Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pannajulianna

Wizyta u ginekologa potwierdzenie ciąży

Polecane posty

Witam, mam pytanie. Po 12 dniach od domniemanego zapłodnienia wyszła mi blada kreska w kilku testach. Miesiączkę mam dostać dopiero za tydzień. Czy jeśli pójdę do lekarza pokaże ciążę jeśli ona rzeczywiście jest? Chodzi o to że w pracy muszę się czymś okazać nie chciałbym pracować ponieważ mamy ciężko fizycznie i bije się... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej za wcześnie, zależy też pewnie, na kiedy uda Ci się dostać. Ja poszłam w 6tc i lekarka stwierdziła, że za wcześnie przyszłam, ale zleciła badania i zanim je wykonałam i wróciłam to ciąża już była dobrze widoczna na USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za wcześnie i ginekolog nic nie zobaczy. Po co masz się denerwować ze coś nie tak. Cierpliwosci🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej isc do gina okolo 8 tygodnia. W moim przypadku w obu ciazach w 6 tygodniu bylo juz bicie serduszka, ale to nie jest standard. Czasami jeszcze nic wtedy nie widac. Na tak wczesnym etapie jak Ty jestes Autorko to juz wcale nie masz po co isc do ginekologa. Poczekaj. 

Edytowano przez AgsAgsAgs
Literowka
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pannajulianna napisał:

Witam, mam pytanie. Po 12 dniach od domniemanego zapłodnienia wyszła mi blada kreska w kilku testach. Miesiączkę mam dostać dopiero za tydzień. Czy jeśli pójdę do lekarza pokaże ciążę jeśli ona rzeczywiście jest? Chodzi o to że w pracy muszę się czymś okazać nie chciałbym pracować ponieważ mamy ciężko fizycznie i bije się... 

Myślę, że musisz jeszcze zaczekać bo ginekolog raczej nie zobaczy ciąży 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poszłam za wcześnie i musiałam robić beta hcg z krwi bo na USG byla ledwo widoczna kropeczka. Beta z krwi potwierdziła u mnie wówczas 3-4 tydzień ciąży. Lekarz kazał mi przyjść po niecałym miesiącu i już biło serduszko. 6-8 tydzień to optymalnie. Wyrób się do 10 tygodnia jeżeli chcesz ubiegać się o becikowe w przyszłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, najlepiej okolice 7-8 tygodnia, ja byłam tydzień po terminie miesiączki, był jedynie pęcherzyk 5mm i lekceważące podejście lekarza (NFZ). Najgorzej wyczekać te tygodnie do wizyty 😕 teraz na pewno jeszcze lekarz niczego nie zobaczy na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam 2 tygodnie po terminie miesiączki, lekarz widział już serduszko 🥰 takze lepiej odczekać conajmniej 10 dni... a kartę założył mi dopiero na następnej wizycie czyli w 11 tyg ciąży. Jesli test jest pozytywny i nie dostaniesz okresu to spokojnie odczekaj, ale w ciąży już będziesz 🤰🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×