Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Orchidea19

Nie mogę w internecie poznać faceta

Polecane posty

Czy ja naprawdę tak dużo wymagam? Oceńcie...

Mam konta w aplikacjach randkowych - Badoo i Tinder. 

Po 1, mam tam w opisie zawarte informacje o sobie typu: co studiuję, zainteresowania, czego oczekuję oraz że nie szukam jednorazowego seksu czy relacji tylko na tym opartych. 
Niestety jeszcze się nie spotkałam, żeby którykolwiek z facetów z którym pisałam to przeczytał. A to jest raptem parę zdań! I padają pytania, co studiuję, oraz czy spotkam się na seks. A mam to zawarte w opisie w kilku zdaniach! 

Po 2, trochę denerwuje mnie to, że jak któryś do mnie napisze, to nie potrafią porozmawiać trochę dłużej, tylko ja odpisuję odrazu, a oni robią nawet godzinne przerwy. I rozmowa raptem na jedną kwestię potrafi się ciagnąć pół dnia i do niczego nie prowadzi.

3 - Nie mam nic przeciwko, abym to ja pierwsza napisała, ale jak już napiszę, to mam wrażenie, że takiemu facetowi już nie zależy na prowadzeniu żadnej rozmowy, tylko na zadawaniu mu pytań aby mógł sam siebie zaprezentować. Jak chcę, aby to on zaczął jakiś temat, bo ja już swój wyczerpalam, nie odzywa się. Gdy się pożegnam, to pisze „Ok spoko, To odezwiesz się jak będziesz miała czas”. I kontakt się urywa. 

4 - Większość nie chce się spotykać, tak po koleżeńsku po prostu, tylko chcą umówić się na seks. Albo przyjaźń z relacją erotyczną. Ja tego nie zamierzam robić, ale większość facetów uparcie mnie chce przekonać, żebym spróbowała, że związek i uczucia to przeżytek... Czy to ja jestem zacofana, że chce faceta najpierw poznać, poczuć jakąś więź, a dopiero potem pójść do łóżka? Nie potrafiłabym się rozebrać od tak przed obcą osobą. 

Czy to ma sens? Czy może po prostu lepiej dać sobie spokoj i słuchać głosu serca? Bo w głębi duszy czuję, że nie uda mi się nikogo tam poznać, że to samo przyjdzie w swoim czasie.

Mam 19 lat.

Napisano (edytowany)

Nie próbowałem za dużo spamu było.

Edytowano przez *Piotr*

Standard na portalach randkowych, mam takie same wnioski. A faceci potrafią nie odpisywać godzinę lub kila z prostego powodu- pisza z wieloma naraz i jesteś którąś tam w kolejce. Rzygac sie chce. Im dłużej żyje tym bardziej nienawidzę tych fagasow (ostatnio to moje jedyne określenie na facetów, takie sarkastyczne). 

• Haha 1

47 minut temu, Malutka92 napisał:

Standard na portalach randkowych, mam takie same wnioski. A faceci potrafią nie odpisywać godzinę lub kila z prostego powodu- pisza z wieloma naraz i jesteś którąś tam w kolejce. Rzygac sie chce. Im dłużej żyje tym bardziej nienawidzę tych fagasow (ostatnio to moje jedyne określenie na facetów, takie sarkastyczne). 

czy czepiają sie Twojego wieku?

2 godziny temu, Orchidea19 napisał:

Czy to ma sens?

Niewielki. To samo mogę napisać o kobietach z tych portali. Lepiej wyjść do żywych ludzi.

Najbardziej rozbawiła mnie babka, którą po drugim spotkaniu/rozmowie przy herbacie i ciastkach napisała, że myślała, że zaproponuję aby: "spalić wspólnie te kalorie".

😂

• Confused 1

1 minutę temu, Takajedna napisał:

czy czepiają sie Twojego wieku?

Nikt sie nie czepia a jedynie najczęściej olewaja mnie gdy zobaczą ze mam 28 lat, każdy ale to każdy facet który był dwa lata młodszy (z jeszcze młodszymi raczej nie pisalalm) olewal mnie po 1-2 rozmowach, gdzie i tak twierdzili ze dobrze im sie ze mną pisze, ze jestem fajna i ogarnieta kobieta w przeciwieństwie do tych i.dio.tek które nie raz nie potrafią pełnego zdania skleic i pisza ,,acha, ok, co tam". Twierdzili, ze roznilam sie od nich, ze jestem inteligentna. I co? Później i tak zapominał i o moim istnieniu, zapewne pisali juz z młodszymi 😉. Oczywiście zdarzało sie ze i trochę starsi ode.mnie olali mnie i nie doszło do spotkania, nie ma reguły ale za to wśród tych choćby młodszych o rok czy dwa to z zdanym nie utrzymalam korespondencji nie wspominając juz o spotkaniu. Faceci sugerują sie wiekiem, byłabym w ich oczach ,,lepszym kąskiem" gdybym.miała 20-25 lat max. Co z tego ze podobno jestem fajna i mądra, do tego ładna, ale nie jakiś ideał 10/10 noi wyglądał na 22-24 lata (każdy mi tyle daje)...oni wola te glupsze ale za to bardziej zrobione laleczki z dużym biustem (ja mam mały) noi młodsze. 

