Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość_XD_XD

Jak mógłbym namówić dziewczynę by się przeprowadziła blisko mnie?

Polecane posty

Przez internet spotkałem taką dziewczynę z którą piszę już prawie 4 miesiące, jest tylko kłopot że ona nie jest z Polski i mieszka strasznie daleko. Piszemy ze sobą całymi dniami kiedy nie pracuję i często do siebie dzwonimy nawet przez kamerkę. Na początku myślałem że to taka tylko rozmowa jednak tydzień temu wyznała mi co czuję ale smutno jej że mieszkamy tak daleko od siebie, jednak mimo tego chcę ze mną być zwłaszcza teraz jak wie że ja czuję do niej to samo i też chcę z nią być w związku.

Chciałbym zrobić coś by ją przekonać do przeprowadzki lub chociaż wizyty do mnie, nic nie wspominała ale na jej stronie FB przypadkowo zauważyłem że polubiła stronę z pracą w Polsce, nic mi nie mówiła o tym ale to widziałem i choć wątpię że byłaby gotowa na to bo ona mieszka z rodzicami i dalej jest z nimi blisko ale jakoś mam mała nadzieję choć nie wiem bo wiem że ma pracę ale nie lubi jej bo zarabia trochę mało.

Czy jest jakiś sposób? wiem że to nie słuszne że ja do niej nie pojadę ale no szczerze to ja bym bardzo chciał by ona przyleciała do mnie bo ja sam mieszkam z rodzicami i znając ich to oni by mnie nie puścili na taką daleko podróż a zwłaszcza przeprowadzkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Agatka czub napisał:

Ta ona die przeprowadzi a Ty ja olejesz super

Na pewno tak bym nie zrobił, właściwie to bardzo pasujemy do siebie i bardzo mi się ona podoba. Ona też jest bardzo miła i rozsądna dlatego tak bardzo ją lubię tylko że ciągle czuje że niestety nic z tego nie wyjdzie dlatego ja jej nie wyznałem moich uczuć 1wszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Psikuta z S napisał:

Powiedz, że masz miliony na koncie, willę i odremontowanego poloneza caro. Przyjedzie czym prędzej chociażby stopem.

haha nie no tak nie chcę bo nie chcę by mnie lubiła przez pieniądze. Ja oszczędzam dużo więc na pewno na bilet bym miał tylko że bardzo średnio zarabiam a ja jej jeszcze specjalnie pokazałem się jako ktoś kto nie ma za wiele pieniędzy by mnie nie pytała by do niej przylecieć i by być pewnym że nie  chodzi jej o pieniądze tylko o mnie.

Jeśli by ona chciała pieniędzy to od razu bym sobie dał spokój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość_XD_XD napisał:

mieszkam z rodzicami i znając ich to oni by mnie nie puścili

He? Od 18tki wyrobisz paszport sam, musisz poczekać 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Electra napisał:

He? Od 18tki wyrobisz paszport sam, musisz poczekać 😎

Ja już mam na szczęście i raz mnie rodzice puścili na lot za granicę ale tylko 2 godzinny i to była szkolna wycieczka ale tak do tej dziewczyny to chyba by mi nigdy nie pozwolili bo oni już tacy są

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Psikuta z S napisał:

To był żart. 

Zagadaj do niej żeby wpadła na urlop czy wakacje do Polski. Może wspólne wynajęcie mieszkania lub kupno kiedyś tam. Jak sam nie zgadasz to się nie przekonasz czy coś z tego wyjdzie. 

Myślę że jeśli mogła by nawet mieszkać u mnie przez jakiś czas mimo że mieszkam z rodzicami o ile by przyjechała ale to wszystko jest tak ciężkie, ona się martwi o ten dystans ciągle a ja chyba kiedyś muszę o to spytać ale sam nie wiem bo nie chcę jej wystraszyć taką propozycją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość_XD_XD napisał:

Myślę że jeśli mogła by nawet mieszkać u mnie przez jakiś czas mimo że mieszkam z rodzicami o ile by przyjechała ale to wszystko jest tak ciężkie, ona się martwi o ten dystans ciągle a ja chyba kiedyś muszę o to spytać ale sam nie wiem bo nie chcę jej wystraszyć taką propozycją 

Co w tym strasznego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Cisza napisał:

Co w tym strasznego? 

że powie nie i wtedy boję się że się obrazi, jak na razie powiedziała że dobrze że też chcę stałego związku ale wiem że ciągle ona boi się tego że mieszkamy daleko od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość_XD_XD napisał:

Ja już mam na szczęście i raz mnie rodzice puścili na lot za granicę ale tylko 2 godzinny i to była szkolna wycieczka ale tak do tej dziewczyny to chyba by mi nigdy nie pozwolili bo oni już tacy są

 

To jesteś na tyle już duży chłopczyk, żeby żyć swoim życiem i decydować sam za siebie. Nie chciałabym Ci ubliżać, ale ja bardziej walczyłam o swoją niezależność jako 12latka niż Ty stary koń. Weź się ogarnij, bo już dorosły jesteś. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość_XD_XD napisał:

że powie nie i wtedy boję się że się obrazi, jak na razie powiedziała że dobrze że też chcę stałego związku ale wiem że ciągle ona boi się tego że mieszkamy daleko od siebie

Jak długo trwa taki stan, to nie dziwne. Normalnie, to ludzie jednak chcą być razem. Przynajmniej ja tak uważam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

👴Stary dziadek będziesz i rodziców się pyał o pozwolenie ty to może jeszcze w pampersy walisz❓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×