Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Asia-2020

No to ­čĺő­čĺő

Polecane posty

Co tam, jak tam? Co┼Ť si─Ö zadzia┼éo, ┼╝e w─ůtek wylecia┼é?

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

By┼éo co┼Ť na temat nowego vloga? Nie wchodzi┼éam dzi┼Ť na kafe, no to jestem do ty┼éu z Waszymi spostrze┼╝eniami.

Udost─Öpnij ten post

15 minut temu, Asia-2020 napisał:

By┼éo co┼Ť na temat nowego vloga? Nie wchodzi┼éam dzi┼Ť na kafe, no to jestem do ty┼éu z Waszymi spostrze┼╝eniami.

By┼éo streszczenie ale wylecia┼éo w kosmos­čĄú

Udost─Öpnij ten post

Ja znam ten kana┼é i kiedy┼Ť to by┼éa moja ulubiona jutuberka (chocia┼╝ denerwowalo ┬ámnie to jej wieczne ┼║ydzenie ┬áNa wszystkim, ┬áwiecznie jej by┼éo szkoda na co┼Ť pieni─Ödzy co wprost m├│wi┼éa, ┬ájej sta┼éy tekst: znacie mnie, mnie jest zawsze szkoda pieni─Ödzy, ┬áa┼╝ si─Ö Szymon ┼╝e mnie ┼Ťmiej i m├│wi, ┬ákup sobie w ko┼äcu to czy tamto, ┬áale mi szkoda).┬á

Nie b─Öd─Ö si─Ö tutaj tak udziela─ç, ┬áale przykro i z niesmakim si─Ö na to patrzy. Okazuje si─Ö, ┬á┼╝e kompleksy wypad┼éy i w ko┼äcu ma to, co mia┼éy dziewczyny z Youtuba a za czym zzera┼éa ┬áj─ů jak m├│wi┼éa zazdro┼Ť─ç i nabawi┼é si─Ö tylko kompleks├│w.

┼╗ycie jej zmioenilo si─Ö o 180 stopni jak pozna┼éa tego wroc┼éawskiego faceta. I tyloko tyle. Gdyby nie on, to nie zmieni┼éo by si─Ö zupe┼énie nic, jedynie by┼éaby po rozwodzie i mieszka┼éa w tym swoim nieprzytulnym ┬ámieszkaniu. ┬áBez nowego faceta nie by┼éoby Alp, wakacji w Afryce, sylwestra, imienin z naszymi znajomymi. Restauracji i salatki ┬áz kaparami ┬ái tofu te┼╝ by nie by┼éo, ┬átylko bu┼éa ┬áz lidla ┬á, a swoj─ů drog─ů nie pam i─Ötam aby z Szymonem kiedykolwiek by┼éa w restauracji. Bez nowego faceta nie by┼éoby zdj─Ö─ç w bmw, ┼éy┼╝ew, ┬áweekendowych ┬áwyjazd├│w, ┬ánawet w─ůtpi─Ö by odmalowala ┬ásoboe ┼Ťciany. ┬áGuess-jaki Guessa ┬áby┼éyby spodnie z Lidla i ...enka z lumpeksu. ┬á

On nie jest jaki┼Ť super bogaty, ale dla niej to Bogacz. ┬áTo biedna dziewczyna, z czym do ludzi, gdzie jej tam po restauracjach biega─ç i kupowa─ç ...enki za 200 z┼é. ┬áGdzie jej tam na narty je┼║dzi─ç, ┬áczy prowadzi─ç beemke ┬áw mini. ┬áZa co pytam si─Ö? ┬áJego nie ma to w lod├│wce zupka w puszce i pomidor na kanapk─Ö.┬á

Jedynie co to krzywd─Ö sobie robi, bo ani ona radosna, jedynie sztucznie nakr─Öcona i jaka┼Ť taka zm─Öczona na twarzy jakby j─ů ┬ádu┼╝o kosztowa┼éa ta relacja. Z jego znajomymi te┼╝ si─Ö nie dogaduje, co bystre ucho wychwyci z filmik├│w. To s─ů zupe┼énie inne ┼Ťwiaty.┬á

A ucz─Ö pi┼éa si─Ö jego, bo gdzie ona lepiej trafi. A nawet jak zwi─ůzek nie wyjdzie, to zostanie pomalowane mieszkanie, fajne nowe ciuchy i wspomnienia z wycieczek. Gdzie ona tam wcze┼Ťniej je┼║dzi┼éa? ┬áZ Szymonem gdzie by┼éa, ┬áu babci na rowerze i czasem jezdzili razem rowerami nad jaki┼Ť staw. Z reszt─ů ┼╝ali┼éa si─Ö, ┬á┼╝e ona sama musi je┼║dzi─ç, ┬ábo ona nie ma znajomych. ┬áTo dziwi─ç ie si─Ö, ┬á┼╝e przesiadka si─Ö na beemke ┬ái wycieczki? Jak je┼║dzi┼éa na studi a do Poznania to raz o ma┼éo si─Ö nie poplakala, ┼╝e taki maj─ů luksusowynpokoj z Monika, ┬ábo tam by┼éo mydlo, ┬ászampon ┬ái cukierki w gratisie. Opowiada┼é a jak to nocowala za 20z┼é z 15 osobami w pokoju. A teraz apartamenty w ┼Üwinouj┼Ťciu.┬á

Takich kwiatk├│w jest mas─ů, ┬áto biedna dziewczyna i ona po┼éknie ┬át─ů ┼╝ab─Ö cho─çby nie wiem co.cho─çby na chwil─Ö. Facet jej zwinie ┬ási─Ö do Wroc┼éawia ┬ái z czym ona zostanie, no z czym? Ani wycieczek, ani restauracji, ani domu nie urz─ůdzi─ç bo za co? Pewnie i tak wszystko wk┼éada w kredyt."

Niech się go trzyma, jak chce, tylko niech nie pitoli,  że do tego wszystkiego sama doszła,  bo sama to sobie tylko mieszkanie wzięła i tyle. Reszta to zasługa jej faceta.

Sorry, ┼╝e tak d┼éugo, ┬áale ja si─Ö tu jako┼Ť nie b─Öd─Ö udziela─ç, ┬ábo jej kana┼é mnie za┼║enowa┼é, ┬áona jes t za biedna (psychicznie)by j─ů krytykowa─ç.

• Like 1
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

Przydało się repozytorium wiedzy z fb. 

Udost─Öpnij ten post

49 minut temu, Bioresie napisał:

By┼éo streszczenie ale wylecia┼éo w kosmos­čĄú

Ma kto┼Ť kopi─Ö tego streszczenia?

Udost─Öpnij ten post

30 minut temu, Evvita124 napisał:

Przydało się repozytorium wiedzy z fb. 

Jak si─Ö nazywa ta grupa? Czy jest zamkni─Öta?

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Asia-2020 napisał:

Jak si─Ö nazywa ta grupa? Czy jest zamkni─Öta?

Zamknięta ale publiczna, No to wypad. 

Udost─Öpnij ten post

Czarna miot┼éa z Mikulic nie wytrzyma┼éa, musia┼éa┬ápozamiata─ç­čśé┬á

A propo tytułu- ten tatuaż to jedyna rzecz która mi się u Klekoty podoba.
Jest ładny, aż żal że na takiej sprzedajnej ręce..

Udost─Öpnij ten post

Generalnie po streszczeniu by┼éa przepychanka kto ma kibel u siebie w domu┬áumy─ç. Podobno Ko┼ädzislaw opr├│cz kibelka ma jeszcze jedno ┼╝yczenie jako Lord zawiaduje z Ber┼éem kt├│re Oprycha na koniec ma tak wyczy┼Ťci─ç ┼╝eby jak mo┼╝na nawet poliza─ç bez obawy zarazeniem┬ási─Ö grzebem czy opryszczk─ů. Ber┼éo ma l┼Ťni─ç jak malo ktore, a kule przysz┼éo┼Ťci maj─ů by─ç tak l┼Ťni─ůce ┼╝e mo┼╝na z nich nawet przysz┼éo┼Ť─ç wyczyta─ç.┬á

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udost─Öpnij ten post

5 minut temu, Rozklekotana napisał:

Ber┼éo ma l┼Ťni─ç jak malo ktore, a kule przysz┼éo┼Ťci maj─ů by─ç tak l┼Ťni─ůce ┼╝e mo┼╝na z nich nawet przysz┼éo┼Ť─ç wyczyta─ç.

┼Üwietlan─ů┬á┬áprzyszlo┼Ť─ç ­čśé­čśé­čśé

Dom z ogrodem, ma┼ée konusy bawi─ůce si─Ö na trampolinie, dwa rasowe psy biegaj─ůce po trawie, ogrodnik i┬ákucharka na etacie, Klekota w kaszmirowym swetrze i jedwabnych spodniach na tarasie.┬á
Kot niestety nie dożył i zdechł. Nieważne, i tak tylko zostawiał kłaki na meblach.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, Dobra _Dusza napisał:

Dom z ogrodem, ma┼ée konusy bawi─ůce si─Ö na trampolinie, dwa rasowe psy biegaj─ůce po trawie, ogrodnik i┬ákucharka na etacie, Klekota w kaszmirowym swetrze i jedwabnych spodniach na tarasie.┬á
Kot niestety nie dożył i zdechł. Nieważne, i tak tylko zostawiał kłaki na meblach.

Niby ┼Ťmieszne a tak naprawd─Ö straszne.┬á

Udost─Öpnij ten post

Btw, klekot wrôcił i grasuje na vinted. 

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

17 minut temu, Rozklekotana napisał:

Generalnie po streszczeniu by┼éa przepychanka kto ma kibel u siebie w domu┬áumy─ç. Podobno Ko┼ädzislaw opr├│cz kibelka ma jeszcze jedno ┼╝yczenie jako Lord zawiaduje z Ber┼éem kt├│re Oprycha na koniec ma tak wyczy┼Ťci─ç ┼╝eby jak mo┼╝na nawet poliza─ç bez obawy zarazeniem┬ási─Ö grzebem czy opryszczk─ů. Ber┼éo ma l┼Ťni─ç jak malo ktore, a kule przysz┼éo┼Ťci maj─ů by─ç tak l┼Ťni─ůce ┼╝e mo┼╝na z nich nawet przysz┼éo┼Ť─ç wyczyta─ç.┬á

Apropos grzeba ­čśé, to przed ka┼╝dym wyjazdem opowiada co spakowa┼éa do piel─Ögnacji swojego rowka w ramach porad dla innych dziewczyn, co by nie wpad┼éy w tarapaty.┬áZa ka┼╝dym razem podkre┼Ťla┬áproblem sw─Ödzenia. Co┼Ť jest na rzeczy.

• Thanks 2

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Evvita124 napisał:

Btw, klekot wrôcił i grasuje na vinted. 

Wstawia kostiumy k─ůpielowe, kt├│re mia┼éa zostawi─ç na wyje┼║dzie?

• Haha 4

Udost─Öpnij ten post

6 minut temu, Dobra _Dusza napisał:

Generalnie Klekot chce psa, bo do ps├│w znowu wr├│ci┼éa Wiolka ze Szczecina, ta by┼éa emerytowana nauczycielka od Kkt├│rej Klekotyna koty ma. Z tym ze ona ma chata teraz a jak to kiedy┼Ť ustalone bylo do Klekociego wygladu pasuje tylko Boxer, ja jeszcze zaproponowalabym jej Mastino Neapolitano efektowny bardzo prze┼éamuje sobie nasze mieszkanie Ko┼ädzislawowe i jak znalaz┼é normalnie.┬á

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Asia-2020 napisał:

Odkazila je domestos gratis do┼é─ůcza do nich ­čĄú

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, Asia-2020 napisał:

Jest online. Widocznie wakacje mało glam i musi sobie odbić nowymi ...mi. 

Udost─Öpnij ten post

Ej nie mogę znaleźć tej grupy,.czy czasem nie jest tajna? No to wypad mi nie wyszukuje 

Udost─Öpnij ten post

2 godziny temu, Asia-2020 napisał:

Co tam, jak tam? Co┼Ť si─Ö zadzia┼éo, ┼╝e w─ůtek wylecia┼é?

Ustalono co┼Ť o zeszycikach, ┼╝e prawa r─Öka Klekotyny, ekspertka od Zwi─ůzk├│w Klekoty. Przecie┼╝ komentowa┼éa Klekocie jej ex m─Ö┼╝a z kt├│rym wzie┼éa szybki ┼Ťlub i nagoni┼éa Marcina Czajnika, z kt├│rym nie pyk┼éo bo Kleokota postawi┼éa na tego w Czarnym Koniu (BMW) co pod kopu┼é─ů mia┼é niegdy┼Ť niez┼ée Klacze, ale postawi┼é na przeci─Ötn─ů biedn─ů zagrzybia┼é─ů i z HSV w gratisie.┬á

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Molta napisa┼é:

Ej nie mogę znaleźć tej grupy,.czy czasem nie jest tajna? No to wypad mi nie wyszukuje 

Wiesz by┼éa podana w w─ůtku jednym z linkiem teraz chyba ci─Ö┼╝ko aby kto┼Ť poda┼é ­čśë┬áNikt nie wie jak to si─Ö robi.┬á

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, szmula_szmuleczka napisa┼é:

Ustalono co┼Ť o zeszycikach, ┼╝e prawa r─Öka Klekotyny, ekspertka od Zwi─ůzk├│w Klekoty. Przecie┼╝ komentowa┼éa Klekocie jej ex m─Ö┼╝a z kt├│rym wzie┼éa szybki ┼Ťlub i nagoni┼éa Marcina Czajnika, z kt├│rym nie pyk┼éo bo Kleokota postawi┼éa na tego w Czarnym Koniu (BMW) co pod kopu┼é─ů mia┼é niegdy┼Ť niez┼ée Klacze, ale postawi┼é na przeci─Ötn─ů biedn─ů zagrzybia┼é─ů i z HSV w gratisie.┬á

Tak, że klekot wszystko co piszemy na vinted zapisuje w kajetach. 

Udost─Öpnij ten post

10 minut temu, Evvita124 napisał:

Tak, że klekot wszystko co piszemy na vinted zapisuje w kajetach. 

Te zeszyty to sama kupuje czy dostaje od sponsorów tak jak Srewelajn czy srozis 

Udost─Öpnij ten post

5 minut temu, Rozklekotana napisał:

Dostaje od kole┼╝anek.

Udost─Öpnij ten post

6 minut temu, Rozklekotana napisał:

Kupuje na krech─Ö ­čśé

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Asia-2020 napisa┼é:

Dostaje od kole┼╝anek.

Od Moniki kilka te┼╝ dosta┼éa. Odk─ůd jest konus to Monika posz┼éa w odstawk─Ö.┬á

Udost─Öpnij ten post

Na┼╝ryj si─Ö klekot bo od wrze┼Ťnia b─Ödzie bieda w Szczecinie.┬á

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!