otwartości i szczerości na każdym etapie związku, trudno będzie pozostać uczciwymi wobec siebie nawzajem. Dlatego trzeba wciąż walić w ten mur nieszczerości, zanim stanie się nie do przebicia. 

Edytowano przez bacillus von glick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, szu301 napisał:

 

Twojego drugiego zdania nie zrozumiałem..  koniec mogę zrozumieć jako członek -penios - czyli nie wchodzisz w dziewczyne na 1-3 randce... ? no trochę śmieszne zdanie, bo kontekstu sięzłapać nie da.:classic_wink:

Dziś łatwo poderwać kogoś (nie licząc czasu gdy były rygory ale umnie już nie ma)gdy wie się gdzie iść .problem tylko by trafić na wolną nie pseudo czy chwilowo wolną a już plagą jest seks dla sportu mnie to już nie bawi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, DavidoffZino napisał:

Jaki król? Zacytuj gdzie tak napisałem. Nie uważam, że ruch.asz to król. 

Oceniam też tak samo mężczyz jak i kobiety więc to co wyżej napisałaś to jakiś ...yzm... 

Wiedziałem, że tu plebsy są ale aż takie 

Jak już wcześniej napisałem i się przyznaje, trzymam się w swoich limitach 

Z Twoim zasobem słów i stylem pisania to byłbym ostrożny z nazywaniem innych "plebsem" Panie Intelektualisto od łopaty 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DavidoffZino napisał:

Kolejny plebs z biednym nickiem. 

Nie pogadamy plebsy 😁

Nie chce mi się juz.. 

Jedynie co to uświadamiam sobie ze to miejsce dla głąbów którzy zakłamują rzeczywistość, są nietolerancyjni i wyzywają bo nie mają argumentów 😁

Aha jeszcze dopowiadaja coś do kogoś wypowiedzi aby się zgadzało w ich rozumowaniu. 😁😁😁😅

Nie pisz że Ci się nie chce, tylko powiedz prawdę że nie wyrabiasz intelektualnie w dyskusji z ludźmi którzy przerastają Cię inteligencją 🙂

Wypowiadasz się jak prostak którego z budowlanki wyrzucili. Nie wiem skąd się bierze Twoje nieuzasadnione przekonanie o własnej mądrości, ale ten kto Cię w nie wbił, albo Cię oszukał, albo jest równie mądry co i Ty... Sprawdź sobie najpierw w słowniku znaczenie słowa plebs, jego pisownię i odmianę, bo używasz słów których znaczenie tylko Ci się wydaje, że rozumiesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, DavidoffZino napisał:

Plebs, pogadam z Tobą, bo widzę, że Cię kręcę 😁

Nie pochlebiaj sobie

Plebs, słucham Cię. Co mi zarzucasz? 

Zarzucam Ci, że jesteś ograniczony intelektualnie

Skoro tak cwaniakujesz to zapraszam Cię do dyskusji. 

Uważam, że kobieta z dużym przebiegiem jest to kobieta nie warta mojej uwagi. Wynika to z 

1. Wchodzila w bardzo dużo związków nietrwalych, coś z nią nie tak

Skąd wiesz, czy to wszystko były związki. Mężczyźni miewają przygody seksualne, kobiety też 

2. Szukała szczęścia tylko u bogatych i im się nudziła stąd ten przebieg, pazerna

Skąd to wiesz? Myślisz prosto i stereotypowo. Na zasadzie "To pijak! I złodziej! Bo każdy pijak to złodziej!" 

3. Duże prawdopodobieństwo zalapania trypla

Teoretycznie tak. W praktyce możesz złapać od panny która miała trzech i się nie zabezpieczała niż od takiej która uprawiała przygodny seks z premedytacją dla zabawy i dlatego się zabezpieczała, żeby niczego nie złapać 

4. Male poczucie własnej wartości, dowartosciowuje się seksem, co mnie odrzuca

Skąd to wiesz? Ludzie uprawiają seks dla zabawy, bo to świetna rozrywka, czego by nie mówić. Skąd taki pomysł? Jakąś projekcję masz? 

5. Moje poglądy nie będą takie same jak pani z dużymi przebiegami, inne podejście do życia, seksu

Skąd wiesz jakie kobiety z dużą ilością partnerów seksualnych mają podejście do życia i poglądy, że od razu wrzucasz je wszystkie do jednego worka? 

6. Brzydzilo by mnie że moja wybranka nie szanuje swojego ciała. 

"Twoja wybranka", wow, pewnie powinna codziennie modlić się przynajmniej godzinę, że raczyłeś ja "wybrać", odmieniając tym samym jej szare i bezwartościowe życie. Nie rozumiem terminu "szanowania ciała", ale może za głupi jestem

Teraz, uważam że w pl powinno nazywać się rzeczy po imieniu. Jeśli ktos się puszcza, to tak jest. Stwierdzam fakty, nie wyzywam. 

Zaznaczam, że to są moje poglądy. 

Teraz plebs, wyjaśnij mnie. 

Co do wyjaśniania Cię, to w tym wątku czeka na akceptację moderacji mój post w którym Cię wyjaśniam 😉

Co ja złego pisze 🙂

Plebs, tylko nie uciekaj, nie wymiguj się od odpowiedzi. Zauwazylem, że umiesz tylko gryźć

Jak na razie to Ty w innym temacie straszyłeś mnie najpierw "treningami mma" i odgrażałeś się jak mnie będziesz "łamał", a potem jak przyszło co do czego to podkuliłeś ogon i zastosowałeś 99 chwyt judo (nogi za pas) z miną "mamo, ja wcale nie płaczę" 😄

 

Edytowano przez Doktor Siurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, szu301 napisał:

Sorkins, ale wypowiedzi seksuologów, tych darmozjeybców, co tylko kasę czerpią ze środowisk żydowskich od lat 60 ubiegłego wieku.....

sory, ale oni potrafią tylko kłamać - tak ogólnie, bo jak szatan powiedzą część prawdy, jak ten kinsley - kłamca 20 wieku.

a w dziedzinie seksu, to na pewno kłamią tak jak im żyd przykazał.

Trzeba być też niewidzialnym ...uą, żeby nie widzieć przyczyny i skutków tych kłamstw... chociażby w ogólności.

Taa... Wszędzie żydy i szatany. Sporo jednak prawdy w stwierdzeniu, że nie da się praktycznie odróżnić osoby fanatycznie religijnej i chorej psychicznie w sposobie myślenia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, uzyszkodnik napisał:

Co to jest trypel?

Tak prości ludzie nazywają rzeżączkę 🙂

Choć w zasadzie masz rację, powinno być tryper nie trypel 😉

Edytowano przez Doktor Siurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkludujac wasze rozwazania, mechanizm dzialania meskiego mozgu jest taki, iz mezczyzni zawsze sa zazdrosni o spojrzenie innego mezczyzny, o usmiech, kontakt, nie wspominajac juz o czyms wiecej. To wywodzi sie stad, iz mezczyzna musial byc zazdrosny - pilnowac- zeby miec pewnosc, ze dzieci sa Jego, stad zazdrosc o kontakt cielesny, wysokie oczekiwania, a jednoczesnie chcial przedluzyc gatunek, wiec do tej pory wiele osob uznaje, iz mezczyznom wiecej wolno. W teorii istnieje rownosc w tym wzgledzie, w praktyce mozna zauwazyc, ze mezczyzni sa zazdrosni i o ewentualna zdrade emocjonalna - rozmowa z innym mezczyzna i tym bardziej o kontakt, chocby bylo to lekkie musniecie dloni, talii. To wedlug wielu mezczyzn juz jest niedopuszczalne. Jak rowniez zazdrosc o przeszlosc. 

Reasumujac nie do konca rozumiem ten mechanizm, ale pojawilo sie tu mnostwo wypowiedzi, ktore potwierdzaja te teze, ktora oczywiscie nie jest moja, lecz wyczytana i opracowana przez kogos znacznie madrzejszego niz ja, a ja ja jedynie przytaczam i najwyrazniej cos w tym, bo wasza dyskusja jest mocno kontrowersyjna.

 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie juz w maju wypowiedzialam sie na temat tego wątku nieco satyrycznie opisujac, ze bede zakladac wylacznie czarne ubrania zakrywajace wszystkie elementy ciala wlacznie z czarnymi rekawiczkami, co kobiety skomentowaly, ze nalezy rzucic mezczyzne, ktory jest przesadnie zazdrosny. 

Ale spojrzmy prawdzie w oczy? A ktory nie jest? 

Jezeli mezczyzna sie nie zmieni, swiat i swiatopoglad nie zmieni sie rowniez to pozostaja tylko 3 opcje:

1. Dostosowac sie do swiata - metaforyczne czarne ubranie i czarne rekawiczki, wracamy do dawnych czasow, gdzie bylo niewlasciwym zachowaniem podejsc na ulicy do kobiety i ja zagadnac

2. Zyc w izolacji

3 odnalezc mezczyzne, z ktorym korelacja umyslowa oraz duchowa bedzie kompatybilna i ucierac kompromisy.

 

 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do pierwszego postu autora. Niekoniecznie. Mam bardzo dobrą przyjaciółkę, która kiedyś miała wielu partnerów, a teraz tworzy szczęśliwy, stały związek. Jest osobą poukładaną, ambitną, z dobrym sercem. Takie generalizowanie i "przewidywanie przyszłości" na zasadzie "dzisiaj robisz tak, a jutro przez to będzie tak" jest dla mnie bzdurą. Nie znam Cię, nie wiem co Tobą kierowało gdy tworzyłeś ten temat, ale pomyśl o tym co napisałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 lat zajelo mi zrozumienie tego procesu, poniewaz cenie sobie autonomie i spokoj i nie potrzebuje mezczyzny adwokata, ktory bedzie mi podpowiadal co moge ubrac, z kim rozmawiac i jaka ilosc czasu, zarzadzal mna wlacznie z moim portfelem, rozporzadzal moim czasem to bylo dla mnie ekstremalne okraszajac to zazdroscia pomieszana z zaborczoscia czy jakakolwiek inna firma perswazji i nie do pomyslenia, zeby wytrzymac w czyms takim chocby 3 sekundy i zalezec od kogos takiego chocby 3 sekundy a juz niedopuszczalne zeby choc przez 3 sek mial prawo sadzic, iz w ogole moge nalezec do Niego i zeby kiedykolwiek mnie z kims takim cokolwiek laczylo. 

Ale po 10 latach kitek uswiadomil mi, ze jesli zawsze bede grzeczna to On zawsze bedzie delikatny. A ja lubie kiedy jest delikatny. 

Mam na mysli to, ze facet sie zakocha, moze i ozeni, ale bedzie rozmyslal o tym czy facet ktory stanal 48 cm dalej a nie 55 cm dalej czy On aby na pewno na 100% nie flirtowal i nie dotykal. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBubble napisał:

Tacy faceci ci imponują?

A sa jacys inni? Jeszcze wciaz w to wierzysz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imponuje mi tym, że posiada ogromna umiejetnosc samokontroli, jest niezwykle opanowany, można rzec werbalne judo to Jego natura? Jest niesamowicie delikatny, naprawde jest dzentelmenem. A z ta zazdroscia, coz, mamy nieco odmienne poglady. Ale bywa i tak, ze trzeba spotkac sie w polowie drogi, przeciez nie bede cale zycie walczyc z wiatrakami. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBubble napisał:

Za dużo Greja się naoglądałas kochanie. Albo masa coś z ofiary. 

Nie ogladalam. Nie interesuje mnie to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BoniBluBubble napisał:

Aha

Grzeczne damy czytaja ksiazki, savoir vivre bon ton, zdejmuja perly i ida spac. Takie lektury widzac okladke odkladaja na bok, zeby inne kobiety mogly kupic ksiazke i przeczytac. 

Dobranoc

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DavidoffZino napisał:

Ojj... Tak jak w tamtym temacie tak i w tym nie mam z Tobą o czym pisać. 

Jesteś ograniczony, masz myślenie licealisty. Idealizujemy wszystko. 

Ciągle tylko skąd wiesz? Skąd wiesz 😁

Musisz się pogodzić siurku, ludzie są różni i nie ma na to rady. W Twoich wypowiedziach widać, że każdego przyrównujesz do siebie, a to słabe. 

Nic mi nowego nie napisałeś, a udowodniłem tylko, jedno. Nie masz pojęcia o życiu, na twoje wypociny typu skąd wiesz, ja napiszę, a Ty skąd to wiesz? 😁😁😁

Siurze wydaje Ci się, że kogoś zaorales i się szczycisz tym. No niestety, poprostu nie chce tracić na Ciebie mojej cennej energii. Licealista, który narzuca komuś preferencje seksualne 😅

Dzban, wazon... Nie zmienisz że gejom podoba się płeć męska tak jak i panom młode kobiety. Każdy ma swoje gusta 😁 ale ty golabku jeszcze tego nie rozumiesz. 

Plebs, dzban, wazon.. Nie widzę sensu z tobą dyskutować bo skąd wiesz 😅😅😅

 

Współczuję 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DavidoffZino napisał:

Idę spać 😁 kurr jutro będę zombie, siurze trochę otwartości umysłu, albo w ryj dostaniesz 😁😗

Żeby mi w ryj dać, to musiałbyś cipek najpierw doskoczyć, a to nie Twój poziom 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BoniBluBubble napisał:

A perły są dobre dla starej baby. 

Ale w czym problem? Rachunek sie zgadza. Skoro jest uczciwy i prawy to nie bedzie do zadnych kobiet podchodzil ani rozmawial, zawsze nawet w lato bedzie nosil dlugie spodnie i skromnie, nie eksponowal swoich walorow i atrybutow. Skoro sam narzuca dyscypline to extra, bo ja mam twarda psychike. Idealny maz 😇 to i pokus nie bedzie. Spoko. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, BoniBluBubble napisał:

Jak dobrze nie dama i czytać to na co mw się ochotę 💃

Raz na 2 lata mu odwali i zacznie sie doktoryzowac na temat zazdrosci, a ja wtedy popatrze zdziwiona i zrobie mine niezainteresowanej rozmowa, On bedzie eskalowal, a ja powiem slodko: ok slucham Cie, mozesz podac mi "perly"? 

Takie to złe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, bacillus von glick napisał:

"Wsadzić albo włożyć".  No cóż. Zawszeć to jakaś alternatywa. Czym byłby seks bez takich urozmaiceń? 😎

Jak mawiają mądrzy ludzie: "Grzech włożyć, żal wyjąć" 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, BoniBluBubble napisał:

🚑👈🏼

Skoro juz wstawiasz te emote to slusznie, moze czas zatroszczyc sie o to, zeby mial Ci kto przywiezc do szpitala "pizame", bo sama raczej sobie nie przywieziesz...moze czas rozejrzec sie za jakims mezczyzna..oczywiscie niezazdrosnym, takim idealnym, bajkowym z Twojego swiata 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DavidoffZino napisał:

Krzyknął uciekając z siurkiem w dupie. 

Haha, napisalem "zakładam" a ten "skąd wiesz" 😅😅😅😁

Inteligencja ograniczona u Ciebie tuku.

Wazon, nie wiem tego, ale szkoda czasu mi na sprawdzanie tych punktów i mnie tak szczerze, obrzydzają takie kobiety. 

Wazon nie odniosles się do mojej wypowiedzi wgl. Nawet jej nie zrozumiałeś 😁😁😁😄😄😄😄

Wazon zaorany

Tak jak już wcześniej pisałem nie ma z licealista, idealista coo pisać 😃😃😃

Hahahha 😄😄😄

Współczuję, bo jesteś strasznym ...ą, co sam pokazujesz w swoich postach. Do tego stopnia, że nie trzeba Cię zaorywać, bo sam to robisz 😄

Używasz słów których do końca nie rozumiesz 😉

Być ograniczonym, to znaczy mieć ograniczoną inteligencję, i w skutek tego tworzyć sobie uproszczone i prymitywne obrazy otaczającego świata, a wszystko czego nie jest się w stanie pojąć, atakuje się bądź neguje tego istnienie - cały Ty 🙂

Poza tym robienie głupich założeń też świadczy o głupocie człowieka. W jednym poście zdecydowanie kategoryzujesz kobiety że dużą liczbą partnerów, bo zakładasz, że wszystkie są "takie a takie", a potem w kolejnym (w tym w którym pierwszy raz wyzywasz mnie od licealisty 😉 ) wyjeżdżasz z tekstem, że ludzie są bardzo różni. Jak to się ma do Twoich wcześniejszych założeń, gdzie grupę ludzi wrzucasz do jednego worka? Sam sobie zaprzeczasz ...ie i tego nie widzisz... 😄😄😄 A mnie mówisz, że nie rozumiem Twoich wypowiedzi - może Ty sam nie ogarniasz o czym piszesz? 

BTW. Co Ty masz za kompleks tego liceum? Wkładali Ci tam przemocą siusiaka w odbyt? Współczuję szczerze 😉

Ja tam miło wspominam licealne czasy i mam z tamtego okresu wiele znajomych, chociaż maturę zdałem już prawie 20 lat temu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, DavidoffZino napisał:

Masz koło 40stki, nie rozumiesz jednego. To co Ty masz głowie, poglądy, nie oznacza, że osoba obok będzie miała te same wartości i priorytety. Dlatego świat jest ciekawy.

I znowu się zaorałeś.

Ta wypowiedzią  dałeś prawo kobietom do posiadania  przez nich innych niż ty wartości  i priorytetów.

Więc nie krytykuj ich wyborów w sferze intymnej bo wychodzisz na głupka!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DavidoffZino napisał:

Pisze o tym w całym temacie, niech każdy ma prawo żyć po swojemu. 

Mogę jednak krytykować ich, i nazywać rzeczy po imieniu. 

Czy zdrada jest zła? Moim zdaniem tak i mogę nazwać taka osobę ku.rva, zgodnie z zwyczajami pl, gdzie to jest piętnowanie. 

Chyba że nie? Opieramy się o absurd. Dzbany

Jaka zdrada???

Temat dotyczy kobiet którą miały wielu partnerów a nie zdradzały mężów  czy partnerów.

Owszem, możesz  krytykować tylko po co?

Lżej Ci od tego że powyzywasz ludzi?

Lepiej się  poczujesz?

Twoje ego się dowartosciuje?

To może wyjdź na ulice i pobij kogoś mniejszego i słabszego - jeszcze lepiej się poczujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie twoja pisowska  narracja odwracania kota ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×