• Sad 1

Mam 19 lat

Szkoła, studia, wypady ze znajomymi i jakieś imprezki, koncerty, wycieczki, a Ty naprawdę szukasz na portalach randkowych faceta? Żyj swoim życiem, tak jak lubisz, a poznasz go w końcu. Miłości nie szuka się, a tym bardziej nie przebiera się w kandydatach jak w asortymencie sklepu internetowego. 

Bo w głębi duszy czuję, że nie uda mi się nikogo tam poznać, że to samo przyjdzie w swoim czasie.

Słuchaj intuicji,bo dobrze podpowiada Ci 👌 Niektórzy pół życia czekają, niektórzy nie doczekają się nigdy, ale i tak doradzę Ci cierpliwość i brak desperacji. Nigdy nie zadowalaj się byle kim. Warto poczekać na kogoś odpowiedniego. 

13 minut temu, Nemetiisto napisał:

Najbardziej rozbawiła mnie babka, którą po drugim spotkaniu/rozmowie przy herbacie i ciastkach napisała, że myślała, że zaproponuję aby: "spalić wspólnie te kalorie".

Trzeba było kucyk zatrzasnąć bagażnikiem i zrobić jej przebieżkę 😂

• Haha 1

8 minut temu, Electra napisał:

Trzeba było kucyk zatrzasnąć bagażnikiem i zrobić jej przebieżkę 😂

Electra napisz, jak faceci nie chca 27 latek to powiedz jak kobiety po rozwodach 30+ znajdują facetów? ich to już nikt nie chce?

12 minut temu, Electra napisał:

Słuchaj intuicji,bo dobrze podpowiada Ci 👌 Niektórzy pół życia czekają, niektórzy nie doczekają się nigdy, ale i tak doradzę Ci cierpliwość i brak desperacji. Nigdy nie zadowalaj się byle kim. Warto poczekać na kogoś odpowiedniego. 

uważasz że niektórzy nie doczekują sie nigdy?

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Takajedna napisał:

Electra napisz, jak faceci nie chca 27 latek to powiedz jak kobiety po rozwodach 30+ znajdują facetów? ich to już nikt nie chce?

Wszystkie moje rozwiedzione kumpele są w następnych zwiazkach i są grubo ponad 30. Tylko jedna ma bzyki na telefon. Nie ważne ile masz lat, tylko co sobą prezentujesz. W każdym wieku są osoby samotne. Mnie nie pytaj. Sama, nie szukam, więc nie wiem czy trudno. Jak otworze sezon na polowanie to wpadnę Ci szepnąć na uszko jaką mam skuteczność. 

Edytowano przez Electra

2 minuty temu, Takajedna napisał:

Mało panien i kawalerów do śmierci? 

2 minuty temu, Electra napisał:

Wszystkie moje rozwiedzione kumpele są w następnych zwiazkach i są grubo ponad 30. Tylko jedna ma bzyki na telefon. Nie ważne ile masz lat, tylko co sobą prezentujesz. W każdym wieku są osoby samotne. Mnie nie pytaj. Sama, nie szukam, więc nie wiem czy trudno. Jak otworze sezon na polowanie to wpadnę Ci szepnąć na uszko jaką mam skuteczność. 

a Twoje kumpele tych facetów mają w zbliżonym wieku czy musiały brać facetów dużo starszych? na zasadzie że chłopy chcą dekade młodsze kobiety?

4 minuty temu, Takajedna napisał:

Chyba lepiej być samemu niż z byle kim?

29 minut temu, Malutka92 napisał:

..oni wola te glupsze ale za to bardziej zrobione laleczki z dużym biustem (ja mam mały) noi młodsze. 

Większość z nich to tchórze, którzy zwyczajnie boją się ogarniętej dziewczyny. Bo co mogą jej zaoferować skoro nic sobą nie reprezentują? Znalezienie kogoś w Internecie to jak wyłuskiwanie igły w stogu siana.

• Like 1

Napisano (edytowany)
5 minut temu, Takajedna napisał:

a Twoje kumpele tych facetów mają w zbliżonym wieku czy musiały brać facetów dużo starszych? na zasadzie że chłopy chcą dekade młodsze kobiety?

