Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

10 godzin temu, Maminci napisał:

 Zresztą u nas jest to niemożliwe. Jest miedzy nami 400 km, a każdy ma swoje życie i obowiązki.

Przepraszam, że co? Matka mieszka od ciebie 400 km i ty masz pretensje, że widziała dziecko kilka razy? To co ona ma co tydzień do ciebie przyjeżdżać? I Ty się dziwisz, że ona się co chwilę wykręca? Każdy by się , albo wykręcał, albo wymagał, żeby wnuka przywieźć. Tak jak wymaga tego od Bimby jej teściowa. Twoja matka jest wychowana na egoistyczną, roszczeniową lebiodę życiową i ma przyjeżdżać? No way.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lady_in_red napisał:
4 godziny temu, AnnaMaria1982 napisał:

Bimba   hehe jedziesz po autorce jak po lysej kobyle a sama podrzucasz dziecko  na kilka tygodni do babci ...wiesz jak to sie nazywa ? hipokryzja. 

 

 

Żeby było zabawniej to w innym temacie stwierdzila, że takie pozbywanie się dzieci jest wsiowym zwyczajem😂 I jak zwykle wychodzi, że te co mają najwięcej do powiedzenia, mają najwięcej za uszami

W dalszym ciągu  uważam  że to wsiowe zwyczaj!

I nijak ma się do mojej sytuacji!

Nie widzisz różnicy między wciskaniem dziecka babci którą nie ma na to ochoty bo chce się iść do pracy, na imprezę  czy latać po mieście z kumpelkami a naleganiem i prosbami babci żeby przywieźć  2, 3 tygodnie dziecko bo ona tęskni  i nie ma z dzieckiem kontaktu przez cały rok?

Moja teściowa wnukiem nie interesowała  się przez ponad dziesięć lat, wpadała do nas kilka razy w roku mimo że mieszkała  parę  przystanków  dalej.

Odkąd mieszkamy za granicą, ona po rozwodzie  a dziecko  stało się nastolatkiem za wszelką cenę chciała  z nim spędzać czas.

Psuło mi to plany, bo nie wiem czy wiesz ale w UK  wakacje trwają niewiele ponad miesiąc więc nie mogliśmy  z własnym dzieckiem  nigdzie na dłużej  pojechać  bo ona już od grudnia planowała  gdzie go  zawiezie, co mu pokaże, do kogo z rodziny pojadą.

Więc gdzie tu widzisz " podrzucanie dziecka", "wyciskanie na siłę" czy "pozbywanie się"???

Nie miałam sumienia jej odmawiać, bo to przecież  babcia, dziecka najbliższa rodzina.

Więc skończ już rzygać  na mnie jadem i przekręcać moje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie rozumiesz, a raczej nie chcesz zrozumieć  tego co piszę napiszę ci tylko jedno słowo które zrozumiesz - s/p/i/e/r/d/a/l/a/j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lady_in_red napisał:

i to jest właśnie ten twoj poziom🤦‍♀️ w sumie czego się spodziewać po takiej wsiowej babie, której się przy okazji wydaje, że jest wielką panią

Jeszcze raz bo widzę że nie dociera -  s/p/i/e/r/d/a/l/a/j !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta Bimba to jakiś troll 😂🙈 

Pewnie dlatego teściowa się pierwsze 10 lat dzieckiem nie interesowała, bo kto by chciał mieć coś wspólnego z taką elokwentną i kulturalną synową 😂😂😂 Teraz jak dziecko podrosło to woli z nim samym spędzać czas niż jeszcze z nią. 

Krowa, która dużo muczy mało mleka daje 🐄🐄🐄

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedne babcie lubią zajmować się wnukami a inne nie.  Nikogo na siłę nie zmusisz, tak więc opowiadanie o podrzucaniu wnuków jest bez sensu, bo nie da się podrzucić dziecko do babci bez jej przyzwolenia i dać dyla w nogi.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bimba po raz kolejny jestes strasznie agresywna. W sumie to rozumiem dlaczego twoje dziecko w wakacje woli spedzic kilka tyg z babcia  niz z wlasna matka...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tobie również mowię to samo słowo co tamtej chorej psychicznie.

