Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Electra

Tak sobie czytam tu...

Polecane posty

O zrypanych początkach i udawaniu, domysłach o co mu/jej chodzi, o dominacji w związku, o byłych, o zdradach, o kłótniach i tak sobie najzwyczajniej w świecie stwierdzam, że bycie samemu to jednak pięknie spokojny stan💪

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest kiedy ktoś zaczyna budowę domu bez solidnych fundamentów, a żeby zbudować odpowiednie fundamenty do tego niezbędny jest dobry materiał 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Electra napisał:

Jak masz w życiu za spokojnie to się qźwa zakochaj®

😂 

Nie mam spokojnie... Natomiast myślę, że brak normalnej komunikacji rodzi problemy, które możliwe że można by szybko rozwiązać. Do tego jednak potrzebne chęci obu stron, a tak to nic z tego nie będzie... Nie można się kimś tylko bawić, jak najdzie ochota... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Cisza napisał:

Nie można się kimś bawić

Zgadzam się. Uczucia to nie zabawka, czyjeś serce to nie plac zabaw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Solero napisał:

Tak jest kiedy ktoś zaczyna budowę domu bez solidnych fundamentów, a żeby zbudować odpowiednie fundamenty do tego niezbędny jest dobry materiał 😉

Masz rację. Co z tego, że zgadzamy się co do koloru elewacji, jak fundamenty niestabilne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Electra napisał:

Masz rację. Co z tego, że zgadzamy się co do koloru elewacji, jak fundamenty niestabilne. 

Więc właśnie, fundamenty to podstawa. Kiedy ludzie są ze sobą szczęśliwi to kolor elewacji nie ma akurat znaczenia 😉

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Solero napisał:

Więc

Na miejscu żony Gawlińskiego byłabym bardzo szczęśliwa, że jakiejś dupie na boku ustrugał kawałek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Bo z tymi zranionymi  sercami .... zdradami to jest tak, że nie próbujemy żyć.... współżyć, tylko tworzymy  ramki ... szufladki  .... takie aby nam pasowało. Nie potrafimy iść na kompromis ..... Nie szanujemy cudzych uczuć i wyborów. Tkwimy na siłę w gównianych związkach ze strachu ..... przed jakąkolwiek zmianą Bo żeby coś zmienić trzeba jednak sporej odwagi 🌞

A życie ?  To oczekiwania na coś od innych i oczywiście od siebie 🌞Jeśli ktoś nie spełnił naszych oczekiwań, to nie jest to jego wina. To są tylko.... nasze  oczekiwania!  

Inni krytykują lub nie akceptują naszego wyboru .... ale to tylko i wyłącznie ich problem. Nie nasz   🌞

Tylko my rozumiemy własne   potrzeby ....... Życie jest zbyt krótkie, aby sprostać oczekiwaniom innych.

Nie bójmy się popełnić błędu. Mamy pełne prawo do popełniania błędów i rozczarowań. W końcu to nasze życie. Tworzenie własnego szczęścia wymaga odpowiedzialności, samoświadomości i walki o wybór.

. Jeśli to, co robisz, nie jest ważne dla innych, zaakceptuj ich opinię i nie martw się.

Wiedzmy, że to, co robimy, jest piękne tylko dlatego, że robimy to po swojemu, dla siebie i swoich wartości.

Nie bójmy się związków 🌞 nie bójmy się być z innymi..... ale też nie pozwólmy nikomu ... spie...olić nam życia ..... I będzie super 🌞

Edytowano przez AURELIA KAMAL
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Electra napisał:

tak sobie najzwyczajniej w świecie stwierdzam, że bycie samemu to jednak pięknie spokojny stan

Miałam rację  że jesteś  samotną  matką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Electra napisał:

O zrypanych początkach i udawaniu, domysłach o co mu/jej chodzi, o dominacji w związku, o byłych, o zdradach, o kłótniach i tak sobie najzwyczajniej w świecie stwierdzam, że bycie samemu to jednak pięknie spokojny stan💪

taa😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

35 minut temu, Solero napisał:

Tak jest kiedy ktoś zaczyna budowę domu bez solidnych fundamentów, a żeby zbudować odpowiednie fundamenty do tego niezbędny jest dobry materiał 😉

zwykły beton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bimba napisał:

Miałam rację  że jesteś  samotną  matką. 

O jeju jeju, jak mi głupio, jak mi wstyd, wydało się 😵😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:
5 minut temu, Bimba napisał:

Miałam rację  że jesteś  samotną  matką. 

O jeju jeju, jak mi głupio, jak mi wstyd, wydało się 😵😎

I powinno Ci być wstyd!

Za ten cały jad wylewany na kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bimba napisał:

 wylewany na kobiety

Nie na wszystkie przecież, o co kaman🤷‍♀️

Nazywanie rzeczy po imieniu to nie pomyje, a nawet jeśli to czyjeś, nie moje... 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

Zamiast wymagać od innych zacznijmy wymagać od siebie, ale też bez przegiąć. Też od jakiegoś czasu jest mi bardzo dobrze samej. Zaczęłam trochę lubić siebie, zajefajne uczucie 😉

Żeby wymagać od innych trzeba najpierw wymagać od siebie, to prawda. 

Trzeba lubić się, jesteśmy jedyną osobą, której towarzystwo musimy znosić 24 na dobę 7dni w tygodniu 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Electra napisał:

Żeby wymagać od innych trzeba najpierw wymagać od siebie, to prawda. 

Trzeba lubić się, jesteśmy jedyną osobą, której towarzystwo musimy znosić 24 na dobę 7dni w tygodniu 😉

Na szczęście nie 24 na dobę. Sypiam 6-8 dziennie 😎 No na raty czasem ale zawsze 1/4-1/3 dnia mogę odpocząć od siebie samego 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

Trzeba lubić się, jesteśmy jedyną osobą, której towarzystwo musimy znosić 24 na dobę 7dni w tygodniu

Nie "lubić się " tylko LUBIĆ SIEBIE

a to niby ja jestem analfabetką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Misiowie puszyści napisał:

Zgadzam się z wami. Wszyscy zgadzają się z innymi a dalej jest jak jest. Ot temat, popisać sobie można. 

Ja też się zgadzam z prawie wszystkim co napisane w tym wątku na temat. 😉 Oczywiście oprócz tego że nie szanujemy cudzych uczuć i wyborów. Od małego szanowałem zdanie i uczucia innych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bimba napisał:

I powinno Ci być wstyd!

Za ten cały jad wylewany na kobiety.

Nie wiem, może za mało czytam forum ale nie zauważyłem żeby Electra wylewała jakiś jad na kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Misiowie puszyści napisał:

Na szczęście nie 24 na dobę. Sypiam 6-8 dziennie 😎 No na raty czasem ale zawsze 1/4-1/3 dnia mogę odpocząć od siebie samego 😁

Mało się dlatego patrząc w lustro mówię sobie "Ty się franco nawet na mnie nie patrz, bo mi już bokiem wychodzisz" 🤷‍♀️😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hellies napisał:

Od małego

W dół czy w górę? 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ  skąd....

Ona tylko "pisała prawdę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Electra napisał:

Mało się dlatego patrząc w lustro mówię sobie "Ty się franco nawet na mnie nie patrz, bo mi już bokiem wychodzisz" 🤷‍♀️😉

Ty jesteś kobietą i nie możesz nie myśleć 😛 Ja patrząc w lustro mogę wyłączyć myślenie i spokojnie np ogolić się 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bimba napisał:

Nie "lubić się " tylko LUBIĆ SIEBIE

a to niby ja jestem analfabetką

A wiesz, że tak by to leciało 😅 tą tę się siebie mi mnie i moje magicznie wędrujące 'się' , ale to akurat robię z rozmysłem😉

3 minuty temu, Hellies napisał:

Nie wiem, może za mało czytam forum ale nie zauważyłem żeby Electra wylewała jakiś jad na kobiety.

Oj tam, może zdarzyło mi się napisać, że baby to chooje z cyckami😅😏 Nie utożsamiajmy prawdy z jadem kurde felek😜

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

W dół czy w górę? 😜

Skoro "od" to chyba w górę. 😉 No ale wybacz, może jeszcze się dobrze nie obudziłem bo nie za bardzo rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×