Kobieta rok młodsza od faceta

Kobieta 3lata starsza od faceta

Trzecia para brak danych

Edytowano przez Electra

3 godziny temu, Orchidea19 napisał:

Mam 19 lat.

Masz 19 lat wiec lepiej postaraj się kogoś poznać na koncercie, imprezie, domówkach i.t.p.  Ja mam 38 lat jestem kawalerem i mam gorzej niż Ty bo już tak nie imprezuje a kobiety na portalach randkowych , w takim wieku w jakim miałbym realne szanse, czyli po 30 są jakieś dziwne. 

Napisano (edytowany)
29 minut temu, KrasnalHałaBała napisał:

po 30 są jakieś dziwne. 

Zmniejsz pułap wiekowy na 30- to może będzie flow. Nieważny wiek, ważne co w głowie i dlatego 30tka może Ci nie odpowiadać i wydaje się dziwna... Nie myl dojrzałości z byciem dziwną 🤭

Edytowano przez Electra

16 minut temu, uzyszkodnik napisał:

Powiedzial facet przed 40 szukajacy rady na portalach plotkowych.

Chciałem jej przekazać ze jest młodziutka i ze lepiej jakby jakiegoś chłopaka poszukała sobie w realu niż w neci, a portale randkowe zostawiła dla swoich starszych koleżanek po 30 czyli kaczek dziwaczek  😄

17 minut temu, Electra napisał:

Zmniejsz pułap wiekowy na 30- to może będzie flow. Nieważny wiek, ważne co w głowie i dlatego 30tka może Ci nie odpowiadać i wydaje się dziwna... Nie myl dojrzałości z byciem dziwną 🤭

No nie wiem większość młodych dziewczyn daje granice 5 lat w górę a ja nie lubię się narzucać.

1 minutę temu, KrasnalHałaBała napisał:

Chciałem

Masz 38lat i jeszcze sam srasz do gniazda 30+. Podłe. 

1 minutę temu, Electra napisał:

Masz 38lat i jeszcze sam srasz do gniazda 30+. Podłe. 

Czy użytkowniczki tego forum nie znają się na żartach ?

55 minut temu, KrasnalHałaBała napisał:

Masz 19 lat wiec lepiej postaraj się kogoś poznać na koncercie, imprezie, domówkach i.t.p.  Ja mam 38 lat jestem kawalerem i mam gorzej niż Ty bo już tak nie imprezuje a kobiety na portalach randkowych , w takim wieku w jakim miałbym realne szanse, czyli po 30 są jakieś dziwne. 

To nie był żart. Miej jaja to unieść, bo nie odkręcisz. 

1 godzinę temu, KrasnalHałaBała napisał:

Z  Twojej perspektywy są dziwne po 30... w sensie, że co konkretnie? Ciekawam. 

8 minut temu, Electra napisał:

To nie był żart. Miej jaja to unieść, bo nie odkręcisz. 

Żartem była generalizacja ze wszystkie kobiety po 30 to kaczki dziwaczki. A to ze kobiety po 30 które poznawałem na portalach randkowych były dziwne to fakt, być może za krótko tam byłem, być może według złego klucza wybierałem, być może te które nie odpisywały były lepsze, ale jedno jest pewne te z którym spotkałem się w realu były dziwne i tyle.

8 minut temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Z  Twojej perspektywy są dziwne po 30... w sensie, że co konkretnie? Ciekawam. 

Echh długa historia, każdy przypadek był inny, to dwa pierwsze z brzegu: opowiadanie o ślubie i pragnieniu potomstwa na pierwszej randce (pierwsza randka !!!) ,przy spotkaniu z inną było ciągle wspominanie swojego byłego małżeństwa również na pierwszej randce, inna coś gadała o Jezusie i piśmie świętym, choć miała sympatyczne zdjęcie z wakacji, tutaj był trochę mój błąd bo nie doczytałem jej opisu, był strasznie długi i tam o tym Jezusie wspominała, ale była niezła laska dlatego szkoda trochę było.

• Haha 1

Nie jest lepiej poznać kogoś w realu?

W necie nikogo ciekawego nie poznasz, najczęściej to są sami Zboczeńcy

17 minut temu, uzyszkodnik napisał:

Na portalach randkowych jest sporo ludzi, ktorzy maja problemy w kontaktach z innymi, czego sie spodziewales? Zapewniam Cie, ze faceci stamtad nie lepsi. Jeden mi sie oswiadczyl, ledwo mnie poznal, inny zalil sie na ex, a wiekszosc w ogole zalila sie na kobiety, prace i w ogole na zycie.

Czyli coś dla mnie 😙

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować