Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
laska.maska.laska.maska

Czy teraz faktycznie mężczyźnie nie chcą się tak bardzo żenic?

Polecane posty

7 minut temu, Skb napisał:

Kiedy masz imieniny? Wyślę Ci słownik ortograficzny!

Zabolalo bycie nieprawiczkiem?

Dzieci tylko z zona dziewica a seks po slubie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

mężczyźnie teraz chcą się żenić z innymi mężczyznami

Tez bym sie chetnie ozenil z mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, uzyszkodnik napisał:

O tak, na pewno zabolalo. Myslal, ze niepokalanie poczal. Poki mu tego nie uswiadomiles.

On od lat w Anglii siedzi, zapomnial troche jezyk polski 😉

Nie zapomnialem, za to piszac ze smartfona to ciezko o dobra ortografie.

Jestem przyzwyczajony do klawiatury komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, LittleAlien napisał:

Zabolalo bycie nieprawiczkiem?

Dzieci tylko z zona dziewica a seks po slubie!!

Nie, bo jestem dumnym ojcem mojego dziecka. Może jak dorośniesz to zrozumiesz to uczucie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, LittleAlien napisał:

Nie zapomnialem, za to piszac ze smartfona to ciezko o dobra ortografie.

Jestem przyzwyczajony do klawiatury komputera

To pisz ze słownikiem... To jest taka funkcja, która można uruchomić...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Skb napisał:

Nie, bo jestem dumnym ojcem mojego dziecka. Może jak dorośniesz to zrozumiesz to uczucie. 

Mam nadzieje, ze nie dorosne, bo bycie doroslym jest do bani :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, uzyszkodnik napisał:

Nie, niektorych znajomych. Ale to podobny typ ludzi - wiecznie pokrzywdzeni, roszczeniowi, wydaje im sie, ze inni chca ich z czegos ograbic. Nie wiem jak w ogole da sie budowac zwiazek z kims takim.

Nie da się... jak ktoś jest zapatrzony we własną d... to zawsze będzie w nią patrzył... a przy rodzinie to się nie sprawdza... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, uzyszkodnik napisał:

O tak, na pewno zabolalo. Myslal, ze niepokalanie poczal. Poki mu tego nie uswiadomiles.

On od lat w Anglii siedzi, zapomnial troche jezyk polski 😉

Jak dotąd w historii świata mamy tylko jedno niepokalane poczęcie... I zawsze dziewica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos twierdzi ze nie chce miec dzieci to znaczy dla mnie z gory ze ma slabe geny i nie chce by te slabe geny dalej sie rozmnazaly.

Ja np bardzo chcialbym miec piekna, madra i wyksztalcona zone i 10 dzieci z nia, ale to bardzo nierealne.

Nawet gdybym mial miliard dolarow.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Leżaczek napisał:

Bo to sensu nie ma, dziecko po 18 to należałoby wykopać do kawalerki Warszawa i tyle go zobaczyć więcej. Najpierw sra pod siebie pod koniec ma bunt nastoletni, własnych znajomych. Zostaje jakaś dekada lepszych chwil. A koszty statystyki 180tys jedno 350tys dwójka. Pomnożyć razy dwa za nieruchomości. A już całkowita głupota dać na studia 🎓 ale powiedzmy pozwie ciebie o alimenty i będziesz do 25 utrzymywać przegrywa/wke. Jaki to sens. Sam się człowiek nie wyszalał nie korzystał z oszczędności a ma zacząć wszystko w dziecko pchać.

A kto ciebie utrzymywał jak to ładnie określiłeś - przegrywie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, uzyszkodnik napisał:

Posiadanie dziecka nie ma sensu z punktu widzenia ekonomicznego, ale ma sens z punktu widzenia biologicznego, celi zyciowych itd.

Nie miałem dziecka, mam dziecko ... ilość pieniędzy w moim portfelu nie uległa większej zmianie... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Nie żyjemy już w średniowieczu można robić seks bez ciąży a gatunek może wyginąc system emerytalny się załamać. Ziemia i tak jest przeludniona. Utrudnienia tylko na wakacjach w sypialni i wszędzie. Buda i wywiadowki. Reagowanie pół życia płaczem na byle co. Ciągle pilnowanie, z oka spuścisz na chwilę i nieszczęście. Jak komuś się nudzi w życiu i ma za dużo pieniędzy.

Zawsze problem przeludnienia możesz zacząć rozwiązywać... zaczynając od siebie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Skb napisał:

Zawsze problem przeludnienia możesz zacząć rozwiązywać... zaczynając od siebie... 

Lezaczek to grubas i ma nadwage

Zdecydowanie planeta jest zbyt przeludniona grubasami i ludzmi z nadwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, uzyszkodnik napisał:

Mi to nie przeszkadza, jestem przygotowana. Zaczelam juz odkladac pieniadze na wypadek gdybym musiala dluzej zostac z dzieckiem w domu itd.

Żona była na wychowawczym 1,9 roku... Nie zmarliśmy z głodu, zakupy robiliśmy takie same, wakacje też takie same jak przed dzieckiem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Leżaczek napisał:

Bo to sensu nie ma, dziecko po 18 to należałoby wykopać do kawalerki Warszawa i tyle go zobaczyć więcej. Najpierw sra pod siebie pod koniec ma bunt nastoletni, własnych znajomych. Zostaje jakaś dekada lepszych chwil. A koszty statystyki 180tys jedno 350tys dwójka. Pomnożyć razy dwa za nieruchomości. A już całkowita głupota dać na studia 🎓 ale powiedzmy pozwie ciebie o alimenty i będziesz do 25 utrzymywać przegrywa/wke. Jaki to sens. Sam się człowiek nie wyszalał nie korzystał z oszczędności a ma zacząć wszystko w dziecko pchać.

Wylicz mi koszty dla 10 dzieci. Sąsiad ma 10 a nie jest milionerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Skb napisał:

Podaj mi adres mailowy - prześle Ci skan moich dokumentów.  Przeczytasz, pomyślisz... może zrozumiesz!

Zdaje sobie sprawę, że są takie kobiety przy czym ja nie znam . Moje wszystkie znajome po rozwodzie mają inne problemy, a faceci po rozwodzie których znam nie mają żadnych problemów.  Widocznie mam nosa do ludzi i dlatego wśród bliższych znajomych nie mam takich kobiet i mężczyzn (akurat byli moich koleżanek moimi bliskimi znajomymi nie byli, bo coś mi w nich nie pasowało od początku- jak jeszcze byli małżeństwem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
4 godziny temu, Skb napisał:

Wylicz mi koszty dla 10 dzieci. Sąsiad ma 10 a nie jest milionerem...

No nie czarujmy się, koszty są i to relatywnie wysokie jeśli chcesz, żeby twoje dziecko miało dobre wykształcenie ( oczywiście musi być kumate- zdolne) a potem dobrze płatną pracę. Pytałam się znajomego ile tak wydał na swoją córkę i on powiedział, że tak będzie dwa nowe mercedesy. Teraz ona zarabia w granicach 6 tys zł netto miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
3 minuty temu, BoniBluBubble napisał:

I musi chcieć. Jak nie chce to sobie w dupe można wsadzić własne ambicje. Tyle kasy w błoto zeby na kasie zaprdalac. Wole se mercedesa kupić 😎

Dla ciebie dużo, jego stać było, to wydał i nie musi się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wy musicie mieć choooooojowe życie.  Macie pewnie po 30 lat i rozkminki typu " sam się nie wyszalalem a w dziecko będę pchac".  Widzę, że sami mieliście kiepskich rodziców więc może i słusznie nie chcecie się rozmnazac. Ale ani to normalne ani naturalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wy musicie mieć choooooojowe życie.  Macie pewnie po 30 lat i rozkminki typu " sam się nie wyszalalem a w dziecko będę pchac".  Widzę, że sami mieliście kiepskich rodziców więc może i słusznie nie chcecie się rozmnazac. Ale ani to normalne ani naturalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Skb napisał:

Co ma ślub wspólnego z wiarą? Rozwód to złamanie przysięgi małżeńskiej! Zatem mamy krzywoprzysięstwo w najczystszej postaci. 

Kościelny ma bardzo dużo wspólnego z wiarą. Chociaż ja nie jestem zagorzałym katolikiem ale wierzę że jest coś po drugiej stronie . Bardziej wyznaje zasadę żyj tak aby nikomu nie szkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Leżaczek napisał:

Jeden bloger liczył same pampersy 70tys. Może z 5000+ utrzymują. Jak komuś się nudzi to niech sobie robi co mi do tego.

Same pampersy 70000? Były pozłacane?  Paczka pampersów Dada  to koszt 20-30zł. zatem można za to kupić 2333 paczki. Moje dziecko korzystało z pampersów do 3 lat. Mamy zatem 1095 dni ... Wychodzi na dzień 2,13 paczki.... zaznaczam, że dziecko zaczęliśmy sadzać na nocnik przed roczkiem.... sporadycznie, ale jednak... Było by miło  gdybyś mówił, mając chociaż znikome pojęcie o temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Margo napisał:

Zdaje sobie sprawę, że są takie kobiety przy czym ja nie znam . Moje wszystkie znajome po rozwodzie mają inne problemy, a faceci po rozwodzie których znam nie mają żadnych problemów.  Widocznie mam nosa do ludzi i dlatego wśród bliższych znajomych nie mam takich kobiet i mężczyzn (akurat byli moich koleżanek moimi bliskimi znajomymi nie byli, bo coś mi w nich nie pasowało od początku- jak jeszcze byli małżeństwem).

Jak widzisz... życie jest wielobarwne. Wklep Hasło ograniczanie kontaktów z dziećmi - powód Covid 19 a zrozumiesz skalę zjawiska.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, pari napisał:

No nie czarujmy się, koszty są i to relatywnie wysokie jeśli chcesz, żeby twoje dziecko miało dobre wykształcenie ( oczywiście musi być kumate- zdolne) a potem dobrze płatną pracę. Pytałam się znajomego ile tak wydał na swoją córkę i on powiedział, że tak będzie dwa nowe mercedesy. Teraz ona zarabia w granicach 6 tys zł netto miesięcznie.

Moja Siostra pół roku otrzymała tytuł doktora.... Naszych rodziców z całą pewnością nie było stać na to  by na każde dziecko wydać 2 nowe mercedesy, bo z rent rolniczych i małego gospodarstwa rolnego nie da się kupić 6 nowych mercedesów. Koszty są i będą ale skupmy się na zdrowym rozsądku i normalnym podejściu do życia a nie pokazywaniu innym na co nas stać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, artula1984 napisał:

Kościelny ma bardzo dużo wspólnego z wiarą. Chociaż ja nie jestem zagorzałym katolikiem ale wierzę że jest coś po drugiej stronie . Bardziej wyznaje zasadę żyj tak aby nikomu nie szkodzić.

Ślub w kościele jest składany przed urzędnikiem, który doskonale wie, że nowożeńcy klepią formułkę za nim bez jej zrozumienia. Boga nie interesuje głupie powtarzanie przysiąg, które nie są warte funta kłaków - rozpada się 1/3 małżeństw, a w połowie pozostałych można by orzec nieważność ślubów. Jak zaczniesz drążyć temat to zobaczysz zgniliznę jaka jest w środku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×