I nie życzę sobie  abyście kiedykolwiek komentowały  moje posty.

Dla mnie jesteście ćwierćinteligentnymi  wrednymi babami, które  nie potrafią  zrozumieć postu, który na więcej niż jedno zdanie. 

Bez odbioru.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to komentuj!

Są takie osoby które wyrzuca się drzwiami kopniakiem a one i tak będą się wpieprzały  oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kim ty jesteś żeby mnie wyrzucać  z forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bimba powinna zmienić nick na HipokrytkaBimbiara 😂

Najpierw mówi o podrzucaniu dzieci, a sama wpycha dziecko teściowej na tygodnie. 

Sama każe komuś spier... a później pyta jakim prawem ktoś ją wyrzuca z dyskusji. 

Sama bluzga jak menel z pod sklepu, a później wymaga kultury. 

Żenujące babsko, a do tego śmierdzący leń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maminci napisał:

Sama każe komuś spier... a później pyta jakim prawem ktoś ją wyrzuca z dyskusji.

Nie wyrzucam nikogo z dyskusji ani z forum ‐ to, że nie chcę  żebyście  komentowały MOJE posty i odwaliły się ode mnie nie oznacza że chce was " wyrzucić z dyskusji"

Znowu nic nie zrozumiałaś i nie widzisz różnicy  tak samo jak nie widzisz różnicy  między "podrzucaniem dziecka" kiedy babcia tego nie chce a niechętną  zgodą na spędzenie przez dziecko  2,3 tygodni wakacji z babcią  którą o to błaga.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Maminci napisał:

Żenujące babsko, a do tego śmierdzący leń.

Jestem śmierdzącym leniem bo dwa lata temu mój syn spędził trzy tygodnie w Polsce u swojej babki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Bimba napisał:

Jestem śmierdzącym leniem bo dwa lata temu mój syn spędził trzy tygodnie w Polsce u swojej babki???

Dalas sie sprowokowac. I po co? Kazdy kto ma rozum zrozumial o czym pisalas. Wiekszosc na tym forum potrafi czytac ze zrozumieniem, a na reszte nic nie poradzisz. Nie lubia Cie, beda przekrecac Twoje slowa. Taka zabawa by Cie krew zalala. No i zalala. One maja uciesz, a Tobie bedzie glupio, ze napisalas kilka slow za duzo. Odpusc.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AgsAgsAgs napisał:

Dalas sie sprowokowac. I po co? Kazdy kto ma rozum zrozumial o czym pisalas. Wiekszosc na tym forum potrafi czytac ze zrozumieniem, a na reszte nic nie poradzisz. Nie lubia Cie, beda przekrecac Twoje slowa. Taka zabawa by Cie krew zalala. No i zalala. One maja uciesz, a Tobie bedzie glupio, ze napisalas kilka slow za duzo. Odpusc.

Dzięki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, AgsAgsAgs napisał:

Dalas sie sprowokowac. I po co? Kazdy kto ma rozum zrozumial o czym pisalas. Wiekszosc na tym forum potrafi czytac ze zrozumieniem, a na reszte nic nie poradzisz. Nie lubia Cie, beda przekrecac Twoje slowa. Taka zabawa by Cie krew zalala. No i zalala. One maja uciesz, a Tobie bedzie glupio, ze napisalas kilka slow za duzo. Odpusc.

Kobiety, których mamy nie przejawiają chęci spędzanie czasu z wnukami, uważają że pozostałe matki dzieci tym babciom podrzucają- one po prostu nie wiedzą, że może być inaczej, bo ich matki nie mają na to ochoty.  Faktycznie nie ma sensu z kimś takim dyskutować bo tylko wszystko przekręca- ich matki musiały by mieć wnuka podrzuconego, żeby się nim zajęły. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2020 o 21:13, Lady_in_red napisał:

Żeby było zabawniej to w innym temacie stwierdzila, że takie pozbywanie się dzieci jest wsiowym zwyczajem😂 I jak zwykle wychodzi, że te co mają najwięcej do powiedzenia, mają najwięcej za uszami🤦‍♀️

No nie mów, że nie zajarzyłaś o co jej chodziło w tamtym wątku. Nie wciska się swoich dzieci ludziom, którzy tego nie chcą. O to chodziło. Nie żebym broniła teraz Bimby, ale miała dokładnie takie samo zdanie w tamtym wątku co ja.

Dnia 11.08.2020 o 16:21, Maminci napisał:

Ta Bimba to jakiś troll 😂🙈 

Pewnie dlatego teściowa się pierwsze 10 lat dzieckiem nie interesowała, bo kto by chciał mieć coś wspólnego z taką elokwentną i kulturalną synową 😂😂😂 Teraz jak dziecko podrosło to woli z nim samym spędzać czas niż jeszcze z nią. 

Krowa, która dużo muczy mało mleka daje 🐄🐄🐄

Kiedy babcia dziecka Bimby nie chciała zajmować się dzieckiem, Bimba jej dziecka nie wciskała. Kiedy w końcu chce z nim spędzać czas Bimba nie robi teściowej problemu. Czego wy z Lady nie rozumiecie? Tak czepiając się teściowej Bimby, to mało kobiet tutaj deklarowało, że nie cierpi małych dzieci? Że woli dziecko kumate takie od 5rż? Może teściowa Bimby należy właśnie do tego typu kobiet? 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Margo napisał:

Kobiety, których mamy nie przejawiają chęci spędzanie czasu z wnukami, uważają że pozostałe matki dzieci tym babciom podrzucają- one po prostu nie wiedzą, że może być inaczej, bo ich matki nie mają na to ochoty.  Faktycznie nie ma sensu z kimś takim dyskutować bo tylko wszystko przekręca- ich matki musiały by mieć wnuka podrzuconego, żeby się nim zajęły. 

Dokładnie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2020 o 10:41, AgsAgsAgs napisał:

Dalas sie sprowokowac. I po co? Kazdy kto ma rozum zrozumial o czym pisalas. Wiekszosc na tym forum potrafi czytac ze zrozumieniem, a na reszte nic nie poradzisz. Nie lubia Cie, beda przekrecac Twoje slowa. Taka zabawa by Cie krew zalala. No i zalala. One maja uciesz, a Tobie bedzie glupio, ze napisalas kilka slow za duzo. Odpusc.

Po co jeździ po ludziach? zresztą nie tylko w tym wątku. Ona może komuś coś dopisywać i przekręcać czyjeś słowa, ale jak teraz trafiła na mądrzejszą to rzuca mięsem. Zresztą Lady ma bardzo dużo racji. Bimba jeździ po autorce, że chce niby wcisnąć dziecko babci, a sama co robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość888 napisał:

Po co jeździ po ludziach? zresztą nie tylko w tym wątku. Ona może komuś coś dopisywać i przekręcać czyjeś słowa, ale jak teraz trafiła na mądrzejszą to rzuca mięsem. Zresztą Lady ma bardzo dużo racji. Bimba jeździ po autorce, że chce niby wcisnąć dziecko babci, a sama co robi...

Mam podobne odczucia. Bimba jest trudnym rozmówcą, często czepia się słów, szuka dziury w całym i jest mało przyjemna. W sumie miałam okazję tego doświadczyć. 

A wracając do tematu, to ja nie jestem za tym żeby babcie musiały zajmować się wnukami ale rozumiem o co konkretnie chodzi autorce. U mnie jedna babcia córki nie bardzo jest nią zainteresowana, natomiast druga, często dzwoni, pyta co robi jak się czuje a jak przyjeżdża to zabiera ją na spacer, plac zabaw itp. Uważam, że jest super babcią mimo, że nigdy nie pomagała mi przy córce specjalnie, bo pracuje, bo sama chce odpocząć, bo ma do nas kawałek etc. ale widze, że ją kocha i to mi wystarczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Lady_in_red napisał:

Unlan no proszę cię, ty tak serio? 

Tak serio. Nie widzę hipokryzji w tym, że ktoś jest zdania, że nie wciska się na chama dziecka komuś, kto tego nie chce, a jego dziecko spędza czas z kimś, kto tego chce. Jest różnica pomiędzy weź mi dziecko na wakacje teściowo, a daj mi dziecko na wakacje synowo. Autorka się poziomem na tej stronie też nie popisała. Ogólnie jest zdania, że jak z nią dziadkowie spędzali mnóstwo czasu, to jej matka ma taki sam obowiązek wobec jej syna. Autorka jak najbardziej może mieć pretensje do matki o to, jaką była matka, ale nie może na siłę wymagać od swojej matki, żeby poczuła się kochającą babcią.

1 godzinę temu, Lady_in_red napisał:

Słuszny komentarz👏

Poza tym, ktoś kto podrzuca swoje dziecko starszej kobiecie (którą widuje tylko sporadycznie) w dodatku na kilka tygodni nie jest dobrym materiałem na rodzica. Przecież nie wiadomo jakie teściowa ma zwyczaje, może lubi sobie np. w ciągu dnia chlapnąć ? Czy takie zachowanie jest odpowiedzialne, raczej nie. To jest zwyczajnie pozbywanie się dziecka. Zresztą bimbe to chyba niespecjalnie interesuje zajmowanie się dzieckiem, bo całe dnie spedza na umoralnianiu innych na kafe🤷‍♀️

Widzisz ja jestem taki twór, że jeśli ktoś według mnie ma rację, to mogę go nawet nienawidzić, a przyznam mu tą rację. A ty tutaj tej racji nie masz, bo Bimba nie podrzuca swojego dziecka swojej teściowej, tylko daje jej pod opiekę dziecko na wyraźną prośbę teściowej. Nie wiadomo jakie teściowa ma zwyczaje, bo może sobie lubi chlapnąć? Przepraszam bardzo, ale jak się nie mieszka ze swoją matką ileś czasu, to też się nie wie jakie ma zwyczaje na "starość". Szczerze? Najmniejsza przesłanka, że teściowa popija (dziecko przecież się wygada), a teściowa już nigdy nie widziałaby wnuka. Nie wiem, czy zauważyłaś, ale Bimba nienawidzi alkoholików, nawet takich lekkich.

Edytowano przez Unlan
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lady_in_red napisał:

Zresztą bimbe to chyba niespecjalnie interesuje zajmowanie się dzieckiem, bo całe dnie spedza na umoralnianiu innych na kafe

Mój syn w tym roku kończy 18 lat, a w tej chwili jest w pracy (uczy się a po szkole pracuje jako grafik).

Ile czasu wg Ciebie powinnam  poświęcać  dziennie na "zajmowanie się  dzieckiem"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bimba napisał:

Mój syn w tym roku kończy 18 lat, a w tej chwili jest w pracy (uczy się a po szkole pracuje jako grafik).

Ile czasu wg Ciebie powinnam  poświęcać  dziennie na "zajmowanie się  dzieckiem"???

Pewnie powinnaś siedzieć z nim w tej pracy i karmić go łyżeczką 😄

Edytowano przez Unlan
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz przeczytam że jestem świnia  nie matką bo zmuszam nieletnie  biedne małe dzieciątko  do pracy zarobkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że tylko winni się tłumaczą. Poza tym Biba coś mało pisze o swojej matce, cały czas tylko teściowa i teściowa, chyba tutaj tkwi cały problem 😉

Ja myślę, że to syn od Ciebie ucieka do babci... Pewnie jego też tak umoralniasz na każdym kroku, a jaka jesteś - każdy już tutaj zobaczył popis Twojej kultury i elokwencji. 

Nie dziwię się, że zamiast po szkole wrócić do domu, woli choćby pracować. 

W mojej pracy zawodowej najczęściej spotykałam się właśnie z taką przyczyną problemów wychowawczych z nastolatkami i ich despotycznymi "królowymi matkami", które tylko mówią o obowiązkach i swoich wymaganiach jak Bimba już to nam tutaj streściła... 

Edytowano przez Maminci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×